Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert Krajanski

Czy to prawda że niemki są ładniejsze od polek

Polecane posty

Gość KALINA 45
Kicia Geparfzia cesarska Bracia beda cie wzywac ? Pieknosc niemiecka cudzoziemsko uwazaj na sepow podolskiego bedzie probowal cie rozszyfrowywac ! Pani lider bedzie ostrozna ide jesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Jaja sobie robicie cxeszka ladniejsza od pani zagranicznej ? To nie prawda mi z uroda pani mieszanrj nikt nie dorowna nawet moje kolzanki polskie z twierdzily ze pani niemiecka ma przepiekne brwi i rzesy ! Bardzo dziekuje kicia mirszana bogini jest najpiekkandyfstow na mrzoe. Najpiekniejsza bo blisko kandydatow na mezow bym miala 17 tak zgadza sie co dwa lata kandydatow walczylo o pania niemiecka bo jestem szatynka ! I kto tu jest drogie panie polskie piekna kobieta ! Jak nie pani niemiecka ! Pani niemiecka szatynka majpiekniejsza zdecydoeala sobie urlop zrobic uwielbiam sie opalac co prWda opalenizma mi w zeszlego roku zeszla wiec od jutra na nowo sie oplam bo jestem przed goscina ! Dzieki opalaniu odpoczywam i sie relaksuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka wproeadze moje rodziny niemieckie tyjnym wyjsciem aby podolski prawdy nie odkryl bo depcze juz mi po pietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Kicia gepatdzia wprowadze niemcow tyjnym wejsciem aby panowie niemcy was nie rozpoznali i przy okazje kicie gepardzia tajna pieknosc bo bym miala mocne klopoty juz podolski depcze mi pani niemieckiej po pietach ten drugi tez !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Kicia gepardzia bedzie czekac na niemcow !przygotuje wszystko obiady ,kolacje i sniadania czekam ,czekam na was przyjazd burze beda nad ciagac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka bedzie pani miala klopoty jesli sprawa sie sypnie !wyda wiem ja pani juz mam problemy panowie niemcy juz wesza jak nie jeden to trugi ! Do tego na dokladke nastemy niemiec pan podolski jeszcze jego brakowalo w polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Przegrywacie panie polskie w rakingu z paniami zagranicznymi !co za pech ! A podobno polki piekne katolickie jestescie ! Ha ha panie niemieckie wygrywaja wysokie miejce zajelysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Ja pani tajna niemiecka osobidcie za paniami katolickimi nie przepadam ! Wiem jakie sa ! Ale pani niemiecka na tematy o paniach katolickich nie bedzie sie wypowiadac ! Ja nie wchodze im z buciorami w zycie a one mi nie wchodza z buciorami w zycie ! U pani niemieckiej az za goraca jeszcxe prxyjda burze na wieczor ! Za goraco ! Pani niemiecka teraz nie da rady do innej pani niemieckiej jechac podolski depcze mi po pjetach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka nie znosi niespodzianek .mam zle przeczucie jaki z now grom z jasnego nieba spadnie ?i jaka sielanka !nigdzie nie wychodzi wspaniala pani niemiecka bo mam zle przeczucie !po za tym nie ufam burzom !bede czekac na moje rodziny niemieckie ja pani niemiecka ! Nie wychodzac nigdzie ! Niedlugo za 2 tygodnie wruca rodzinnie cudzoziemcy do polski !pani niemiecka o tym wie ! Za pewne wroca po burzach ! Caly tydzien mA grzmiec ! Pani niemiecka bedzie ostrozna aby panowie niemcy nie rozpoznali mojej rodziny zagranicznej !wrazie czego pani pieknosc niemiecka wyjdzie rodzinie na przeciw ! Podolski zaczyna juz weszyc na razie nie moze wiedziec kim die jest pani wspaniala niemiecka bo popsul by mi plany jego koleszkowie tez nie moga wiedziec !bo pani niemiecka wspaniala aniol by byla ponownie w niebezpieczenstwie ,juz sie die lepiej czuje !na razie panowie mysla ze jestem polka niech tak mysla !tym batdziej pani niemiecka aniol jest bezpieczna !panowie niestety nie wiedza ze wspanialy aniol pani niemiecka pochodzi z rodziny zagranicznej !tym,lepiej bo jestem bezpieczna !i czuje sie die bezpieczniej najmlodsza pani niemiecka pani lider !niedlugo bedzie switac wiec zrobie sobie kafki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Ile czasu mi pani niemieckiej zostalo na przygotowanie sie do gosciny !zaledwie pare dni po mocnych burzach ok uwazaj o pani na podolskiego jest blisko tak samo malicki jasne !wiec musze juz sie die przygotowywsc ,beda mi podszebne maseczki ,kremy do twarzy to na poczatek !witaminki zeby miec piekna cere co jeszcze i na poczatek gabeczka potem zele witamonowe aby skora po upale