Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie ciekawskaaaaaa

CGA800

Polecane posty

Gość gość
Powinnaś brać kapsułki rano i przed obiadem ,jeśli brałaś wieczorem to nie wiem jak ze snem ,bo przy dawce 800 było na pewno cięszko .Brałem przez 20 dni i kicha rzuciło mi się na żołądek i musiałem przerwać ,schudnąć to ściema po tym preparacie Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAndzia
czesz znowu, to może dlatego mi tak dobrze poszła, że brałam te tabletki przed śniadaniem i przed kolacją (około 18)?? może to jest jakis sposob, a ze spaniem nie miałam problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Totalna sciema, az trudno mi uwiezyc ze bylam taka glupia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zamówiłam i to duże opakowanie.-łykałam 2 tabletki dziennie,jedna przed śniadaniem,druga przed obiadem w sumie 60 tabletek przez miesiąc i nie schudłam ani grama.Będę domagać się obiecanego zwrotu kasy.Ciekawe czy dotrzymają tej obietnicy. Wkrótce Wam o tym napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki to nie żaden cud nawet nie rewelacja.Większego bubla chyba nie ma.Ostrzegam nie ma sensu inwestować w te tabletki bo nie wnoszą kompletnie nic w odchudzanie.Kasę którą wydałam na tabletki mogłam spokojnie przeznaczyć na karnet na siłownie więcej by mi to dało niż te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahhh to odchudzanie i dbanie o sylwetkę! większość kobiet zrobi wszystko, żeby tylko dobrze wyglądać... jasne, że dieta i ćwiczenia są najlepsze, ale jak ktoś jest leniwy i do do tego obżartuch?!! hmmm myślę, że zostają mu suplementy, z doświadczenia wiem, że na jednych suplementy działają, na innych nie...... na jednych działają jedne składniki, na innych inne skłladniki aktywne! dziewczyny pamiętajcie tylko żeby sprawdzać ile tej substancji aktywnej jest w suplemencie który bierzecie, bo czasami jest jej tak mało, że nie ma jak zadziałać....... no ja na razie 3 dzień piję tylko wodę - zobaczymy ile uda mi się wytrwać.. na razie dobrze się czuję i wcale nie jestem głodna nawet, pozdrawiam Was, xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam leniwa trzymałam się ściśle diety a CGA800 brałam aby wspomóc bardziej odchudzanie.A jedyne co uzyskałam to skutki uboczne w postaci fatalnego samopoczucia i rozregulowanej przemiany materii.Teraz jestem dalej na diecie ćwiczę i w ciągu miesiąca dałam radę schudnąc 3 kg.Wiem że to nie za dużo ale za to zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani to totalna lipa!!! NIE KUPUJCIE TEGO!!!! Przy wzroście 167 cm waże 65kg. Bardzo chciałam zejśc do 55. Po zamówieniu 1 opakowania zadzwonił do mnie konsultant i namówił na 2 poakowania po 60 tabletek za 384zł. Zaczełam je brac od 1 sierpnia i .....lipa..... Po 7 tygodniach nie ma żadnych efektów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęłam brać te tabletki trzy miesiace temu. Przez pierwsze poltora miesiąca schudłam 9 kg. Po tym czasie waga stoi w miejscu ale dobre i tyle bo wróciłam do swojej sexi figury:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pic na wodę fotomontarz. Wszelkie rewelacje na temat odchudzania tymi tabletkami są fikcją. Po miesiącu używania i dość drastycznej diety 1 kg w dół. Myślę, że bez tych tabletek też tak by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam problemy z trawieniem, jak zjadlam to czułam sie cieżko, a teraz bez porównania dużo lepiej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie dajcie sie nabrac!!!! ja i kmpela po dwa opakowania zero traty wagi,przy bieganiu i aerobiku razem z tabletkami !!! Kasy wam nie zwroca bo masz 30 dni od zakupu tabletek na reklamacje ale musisz sie zmiescic wysylka pustego opakowania w tych 30 dniach ,a jak sie zmiescic jak kuracja trwa 30 dni.NABIJAJ LUDZI W BAMBUKO I TYLE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie dajcie sie nabrac!!!! ja i kmpela po dwa opakowania zero traty wagi,przy bieganiu i aerobiku razem z tabletkami !!! Kasy wam nie zwroca bo masz 30 dni od zakupu tabletek na reklamacje ale musisz sie zmiescic wysylka pustego opakowania w tych 30 dniach ,a jak sie zmiescic jak kuracja trwa 30 dni.NABIJAJ LUDZI W BAMBUKO I TYLE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwazam u was w wiekszosc***ewien brak logiki. Jesli ktos tweirdzi, ze bral te tabletki, oprocz tego byl na diecie i chodzil na silownie i ciagle nic to nie dalo, to chyba nie jest dowod na to, ze tabletki nie dzialaja, tylko ze wszystkie te trzy rzeczy nie dzialaja? moze "chodzenie na silownie" to wykupienie karnetu a przejscie na diete to raczej ograniczenie coca coli do litra dziennie i ciastek do tylko jednej sztuki. Przyznajcie tak z reka na sercu. Ja bralem tabletki, chodziłem na siłownię uczciwie kilka razy w tygodniu i przeszedłem na prawdziwa, zdrowa diete. I jaki jest efekt? -18kg w 2,5 miesiąca Dlatego zycze powodzenia tym naprawde wytrwalym a nie tym, ktorzy tylko mówią, że chcieliby schudnać a nic w swoim zyciu nie zmieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkamkjufgch
