Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie ciekawskaaaaaa

CGA800

Polecane posty

Gość gość
hej, myślałam, że to coś nowego to mycga800, a to są te same kapsułki cga800, które juz od dawna sa na rynku... ja jestem z nich wmiarę zadowolona - odchudzałam się z nimi w wakacje i przez 2 mc schudłam 6 kg, ale dodam też, że ja mam tak, że jak jest ciepło to chce mi się mniej jeść, więcna pewno to ułatwiło mój spadek masy ciała... ciekawa jestem czemu piszesz, że "dziadostwo" - napiszesz coś więcej proszę, jestem bardzo ciekawa ja mogę napisać, że - tabletki są spore, ale nie ma problemu żeby je połknąć, bierze się 2 sztuki dziennie (rano i przed obiadem), nie chciało mi się jeść (ale nie wiem czy było to spowodowane tabletkami, czy temperaturą na zewnątrz), miałam ewidentnie przyspieszony metabolizm i regularne wypróżnienia, czułam się bardzo dobrze od 7 lipca do 31 sierpnia - spadek wagi z 68,5kg na 62kg i do dziś tyle samo :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki. wreszcie jakaś normalna odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kapsułki wogóle nie działają zjadłam 2 duże opakowania trzymałam diete i nic ani 1kg. A na dodatek nie mogę sie doczekać zwrotu kosztów jak obiecali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123456789
Witam. Biorę od 3 tygodni i zdecydowanie mniej jem, po prostu po nich nie chce mi się jeść. Dzięki temu schudłam, zniknął brzuszek. Dodam że nic nie zmieniłam w swoim menu, jem to samo tylko że mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE DZIAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 miesiące po dwie tabletki dziennie pół godziny przed jedzeniem zgodnie z zaleceniami i nic. Dałem się nabrać na piękną reklamę i na pokazywany ogromny popyt na CGA800. Gdy czytałem ofertę co chwilę wyskakiwało okienko z informacją, że produkt kupiła pani w mieście x, za kilkanaście sekund pan w mieście y itd. Ludzie dajcie te pieniądze dzieciom, biednym albo wydajcie na coś przyjemnego. MORALNIAKA PRZYNAJMNIEJ NIE BĘDZIE, ŻE KTOŚ WAS W BALONA (CGA800) ZROBIŁ. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurennn
Na mnie akurat to działa. Najważniejsze dla mnie jest to że nie mam już po tym uczucia głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laureen nie ściemniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodoka
CGA800 to wielka ściema. Niema cudownego leku na odchudzanie. Akurat skończyła mi się miesięczna kuracja prepartem CGA800 i ? efekt odwrotny 1,5kg wiecej jak przed kuracją. Walczę ze swoją otyłością od urodzenia a jedyna pewna metoda to MŻ. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIaaa
Kwas chlorogenowy-Jest silnym przeciwutleniaczem.Zwiększa również czułość komórek na insulinę.Kupując cud tabletki cokolwiek co niby ma odchudzic 17kg w 2 miesiące tzreba sobie poczytac o czym mowa.Na osobe ktora chce zrzucić szybko 3kg a jest w rzeczywistości szczupła bo nie miści sie w sukienke o roz.35 to zadziała i nie zrobi szkody w organizmie, ale osoba majaca juz nadwage i conajmniej 15 do zrzucenia musi liczyć sie z tym ze najważniejszym trikiem w odchudzaniu jest utrzymanie prawidlowego cukru ,prawidlowej pracy trzustki.Pozatym SKÓRA facet pisze ze schodł w 15 miesiecy ponad 200kg co stało sie z jego skóra poszła sobie?logika i medycyna mowią ze skóra sciaga się najwolniej przykladem moga by c mamy po porodach kolejne dzieic rozciagaja ja i brzuszek zostaje dlaczego?bo skóra potzrebuj***ardzo duzo czasu na to by sie ponownie zbiec ujedrnic.Zdrowe odchudzanie to mniej zrec i ruszac sie ,mozna cwiczyć w domu mozna stosowac kremy domowej roboty spelniajce swoje zadania.Czas jest dlugi ale efektywny i pozyjecie wiecej jak po zaginionym pierwiastku.POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fix30a
