Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie ciekawskaaaaaa

CGA800

Polecane posty

Gość RenataG
Ja to nie wiem czego się ludzie spodziewają. Że nic nie robiąc schudną nagle po wzięciu magicznej tabletki. Ja kupiłam sobie te cga, nie jem tyle trochę ruchu i już 3,5 kilo mi spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renato G nie naganiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupować nie gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od nowego roku podwyżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie kupujcie tego świństwa bo to nie działa to są oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odchudzam sie
Witam,nie wierzę w takie cud tabletki,Moja koleżnka jest zwolenniczką suplementów i za każdym razem jest zawiedziona,chociaż każdy organizm jest inny i inaczej reaguje,Ja nigdy się nie odchudzałam bo za bardzo uwielbiam słodycze :) ale w ostatnim czasie przybylo mi trochę nerwów i w ciągu tygodnia ubyło Mi 4 kg czego nie chciałam niestety,jest mi tak dobrze jak wyglądam:) mam 170cm wzrostu i ważę 63 kg . pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwka32
A dla mnie nie ma bardziej skutecznego środka jak IQgreen.... po prostu jako jedyny na moja pulchną d.... zadziałał i schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już cga800 i żadnego podobnego gó..na nie kupię. Raz mnie nabrali i wystarczy. Głupi byłem , że wcześniej nie poczytałem na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki to pic na woda. Przez ponad miesiac szpikowalam sie tym gownem i zadnych efektow w kierunku utraty wagi wrecz przeciwnie kiedy przestalam je brac ,nabram koleinych kilogramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliss
Witam To naciąganie !!! Uważajcie ja brałam te kapsułki przez 3 miesiące i nie dość, że nie schudłaam to przytyłam 2 kilogramy, mimo dodatkowych ćwiczeń. Uważajcie na to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahwapoderb1975oicxo
lepiej kupic kapsułki niż pić to świństwo. Ja raz próbowałam to wypić i było tak niedobre, żę nie byłam w stanie a w suplementach jest przynajmniej większe stężenie. Łykasz jedną pastylkę i masz tak, jakbys wypił ze 4 kawy. Jasne http://miniURL.fouiner.info/ggaZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli naprawde komus zaleze na tym zeby schudnac to polecam spotkanie z panem Mateuszem Grzesiakiem jest to trener rozwoju osobistego sam mial problemy z nadwaga i mu sie udalo i ogolnie wspaniy czlowiek duzo mu zawdzieczam duzo potrafi przekazadz wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wszystkie wiadomosci sa z zeszlego roku o co chodzi nikt w tym roku nie kupil tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wszystkie wiadomosci sa z zeszlego roku o co chodzi nikt w tym roku nie kupil tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wszystkie wiadomosci sa z zeszlego roku o co chodzi nikt w tym roku nie kupil tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre tabletki Nie czuje się po nich zmeczenia. Schudla 14 kg w poltora miesiaca. Biore je nadal ponieważ sa bardzo skuteczne gdy ma się niedoczynność tarczycy. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie w ch. zrobili złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ostatnio nową wersję cga800 z chromem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam że te produkty z chromem są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CGA jest całkiem dobre i cieszy się sporym zaufaniem z tego co się zorientowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajta lepiej dla rydzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CGA800 jest już dość długo na rynku i ma swoich fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę właśnie że cga i zielona kawa jest chyba najdłużej na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym to zamówić do Czech ,ciekawe czy mi wyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to wysyłają na terenie całej Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to nowe cga siępodoba. Nowy skład jest o wiele lepszy niż ten poprzedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś nie ma uczulenia na chrom to te cga jest bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CGA jest już stare ale wydaje mi się ze do dziś nie wprowadzono lepszego środka na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu stosowałam CGA800 i w miesiąc 5 kg mniej ale + codzienne ćwiczenia są jakiekolwiek efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×