Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie ciekawskaaaaaa

CGA800

Polecane posty

Gość gość
potwierdzam, tabletki z zielona kawa sa nieskuteczne to trzeba pic a nie lykac i liczyc na cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończę opakowanie (60) tabl. ćwiczę, po konsultacji z dietetykiem zmieniłam dietę i nic!!! waga nie drgnęła. a i są skutki uboczne : osłabienie i 2x w nocy silny,rozpierający ból w klatce piersiowej!!! zwrócę się o zwrot kasy! myślę też o oddaniu tabletki do laboratorium - niech sprawdzą co tam jest faktycznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To co nic nie da,co jest w tabletkach a co organizm z tym zrobi to juz nikt tego nie zbada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pewnie jestes zasluzowna sluzem TAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwykła zielona kawa za 10 zł a aptece, nic nie ma w srodku. Jak chcecie miec cos skutecznego i dobrego, polecam ForeverSlim, mnustwo róznych substancji odchudzajacych i co najwazniejsze produkt legalny z usa, widziałam ze mozna kupic na allegro. Kosztuje mniej, a efekty po mnie rewelacyjne, zreszta moja mama tez zaczela teraz brac i widac odmiane. To tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwykła zielona kawa, nic poza tym, i pewnie celowa nazwa cga zeby niby działało na lud :) Nie dajcie sie zweiść. Osobiscie schudłam w miesiac 6 kg, dzieki forever slim, amerykanskim tabletkom na odchudzanie, i jesli ktos uwaza ze to malo 6 kg, to musi byc wariatem, bo nie da sie schudnac 20 kg w miesiac! poprostu po ludzku nie da sie, chyba ze odsysaniem. skutecznie odchudzac sie mozna tylko dzieki długiej minimum 3 miesiecznej kuracji, i co wazne czyms skutecznym a nie niczym. Tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinówa
Tak również brałam kiedyś coś co zawierało podobno zieloną kawę tylko że efektu po nich nie było żadnego.Następny był Foreverslim i tu duży pozytyw bo w końcu dzięki tym tabletką w trzy miesiące schudłam 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam adresu firmy aby odesłać tabletki ,czy ktoś mi może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artoo
post usunięty ze strony forum producenta: "Przebadane na uniwersytecie STANOWYM ???" Z tego co mi wiadomo są dwa uniwersytety z mianem stanowego w Pensylwanii: państwowy Pennsylvania State University w mieście uniwersyteckim University Park oraz prywatny University of Pennsylvania w Filadelfii. Oba wielce utytułowane i zajmujące czołowe miejsca w rankingach uniwersytetów USA oraz Światowych. University of Scranton to jezuicka szkoła wyższa o której mało kto słyszał i nie mieszcząca się w żadnym oficjalnym rankingu szkół w USA. Myślę że podobne miejsce zajmują supertabletki wciskane naiwnym grubasom (bez urazy:). Niewiele zaufania budzą również nieudolne próby stworzenia stron z tym produktem w języku niemieckim, niby na niemieckich stronach z żenującym tłumaczeniem treści przez translator. Totalna porażka. Wystarczy minimum inwencji żeby sprawdzić źródło tych stron, ich jakość i pseudomerytorykę treści. STANOWCZO ODRADZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,nie kupujcie ludzie tego ,bo przepłacacie,idźcie sobie do apteki i ten sam skład ma Zielona Kawa Premium za 30 tabletek zapłacicie 24,zł,ma ten sam skład co CGA800,albo jeszcze lepiej Swanson ,60 tabletek o tym samym składzie za 27,77 zł i są tą produkty nieszkodliwe można je popróbować,ale aż takich cudów nie czynią,ale działanie mają prawdopodobnie dobre na odchudzanie,pozdrawiam grubasków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA_fjhfgfge33
LUDZIE ! NIEJAKIE CGA800. Wejdzcie na ta ich strone i sami pomyslcie. Jakis profesor na zdjeciu niby zrzeszenie czegos tam, nigdzie to nie znajdziecie winternecie - nie istnieje. Zdjecia ludzi - widzicie ze te zdjecia to z lat 80tych chyba jakies przypadkowe ? na ich stronie info ze przed chwila dokonano zakupu przez pania irene z krakowa itp.... Klamstwa. nie kupujcie nic co nie jest znane i sprawdzone przez lekarzy. Sprawa podobna jak z tymi e-papierosami. Podobno gorzej truja niz zwykle papierosy a tyle osob cieszy sie ze prawie rzucilo. Takie moje zdanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie jestem zwolenniczką suplementów.Tylko trzeba wiedzieć jaki wybrać.Ja mogę polecić Foreverslim.Mój organizm