nie wyschla ! To na poczatek a potem plyn do kapieli witaminowy to na koncu zeby ladnie pachnial i balsam ten co pani niemiecka uwielbia ! A na koncu bielizna odpowiednia do kreacji !musi byc odpowiednia do kreacji ! U czesac sie sama uczesze byle by szybko zlecialo do gosciny ! Jeszcze pare dni !a to sie wlecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka musi pani jrszcze odpoczac nie najlepiej sie pani czuje !nie dobrze mi na zolodku chyba zwymiotuje co za pogoda !calo noc do kitu sie czulam przed goscinami ! Moja glowa chyba przyjdzie,burza potrzevyje duzo wody i tlenu aby dojsc do siebie przez to pogode koszmarna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka lider wieczorem musi sie pani przygotowywac na przyjecie !wim czas szybko leci bede gotowa trafi pani jrchac od strony niemieckich teren iwaga pani niemiecka na pensjonaty i na podolskiego depcze mocno pani po pietach !jux jetzt blixej niz sie pani wydaje wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemki sa nie tyle brzydkie co zaniedbane. Ubieraja sie jak chlopaki, kazda rzecz z innej parafii i na dodatek wiekszosc sie nie maluje. Polki i ukrainki tak ubrane bez makijazu tez wygladalyby nijako a czasem nawet gorzej. Wiem bo mieszkalam zarowno w Niemczech jak i na Ukrainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemiecka tajna bedzie mila pani transformacje za pewne w inna kieckie kiedy ja w koncu odpoczne chyba nigdy za dwa dni kolrjni goscie potem nasyepni goscie do tego jedzcze musze grilla ustawic ! Jeszcze nie zdazylam zjesc kolacji bo sor zle poczulam a pan lew bedzie mial gorace lato i za pewne bedzie podrywal panienki .zmienmy temat ja pani niemiecka ledwo co jedno godz odpoczelam bo mialam nastepnych gosci ! Zaraz mi cisnie podskoczy i tak sie kiepsko cxuje jedzcze musze jechac na goscine ! Wody kiepsko sie czuje ciekawe jak ta goscina wypali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Lew niech niemiec podrywa lalunie tak jak je tam nazywaja katolickie .a pani wspaniala niemiecka musi sie skupic co na goscine ze soba zabiore jutro sie uczesze !mudze przygotowac twarz krem nalozyc a na koniec podklad jeszcze nie wiem jak oczy po malowac moze na braz a moze na czern musze po myslec !pani szatynka pieknosc brazeru tez uzyje ja najmlodsza pani niemiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Z makijazem oczu pani niemiecka moze cudowac bo przeciez mamy lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Ja pani tajemnicza pieknosc nie jade szukac psrtnera drugiej polowki partnera drugiej nie jade szukac tylko jade odwiedzic rodzine bo mnie o to pania zagraniczna rodzina prosila A po drugie Boze mi nie wolno romansowac bo jestem metodystko ! Tak pani tajemicxa nie bedzie sie spieszyc z miloscia Tak jak Boze kazesz pani tajemna zostala zaproszona tylko na goscine i wybij Sobie Boze Z glowy ze bede romansowac tam ! Co ci Boze srzelilo do glowy Dobrze Boze wiesz ze najpieknieksza pieknosc mulatka jest metodystko ja nie romansuje tylko sie modle. Pani niemiecka jedzie wylocznie tylko odwiedzic rodzine !a za kilka godz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Default
Nie wiem jak Niemki, ale Holenderki są ładniejsze od Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani niemieckometodystyczna pielnosc najpieknieksza musi sie pani na gosvine z pompa zbierac !wiem juz sie szykuje .mila pani przyjemnosc poznac niemca malickiego juz ? Tak wspaniala piknosc najpiekniejsza zagraniczna widzia go w dziwnych okolicznosciach on mysli ze ja jestem polka ?dobre pania ponownie rofziny niemcy wpadna jak bedzie pani po gosvinie pani zagraniczna !tak wiem ma pani tez szanse wyjechac za granice ale pani zagraniczna najmlodsza musi sid die pani do jezyka przyloxyc !ok na razie nie moge !obiecalam ze na razie zostane w polsce !bo beda przyjecia ! Nastepne bRdziej z pompa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Tak pani niemiecka zapisze siostre do fryzjera przy okazji siosta blizniacza pieknosc tajemnicza tez sie zapisze !druga jaki makijaz dzis wybrac moxe bardziej koci !vzuje die lepiej pani najmlofsza zagraniczna dzis gorava bedzie az mi sie w gloeie zakrecilo ! Jutro temperatura bedzie przekraczac az 35 stopni oj robi sie cieplej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani zagraniczna pieknosc wracaja budy niemieckie urlopowac nie robi sie ciekawie dla pani kici. Musi koniecznie