Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie ciekawskaaaaaa

CGA800

Polecane posty

Gość gość
Taaa. Owoce sa po prostu świetne na odchudzanie. Wcale nie mają cukru. Proponowałbym zmienić dietetyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGA
Zgadzam sie w stu procentach z ludzmi ktorzy nie wierza w cudowne srodki, probowalam wielu rowniez GGA800.Nie ma efektow bez odpowiedniej diety i cwiczen.Co gorsze pisza ze przy braku efektow zwracaja pieniadze po odeslaniu opakowania. Odeslalam dwa jedno puste a drugie nienaruszone i co? czekam juz dwa miesiace a pieniedzy ani sladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudnąć bez cwiczeń i diety da się chyba tylko, jak w ogóle przestanie się jeść. ale tego raczej nie polecam. kiedyś moja koleżanka, jeszcze w szkole, chciała wrócić po wakacjach bardzo szczupła, więc przez całe wakacje jadła przez cały dzień marchewke albo jabłko i jogurt. nie miała siły wstać z kanapy, ale schudła. tylko że po następnych wakacjach wróciła jeszcze grubsza niz była wcześniej. ja ćwiczyłam pół roku, jadłam bardzo swiadomie, ale zaczęłam chudnąć dopiero jak dołożyłam do tego cga800. i teraz chudnę nie tak nagle, niezdrowo, tylko systematycznie i powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja koleżanka tez miaal taka akcje. stwierdzila, ze to nic nie dziala, chciałą odeslac i nie mogla nigdzie znalexc adresu. wtedy okazalo sie, ze kupila podrobe, wiec uważajcie tez, co kupujecie. (zabawne bylo tylko to, ze ona kupila jakies cga1000 zamiast 800 i byla dumna, bo myslala, ze kupila wieksze opakowanie za mniejsza cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regulamin: VIII. Reklamacje 1. Wszelkie reklamacje powinny być kierowane listem na adres korespondencyjny dla zwrotów wskazany na ulotce dołączanej do wysyłanych Produktów. Adres na mojej ulotce: Pro Spedition Ltd. al. Solidarności 115 lok. 2 00-140 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenWoman
jak ktoś nie wierzy, że mi włosy wypadać po tym zaczęły to trudno, ale nikt mi na pewno nie wmówi, że te tabletki działają i pomagają schudnąć. Portfelowi to na pewno i tak jak ktoś wcześniej napisał, że jak odchudzą portfel, to mniej na jedzenie zostanie. A oto ich nowa strona (ja zamawiałam z innej): http://ek.pl/artykuly/lekarze-przerazeni-skutecznoscia-video-ls-o2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i zaczeły ci wypadać, ale to nie zmaczy odrazu, ze jesli tobie sie nie udało schudnac, to nie udało się nikomu innemu. I z tego co widze w komentarzach wyżej, to udało się nie tylko mnie ale i kilku ijinnym osobom. Ja mie mialam moze jakis rewelacyjnych wynikow, ale 11,5kg to tez cos. wygladam teraz zupelnie inaczej niz wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_iza
Nie dajcie sie wrabiać w żadne suplementy czy to schudniecie czy zmarszczki , czy stawianie członka a może cos tam jeszcze ( odrośnięcia np woreczka żółciowego ) wszystko ta sama firma , ten sam telefon niby do Poznania . Tutaj dwa screeny o chłopcu który schudł kilkadziesiąt kg i pod spodem recenzje , spójrzcie na daty reklama z dzisiaj - http://scr.hu/0e7p/0lijp reklama z 25.09.2014 - http://scr.hu/0e7p/0lijp z moim wpisem oczywiście usuniętym , pozostałe wpisy identyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenWoman
mój wczorajszy komentarz też usunęli. A napisałam tylko, że nie działa i szkoda pieniędzy, nic więcej. Tych co schudli to wcale nie jest tak dużo, a facet, który do mnie zadzwonił jak zamówiłam mówił, że tych, na których tabletki nie działają jest bardzo mało... No jak się usuwa negatywne komentarze to właściwie wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 10 dni stosuje Cga,mam 38 lat i nadciśnienie i od tej pory mnie boli głowa i jest mi niedobrze,pisze do tej firmy i mi zwraca email to mi wygląda na oszustwo czy ktoś mi może coś na ten temat powiedzieć?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestrzegam przed naciagaczami!!!!! srodek ten absolutnie nie dziala a o zwrocie kasy zapomnijcie...OSZUSTWO i tyle!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy, ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc, to ta panika z niebraniem tabletek jest chyba lekką przesadą. czy naprawdę jest tak, że wszystkie te osoby, które tak przestrzegają przed "chemią" jedzą tylko produkty z własnego ogródka, nigdy nie zjadły pizzy ociekającej toskycznymi tłuszczami, nie były w macdonaldzie, nie kupiły kurczaka nafaszerowanego hormonami w supermarkecie ani pryskanych warzyw?! chemia jest wszędzie, jemy ją cały czas, wsmarowujemy w kosmetykach. w takim razie, skoro mam do wyboru - chudnąć długo za pomocą drogich tybetańskich ziół lub schudnąć szybciej z tabletkami - wybieram to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to ja wiem, ze mi pomogły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaoli
