Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert Krajanski

Czy to prawda że niemki są ładniejsze od polek

Polecane posty

Gość gość
pani tajemnicz z now bedzie sie pani goscic ?wiem tylko kicie tajemnicze n zle sie czuje przyjda burze ?w niemcy huczlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia tajna po mału musi się przygtowoywać ...... mam dotrzeć do pewnego celu ! wiem jaką kreacje .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siora niemiecka dawałas inna siora już wysiadała ! wszystko mnie boli i chyba grypa mię bierzę ! spotkala kicia kuzynki alle inne to sa cztery kobiety ale były trzy wiem że jedna w niemczech ! a te reszta kuzynek w polsce . inne kuzynki tez spotkałam nauka im się rozpoczyna zaczną was piłować nauczyciele ! ja inna kicia teraz bede się zajmowała tylko szprechen i angielskim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tjna kicia idzie do niemców sniadanie muszę robić do tego dziś sporo mam obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia najmłódsza wie ze gustaw nie żyje została annie , i jego brat jeden niemeic drugi nie żyje ! kicia ma kolejne przenoszenia pomału się przenoszę do innego pokoju ! znów to samo ! pożądki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia najmłodsza po mału przenosić rzeczy tradycyjnie ! już pół szafy mogę rzeczy kłasć ale reszte nie dopuki inna siora niemeicka nie pozabiera wszystkiego ! muszę czekać na razie bedę poznawać szprechen stopniowo ! jest trudny ale się wprawie ! jeszcze jedne ksiązki muszę zamówić kicia najmłódsza i kardigan ! sweterek na zimę bo jak przyjdą mrozy to mię wyziębi ! kicia najmlodsza bedzię miała termedię z tym wszystko przenoszeniem ! ale jedynie rzeczy muszę przenieść jeszcze mi zejdzie i szafki w innym pomieszczeniu wyprużnić jeszcze mi tez zejdzie z tymi porządkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani tjna stwierdzila ze ta restauracja juz się popsuła o muzyku to nawet nie powiem wczoraj zaczoł strajkować do tego meni zmienili ! już ich brać nie bedziemy ! kelnerki tez zaczeły strajkować ! masakra ! oni już odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta restauracja już odpada zaczeli oszczedzać meni zmienione jedzenia zaczeli odkładać az się tak kelnerki oszczedne zrobiły ! już ich nie bedziemy brac ani muzyka ani tej restauracji ze zmienionym meni ! cud że goscina jakoś wypaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niemcy nie wolno nam juz jezdzić na niemeickiej restaracji ! przeglad w polsce trzeba zrobić ! i zmienic tablice ! wedlug prawa polskiego już nie możemy ! jeszcze musimy czesci do samochodu kupić ! już nam jezdzić na zagrnicznej restracji nie wolno ! bo tu polska ! a prawo jest prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia idzie na ciacho ! a moja rodzina niemeicka rozmawia dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najmłodsza kicia zajmnie się moją rodziną niemeicką ! mozecie jechać rodzice ! kicia niemeicka ma sporo nauki wyszukałam co to jest imobilajzer i sterowane lusterka !zajme się goścmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, że Niemcy są przystojniejsi od Polaków. Od nich zresztą każdy jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuś german już jest kicia widzi tausia tatuś german jedzie dalej ? kicia najmłodsza zajmnie się gośćmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia tajna rodzinka za pre godzin odjeżdża kicia jest już wyczerpana więcej już nic nie zjem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia najmłodsza ma kolejne przesuwanie jeszcze mi zejdzie ! wiekszość rzeczy już tradycyjnie przeniosłam jeszcze trochę !idę na sniadanie a potem za obowiązki za tydzień ciocunia mie odwiedzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura,polki są ładne ale gupie kazda by chciala ksiecia z bajki i krolewski skarbiec huj im w dvpe i kamieni kupe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia uczy się dalej tej gramamtyki najmłodsza kicia ! ostnia część to masakra jeszcze trudniejsza niż początek . na lini kolejny telefon kicia nie ma czasu szprechen zajmnie mi jeszcze cały tydzień żeby dojść już do całkowitego pisania dłuższych zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia najmłodsza wiele przeszłaś mam za sobą sporo bitew z niektórymi paniami i z nów następne się szykują ! ale lubię ratować świat i ludzi ! tak kicia wie że rodzina wpadnie .muszę o tych bitwach za pomieć ja kicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia już nie jest to kicą jak kidyś była słaba ! teraz jestem gepardem walecznym i zwcieskim w lalunie katolickie walę mocno jak prubują z gepardem zadzierać zarzartym z pazurami !gepard teraz się nie daję nie pozwole tym bezczelnym panusiom katolickim wiedzmorobotom skrzywdzić moje rodziny niemeickie ja Gepard ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lwica geprdzia rok temu moccno tyłek skopała ostro zarozumiałym lafiryndom obcym katolickim , oj było gorcą za to ze z mordą naskoczyli na Niemców moją rodzinę . i za to że grozili smiercią lwicy geprdziej i mojej rodzinie tajemniej ! te lalunie popamiętają mnię do konca ich dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzię się działo kicia domyśla się co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia dobrze na razie się czuję ale jutro wrócą mocne burze kicia musi uważać mocno na zdrowie i co i raz wypić w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty piereolisz o jakiś gepardzicqch . Temat jest inny . Oczywiście źe Niemki sq ładniejsze od europejek a europejki od polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno Niemki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku kicia najmłodsza aż za mocno wygościła się ! dziękuję rodzinko super było jak wiecie kicia jest metodystką najmłodsza kicia jak moja siostra goszczę się tylko z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wiecie kicia najmłodsza m jest cwana nie pozwalam się obejmować kicia najmłodsza zawsze kontroluję sytuacje ! muszę kontorolować sytuacje bo żle bym skończyła ! taka już jestem koniec i kropka ja żadzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia tu rządzi wiec kontorluję sytuacje zawsze i wszędzie już ostatnia impreza prze demną kicia metodystyczną !za tydzień zje obiad i wychodzę i odpocznę .Rodzinko dziękuje za zabawę kicia się wybawiła jak nigdy szybkie tance jak błyskawica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia najmłodsza metodystyczna bedzie po raz kolejny czekała na rodzinę zrobię schaby pyszne te rodzinko co uwielbiacie i postwię przeróżne rzeczy na stół ja kicia w polen .rodzinko czekam na was ja pani metodystyczna ,bedzie mi miło ponownie was rodzinko goscić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia najmłodsza jeszcze pamiątkę w pudełku wino przenieść i to by było na tyle,kicia lubi półki przy ozdabiac z tą przeprowadzą za tydzień czekam ja kicia metodystyczna na moją rodzinę ze stron lubawskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostały jeszcze 3 dziewczyny metodystyczne ! zostałam ja pani lwico geprdzio metodystyczna moja koleżanka też metodystyczna i jej siostra też metodystyczna ! lwicy geprdziej siostra już jest zamężna dwa lata temu brała ślub w tedy lwica geprdzia szła z kwiatkiem bo miał akurat szwagier wpaść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×