Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert Krajanski

Czy to prawda że niemki są ładniejsze od polek

Polecane posty

Gość gość
kicia metodystyczna wracam do obowiazków wzywają mnie i do śniadania tatuś german gdzie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzynki niemeickie juz czekają na przyszły rok egzaminy ! pani starsza metodystyczna piękność już po egzaminach dawno czeka mię teraz czytanie dokumentów księgowości i załozenie biznesu ! i uczenie się jezyków ! przed młodszymi kuzynkami jeszcze sporo nauki ! i wyjazdy do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzynki niemeickie powodzenia za rok na egzaminach jedna bedzie miała egzaminy następne kuzynki za dwa lata egzaminy ! o 10 lat są odemnie młodsze od pani geprdziej metodystycznej piekności z terenów zr kuzyniaki też za rok egaminy to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzyniak krewniak daleki podziękował za flache niemcy wiecej nie mogli dać bo reszta zostaje na Boże Narodzenie niemcy mieszancy z nów bedą się gościć w pazdzierniku też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak śmiałyście zarozumiałe lafiryndy katolickie wiedzmy i to w bezczelny sposób podsatwić czy przysłać tego typa w aadidasach do pani geprdziej niemieckiej , posunliscie sie panusie katolickie za daleko ja wam pokaże teraz naprawdę jak niebezpieczna mocno jest pani gepardzia ! ! i jak śmiałyscie lafiryndy katolckie podskoczyć pani niemeickiej mocno za to też drogo zapłacicie ! pozałujecie mocno tego z tym typem co go przysłaliście też ! lalunie katolickie jeszcze się mocno policzymy za tego typa co naslaliscie w aadidasach też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe kobiety niemieckie też nie mają łatwego życia to chodzi o naszą urodę ! to skąplikowane bardzo kobiety polskie tego nie zrozumieją ! i lepiej niech nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia najmłodsza nie wie jakie o następne tajemnice chodzi ? ok nie bede tej osobie ufać ! meżczynza czy to kobieta wszystko jedno ! dzięki za ostrzeżenie tak kicia najmłodsza rozpoczyna w końcu nowy rozdział zakończenie starych spraw rozpoczecię nowego życia ! Najwyższa pora o klapach związkowych też pora zapomieć ! i rozpoczać budowanie nowego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia cesarska no prawie najmłodsza nie ma wyjścia ja musze zostać w polen do gościny mojej rodziny , wiem że dużo ryzykuję ,ale niestety nic na to nie poradzę ,bedzię co ma być niestety odjezdzając głupio bym się czuła ? nie przychodąc na goscinę ! ja pani protestancka nie chcę konfliktu z rodziną bo bym się głupio czuła jeśli prawda się sypnie ! to trudno nazywają mię geprdem i jestem prawie najmłodszą panią protestncką po siotrze niemieckiej ! geburstagi moich rodziców bedą wzywać ! kici protestancka już wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orkan nadciaga zabił 3 osoby już ! pani niemeicka wie nadciaga bo ja tu jestem ! to normalne nie mogę polski przed nastepno gościną opuscić ! pani protestancka musi jeszcze zostać ! nic dziwnego że głowa mi pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pani kicia protestancka zostając w polsce niestety narażam się na mocne kłopoty tradycyjne allani już mi depcze po piętach ?nie dość że ja pani protestncka miałam z wiedzmami katolickimi mocne problemy ! po śmeirci ich rodzin ! to teraz mi się nastepne szykują jeśli allani się dowie kim jest pani tajemnicza kicia anioł to mi żyć nie da ! bo obawiam się teraz ja pani metodystyczna że allani pochodzi z tej samej tradycji co ja ? kicia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli allani pozna drugą prawdę że kicia protestncka jest kicią geodezyjną to już po mnię to mi nie da żyć bardziej to juz bedzię po wspaniałej kici protestanckiej ksieznej ? dajcie mi kici sił ! mam same problemy lew niemeic też mi depcze po piętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia nie ma cierplioci wezme się za wszystkich ! niemcy muszą wszystko uregulować a holandiia wzwleka ! macie holadiia jeszcze trochę czasu jesli ja pani niemeicka wypłaty nie zobaczę ! to pogodamy inaczej ! to dzwonie do śiostry ona zadzowni dalej i wezmie się za biurokracje ! ja pani niemeicka reportasz z holadii słyszałam jak ludzie tam się sądzą mocno bo wyplaty jeszcze nie dostali ! kicia potrzebuję kasy na nastepno gościnę i jeszcze nastepno gościnę jeśli ja kasy nie zobaczę ! to pogadamy inaczej holadii ! reportasz zz holadii kicia słyszała w telwizji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jedno panie niemeickie są zarzarte na takie biurokracje jeśli ja wypłaty nie zobaczę zaległej to pogadamy panusie z bura w holandii inaczej to wtedy i tylko wyłącznie przez sąd pracy ! rozumiemy się panusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu był geprd nie zna tej osoby ! sądze ze to wiedzma wróciła ja mała kicia mam złe przeczucia ! muszę ostrzec Niemców zeby zamykano wszystko ! jestem pewna ja mała kici że to była wiedzma katolicka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia a może to nie wiedzma wpadła tylko ktoś z rodziny ! nie możliwe z rodziny mają wpaść ale po wrzesniu ! więc to nie był nikt z rodziny tylko wiedzma ! co zeruję wiadomo na czym ! nie możle zeby z rodziny wpadł we wrzesniu zawsze z rodziny dzwonią jak chcą wpaść do niemców i kici królewskiej ! to nie był nikt z rodziny kicia juz nie mała ma dobrą ituicje do osób i obcych i nie obcych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9393

Najpiękniejsze są rosjanki, ukrainki w większości na poziomie polek  , niemki brzydkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

Na co mi Niemki jak niemieckiego nie umiem a nie jestem skory do uczenia sie tego jezyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polki cud miód

Niemki są brzydkie. Spalone na rodzyny. Kanciaste gęby mają i są brzydsze od facetów Niemców. Polki są piekne choć zdarzają się maszkary. Faceci za to tylko by chcięli zaciagnąć kobietę do łóżka a później mówią, że są puste bo po jednym kiepskim razie i tak nie macie nic do zaoferowania kobiecie. Co ciekawe mówicie, że tylko Polki są puste bo zaciągacie je do łóżka tylko Azjatki murzynki ukrainki  też zaciągacie do łóżka i co one puste nie są. No ciekawy tok rozumowania. Poprostu nie chcecie przyznać się, że Piękne Polki poprostu Was Nierobów, pasożytów Maminsynków w złym tego słowa znaczeniu, Nieudaczników nie chcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93939

Niemki sa sztywne jak deska przemadrzale agresywne nie umieja gotowac nawet rosolu , flejtuchy ktore zarastaja brudem, moje doświadczenia z Niemiec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93939

Polki A tym bardziej ukrainki to najlepsze kobiety pod słońcem przy nich , dla niemry położyć ubłocone buty na fotel i oprzeć nogi to nic, one udają arystokracje a flejtuchy z nich nie z tej ziemi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93929

Taaaa niemki ładniejsze od polek chyba jakieś z importu, tam jest dużo rosjanek polek ukrainek , nie mają napisane na czole skąd są, jak jest jakaś ładna to ma korzenie arabskie azjatyckie albo słowiańskie, czyste niemki to wielki brzydki skrzywiony kobieton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×