Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie ciekawskaaaaaa

CGA800

Polecane posty

Gość Renata6811
Jeszcze nie słyszałam by ktos się odchudzał na bułeczce i owocach :D bułeczki tuczą i owoce też a nie odchudzaja, w owocach jest sam cukier, ktory organizm przetwarza na tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr4444
To oszusci, nia ma ani kontaktu do nich oprucz telefonu ale telefon nikomu kasy nie zwroci, nie maja facebooka tak jak by to wynikało z odnosnika na stronie, bo to tylko atrapa, komentarza też nie mozesz dodac, bo to sciema, niby sie pokazuje, ale tylko Tobie, spróbuj napisac pod kometarzem 2 to ten pierwszy juz zginie, komentarze napisali sami, takie by wygladalo na strone godna zaufania. Jak wejdziesz juz na strone zamów, czaczyna wyskakiwac okienko, ile to osob jest na stronie i ile to osob i kto wlasnie zamawia, tyle ze jak dłuzej posiedzisz, informacje sie powtarzaja, taki myk na zasadzie petli ,żeby ogłupiac ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM JA TEZ ZACZYNAM ZALOWAC ZE SIE DALAM NABRAC ALE COZ JESTEM KOLEJNA GLUPIA ,BIERE 2 TUGODNIE ALE EFEKT ZEROWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Światowa Organizacja Zdrowia ( WHO ) uznała Zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki. Badania ”WHO” wykazały dodatkowo bardzo szerokie i dobroczynne dla człowieka spektrum działania Ziół( Tibetan Herbs ) nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii Natural Product For Slimming. Szybki metabolizm to klucz do sukcesu a najważniejsze jest odchudzanie zdrowe i skuteczne bez jo-jo zgodne z naturą! organizmu. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i 100 % Jo-Jo. Różne diety prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Zdecydowanie zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich na odchudzanie, ale tylko suszu!!! oryginalnych Tibetan Herbs żadnych proszków, tabletek itp. Zioła Tybetańskie to zdrowy i naturalny susz ziołowy dobrze znany na świecie od wielu, wielu lat. To nie tabletki czy proszki. Dodatkowo oprócz kuracji ziołami zalecam trochę ruchu. To pewny klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez ryzyka jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam przez 2 miesiące i NIC! Ruście te swoje GRUBE d**y i ćwiczcie z Mel B lub Chodakowską , na to samo wychodzi tylko macie pewność ,że po ćwiczeniach BEDZIECE mieć efekty NIE BIERZCIE TEGO GOWNA! ćwiczę już od nie całego miesiąca i nie mam boczków ani obwisłych ud ani pupy , do tego mała dieta i będziecie wyglądać jak modelki , pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zażywałam tabletki przez 25 dni nic nie schudłam odesłałam i czekam na zwrot kasy zgodnie z zapewnieniem. Czy ktoś otrzymała zwrot gotówki napiszcie jeże3li tak lub nie i po jakim czasie. Jedna wielka ściema ale głupich nie sieja głupi sie rodzą jak można wieżyć że pare tabletek zrobi cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tago
Ja kupiłam cga800 za 137 zł, pic na wode- rezultat - 0 utraconych kilogramów. po odesłaniu pustego opakowania i skorzystania z "gwarancji 100 %;"- po 3 tygodniach oczekiwania zwrotu pieniedzy i telefonu na ich infolinie okazuje się ,że w liście nie podałam dokładnie w jakim terminie trwała kuracja. jutro muszę im dosłać listem taką ważna informacje żeby zwrócili kase.co dalej nie wiem ale tabletki na mnie absolutnie NIE DZIAŁAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam pytanie do ppani która pozbyla się boczków brzucha ud w niecaly miesiąc jakie ćwiczenia pani stosowala>? bo wyjebe te tabletki w kosz,stosuje 2 tygodnie i nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy działa, czy nie działa, ale całe życie odchudzałam się i ponownie tyłam...kiedy