bardzo dobrze zareagował na te tabletki.Po trzymiesięcznej kuracji udało mi sie zrzucić 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos pytal o adres do zwrotu i o zwrot pieniedzy , gdy nie zadziala... Patrze na ich regulamin na stronie.. tam jest cos takiego: 4. Na wybrane produkty obowiązuje "Gwarancja zwrotu 100%". Informacja o "Gwarancji zwrotu 100%" jest zawsze umieszczona w widocznym miejscu na Stronie. Zasada "Gwarancji zwrotu 100%" jest następująca: W przypadku zamówienia minimum dwóch opakowań jeśli kuracja okaże się nieskuteczna Konsument ma prawo do zwrotu jednego nienaruszonego opakowania. W przypadku dokonania zwrotu Konsument otrzyma wpłatę na wskazany rachunek bankowy w wysokości 100% ceny promocyjnej zakupionego opakowania. Cena liczona jest jako średnia cena produktu (pomniejszona o koszty wysyłki), koszt wysyłki ponosi Konsument składający Zamówienie. A adres firmy hmm....:) no tu juz jest pojechane na max.... 2. W celu uzyskania dodatkowych informacji do Państwa dyspozycji pozostaje dział Kontakt. Prosimy o kontakt mailowy za pośrednictwem formularza dostępnego na Stronie lub listowy na adres: Suite 1156 BP 303, Mutsamudu, Anjouan, Union of Comoros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reasumujac... Nie ma zwrotu za wykorzystane tabletki , jesli ktos kupi sobie jedno opakowanie i zechce odeslac puste i odzyskac pieniadze.. jedynie, gdy ma co najmniej dwa i po zuzyciu pierwszego odesle im drugie nienaruszone.. No i chyba raczej nie na adres siedziby na Komorach, ale na ten z Polski , po uzgodnieniu z konsultantem telefonicznie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilem sobie na probe to cudo dla ciekawosci... rozumie, ze jak juz wczesniej pisano CGA 800 to jest to samo co Zielona Kawa, tylko ze w nowym opakowaniu... Nie musze gubic kilogramow, ale jakis tam tluszczyk na brzuchu ma kazdy...:) interesuje mnie dzialanie tego specyfiku. kazdy tu pisze inaczej... Ale jak zauwazam, jakkolwiekby nie bylo, czy to dziala czy nie, mobilizuje jednak ludzi do cwiczen i diety, co w rezultacie , daje efekt pozytywny.. bez tego "zludnego mirazu" brakowaloby motywacji, a tak.. ktos lyka cga800 i mysli... jak dodatkowo pocwicze troche i diete zastosuje, to efekt bedzie lepszy:)) i jest efekt potem prawdopodobnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna wielka ściema, nic nie schudłam i nie chcą mi zwrócić kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELAstw
witam serdecznie opinie na temat cga800 faktycznie są przeróżne...aż boli głowa...większość negatywnych...sama dałam się zrobić i zamówiłam opakowanie 60szt. biorę ponad 2 tydzień...waga o dziwo nie spadła a wręcz kilogram przytyłam. jestem załamana ...wyrzucone w błoto pieniądze!!....i dylemat czy brać dalej.....ale skończe chyba to opakowanie...rzekomo pierwsze 2 tygodnie to oczyszczanie organizmu,puzniej niby się chudnie....niewierze.....ale zobaczymy. pozdrawiam wszystkich odchudzających postaram się napisać jak dalej z moją wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7704
Nabrałam się i ja, zamówiłam po "promocji" za 87 zł, gdy wyskoczyła mi kwota 137 zł, zrezygnowałam, za dwa dni zadzwonił do mnie człowiek z potwierdzaniem adresu, tłumaczyłam mu , że rezygnuję , bo miała być promocja a tu kit i że to dla mnie oszustwo, człowiek usilnie mi wciskał tabletki , w końcu wcisnął mi 60 szt za 207 zł. Pomyślałam, oki, chociaż tyle udało mi się 'wytargować". I teraz wam piszę , to SĆIEMA... Przy mojej aktywności fizycznej, przy ograniczeniu posiłków,schudłam 2 kg w ciągu miesiąca, tyle samo bym schudła bez tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7704
Dodam jeszcze , że kobieta która rzekomo schudła po tych tabletkach i która je reklamuje, reklamuje również inne preparaty po których rzekomo schudła, trafiłam na nią przy czytaniu na temat innych specyfików odchudzających. Szkoda kasy, naprawdę, żadne środki cudowne nie odchudzą , to zwykłe naciągactwo, żałuję tylko, że nie było tych wszystkich opinii jak zamawiałam produkt. Lepiej było sobie ciucha kupić , lub buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiecoptymista
