Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
A kto tu gustuje w Egipcjaninach i innych ciapakach? :D Chyba jakieś tępe p***y z wyglądem typowej Polki - solara na full, oczy wymalowane na czarno, tępy wyraz twarzy + buzia w podkówkę, tandeta i jeszcze raz tandeta. Pakistańczycy głupi nie są, pytają się Polkom o chodzenie do skutku :D kij, że większości z nich trudno zrozumieć tak dukają, o czym te Polki z nimi rozmawiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za paplanina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba ci się - nie musisz czytać ciapacki zlewie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa1234567
Z moich partnerów, a miałam ich 15 (wszyscy to Polacy) to mogę śmiało powiedzieć, że 2 z nich mnie zaspokoiło. Reszta to egoiści, tak jak ktoś wcześniej pisał: łapy do majtek, coś chcą grzebać niekoniecznie potrafią, sutków mało co nie urwą. Jeden z tych 2 to góral, z nim miałam najlepszy seks, taki szalony dziki. Górale są silni, chcą mieć władzę nad kobietą, ale przy tym potrafią dogodzić. Polecam wszystkim paniom. Cudze chwalicie, swego nie znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudze chwalicie.... no coz mialas 15 polakow i tylko 2 zadowolilo to chyba o czyms swiadczy taki odsetek, pokazuje ze nasi faceci maja duzo do nadrobienia w tej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie paplanina,tylko mamroczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie w Polsce obracały tylko z patologią to nic dziwnego że bezrobotny Alfredo , kebabiarz Mustafa czy żyjący z benefitów na pięcioro pociech Ahmed wydają się tym emigrantkom szczytem lansu i balansu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak gosciowa1234567 miała 15 polaczków to już nie może być normalna, za dużo złego seksu i buractwa, może jeszcze jakiś obcokrajowiec ją naprostuje, ale już nigdy nie może mieć kontaktów z polaczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co nam oblesny ciapaty muhamed czy inny alfredo? jak za granicami jest tyle przystojnych, dobrze wyposazonych mezczyzn z europy (bialych), nie trzeba koniecznie gustowac w czarnych czy ciapatych aby poczuc radosc z seksu, o ciapatych i czarnych to pisza non stop sfrustrowani polacy, ktorzy nawet ciapatej czy czarnej by nie zdobyli buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to zastanawia, tylu jest świetnych, kulturalnych, białych facetów, więc czemu niektóre idiotki wiążą się z jakimiś ciapakami czy murzynami? a później (nawet tu na forum) skarżą się że są źle traktowane i jakiś Kurd czy Pakistańczyk im nożem grozi :D ale sorry widziały gały co brały, trzeba myśleć praktycznie i logicznie: zacofany kraj = zacofani ludzie, a jak się nie zna czyjeś kultury to nie powinno się w nią wchodzić tak bezmyślnie. A my Europejczycy mamy podobną kulturę i zwyczaje, dlatego powinniśmy łączyć się razem. Ja też polecam Skandynawów, są świetni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchomorzyca z lasu
A ja powiem tak: ci wszyscy przystojni, biali, wyksztalceni i inteligentni "ksiazeta" europejscy zazwyczaj wola wiazac sie z kobietami ze swojej ligii niz ze zdziczalymi poleczkami-myszami. No chyba, ze taki paniczyk ma chwilowa ochote na taka pomiakujaca polska mysie-pysie z prostackim, slowianskim akcentem to nawet zaciagnie ja do wyra i wychedozy kilka razy (lub mniej) ale wiazac sie na dluzej z naszymi robotnicami to moga panowie zagraniczniaki, ktorzy do najwybitniejszych nie naleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna bzdura, znam wiele malzenstw gdzie polka ma za meza Anglika, Niemca, Austriaka, Szweda, Hiszpana i to nie sa zadne panienki z fabryki tylko inteligentne kobiety na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jakiś zazdrosny cap wbił na topik :D Ja nie mam prostackiego słowiańskiego akcentu, mam piękny polski akcent, którego się nie wstydzę i swojego pochodzenia również nie ;) Za granicę wyjechałam na studia i tam już zostałam, wiązałam się tylko z obcokrajowcami (białymi) i żaden nie był wybrakowany, wręcz przeciwnie - zaradny, przystojny, kulturalny, żaden gbur czy maminsynek. Dziś również jestem w długim związku z obcokrajowcem i z nim już pewnie zostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha najlepszy jest taki frajer co nie ma żadnych ambicji, za to ma beznadziejną pracę, beznadziejne wykształcenie, nieciekawy wygląd, a szuka sobie wystrzałowej dziewczyny, z piękną buzią, super figurą, dobrą pracą i jeszcze usługującą mu :D a nie oszukujmy się takich polaczków jest cała masa, ja takimi gardzę i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. po co mi taki rodak jak mogę mieć kogoś znacznie lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie! zgadzam sie z powyzszym postem, takich cwaniaczkow prostakow jest wielu, mysla, ze bostwo z nich i ze laski sie powinny o nich wrecz zabijac buhahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahaha najlepszy jest taki frajer co nie ma żadnych ambicji, za to ma beznadziejną pracę, beznadziejne wykształcenie, nieciekawy wygląd, a