Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert Krajanski

Czy to prawda że niemki są ładniejsze od polek

Polecane posty

Gość KALINA 45
Widze ze juz ulewa do pani zagranicznej przygnala ! Zsylajac na pania zagraniczna burze ?Myslisz Ze Boze mocno mnie oslabisz ! Jestem silna kobieta i tak szybko mnie nie oslabisz Boze aby postawic na swoim !ulewami chcesz mnie teraz oslabic Boze ?dobrze kombinujesz pani zagraniczna nie znosi ulew bo mi niszcza fryzure deszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
PPani tajemna nie ciekawe wiadomosci dostala traby maja gdzies przechodzic dalej ,nozownik napadl na,hamburg ,polke zamordowano w szwecji ,ja do hamburga nigdy bym nie pojechala !po pierwsze niebezpiecznie tam ,po drugi traby przechodza a po ttzecie nozowniki sie keeca !tam az p strach przebywac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Kicia tajna zjezdzasz twoi rodzice beda slub brac !tak wiem niedlugo jade po torta ogromiastego ,i wina musze po dokupywac !kicia najmlodsza musi die przygotowac sie tez !wszystko trzeba zoorganizowac na ostatnio minute !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani tajna zagranicznA pieknosc czeka na moje rodziny tajne zagraniczne w polsce ! Ide myc glowe ! Jestem kicia ze stron radzieckich !mysla panowie polscy ze jestem polka katolicka dobre ha ha ha niestety moja rodzina sa geburstagi ! Najmlofsza kicia leje juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Kicia jutro rusza na miejsce dotre o 17 ale tam ludu bedzie a wruce,z miasta wieczorem .: a geburstagi wracaja rozpakowywac sie a kicia w podroz niespodzianka dojade cuchcio !cudownie od rana dopiero dotre po poludniu zachacze moze jeszxze jakis sklep jak nie bedzie tloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka tajna rodziny pani wpadna !wiem musze sie przygotowac !ja pani niemiecka moje rodziny sciagna do polski ! Dobrze ze w czoraj Z grupszego po,robilam ,rodziny beda spac na gurze ja,pani niemiecka moge spac na tarsie lub w pomieszczeniu !jest cieplo wiec trzeba latem koxystac. z,tlenu .Serdecznie zapraszam .rodziny beda spac na gurze bo wpadna jedzcze sasiedzi niemcy na dzialke !oni lubia sie obcymi nuemxami interesowac ! Bo to tez niemcy ruscy ! Ruscy niemvy drudzy tez wracaja ! Wiec mije rodziny beda spac na gurze !ja pani niemiecka albo na tarasie lub w pomieszczeniu ! Serdecznie zapraszam ! Moje rodziny niemieckie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Wszyscy niemcy na miejscu gotowi ! Kogo tradycyjnue zachaczy nadciagaja upaliska az die gotujemy ! Ide na napoj czekam na gosci niemcow 1 potem drugich !panie polskie yrodzily cudownie ! Az sie gotujw dzisoaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka widziala turczynke bardzo leniwe kobiety ! Takie moje postrzezenie tak samo jak panie katolickie juz pani lejdi katolicka zwinela d**e bo trafilo by jej wekowac ! Dobre sa do pindrowania sie tylko bez obowiazkow ! Ja pani niemiecka bym d**y nie zwinela jak panie katolickie co nie chcialy wekowac ogorkow ! Tylko by pani niemiecka wprawiala sie w wekowanie ogorkow czyli ogorki trzeba zebrac dodac koper i czosnek i zalewamy woda ogory ukladamy do sloja po kolei i zalewamy woda ! Dzemy to juz sie zdecydowanie dluzej robi ! Kicia najmlodsza dopirro w dzemy sie zaczyna wprawiac ! Zapiekanke moze by soe zrobilo ? Ciekawe czy sa skladniki kicia zobaczy najmlodsza prWie najmlodsza ja juz w