Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie ciekawskaaaaaa

CGA800

Polecane posty

Gość DodoMix
CGA800 - agencja reklamy widzę, że szuka kolejnych naiwnych... ups przepraszam w końcu wypowiadają się "sami zadowoleni klienci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaCGA
Na zdrowie.....bo na odchudzanie to raczej nie liczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenWoman
Ja też się dałam nabrać. Biorę już drugie opakowanie i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu schudłam raptem 1 kg! Jestem po prostu w szoku! (aczkolwiek nie takim, jakim według producenta powinnam być). Pierwszy i ostatni raz dałam się nabrać na coś takiego. Traktowałam te tabletki jako dodatek do diety i ćwiczeń, chciałam tylko przyśpieszyć efekty odchudzania, a tymczasem je spowolniłam... Co gorsza, zaczynam podejrzewać, że mi te tabletki szkodzą i to w bardzo nieprzyjemny sposób... Mam łojotok skóry głowy, który nieleczony powoduje (między innymi) wypadanie włosów (w najgorszym wypadku nawet stałe). Tylko, że ja swój leczę i od lat nie miałam problemu z ich nadmiernym wypadaniem... do czasu. Po kilku dniach stosowania cga800 obudziłam się a na poduszce miałam pajęczynę z włosów. Mija już trzeci tydzień, a mi wychodzą z głowy całe pasma! Kilka lat temu moja skóra głowy była w znacznie gorszym stanie i tyle mi włosów nie wypadało co teraz. Z początku nie skojarzyłam tego z tabletkami, od razu zwaliłam na chorobę, ale po przeczytaniu Waszych komentarzy zastanawiam się czy nie mają one w tym swojego udziału? W sumie i tak mi nie pomagają w odchudzaniu, więc przestanę je brać i sprawdzę czy równie magicznie włosy przestaną mi wypadać co zaczęły. Odezwę się jeszcze za jakiś czas (o ile mój komentarz nie zostanie usunięty). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam picie ZIELONEJ KAWY. Na początku może mieć działanie przeczyszczające, ponieważ niweluje toksyny. Oczywiście wielu osobom może nie smakować, bo wszystko co działa musi mieć jakiś negatyw. Tylko nie kupujcie tej kawy w supermarketach. Nie jest super tania. Ja na przecenie małe opakowanie kupiłam w aptece za 20zł. Ale Zielona kawa smakuje jak zielona herbata. NIE DODAWAĆ MLEKA ! Zielona kawa to nic innego jak surowe ziarna czarnej kawy. Różnica polega na tym, że zielona kawa nie zostaje poddana procesowi wypalania ziaren. Palenie kawy dodaje aromatu, ale pozbawia też kawę najcenniejszych substancji, takich jak m.in. kwas chlorogenowy, który ma właściwości odchudzające i prozdrowotne. OCZYWIŚCIE lepsza jest w ziarnach niż mielona. Ja kupiłam mieloną, ponieważ nie mam młynka. Ale jest również dobra, przyzwyczaiłam się do jej smaku. W dodatku ma działania zdrowotne, których nie ma kawa palona. W dodatku wprawia w dobry nastrój i orzeźwia. Właściwości i działanie: - zmniejszanie ryzyka cukrzycy, - znakomita pomoc w spalaniu tłuszczu - polepszanie funkcjonowania nerek - opóźnianie starzenia się - zapobieganie chorobom rakowym (rakowi o***tu, piersi, prostaty) - przyspieszanie metabolizmu POLECAAAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do opisu na temat zielonej kawy to ok. tylko że tak jak i zielona kawa jak i inne produkty są tylko małymi wspomagaczami w odchudzaniu.Reszta należy do nas.Tak na marginesie to jak dlugo pijesz zieloną kawe i jakie masz pozytywne odczucia, bo mam wrażenie, że poprostu przekopiowałeś skądś opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem >używałem >ściema ,kłamstwo a raczej oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvinka36