szuka sobie wystrzałowej dziewczyny, z piękną buzią, super figurą, dobrą pracą i jeszcze usługującą mu a nie oszukujmy się takich polaczków jest cała masa, ja takimi gardzę i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. po co mi taki rodak jak mogę mieć kogoś znacznie lepszego? No właśnie :D A tak poza tym to cham wyżej musi się w niezłej lidze kobiet - polskich robotnic obracać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, usmiałam się wczoraj z tego opisu polaka za granica, wrócił mój mąż z pracy, pokazałm mu to i mówię, zobacz ciebie opisali, no wszystko się zgadza oprócz łysej pały. czyta to,oczy wielkie zrobił i pyta mnie, a kto to napisał hahahahahaha Jesteście zarąbiste babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz z******tego meza hahaa wsolczuje jesli jest taki jak z opisu...tez sobei gmera reka w dresiwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gmera a potem dlubie w nosie, zjada, i zabiera sie do calowania. Je reka z talerza, siedzac w kucki na podlodze, a na imie ma Ahmed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi podszyw, no gmera, w domu, w bokserkach , przy stole, obrzydza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj! oblesne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie podszywam, opisalam mojego malzonka Ahmedzia :) do tego nie pracuje, siedzi od rana w kafejce z koloegami ciapakami, naplodzil 5 dzieci, zbiera do wlasnej kieszeni benefity na nie, modli sie na dywaniku 5 x dziennie, zalozyl mi chustke, nie pozwala wzroku podniesc na ulicy, musze w chodni8k patrzec, nosze torby z zakupami 5 krokow za nim, Wiec polecam meza araba, te wasze gmerajace w bokserkach to obrzydlistwo, -- rozchodzcie sie z nimi i bierzcie ciapatych, moj maz ma kilku kolegow ktorzy siedza latami na czarno, poszukuja polek, nawt z dziecmi, polecam wiec !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a koleżanki polki w pracy twierdza ,że on jest przystojny, w porównaniu z ich mężami to faktycznie. lubi tez lansowac się nowymi ciuchami, ma obsesje,żeby były unikatowe, bo chyba by się pociachał, jakby kolega wpracy miał taką samą, on się uważa za kogos lepszego od reszty, wybrzydza przy jedzeniu, w ogóle wszystkich i wszystko krytykuje. Nienawidze z nim chodzic do restauracji, wszędzie komentuje jakie to niedobre jedzenie, trace wtedy apetyt.Smakuje mu tylko kebab z baraniny u turasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz poprostu buraczanego meza pozera i tyle, zaloze sie ze ma tez wielki blincior na szyi i kurwuje na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj nie chodzi po restauracja bo nas nie stac, a je tylko ze sklepow halal, zadnej swinki, ja tez nie moge, jemy tylko smierdzaca baranine i twarde mieso wolowe, ale i tak najczesciej ryz curry. Mieso od wswieta, raz na miesiac, no chyba ze uda mu sie towar sprzedac pod dworcem. Kazda mi zazzrosci mojego Ahmedzia ze taki obrotny jest, 5 minut pracy a da rade caly miesiac przezyc :) Bierzcie arabow, polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, ma buca meza i pozera, polecam bezowego, dac ci namiary na Abdula ? a moze bys wolala Mahometka, on jest lepszy, bo nie modli sie w domu tylko w meczecie, bardzo religijny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz poprostu buraczanego meza pozera i tyle, zaloze sie ze ma tez wielki blincior na szyi i k**wuje na prawo i lewo niestety, ale to prawda, ten topik utwierdził mnie w przekonaniu, że ze mna wszystko jest w porządku, nie pasujemy do siebie, nie czepiam się bez powodu jego zachowań.W łóżku też klapa, 3 lata po slubie jeszcze się starał, potem było coraz gożej, zapomniałam co to jest gra wstępna, bo kiedys jeszcze się wysilił,chociaz mało potrafi,a teraz zwyczajnie nie chce mus ie juz starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czego sie trzymasz jego pazurami i nogami ? Zal tych pieniazkow ktore zarabia czy zal kuski, ze innej bedzie zatykal ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuję, mieszkam za granica i nie gustuje w ciapatych , ochyda. Pełno ich tu. Pozer, dobre okreslenie, groszem nie smierdzi, a chciał się szarpnąc na BMV, kręci go jak wszystkich buraków. Znalazłam w ogłoszeniu auto niedrogie, sprawne technicznie, nie, jemu się nie podoba, z wyglądu jemu się nie podoba hahahah, no tak, sam obgadywał kolegów z pracy że jeżżą takimi g***ami, to jakby on teraz wygladał , taki wielki pan. Dodam że pochodzi z biedy, kiedys byłam głupia i naiwna i sądziłam że taki człowiek z biednej rodziny jest dobry, szanuje innych. A to egoista i pozer. Macie racje, dziewczyny mierzcie wysoko, najwyżej jak się da.Jesteście najpiękniejszymi kobietami na swiecie, mieszkam kilka lat za granicą i wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw dziada, po co ci taki obwies? tylu fajnych facetow jest, z inych krajow (nie mowie tu o ahmedzikach sprzedajacyh baranine pod dworcem), nie dosc, ze burak to jeszcze w lozku klapa, nie ma co czekac bo szkoda zycia marnowac na takiego barana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×