pitraszeniem mam w prawe pieke ciasta ,nalesnuki robie obiady tez desery tez budyn czesto robie szczegolnie latem to gofry i ciasta na lato ! Salatki tez robie ! Innej odmiany salatki jeszcxe nie probowalam musze sprubowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Kicia tajna za 2 lata kolejne imprezy wiem nie Kicia czy da rady pojechac ? Bede miala coraz wiecej do czytania ! Namie nadciagaja zmiany i nie wiem jak sie bede czula w upaly ! W tym roku do kitu nadviagaja kolejne upaly jak tak dalej bedzie to sie wtkoncze ! Zaraz wode musze wypic ! Aby nabrac sily na jutro i powirtrza duzo potrzebuje kolejne burze beda az do 9 doerpnia sierpnia mozna zwaruowac !jutro lek musze zqrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Zaraz beda geburdtagi wracac ? Kicia wczoraj juz piwo postawila pili do 3 nad ranem chlopy ! Wruca to kawe sie postawi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Gdzie urlop co poluny polskie szefuncie urlopu nie chca dac ! Mieszkania curusiom kupujecie ?a urlopu nie chcecie dac hamstwo i konbinactwo i oszukanstwo ! I wyzysk pracownik ma harowac przez tyle godz ? A nawet urlopu nie dostanie ! Co ma sie zacharowac na snierc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Ja pani niemiecka mam gorszy problem moja siostre niemiecko lejdi katolicka ponizala ! Wyrownamy rachaunki lejdi katolicka !za,moja siostre niemuecka ! Ja tego druga pani niemiecka nie podaruje !,dosc upojizen mojej siostry ! Zaplacisz mi za siostre i za to ze w kazde bagno pchalas moja sistre niemiecka najgorsze bagno !ty madralo katolicka ! Spotkamy sie w ooko w oko w oko i wyrownam rachunki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Wyrownamy ra hunki niedlugo cwaniaro katolicka zaplacisz za moja siosre niemiecka ! Myslisz lejdi katolicka cwaniaro od groma jak moja siostre niemuecka w bagno pchalas ? Co by powiedzial na to kierownik jak by sie dowiedzia k? Ze dawalas zle gowniane oferty pracy ! Jeszcze raz pani niemiecka zobaczy twojego tatusia katickiego jak wylewa wode w niemuecka tuje to znajdzie sie za kratami ? Ostrzegam cie lejdi katolicka dosc upojorztlas moja siostre ! Zaplacisz mi za wszystko nWet za to ze dawalas mojej siostrze niemieckiej gowniane oferty !ostrzegam ja pani gepardzia zarzarta ! Niedlugo prztjdzie godzina ze sid panu gepardzua z lejdi katolicka zmierzy ! To sie stanie lejdi katolicka nWet po tylu latach w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Lejdi katolicka myslisz ze ja pani niemiecka nie wiem o sprawunkach twojego tatusia ? Wiesz ze mam go w grasci dobrze wiesz za co za handel zlimem nielegalnie za pedzenie bimbru nielegalnie i za zabijanie dzieci ? Nielegalnie nie fikaj ze mna lejdi efka katolicka jeden telefon na policje i t sie wpierdle znajdzie sie twoj tatus ! Dobrze ci radze efciu cwaniaro od groma ! Dosc efciu upakarzalas moja siostre niemieckanie nie bedziesz upokarzac mojej rodziny niemieckiej ! Ja pani gepatdzia na,to nie pozwole juz dawno efciu za mahlojsto w pracy powinni cie wywalic ! Jeszcze rqz zobacze twojego tatusia przy moich tujach to pujdzie siedziec za,wylewaanue wody nie legalnie ! Rowniez za inne sprawki efciu dobrze wiesz o co chodzi ?o moja siostre tez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka pani siostra odwiedzi ambasade ! Wiem juz wiedzialam wczesniej ze do tego dojdze ! Ile mi zostalo czasu niecale dwa lata pani lwico gepardzia ma pani malo czasy na