Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

W łóżku z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem jak wy, ale ja sie wlasnie zaczelam spotykac z Polakiem.....takim na poziomie. Zadbany, potrafi sie wyslowic poprawna polszczyzna, kulturka, maniera.......ale Wiem ze to rzadkosc takiego spotkac w UK czy gdziekolwiek. Dodam, ze wszyscy moi poprzedni faceci tez byli na poziomie I traktowali mnie z szacunkiem. To od nas drogie panie zalezy, jak pozwalamy sie traktowac I kogo wybieramy. Jak sie godzisz na dresa to masz dresa. Proste. Zeby miec faceta z klasa, sama musisz tez cos soba reprezentowac. Ja po stawiam poprzeczke dosc wysoko I nie zamierzam jej obnizac...nigdy. Wole byc sama niz z byle burakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabilabym polskiego dresa lub ciapatego... smiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zawsze stawiałam wysoko poprzeczkę, facet co nie ma mi nic do zaoferowania jest dla mnie niewidzialny. tak samo jak jakiś arab, hindus czy murzyn, chcę mieć ładne, białe dzieci a nie brązowe z jakimś afro na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też. Moje dziecko ma mieć blond włosy i niebieskie/zielone oczyska. Nie bawią mnie mieszanki kolorowe czym zachwyca sie wiele polek. Nie spojrze na faceta ktory nie jest ambitny, miły, kulturalny i nie moze nic zaoferować. Tak, pieniadze też maja znaczenie bo nie bede skazywac dziecka na biedę. Czesto faceci nie maja nic, nawet manier, a wymagaja bog wie czego. Dla mnie taki facet nie istnieje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co, tak was czytam i zastanawiam sie dlaczego wiekszosc z was czuje sie lepszymi od innych nacji na swiecie? Bo jestescie biali? Co z tego, skoro wasz poziom, obycie, kultura jest na poziomie plytek chodnikowych. To slownictwo niektorych z was powala na kolana. Ojciec w domu matke od szmat czy innych k***w wyzywal i tak wam weszlo w krew? Budzicie tylko politowanie nic wiecej. Myslicie, ze jestescie lepsi od innych? Hahahahahaha, chyba w przeklinaniu i wulewaniu pomyj na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe znaczy lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz dlaczego? Bo ciapaci i czarni rochajac nasze kobiety uważają sie za lepszych. Biały człowiek, chrześcijanin nigdy nie wyrocha muslimki i jej nie poślubi. Te s****wa co sie puszczają z tymi gostkami i te szmaty na siebie ubierają sa godne tylko aby na nie nasrac. Ja nie mam nic do czarnych czy muslimow ale do tych szmat co sie z nimi prują owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biale znaczy lepsze? Hhahahahaha dowcip dnia. Wasze kobiety? Od kiedy? Widac czarni i ciapaci maja cos czego polaczki nie maja. Moze kultura osobista? Moze szacunek dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze kobiety... :D ani te kobiety ani żadne inne nigdy nie były wasze widocznie skoro taka frustracja w was siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co o niemcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam bez znaczenia czy sypiacie z nami czy innymi nacjami to wasza sprawa napisał Nasze kobiety aby było wiadomo o kogo chodzi jasne że nie jesteście naszą własnością tak jak i my nie jesteśmy waszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nasze kurfiska. Zrozumiano szmaty. Mamy na was akt własności bo jak zaczną was Niemcy znów mordować to my będziemy musieli wasze dupska bronić a nie muslimy i czarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie obronie frajerze. Ciebie to byle plaskacz by powalil bos mocny tylko w gebie. I zapamietaj sobie, nigdy nie bylysmy i nie bedziemy wasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lata mi to czy będą je mordować czy też nie i tak są puszczalskie więc mi są nie potrzebne nawet loda nie potrafia dobrze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kolego zadna plakac za toba nie bedzie. A jak ci sie marza lody to kazda d***** ci go zrobi za 50 zl. Tacy jak ty sa na poziomie pan do towarzystwa wiec kto wie, a nuz jakas rumunka ci przypasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie racja. Tępe dzidy i śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to Rumunkom możecie buty szmaty czyścić jeśli chodzi o urodę i inteligencje. Banda babochlopow z wąsami pod nosem. Tylko czarni was chcą roochac bo potrzebują kart stałego pobytu na terenie Unii. Porochaja a jak juz swoje dostaną to wyrzucają te sciery za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ty te inteligentne Rumunki widziałeś? :D na ulicy pod supermarketem? Chyba za dużo wymyslasz już i przestaje to nawet byc zabawne. Żadnych Rumunek czy Rumunów nie widzialam na studiach czy wysokich stanowiskach, jakieś niedobitki odpadły w college'u a potem serwowały mi w Icelandzie. Ale rozumiem że panicz ma niskie wymagania, ciagnie swoj do swojego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah wyksztalcona pani z kafeterii znow zabrala glos hahahaha brook university to ta twoja uczelnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie zdardziłeś gdzie te Rumunki? Wyksztalcone Rumunki masz w fabryce? Wyglądają seksownie z bialym czepkiem na glowie? :D Fabryczny romans haha! Nie wiem co to brook uni, ale ty doskonale wiesz skoro wspominasz go praktyczniw w kazdym poście. Eh zamulasz od nowego roku biedaku, marzysz o Rumunkach :D na dodatek ściemniasz że masz wyksztalcenie a pracujesz na taśmie. Loser kompletny. Przegrałeś życie i zazdrościsz że inni mają lepiej. Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrzcie ile na portalach randkowych samotnych matek co szukają faceta.Ciapaty przeleciał zrobił dzidziusia a one opowiadają na randkach nowo poznanym frajerom bajki o złych i nieodpowiedzialnych facetach.Sam miałem taki przypadek dziewczyna ładna ok.30tki a dopiero po kilku spotkaniach sie przyznała że ma kilkuletnie dziecko ze związku z jakimś smoluchem jak była w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie dziewczyny mają przekichane. Taka jedna samotna matka z kolorowym dzieckiem podrywała mojego mena kilka lat temu. Sam przyznał że ma ona małe szanse na znalezienie bialego partnera, jeszcze z bialym dzieckiem mogliby udawać że jest ich a tak jest na straconej pozycji. A znalezienie kolorowego partnera ktory wychowa nie swoje dziecko (skoro wielu z nich ucieka od wlasnych) to już niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że panna jest ładna i z kupą kasy. Wtedy facet może jakoś tolerować to dziecko. Jest taka Polka na Instagramie która została z kolorowym dzieckiem ale ma kupę kasy i jakiś koleś się znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mojego miasta taka europejka wrocila co kariere robila w uk. Czarnego dzieciaka wychowuje teraz hahaha. Tylko zamurzyniaja nasza Polske te szmaciska bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te szmaty niszczą polską rasę nie niemcy zaczną je mordować a polacy prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rumunki ladne? :D a gdzie? madre? odpadaja z collegu i zapieprzaja na tasmie :D jedna sie przystawiala do mojego faceta (bialego), bo ma kase to w kazdej wiadomosc***isala ''you was..'' nosz k****a analfabetka i prostaczka :D napisal jej, zeby sie odj***la to mu napisala, czemu ja tak traktuje i ze teskni (za czym? :D). dno i 2 metry mulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w mieście /200.000 mieszkancow/ też sporo mamusiek z ciemnymi bachorami.Zaprowadzam syna do przedszkola to widzę te dziewczyny.Przecież żaden polski facet nie weźmie takiej z kolorowym dzieciakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za niszczenie polskiej rasy nalezy im sie kula w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×