pani uwazac na podolskiego to cwany niemiec ,kesli by pania rozszyfrowal to by,bylo po pani !wiem jeszcze jego brakowalo w polsce !bede ostrozna musze uwzac zeby mi sie w glowir nie zakrecilo slonce po malu bedzie wychodzic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Witam polske ponowie jak leci podolski ! I panie malicki pani lider uwielbia sztylety i strzelby i armaty !panowie rowniez liderzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Ja pani niemiecka m mam dosc cierpliwosci i moja cierpliwosc sie wyczerpje te trzy typy wchodza mi stale w droge malicki podolski i jeszczw jeden .zaczynaja mnie draznic pania niemiecka chodza tam gdzie ja moimi kocimi drogami ,placa oplaty tam gdzie ja gdzie pani lider to juz sie dla pani lider robi nie dozniesienia ! Od roku mnie c***anowie draznia najmlodsza kicie niemiecka bywa w tych samych miejscach co ja na wyciagu narciarskim w ostrodzie !o geburstagi dzwonia pani lider juz leci !wiem nie wolno mi sie pani lider denerwowac najmlodszej ale jak mam sie nie denerwowac jak te 3typy mnie draznia nawet w lato !pani niemiecka lider jest teraz,zmeczona ja i tak wyjasnie to zagatke kim sa ci trzej panowie tajniacy w spodniach kremowych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Jak smiesz kocurze malicki mnie blokowac !odpowiesz pani zagranicznej za to moja cierpliwpsc sie konczy wiesz kim ja jtzt jestem krolowa kocia zagraniczna mala pania lider .za te hamstwo blokowania drogo mi pani zagranicznej lider zaplacisz !rozniose twoj kapelusz w popjul !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani wspaniala pieknosc zagraniczna nie jest do schrupania !lubie sie goscic i podrozowac i czesto przejadam sie bo naleze Do rodziny Niemieckiej .wybacza panowie nie jestem latwa zdobycza dlA was bo jestem Metodystka pania co nie chodzi po barach i dyskotekach tylko pania myslaca pieknoscia najpiekniejsza juz sie lepiej czuje pp tej ulewie !wujek musi przejsc jeszcze jedne badanie ?co wykarze to wykarze albo jest za pozno albo jrszcze nie !wujek za dlugo wzwlekal blisko 10lat mam nadzieje ze jeszcze nie jest zapozno !pani zagraniczna dostala 2 zle wiesci ktos ponownie jest w szpitalu ale juz nie z mojej rodziny !oby wyszedl on z tego calo ! Jeszcze raz powtorze nie jestem kobieta do zdobycia ja szatynka bo jestem pania metodystka !czyli ze mnie twarda sztuka 15juz 15 mezczyznom dalam kosza od 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Nastepny niemiec poznal pania niemiecka wyjechali na romantyczna randke gratuluje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Poprzedni niemiec poznal pania katolicka tym razem w niemczech i sa para juz nastepne gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Mala kicia idzie spac z kaczuszka !kicia juz zjadla pora na sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Pani zagraniczna najmlodsza dalej bedzie pani soe goscic !cudzoziemcy wracaja ale tylko katoliccy ! Reszta odjezdza !a panie takemnivze tylko zostaja ptzed wami nastepne gosviny mocne pani siostra pieknosc metodudtyczna tez wracac bedzie na jesieni pani pielnosc blizniacza metodydtyczna jeszcze szybciej !pani rodziny wpadna po mocnych burzach ! Jak tempetatura sie unormuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA 45
Ja pani niemiecka jestem oslabiona gdy prxychodza mocne ulewy !nie mam zdrowia a lew niemiec stale narzeka xe inni niemcy wszystko maja a on tego czegos nie posiada najmlofszy lew .niech nie narzeka zapravowal na luksus na bryke i na zdrowie !a uczucia za pieniadze nie kupi te uczucie przychodzi niespodziewanie i nieoczekiwanie po ktorym lew niemiec nawet sie nie spodzieje i juz sie zakocha !to sie nazywa miloscia niech sie cieszy ze ma zdrowie i jesr chwalony i uwielbiany !na to co by najmlodszy lew pragnol musi jeszcze zapracowac !a ja pani zagraniczna musze zapracowac na firme zdrowie W czoraj Bog ostro we mnie uderzyl oslabiajac mnie mocno i musze zapracowac na luksus i jedzenie !nie ma zle lew niech nienarzeka a jego kumple go wspieraja !mnie pania niemiecka nikt nie wspiera gdy jestem mocno oslabiona jeszcze kaza mi dokanczac obowiazki !ja to mam haruwe jak nie zrobie to awantura ! Dobrze wiedza gdy ptxychodza ulewy pani niemiecka za dobrze sie nue czuje !i mam gdzies gary i robniete obowiazki ! Muj stan zdrowia poprawi sie dopiero za 2godz jak wyjdzie slonce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×