Po urodzeniu dziecka postanowiłam, że w końcu o siebie zadbam. Mam 36lat i ważyłam 95kg. Zawsze odkładałam na bok swój wygląd. Przecież rodzina jest najważniejsza. Ale któregoś dnia powiedziałam, że musze się odchudzić. Zamówiłam tabletki cga800, ograniczyłam słodycze i podjadanie po dziecku, czasmi uda mi się tez wyskoczyć na siłownie i po 2 miesiącach jest już 86kg!!!! jupi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Któregoś dnia spojrzałam w lustro i stwierdziłam, że tak dalej być nie może. Wyglądam okropnie! Fałda na fałdzie... Pomóżcie, czy te kapsułki działają, czy nie bo nie wiem czy je zamawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, mozesz spróbować, powiem Ci, że biorę te tablety od miesiąca - to co mogę powiedzięc toprzyspieszają metabolizm, zmniejszają apetyt, poprawiają trawienie (zauważalne!!), na wadze mam tylko 1 kg mniej (spodziewałam się więcej), ale wcisnęłam sie w spodnie stare (mniejsze o numer), wiec może faktycznie to tlłuszcz się spala, a wiem, że jak się spala tłuszcz to obwody ida w dół, ale waga nie musi, tak kiedyś mi ktoś powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam po raz czwarty. Kończę 2 opakowanie (ostatnie) zrzuciłam 4kg... uważam, że dzięki zawziętości do sportu i w miarę rozsądnej diecie. Oczywiście nie głodziłam się, mało tego pozwalałam sobie na małe i duże grzeszki. Preparat w moim poczuciu w niczym specjalnie nie pomógł. Myślę, że po tym doświadczeniu warto zmienić swoje łudzące podejście, że jakaś pigułeczka zrobi za nas ciężką pracę. Owszem traktowałam to jako formę wspomagacza, ale uważam, że jeżeli miałby działać t te 4kg zrzuciłabym w miesiąc, a nie dwa. Uprzedzam wszystkich, co się wahają... NIE WARTO MARNOWAĆ KASY! Lepiej kupić karnet na siłownię, basen czy zumbę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź, może nie będę ich zamawiać! nie wiem co robić, s jakieś inne tabletki działają.. a myslisz, że to moe na jednych działa a na innych nie? a może dawka jest za mała? bo słyszałam, że ten kwas chlorogenowy cga jest naprawde skuteczny, widziałam jakis program i się tam wypowiadały różne osoby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ćwiczyć i pocić się to ja akurat bardzo nie luuuubię niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ćwiczę z Chodakowską i mam już mięśnie na brzuchu :))) ale z racji mojej ciekawości zamówię te cga100 i napisze Wam potem co myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem i z ręką na sercu mówię że to wielka ściema szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko dzis jest wielka sciema dlatego szkoda słow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żyjemy w matrixie aaaaa grrrrrrr, niczego nie ma, nic nie istniejeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie śmiesza te przepychanki wszystkich producentów....... jedni piszą mój produkt najlepszy, a ci co mają inny produkt piszą, tamten nie działa, i włącza się trzeci... hahahahahahah zabawne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak naprawde wszystko jest do d**y he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może zróbmy, żeby wszystko było zaje**** ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dałam sie nabrać na te tabletkli... zjadłam juz prawie całą paczkę a nie schudłam ani kg :D załuję swojej naiwności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waze 65kg i mam 160cm wzrostu, kupiłam te tabletki, zaczelam łykac rano i wieczorem i nie spodziewałam się wsumie zadnych rewelacji... wiadomo ze to tylko jakies tabletki które maja wspomoc, a nie odchudzic (tak to wie kazdy, nawet Ci co zamawiaja takie produkty - już