rozprawienie sie z lejdi katolicka ! Zaplaci mi za wszystko lejdi katokicka za siostre niemiecka tez ! Ok kazdy mi zaplaci ja lwica gepardzia jeszcze sie odegram na lejdi katolickiej zaplaci mi xa moja rodzine niemuecka xa podstawianie takich papierow co nie trzeba ! Zyje pani tajna gepatdzia dla zemsty za to ze probowali zniszczyc mija rodzine i za kradzieze i handle nielegalne i za to ze mi zrujnowali zdrowie te lejdi katolickie. I mojej mamie niemieckiej tez zrujniwali zdrowie bo przez cale 2 lata moja mama niemuecka musiala sie uzerac z lejdani katolivkimi ! Najgozej przez robienie smrodu z komina ktore zanieczyszczaja kwiaty niemieckie i pranie ! Ten smrod to kradzione tory to jest ten smrod a smuerdzi mocno na ogrody niemieckie !jak sie wyhdzie to nie mozna oddychac ? Skandal i hamstwo gdzie jest prawo w polsce ! Z tym moja mama niemiecka musiala sie nocno uzerac z smrodem i dymem z kradzionych torow przez lejdi katolickie ! I rownuez z tym za obrazanie mohej mamy niemieckiej od gestapowcow ! Przez lejdi katolickie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Efciu ja pani niemieckA wiem rowniez to ze moglas spowodowac wypadek ? Mam cie wgarsci ciebie tez ? Rowniez zabijanie dzieci myslisz ze ja pani hepatdzia o tym nie wie efciu ? Co kiedys twoja mamusia wyprawiala ! I rowniez za handel nielegalnie tytoniem ! Twojego tatusia o sprawkach twojego tatusia wszystko wiem tak samo jak o sprawkach twojej mamusi ! Ja pani niemiecka nie chce piekla i uzerania sie efciu z twoja rodzina ponownie ale jesli efciu z uzedu mi podskoczysz ! Ja pani niemiecka nWet nie zawacham sie podskoczyc ponownie tobie ! Oko za oko zab za zab ! Ostrzegam efciu ja cura niemiecka twoja rodzine. Efciu mam w garsci jeszcze raz wymienie za co : handel nielegalny tytoniem ,kradziez torow nielegalnie ,prdzenie bimbru nielegalnie wymieniac dalej ewciu zabijanie dzieci nielegalnie. ,przekraczanie terenu germandkiego nielegalnie ,awantury ,klutnie palenie torami kradzionymi w piecu nielegalnie rowniez kradziez drewna !nielegalnie mam na ciebie efciu i twoja rodzine haki jesli mi podskoczysz to bedzie efciu katolicka po tobie ! Zrozumialas i rownirz mam hak na twoja siostre ona iderzyla w plot a nie w lesie ! Wiesz efciu co to oznacza twoja siostra oszukala panstwo polskie i potwierdzila zle !zmataczyla oszukala panstwo polskie skladajac zle zeznania o wypadku ! Wiec lepiej efciu mi nie fikaj jesli zafikasz pani niemieckiej to efciu po tobie !kapewut efciu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Najstarsza siostra niemiecka tajemnicza,na m lwica gepardzia mocno. Zarzarta na lejdi katolickie ostatnio mocno ryknelam jak mie pania gepardzia jedze katolickie odwiedzily .moj ryk niemiecki rozchodzil sie glosno wtedy pani gepardzia poraz pierwszy wydala mocny. Ryk na lejdi katolickie ! Mam taki sam ryk lwi jak moja mamusia niemiecka tajna ! Lepiej efciu na statsza siostre niemiecka uwazaj !bo jestem ja pieknosc grozniejsza od mlodszej siostry ! Ostrzegam efciu ja pani niemiecka lubie walki i glosny glos ryk koci ostry i bardzo glosny ja pani gepardzia jestem mocno niebezpieczna pieknosc dla pan kstoloickich !uciekaja przedemna efciu bardzo szybko ! Tak jak ty zacznij efciu ze strachu sie trzasc na,moj widok ! I widok mojej mamusi tajemniczej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Kicia idzie spac juz pora jutro mam sporo do czytania jestem zmeczona i chybA mie