doszłam do 104 kg przy 174cm - pękł mi dysk w kręgosłupie i wtedy już MUSIAŁAM schudnąć! Ponieważ wiedziałam już, że ŻADNE suplementy nie przynoszą efektu (a po Meridii leczę się na nadciśnienie), postanowiłam zrzucić "nadbagaż" jedząc zdrowo- warzywa, chude mięso itp. i pływając- 2x w tygodniu 50 basenów, bo przy bolącym kręgosłupie tylko to mi zostało...plus ćwiczenia izometryczne od lekarza, do ćwiczenia w domu po 30 min, bez żadnych inwestycji... Efekt: 40 kg w 7 miesięcy! Serio! Przez pierwszy miesiąc schudłam 10kg, a później 4-5 miesięcznie... Warto też zrobić sobie badania na tolerancję pokarmową, bo często coś jemy, np. nawet najbardziej chude jogurty, a możemy nie tolerować mleka i problemy ze zdrowiem, w tym- z wagą, ciągle będą się pojawiały... W czasie odchudzania nie byłam głodna, bo jadłam często małe porcje. Organizm szybko się przyzwyczaił! :-) Nie warto wydawać pieniędzy na pastylki! A lepiej schudnąć, bo inaczej można skończyć jak ja: na stole chirurgicznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie tego- nie warto.... kupiłam w celu sprawdzenia produktu... Doradca firmy usilnie chciał mi wcisnąć większe opakowanie- niby lepiej się opłaca i lepsze rezultaty... Waga ani drgneła i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w żadną dietę Jak ważyłam przed tak ważę po.Odsyłam puste opakowania .Wydałam na to cudo prawie 400 zł. Ciekawa jestem czy dostanę zwrot pieniędzy jak mnie zapewniano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolantaM
Szanowni internauci! niecały miesiąc temu przypadkowo kliknęłam na reklamę z tymi kapsulkami. Złożyłam zamówienie dla swojej starszej siostry. ale się okażało, że opakowania z kapsułkami w promocyjnej cenie około 130 zł się skończyły. Po kilku dniach zadwonił do mnie pan i zaproponwał kupienie nie jednego tylko od razu 3 opakowań coś około 400 zł, tłumacząc się tym, iż po jednym opakowaniu to organizm się przyzwyczaja do tego tego środka i zaczyna się oczyszczać, więc efektu nie będzie i wg jego opinii najlepiej zamówić 3. Zapytałam dlaczego podają na stronie że efekty są od zażycia, nie potrafił wytłumaczyć, gadał coś wymijająco. Wtedy powiedziałam, że w takim razie może należy od razu sprawę przekazać do sądu, bo jest to oszustwo. Pan zmiękł i padła nieśmiała odpowiedź: " Ja Panią nie zmuszam. To znaczy, że Pani rezygnuje z zamówienia". Na tym się skończyło. Ale o dziwo reklama się pojawiła na skype. Kliknęłam w nią i się okazało, że jest to - ta sama reklama niby cudo-kakaowca. Najlepsze było, kiedy dodałam komentarz na ich stronie: http://ek.pl/artykuly/lekarze-przerazeni-skutecznoscia-video-2-kp/ - napisałam to, co tutaj, a PO 2 MINUTACH ZOSTAŁ USUNIĘTY. Dobrze pilnują aby sprzedaż NAIWNYM nikt nie zakłócił. Tam są tylko dobre, super komentarze napisane od 3-4 ostatnich dni. Ale gdybym napisała komentarz, że siostra schudła 20 kg w ciągu 2 tygodni, na pewno zostałby. Również adres tej cudo spółki A.F.S. Ltd. z siedzibą przy Suite 1156 BP 303, Mutsamudu, Anjouan, Związek Komorów, zarejestrowanej pod numerem 46283 nie jest z Polski. Napiszcie może wam zwrócą pieniądze za naiwność. A może w kapsułkach... jajka tasiemca, że tak szybko schudniemy??? Próbujcie - powodzenia - do odważnych świat należy - szkoda WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupcie sobie lepiej olej do głowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie wszytskich chetnych kupic tabletki cga800 ja zamowilam ponad 2 miesiace temu zapalcilam i tabletek nieotrzymalam i zwrotu pieniedzy rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,osobiście zjadłam dwa opakowania po 60 kapsułek i pod koniec kuracji dostałam żółtaczki, ponieważ mam bardzo uszkodzoną wątrobę. Nie kupujcie tego