mi po tej niby kuracji zaczeły wypadać włosy i jasnieć brwi zero efektu schudnięcia dodatkowo jeszcze nabawiłam sie jakiejś opryszczki.nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myszkamkjufgch hahahahahaaaaa no jeszcze opryszczki dostała, naprawdę. biedna myszka. jaka wiarygodna wypoweidż! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie daje biorę przeszło dwa tygodnie , przytyłem 1 kg, jedna ściema, zresztą jak zwykle , szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła gościówa
nie wiem myszka co ty brałaś, ale lepiej to odstaw. ja brałam cga800 przez 3 miesiace, nie biorę 1,5 i jakos nie mam opryszczki a do tego jestem szczupla i nie mam efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi na szczescie nie było szkoad kasy i teraz mam super efekt - kto chce być grubasem niech nie próbuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałem przed śniadanie i przed obiadem ,to ściema i naciąganie na kasę .Wredne typy NIE WRÓCILI KASY>Świnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M m m m
Czy moglby mi ktos powiedziec co jest w tych kapsulkach gdy sie otworzy i jaki ma zapach? Czy to jest proszek? Jesli tak, to jakiego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja otwieralam. Kolor jest taki dziwny..niezbyt zachęcający. Ale ważne, że działa :) (przynajmniej na razie) Mi sie udało schudnąc ponad 4kg, ale zastanawiam sie, czy mówimy o tych samych kaspulkach, bo jak troche tu poczytalam, to czesc z was jest niezadowolona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Dziwny tzn. jaki? Zastanawiam się co tam jest w środku, czy to ma jakiś smak czy też nie? Bo można wsypać cokolwiek i sprzedawać ludziom np. placebo, które nie zaszkodzi. Pisza, że jest to ekstrakt więc rozumiem, że jest to jakiś wyciąg skondensowany, a nie suszona trawa:) Po drugie czy to w ogóle pachnie jak kawa czy kakao w zależności z czego to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kakao na odchudzanie to byłoby jednak zbyt piękne ;) Zielona kawa. Tylko problem polega na tym, że zielona kawa taka w ziarnach w ogole nie pachnie jak kawa, tylko dla mnie jak przyprawione wodorosty ;) i tak troche tez pachnie ten prosszek, tylko jakos mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to naprawdę coś działa? bo ja już nie wiem, niektórzy piszą, że w ogóle a inni, że działa. bo w te komentarze o jakichś opryszczkach czy innych takich to w ogóle nie wierzę. 137zł to nie jest tak dużo, mogłabym spróbować, ale zastanawiam się, czy nie wziąć od razu opakowań na 2-3 miesiące. tyle jestem w stanie też wytrzymać na diecie i ze sportem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogło. Mojej Mamie też. Ale mojej ciotce już nie. Próbuj. Możesz zacząć od jednego opakowania, bo u mnie było widać efekt już od połowy drugiego tygodnia. POwodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenWoman
do PannaViki: nie spotkałam się jeszcze z przypadkiem by z dnia na dzień komukolwiek włosy tak intensywnie zaczęły wypadać. Mi samej nigdy nie wyłaziły garściami nawet na jesień, a od kiedy zaczęłam stosować wcierki, to pora roku przestała mieć jakiekolwiek znaczenie. Może jakbym do ich pielęgnacji stosowała tylko odżywkę i szampon to dałabym się przekonać, że winna jest jesień i z czasem mi przejdzie, ale z wypadaniem na taką skalę gdzie w ciągu niecałych dwóch tygodni przedziałek na głowie zrobił się niemal dwa razy szerszy, na zimę wyglądałabym jak gollum. Po odstawieniu tych tabletek znacznie mi się poprawiło, a obecnie, już niemal w ogóle pozbyłam się problemu z wypadającymi włosami. Najwyraźniej każdy z czego innego na tych tabletkach chudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietaKret
hahaha, a mi po tych tabletkach wyrosły wąsy i broda :P ludzie co Wy za bzdury wypisujecie! szkoda czytać! bo włosy wypadają!!!! :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbiedrona
Bralam kiedys tabletki cga dalam sievoszukac ale bylam zdesperowana mojabwaga osiagala 89kg w wieku 20lat .ludzie to nic nievpomaga' zaczelam lepiej sie odzywiac i przestalam wpierniczc slodkuevinpicbnapoje gazowane codziennie pod wieczor biegalam okolo godzinki czasu przestalam jezdzic winda na 8pietro do mieszkania tylko chodzilam schodami' obecnie mam 22 lata i moja waga wynosi 52 kg nie odmawialam sovie przyjemnosci ale nie przesadzalam i nie jadlam po nocach ' dlatego dajcievsobie spokuj z tymi tabletkami ' za ta cene tabletek kupcie sobie lepiej owocow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×