przewialo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Efciu klonoska uwazaj lepiej ! To bylo pani zagranicznej ostzezenie o sprawunkach twojego tatusia wszystko wiem i twojej siostruni dianusi ! Tylko sprubujesz efciu od holery stRszej siostrze zagranicznej do kopac to zle skonczysz ! Tak jak prubowalas dokopac mojej mlodszej siostrze niemieckiej ! Uwazaj zebys nie wyleciala z roboty zmijo ! Pani zagraniczna dobrze wie ze efciu klonoska jestes podla mocno jak twoja mausia ! Efciu ja pani zagraniczna wiem gdzie znajduje sie twoja robota zmijo ! Lepiej ueazaj efciu bo niedlugo spakujesz walizki ! Ostrzegam cie efciu klonoska ! Mi nie jestes,wstanie zafikac efciu tak jak twoj tatus !niech sie cieszy ze do pierdla nie trafil !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Starsza siostra niemiecka nie daje sie teraz panusiom sukom katolickim ! One wiedza lejdi katolickie ze pani zagranicznej nie mozna za fikac ? I mocno sie mie boja ! Uwazaj efciu zebys nie spakowala walizek w pracy ? Pani zagraniczna zarzarta mocno na lejdi katolickie cie ostrzega mocno ! Jeden jeszcze wyskok twojego tatusia zmijo efcio klonowska i twoj tatus londuje w pierdle z twoja siostrunia dianusia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
A zapomilam sie przedstawic jestem starsza siostra niemiecka tajemna pieknoscia to prawda czeka mnie sporo nauki dalej jestem zdecydowanie rozerwana po miedzy niemcami a polska ! To dla mnie trudna sytuacja ale zdaze wyrownac rachunki z lejdi katolickimi za,moja! siostre niemiecka .bo inaczej nie nazywam sie zarzarta lwica zagraniczna mocno zarzarta na lejdi katolickie ! Kto wszedl mojej najmlodszej siostrze zagranicznej sprubowal dokopac ! To zle skonczy ! Efciu jestes na celowniku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Efciu teraz ty bedziesz moim celem jeszcze tobie d**e musze skopac ! Ja pani zagraniczna za siostre dobrze wiesz ? Efciu w czym zecz ? Za listy celowe ! Radze efciu ci sie mocno mie pani zarzartej mocno na takie xmuje jak ty efciu uwazac. Przykro mi efciu musze ci d**e skopac za moja siostre,najmlodsza zagraniczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
O hryste panie nie mowcie mi pani zagranicznej ze bedzie rocznica w kosciele ! O moj boze o godz 19 juz musze isc spac ! Nie wize ze bedzie poczestunek ? Wiecie jak pani zagraniczna na poczestunki reaguje ! Wole goscic sie rodzinnie ! Ja to mam pecha jeszcze rocznica koscielna sxybko zjem ciasto i pani zagraniczna zjezdza na zbiory ! Pora kolacyjna ide na kafej jestem rozerwana nadal niemcami a polska ! Zle ponownie sie czuje przez upaly !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani tajemna ma zle przeczucie slonce bedzie sprzyjac az do pazdziernika ! Nie ciekawie dla pani niemueckiej najstarszej tym bardziej ze za haczy mnie rocznica koscielna ! Nie ciekawie jesli nie ustana upaly to bedzie jeszcze bardziej nieciekawie ! Zaraz ide spac zawsze przed 22 ide spac bo od niedzieli ponownie mam obowiazki az zachrzan do srody a potem odpoczynek i od piatku to samo zachan az do srody na nowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani pieknosc z stron slowianskich musi isc spac ! Bardzo zle sir czuje zblizaja sie nastepne ulewy i moj partner pisany i mocno przeznacxony sie pojawi lewek cudzoziemiec on jeszcze nie wie ze jestem cudzoziemka zagraniczna tym bardziej jemu przeznaczona ! Dowie sie lewek niespodziewanie cudzoziemiec ! Jest blisko lewek ! Cudzoziemiec to drugie odbicie cudzoziemki ! Czyli harkter i wszystko to samo ! Oczy,nawet te same i usta te same ! Wiek nie wiem to sie okaze czy,bedzie ten sam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani ............ z stron slowianskich musi isc spac ! Bardzo zle sir czuje zblizaja sie nastepne ulewy i moj partner pisany i mocno przeznacxony sie pojawi lewek cudzoziemiec on jeszcze nie wie ze jestem cudzoziemka zagraniczna tym bardziej jemu przeznaczona ! Dowie sie lewek niespodziewanie cudzoziemiec ! Jest blisko lewek ! Cudzoziemiec to drugie odbicie cudzoziemki ! Czyli harkter i wszystko to samo ! Oczy,nawet te same i usta te same ! Wiek nie wiem to sie okaze czy,bedzie ten sam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Kicia najmlodsza musisz wrocic do szprechen za duxej przerwy nie moxesz zrobic bo jestes kicio pocxatkujsca ze szprechen wiem prawie najmlodsza musisz wrocic do lekcji przed toba dalsza kontynuwcja szprechen a tych dzialow jest sporo wiem do 8 pozomow albo jrdzcze w zwyz ! Jestes dopiero,poczatkujaca wiem czyli kicia tepa ! Wracam w chajs du ys hajse kivia wo wom zdu itak dalej co was yst das itd . Tak wiem mam powtorzyc owoce warzywa przybory kuchenne i czynnosci a potem reszte sie douczyc stopniowo stopniowo kicia ptzedstawiac sie potrafi dogadalabym sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Ja kicia mialam jechac na ostrode ale wszedzie po ryte i ryja dalej w korku czekalam i stalam 2 godziny z rodzicami ale jaka duchota byla masakra jak dojechalam do niemcow to przrdrmna rejstracje dzialdowskie i niemieckie . U niemcow temperatura przrlraczala az 40 stopni .zeby nie to zbiory to by kicia nie ruszala ! Az zemnie lecialo ! Masakra .w sklepie jak kicia byla w lauflandzie to oczom nie wiezylam kogusz spotkalam niemcow braci ! Teraz to juz nie przepuszcza kicie jak zaczna alkohole wykupywac to pania niemiecka jux nie ptzepuszcza ale mialam ja kicia szczescie ? Bracia niemcy nie kupywali alkoholow ? Kici udalo sie przecisnac ! Ale mialam farta ! W koncu jestem z powrotem ! Soki jutro trzeba robic jablka kicia kupila ! Zrobi sie placuszki pychota !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Niemcy wszyscy ruszyli nad morze i sobie spaprali rure wydechowo od samochodu jak w takim upale stali ! Silniki miieli zryte puzniej im sie juz odechcialo morza ! Silniki przepalone i po morzu ! Najlepiej jechac nad rzeke ! Rzeka blizej niz stac w koku ogromiastym az do morza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Czy niemki czy polki tez nie maja szczescia w milosci ! Jak lazdy czlowiek ! Te maja pecha i niemki tez maja pecha w milosci klapow mialy blisko 11 juz na samym poczatku wola siedziec w Billi i ksiegach zapoznajac swiat i jezyki nie wspominajac blisko 11 klap juz na samym poczatku co do niczego nie doszlo bo to,nie byla milosc .tylko klapy za klapa dlatego my dziewczyny potrzebujemy wspaniale pieknosci czasu mulatki slowoanskir dwu krotnie zareczyny nie wypalily okazaly sie klapa bo dziewczyny cudzoziemskie z innej tradycji i c***anowie tez byli z innej tradycji wiec to niestety nie wypali ! Wiec potrzebujemy czasu i sporo nauki nas sloeianslir pieknoscie czeka i gosxczenie rowniez z rodzina mieszana kuzynstwem! Wiec nie ma sie co spieszyc do zwiazku bo diabel zacznie sie vieszyc i bedzie klapa nastepna ! Pech za pechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×