świństwa. Teraz muszę zbadać zawartość tej tabletki i zobaczę czym się trułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę od miesiąca rezultaty chudnięcia 0 Chcesz wydać pieniądze kup Chcesz chudnąc to ćwicz i uważaj co jesz Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy piszą, że ćwiczenia, zdrowe odżywianie... Próbowałam przez pół roku jedno i drugie, bardzo rygorystycznie i nic mi to nie dało. Ćwiczenia i dieta były dopasowane do mnie i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fotkach to tylko glowy zmieniaja,reszta jest taka sama...Osoby na wideo tez powinny sie zastanowic,samym soba reklamuja oszustow,tak jak Barbara od jagod,tak i blondyna Magda od cga800. Podpisalyscie !!!!!!!!!! to gow....swoimi twarzami,przez was sporo ludzi stracilo kase,ale co tam...wy oszustki zarobilyscie na tym na pewno....powinno sie wam du...pe skopac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co jeszcze...wlasnie wracam z tych stron jagod i cga800....ciekawe jest to,ze moje komentarze albo nie wchodzily,albo byly poucinane,co dawalo wynik-komentarz szalonej baby,albo byly ale po 3-do 5 minut znikaly....zostaja tylko te,ktore sa neutralne badz pozytywne dla tych produktow...szalenstwo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DominikaBU22
Nie wierzę w tego rodzaju środki, moje dwie znajome dały się zrobić i kupiły.... i na tym koniec, waga nie spadła. Przepraszam, spadła u jednej, bo walnęła ją przez otwarte okno na taras....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BierkaSłomka
Zastanawiam ilu jeszcze naiwnych da sie nabrać... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścF
I wierzycie w te cuda?????? No to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem wszystkie posty i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nie ma nic z niczego.Wszyscy ci, którzy myślą, że będą się cały dzień obżerać, leżeć i patrzyć na tv i "złota" tabletka sprawi, że schudną są naiwni albo całkiem niedouczeni, a co lepsze LENIWI!!! Wystarczy poczytać o różnych sprawdzonych dietach. Wystarczy tylko trochę samozaparcia i chęci. Obudźcie się ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super to brzmi. jak macie czas na szykowanie sobie czterech dietetycznych posilkow dziennie i chodzenie na silownie kilka razy w tygodniu, to bardzo wam zazdorzscze. ja niestety spedzam w pracy prawie 11h dziennie i nie mam jak kupowac sobie codziennie swiezych kielkow. dlatego wlasnie biore ten suplement. nie dlatego, ze jestem leniwy, ale dzieki za osad. bardzo byl obiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te wszystkie magiczne tabletki... Nie wypowiadam się zazwyczaj na forach, ale przez przypadek trafiłem na te wypowiedzi i stwierdziłem, że tym razem coś napiszę. Drodzy Kafeteriowicze! Jak można myśleć, że tabletki Was odchudzą 10kg w tydzień, przy tym jak Wy będziecie się zajadać ciastkami od rana do wieczora. I co za różnica czy będzie to jakieś CGA800, czy cokolwiek innego. Rynek zalany jest przez różne produkty na WSPOMOŻENIE odchudzania. Ale to oczywiste, że TYLKO przyjmując tabletki nie schudnie się. To, że jakiś producent reklamuje swój produkt pisząc o jego magicznej mocy i niewiarygodnych właściwościach to niech sobie pisze, to REKLAMA. Ciekawe jak Wy byście zareklamowali swój produkt – chyba zachwalając go i przerysowywując jego zalety, czyż nie! To, że dajecie się przekonać reklamie to Wasz problem, a swoją naiwność, rozgoryczenie, pretensje przelewacie na kogo tylko się da. Dajcie spokój i zacznijcie od siebie! Najpierw Wy zróbcie wszystko, żeby czuć się dobrze we własnej skórze zmieniając tryb życia i nie mieć poczucia niższości!!!! A nie wylewajcie pomyi na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×