nie robcie z nas jakich niespelna umyslu ludzi). no i bralam te tabletki jakis tydzien i nic, ale czułam, że jakoś tak częściej biegam do toalety, ale waga nic nie drgnela! po tym tygodniu stwierdziłam, ze skoro juz zapłaciłam tyle kasy to nie po to zeby ja zmarnować, więc troche zmienilam moja diete - jadłam mniejsze kolacje i pilam wiecej wody i dalej brałam te cga i po kolejnym tygodniu na wagdze pojawilo się 68kg!!! zaczynałam od 72! więc 4 kg w dół, koljne dwa tygodnie -3kg, obecnie 65, jak napisałam na początku, jestem bardzo szczesliwa :))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biore z miesiąc i efektu zero poprostu zwiekszaja przemiane materii apetyt rośnie bo jestes wciaz po wypróżnieniu głodny a gościówka z firmy dzwoniac do mnie od tych tabletek mówi ze takie to jest działanie tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenWoman
Ha! Tydzień od odstawienia tego badziewia i włosów wypada mi już o połowę mniej!! ;] Co ciekawe, ich kondycja znacznie się poprawiła, bo wcześniej miałam sztywne (odżywka do włosów i szampon cały czas ten sam), a teraz są miękkie. Szkoda mi tylko pieniędzy jakie straciłam, bo ich już nie odzyskam, a mogłam wydać na coś innego. Dobrą stroną tych tabletek jest, że już nigdy nie dam się nabrać i żaden oszust sobie na mnie nie zarobi. Zostaję przy diecie i codziennych ćwiczeniach- od tego mi włosy nie wypadają i portfel nie chudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaViki
Ja stosuję kapsułki od 18/07/2014 czyli jakieś 5 tygodni-od tego czasu schudłam jakieś 6 kg. W pierwszym tygodniu 0,5 a potem tak okolo 1 kg z haczykiem tygodniowo. Staram się trzymać zdrowej diety tak w 90 % i około 1500 kcal. mam takie tabele kalorii i staram się liczyć. Ale wiem, że można tez ściągnąć sobie taka aplikacje na telefon i przeliczane tam są kalorie. Ale jeszcze niemialam czasu zeby to rozkminic. Codziennie pozwalam też sobie dodatkowo na jakiegoś cukierka lub MAŁE!! ciastko. dodatkowo ćwiczę 2 razy w tygodniu na siłce z koleżanką jakąś godzinkę i 30 minut na biezni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaViki
a tak się zastanawiam odnosnie włosów - może zacznij łykać cynk w kapsułkach, działa! i myj włosy szamponem pokrzywowym - teraz po lecie to niestety zdarza się bardzo często, że włosy wypadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1410
Co tu dużo gadać, ale w Polsce za darmo rozdają tylko głupotę a najdroższa jest ... wiara w magiczne środki :( Najważniejsze w odchudzaniu są dwie rzeczy: zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Aktywność fizyczna to nie jakieś działkowanie na działce ogrodniczej czy prace domowe, ale systematyczne bieganie lub szybkie marsze w terenie w adidaskach i pięknym dresiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1410
Dresy w kolorach cmentarno-pogrzebowych nie sprzyjają jakiejkolwiek aktywności :P Zaleca się, aby to była odzież kolorowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
słuchajcie, całkiem niezłe te cga800, mysle, że jak na takie tabletki to rezultaty są wporzadku. jedną tabletkę łykam rano, drugą wieczorem i popijam szklanką wody. są trochę większe niż ibuprom, chociaż łatwiej je połknąć, bo mają zewnętrzną powłokę. Zaczęłam własnie drugie opakowanie, wiec po miesiącu mam 4,5 kg w dół, 5 cm w pasie i 3 cm w biodrach. oprócz cga800 staram się nie jeść slodyczy i zapisałam się do klubu fitness (ale byłam tam całe 3 razy w tym miesiącu :( smuteczek) ale generalnie jupi! :) ps. w paździrniku musze dobrze wypasc na slubie koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×