Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
i po co te wulgarne komentarze...nie żal mi pieniędzy bo nimi nie śmierdzi, ja mam oszczednosci,nie jest jednak łatwo tak odejsc z dnia na dzień, jeszcze jak ktoś ci mówi ze przesadzasz ze nie ma problemu, ze to ty jestes dziwna ...do tej decyzji trzeba dojrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie rację, języka też się nigdy nie nauczy, miał kilka okazji i zawsze wymówkę znalazł, on nie ma głowy do nauki, wręcz nie cierpi się uczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz sie pytam, co cie przy nim trzyma ? tylko nie pieprz ze dzieci, to zawsze tylko wymowka, kobieta na zachodzie samotnie wychowujaca ma lepiej niz niektore co haruja jak woly, wiec co cie tzryma ? jednak ta kuska ??? bezczelna baba, same wady widzi w mezu ale nie popusci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie da rady odejsc z dnia na dzien ? to jak to inne robia ? Odchodza jak ty az do smierci ? Ja spakowaqlam swojego w 5 minut i wreszcie odetchnelam z ulga ! ty pyszczysz ale trzymasz sie go pazurami i nogami, zalosna jestes !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, idę stąd bo widze że trole się zebrały, nikogo nie trzymam rękami i nogami, są sprawy które należy pozałatwiac takie formalne zanim się człowiek przeprowadzi, ale nie musze się tutaj tłumaczyć. żegnam. zawsze jak jakiś fajny temat to się zgożkniałe trole zlecą i wszystko popsują, typowo polskie.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ci kitos prawde walnal w oczy ? To uciekaj, wyplacz sie w rekaw u tego buca polaka, poki go masz ! a nie zali sie jak idiotka ale nie popusci kuski, o nie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha, masz racje. najbardziej bym sie smiala jak by to on ja kopnal w 4 litery, oj, by zakladala tematy, ze co zrobic zeby wrocil :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko ludzie ile w was zawiści, nienormalni jacys jesteście. Kto wypisuje takie bzdury że mężą można wyrzucic z domu w 5 minut, w domu w którym jest zameldowany....mężą czy kogokolwiek, prawo tego zabrania, kto pisze te komentarze, dzieci z gimnazjum chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nienormalna terenia trol pisze sama do siebie hahah , wyżywa się bo dostała pocisk na innym temacie. ciesz się że ciebie nikt nie kopnął w 4 litery piękności ty moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sama sie wyprowadz i zmien meldunek ty stara c***o, leniu smierdzacy ! bedzie srala na meza ale nie zostawi go, co za szmata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEZU JAKA PATOLOGIA się tu wypowiada, rynsztok, słownictwo powalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyobraz sobie że załatwiam formalnosci, stara to może ty jesteś i leniwa, może mam ci pokazac swoją metryk e urodzenia i kwitek od wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat jest o igraszkach z obcokrajowcami w lozku a nie jakims patologiczym polskim dresie,. ktory gdziebie sobie lapa w gaciach a jego zona sie zastanawia czy z nim dalej byc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, a ta stara raszpla przyszla tu sie skarzyc na meza ze szarpie sobie kuske na kanapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 24 lata, mężatką jestem od 4. Ale widze ze cie to nie przekona chora kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kogo to obchodzi ile masz lat ciezka masochistko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wazne by jej ten brudas, cham buc i oferma zyciowa zatkala w nocy otwor _D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie bo ciagle piszerz ze jestem stara ,dobra spadam stąd, bezsensowna wymiana pustych zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty juz spadasz od dwoch godzin i jakos spasc nie mozesz:) Lepiej wez sie za gary, bo maz glodny czeka, z glodu znowu zaczyna sie kuska bawic na kanapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno od meza gmerajacego w gaciach, czy przed slubem nie widzialas jego wad? wczesniej byl dzentelmenem a teraz sie zmienil w buraka? no chyba taki zawsze byl, po co sobie bralas takiego buca? zreszta brac slub w wieku 20 lat to pomylka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj bo zaraz wyzwie cie od idiotek i stwierdzi ze po odejsciu od oltarza nagle sciagnal maske aniola i pokazal wampirze zeby :) No ale lepszy buc niz nic, wiec ktos ta dzure musi zatkac, brudas czy cham, obojetnie;) Bo jak ktos wspomnial o rozwodzie to szalu dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczek na wyspach: - gnojownik za pazurami - stare, powyciągane ciuchy - łapa gmerająca w spodniach - ulubione kolory: czarne, srakowe i szare, bo wszelkie kolorowe, a zwłaszcza różowe i czerwone są zarezerwowane dla pedałów - łysy, okrągły łeb - zębiska od dawna nieleczone - alkoholowe wypieki na świńskim ryju - mały zasób słów - prymitywne zachowanie i odzywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym łysym łbem to prawda bo wszyscy mówią że jak idzie łysol to bankowo polak i zawsze się sprawdza :-) Ewentualnie króciutki jeżyk w kolorze najczęsciej ciemny blond jak Tusk do tego blada,jasna karnacja i niebieskie oczy czyli typowy słowiański typ urody (niektórzy nazywają to buraczano-pszennym) Co do ubioru to dodam jeszcze koszulki sportowe lub bluzy z motywem klubu piłkarskiego,adidaski z wyprzedaży i kurtki dżinsowe.Jak ktoś bogatszy to w skórce śmiga ale jest taka opinia że w uk to ciapate chodzą w kurtkach skórzanych żeby się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Skandynawów! Szwedzi są najbardziej nieśmiali, a najodważniejsi z nich to Duńczycy, Norwegowie wyluzowani ;) Jednak wszyscy faceci z tych narodowości bardzo dobrze traktują swoje kobiety, pomagają w domu i przy dzieciach, są świetnie wychowani, wysocy przystojni ajjjjj uwielbiam wikingów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy ktoś lubi taki nordycki typ urody ale wysocy są to trzeba im przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, to ja, żona buca, chciałam tu podziękowac pewnej wspaniałej dziewczynie, że mnie tak wyzwała ,faktycznie, na złośc tobie postanowiłam się pogodzic z mężem i dac mu szansę.mielismy w nocy upojny seks, on mi powiedział że gmera tak sobie w tych gaciach bo myslał że mnie to podnieca. gdyby nie ty, już bym brała z nim rozwód. jestes cudowna. dziekuję ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nigdy nie dorównają Skandynawom w partnerowaniu. Polak myśli, że kobieta to taka kucharka, sprzątaczka, kochanka, opiekunka w jednym. A figa! Ja nawet na Polaka nie spojrzę, bo wiem, że z takim będę się tylko męczyć. Znajome polskie małżeństwo też dobre. Po urodzeniu się ich dziecka mąż mojej koleżanki w ogóle się nim nie zajmował. Bo to niemęskie. Jak go chwilę pilnował i dziecko zrobiło kupę to dzwonił do koleżanki że ma wracać i je przewinąć bo on tego robić nie będzie. Paranoja. Facet który nie zajmie się własnym dzieckiem to śmieć i tyle w temacie. A Polacy tacy właśnie są, dlatego ja w Skandynawii jestem nie tylko żeby zdobywać wykształcenie i pracować ale aby sobie zapoznać fajnego Wikinga, co zresztą już mi się udało, dlatego Polacy mogą mnie pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, bo polacy to maminsynki , wszystko pod nosek , nic nie potrafia, ani rodziny utrzymac ani dzieckiem się zająć, tylko nerwy psuc, po slubie to zapomnij ze ci powie jakis komplement, przez gardlo mu nie przejdzie, bo juz cie ma, to po co sie wysilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zono buca, a kogo to obchodzi z kim sie seksisz, czy z psem czy z bucem, jedno i to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi Polacy ale z wyzszej polki, nie buce gmyrajace :) Jak se poscielisz tak sie wyspisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×