Mam 43 lata. Waga 106 kg. Pierwszy miesiąc za mną. Kupilem dwa opakowania. Przede mną jeszcze jeden miesiąc. Obietnice zawarte przy zakupie nie spelnily się. Moja waga zmniejszyla się o dwa kilogramy. Nie spodziewam się w dalszej części cudu. Pracuję fizycznie. Nie odnotowałem spadku apetytu ani drastycznej utraty wagi. Producent nic nie wspomina o działaniu ubocznym. Produkt naturalny. U siebie zauważyłem po stosowaniu kapsułek arytmie serca i nadmierną zgagę żołądka. Dodam jeszcze, że czuję się poddenerwowany po pierwszej pigułce. Później jakoś leci. JEST TO DLA MNIE ZROZUMIAŁE WSZAK JEST TO KAWA. Szkoda, że nie udało mi się wcześniej wpaść na podobną wypowiedź do mojej bo nie kupiłbym tego specyfiku. Potencjalnym nabywcom poddam jeszcze pod rozwagę fakt, że wszystkie wypowiedzi osób po cga są pozytywne. Po prostu super środek. Zalatuje naciągactwem. Tej wypowiedzi pewnie też nikt nie przeczyta. Myślę, że firmy sprzedające takie specyfiki z całą pewnością potrafią wymazywać podobne wątki na forach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika7704
Pierwszy i ostatni raz dałam się tak idiotycznie nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msbest
witam, niestety jestem w gronie naiwniaków, też dałem się nabrać, to nie działa, stosowałem się wg zapisów, waga ta sama....nic nie działa...jedna wielka ściema, naciąganie ludzi, nie kupujcie tego, ja się dałęm nabrać pierwszy i ostatni raz, nigdy w życiu nie zawierzę oszkukańczym reklamom w necie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOOOLITTTTA
OSZUSTWO I ŚCIEMA. NIE DZIAŁA, JA PO BRANIU PONAD 4 TYGODNI NIC NIE SCHUDŁAM A POZA TYM NABAWIŁAM SIĘ CAŁKOWITEGO ZNISZCZENIA ŻOŁĄDKA... NIE BIERZCIE TEGO ANI NIE KUPUJCIE. OSTRZEGAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewa
Kończę brać drugie opakowanie. Efektu nie ma żadnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, stosowałam te tabletki przez 2 miesiące i nic. Środek jest nieskuteczny i nie polecam. W necie jest sporo informacji o oszustwie firmy Active Food Supplements, bo nie zwracają pieniędzy w ramach gwarantowanej satysfakcji. To mówi samo za siebie. Nie dajcie się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxylejdi
Witam, Jeśli ktoś chce w miarę szybko schudnąć polecam dietę HCG500 - mi się udało schudnąć 9 kilo w niecały miesiąc. Może nie jest to łatwa metoda, ale na pewno skuteczna i nie ma po niej efektu jojo. Ja już jestem po tej diecie prawie 2 misiące i nie przytyłam jeszcze nic. ALe prawda jest taka, że zmieniłam sposób odżywiania i unikam cukru i produktów mącznych. W magiczne tabletki to bym raczej nie wierzyła, chociaż przy diecie HCG również zażywa się krople, ale ja najpier zakupiłamdość obszerną literaturę na ten temat. Więc jak ktoś zainteresowany, to niech sobie poczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę od 11-go czerwca po tygodniu przybyło mi 0,5 kg oczywiście zadzwoniłam i tam miły pan odpowiedział mi,że to normalne bo dopiero organizm się oczyszcza ale po miesiącu przybyło mi prawie 3 kg i postanowiłam do nich zadzwonić, moja koleżanka z Londynu poszła tam do lekarza i dowiedziała się,że u nich żaden lekarz tych tabletek nie przepisuje i one ani nie pomogą ani nie zaszkodzą, czyli jedno wielkie oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę od 11-go czerwca po tygodniu przybyło mi 0,5 kg oczywiście zadzwoniłam i tam miły pan odpowiedział mi,że to normalne bo dopiero organizm się oczyszcza ale po miesiącu przybyło mi prawie 3 kg i postanowiłam do nich zadzwonić, moja koleżanka z Londynu poszła tam do lekarza i dowiedziała się,że u nich żaden lekarz tych tabletek nie przepisuje i one ani nie pomogą ani nie zaszkodzą, czyli jedno wielkie oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrke
Wyliczyć kalorie ze względu na wiek, wagę, (nie żadne BMI), ilość treningu siłowego i aerobowego (jeśli takowy jest), oraz typ budowy (ekt endo czy mezomorfik - poczytać w necie) i zacząć od tego, rozbić na 5-6 posiłków (dużo białka, mało tłuszczów, i nie jakoś mega dużo węglowodanów bo jak nie przerobicie ruchem to się zamienią w tkankę tłuszczową) z przerwami co jakieś 3h, ważyć się co 2 tyg i obserwować organizm...i w zależności od tego obciąć jakieś 200kcal lub zostawić i dalej obserwować...najlepiej dodać ruch do tego, jakieś na początek lekkie ćwiczenia. Nie marudzić, nie narzekać tylko powalczyć o dobre samopoczucie i dobry wygląd. Suplementacja ma wspomagać a nie robić wszystko za was...koniec wywodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×