Te tabletki to szais , nie oczekiwałam takich efektów co w banerze reklamowym ale to jest jakaś pomyłka . Nie kupujcie tego , szkoda pieniędzy. Efektów żadnych a po skończonym DUŻYM opakowaniu zaczełam przybierać na wadze pomimo nie zmienionego sposobu żywienia . Kolejny CÓDOWNY śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaRo
Może nie na każdego ale u mnie to nawet ruszyło już trochę wagi, a próbowałam już różnych rzeczy i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta z Włoch
Jak wielu z was niewiele brakowało abym takze dała sie nabrac.Dzis wieczorem potwierdzilam zamowienie w kwocie 99euro za 120 tabletek.Właśnie z niego zrezygnowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataZ
Nie ma się co sugerować wypowiedziami innych. Każdy z nas jest inny i na każdego co innego i inaczej działa. Może bez rewelacji ale kilka kilo mi się tym udało wyszarpać. Ludzie piszą że nie działa myśląc że siedząc na tyłku magiczna kapsułka załatwi sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renato Z jak się ćwiczy i mniej żre to waga spada bez takich specyfików. LUDZIE NIE KUPUJCIE CGA800. OSKUBIĄ WAS Z KASY A EFEKTU NIE BĘDZIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę 5 dzień i działa. Tylko 1,5 kg mniej, ale po 2 cm w udach i na brzuchu mniej. Mam mniejszy apetyt i bardzo się pocę, zwłaszcza nocą. Nic mi nie wypada i skóra też normalna. Ach i karczycho chyba też mam mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowny ten środek na szczupły portfel. Kupiłam 3 opakowania i nie schudłam nic, a starałam się stosować dietę.... kolejne nabijanie zdeterminowanych..... najlepiej kiedyś działała meridia ale niestety została wycofana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie że jednak pojawiają się jakieś pozytywne komentarze czasem, juz myślałam że na nikogo to nie działa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie to cudo nie zadziałało. Pieniędzy jeszcze nie oddali chociaż przy zakupie obiecali, że jak puste opakowania odeślę to zwrócą kasę. Ale czekam cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest tak do końca prawda, że kazdy kto bedzie cwiczyl i mniej jadl ten schudnie. Ja cwiczylam dlugo i dlugo bylam na diecie a dopiero jak dolaczylam do tego te tabletki to waga zaczela sie zmniejszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie się nabierać na cga800. Kto kupił to raz nie kupi już tego nigdy. Nie wierzcie naganiaczom, którzy tu piszą, że waga im spadła. Jak spadła to nie dzięki cga800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie g****o, nie bieżcie tego, nic nie daje a jeszcze są duże problemy ze zdrowiem jak zwykle wyciągnąć kasę ile się da , ktoś powinien zająć się tym co to g****o sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda kasy. Żadnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowalam tabletki CGA800 ponioslam taka porazke zamiast zrzucic kilogramy przytylam 7 a nic praktycznie nie jadlam nie wiem co to za szais nawet nie zwrocono mi pieniedzy za nieudany efekti teraz mam problem z tymi 7 kilogramami przed kuracja mialam 67 a teraz tragedia poprostu nie polecam nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dajcie się nabrać. mnie reklamą skusili. kupa kasy wyrzucona w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zamówiłam te tabletki i aż się boje je stosować po tylu negatywnych opinii ...ale ja chce mało zrzucić więc mam nadzieje że nie będę żałować ,zamówiłam małe opakowanie za 139 zł.Czy ktoś stosował i może podzielić się pozytywną opinią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie działa, ja sie osobiscie przekonałam. Moja mama przywiozla mi z USA tabletki IQgreen, i to naprawde podziałało i kilka kilogramów udalo juz mi sie pozbyc. Takze tego moge polecic, a nie jakies wynalazki takie. Pozdrawiam Renia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gó.no mi sprzedali i pieniędzy nie oddali. Nie dajcie się nabrać na reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×