tez bralam i nic to nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam nikomu kończę opakowanie i...nic. bez ćwiczeń diety nie schudniesz. szkoda kasy. kupując ten produkt jeszcze miałam nadzieję że nareszcie coś co zadziała. niestety znów się przeliczyłam-złudne nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola6666
"bez ćwiczeń diety nie schudniesz. " Dokładnie, ludzie myślą że tabletka wspomagająca odchudzanie schudnie za nich. Żeby tabletka wspomagająca pomogła musi mieć co wspomagać. W tym wypadku ćwiczenia i dieta, dopiero to można wspomagać a nie obżeranie się przed tv. Ja zrobiłam co trzeba aby schudnąć wspomogłam się tym cga800 i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek22
schudłem 18 kg w 3 miesiące, po zamówieniu zadzwonił do mnie konsultant i wepchnął mi 3 opakowania, pomyślałem, że mnie naciąga ale zaryzykowałem. wczoraj do niego oddzwaniałem żeby mu podziękować, super kapsułki, wystarczy pić wodę i utrzymywać minimalną ilość ruchu a waga spada w mgnieniu oka. te wszystkie negatywne opinie to konkurencja, której produkty nie działają! Tylko CGA800 polecam wszystkim z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Dziewczyny nie kupujcie tego badziewia,zero rezultatow a kasy nie ozdyskacie.Tak napisany regulamin ze nie jestescie w stanie wyrobic sie wtermonie brania tabletek.Kupilam 2 opakowania po 60 kapsulek ZERO efektow przy diecie i kiloMetrach na rowerku.Ostrzeagajcie inne dziewczyny bo to badziew a firma to zlodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscowa
Ludzie sciema,badziew i nacigacze-zadnej kasy wam nie zwroca,a ci co tu pisza i zachwalaja to platni klakierzy,za tansze opakowanie wypisuja tu piesni pochwalne!!!!!! Tez mi proponowali nie skorzxystalam bo czekalam na efekty a one sa ZEROWE 2 miesiace brania i zero efektow zero kasy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby negatywne komentarze są usuwane a nie jest ich wcale tak mało. Więc nie powiedziałabym że są usuwane. Twierdzenie też że wszystkie pozytywne komentarze są pisane przez ludzi opłaconych zakrawa o paranoje :) Może po prostu na jednych działają na innych nie to chyba jedyne logiczne wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wiekie oszustwo,przestrzegajcie innych,a o zwrocie kasy zapomnijcie ,kupilam 2 opakpwania na 2 miesiace czyli 60 dni .Zaczelam kuracje jak zaczely sie wakacje 3 dni po odebraniu przesylki po skonczeniu tabletek (64 dzien) z Wyslalam opakpwania i co? No go....no nawet nie dostalam info ze reklamacja nie uznana bopo terrminie 4 dni aodeslalam opakowania i reklamacje.Czyli ludzie kupujecie i tego samego dnia zaczynacie kuracje i 60 dnia odsylacie opakowmia bo jeden dzien zwloki i duu..pa.Regulamintak napisany ze nigdy nie dostaniecie grosza.Oszusci !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wiekie oszustwo,przestrzegajcie innych,a o zwrocie kasy zapomnijcie ,kupilam 2 opakpwania na 2 miesiace czyli 60 dni .Zaczelam kuracje jak zaczely sie wakacje 3 dni po odebraniu przesylki po skonczeniu tabletek (64 dzien) z Wyslalam opakpwania i co? No go....no nawet nie dostalam info ze reklamacja nie uznana bopo terrminie 4 dni aodeslalam opakowania i reklamacje.Czyli ludzie kupujecie i tego samego dnia zaczynacie kuracje i 60 dnia odsylacie opakowmia bo jeden dzien zwloki i duu..pa.Regulamintak napisany ze nigdy nie dostaniecie grosza.Oszusci !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę zero efektów przy kilometrach na rowerku? W takich warunkach nawet jedząc tylko pączki powinno się schudnąć, więc jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Zwłaszcza, że mam świetny dowód, że na niektórych to zadziałało - moje odbicie w lustrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie też to pisanie o oszustwach jest jakieś dziwne. Inna sprawa, ze mi sie nie udało schudnoć, ale jak odesłałam, to dostałam pieniądze z powrotem. Konsultatn sam tak powiedzial, że tak sie zdarza, że to nie działa na każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza9191
a ktos kupowal lub cos slyszal o mycga800.pl? bo jest duzo plusow i duzo minusow, wiec nie wiem czy wierzyc w ta stronke czy nie. a zakup jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza9191
A mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat? Bo nie wiem juz teraz czy kupic czy nie jak poczytalam to wszystko. a bylam bardzo pozytywnie nastawiona do tego cga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×