Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strasznie ciekawskaaaaaa

CGA800

Polecane posty

no to dostalem te tabsy i je lykam 2tyg dla sprawdzenia... efekt taki ze raz sie czulem jakbym cwiczyl i mial zakwasy... kazdy miesien ... i jest efekt , ze czlowiek zaczyna wydzielac dziwna won..nie wiem ale pocisz sie i czujesz jakby sie te tabletki z pudelka wachalo... no sie innymi slowami smierdzi po nich, powoduja specyficzny zapach... a chudnac sie nie chudnie bo to jest cos jak placebo chyba,,, jak komus wmowia ze dziala to moze i na niego zadziala, ale nie skutkiem tabletki ale jego psychiki i dzialan wspomagajacych, typu, nie jem tyle i cos pocwicze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do : dietetyczka z radomia > piszesz bzdury aż głowa boli..a dietetyczką to jesteś z gazety - zgodnie z ustalonymi ramami 1gr tłuszczu (w czystej formie - czyli trójglicerydów) to 9,4K Kalorii także wiec 1 kg tłuszczu to spalenie 9400 tysiecy kalorii czyli 9400000 kalorii - to nie oznacza ze zaoszczędzone kalorie przeliczą sie na spalenie tłuszczu - aby spalic 1 kg tłuszczu organizm musi zużyc ok 12-14 tysięcy kalorii gdyż w zależności od wysiłku spala od 40% do 60% tłuszczu a reszta do cukry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wielkie kłamstwo,kupiłam 2 opakowania dzięki namowom pani,która uważa że po tych 2 ch opakowaniach będą efekty są ale odwrotne mało ,że nic nie schudłam po pierwszym opakowaniu to jeszcze mam wrażenie,że przytyłam.Jedna wielka ściema nie kupujcie tego świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Preparat zażywam 5 dzień i waga spadła 2 kg! Dodam, że od lat nie jadam mięs smażonych, kiełbas, chleba i ziemniaków - po prostu mi nie smakują. Za to kocham słodkości (głównie ciastka zbożowe, czekoladę i lody) i od lat codziennie "muszę" zjeść choćby pół jogurtu owocowego. Poziom glukozy i inne wyniki w normie. Nie ćwiczę specjalnie, mam dużo ruchu na działce oraz podczas domowych porządków, 2-3 razy w tyg. pokonuję trasę rowerową w granicy 15-25 km. Od kiedy łykam wspomagacz zauważyłam, że zjadam o połowę mniejsze porcje i jestem najedzona. To samo tyczy się ilości wypijanych płynów. Niegdyś za jednym posiedzeniem wypijałam 300ml kawy, obecnie 200ml jest porcją w zupełności wystarczającą. Nie mam napadów łaknienia w godzinach wieczornych. Niekiedy nawet nie dopijam.Mam mnóstwo energii. Łatwiej się wypróżniam. Co mnie dziwi? Odczuwam konieczność częstego jedzenia malutkich porcji. Burczenie w brzuchu przychodzi nagle i jest bardziej intensywne. Być może tak to działa, aby organizm nauczył się jadać mało a często. Z pewnością upały też wpłynęły na spadek wagi, ale zamierzam kuracje prowadzić przez okres 2 mc-y (zgodnie z zaleceniami: 1 m-ąc spadek wagi, 2 m-ąc stabilizacja). Moim celem jest utrata 8kg. Konsultant stwierdził, że cel jaki sobie postawiłam jest realny do osiągnięcia. Odezwę się za jakiś czas i napisze o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma (brak oficjalnej nazwy) stosuje nieprzyzwoite metody reklamy, często wymuszające na ewent. kliencie zamówienie takiej ilości jakiej nie zamierzał. Jest to obrzydliwe - firma też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale teraz to na tym wszysko polega,zeby wcisnosc klientowi cos czego nie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, jestem po kuracji tym suplementem i ostrzegam, że nie działa. Zakupiłam tabletki pełna optymizmu ale zawiodłam się bardzo. Szkoda mi tylko kasy, drogie te bezwartościowe tabletki. Naprawdę starałam się bardzo, sama ograniczyłam ilość jedzenia, ćwiczyłam w miarę możliwości i schudłam 2 kg. Apetyt miałam cały czas taki sam, nie odczułam żadnych zmian podczas zażywania tabletek, kompletne nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bralam tego ale ci co chca sprobowac prosze isc na ebay.co.uk wpisac green coffee extract i kupic 120 tabletek za £8 czyli okolo 40zl i £2 dostawa do Polski. Mniejsze ilosci sa w troche nizszej cenie. Sklad jest ten sam plus niezbedne certyfikaty Nie wiem czy to pomaga ale cena w Polsce jest strasznie przerysowana. NIE DAJCIE SIE NABIJAC W BUTELKE lub....kupcie w anglii a sprzedajcie w Polsce...niezly business....ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowalam preparat CGA800 według instrukcji...oczywiscie na salatkach i generalnie staralam sie wspomoc ten specyfik ...i co sie okazalo.?.....schudłam 1kg przez dwa miesiace....szukam czegos naprawde skutecznego..moze ktoś coś wie??..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pik
Proponuje wszystkim srodek w przetlumaczeniu z angielskiego zwierzece ciecie, zawiera wszystkie mozliwe organiczne substancje odchudzajace. Niezaleznie co bierzecie I ile, pamietajcie, cwiczenia areobowe, plywanie, jazda na rowerze co kto lubi, same tabletki czy proszek za was roboty nie zrobia, cga spala tkanke tluszczowa oczywiscie, ale raczej bardziej wspomaga to spalanie poczas wysilku fizycznego, nikt z niczego nic nie ma, takze chcecie schudnac, kupcie jakikolwiek srodek wspomagajacy odchudzanie i przynajmniej 3 razy w tygodniu wysilek areobowy, wtedy dopiero zobaczycie szybkie efekty. Na mnie zwierzece ciecie zadzialalo bardzo szybko i efektownie, okolo 12 kilo mniej w miesiacu, ale basen byl 3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puuuszszszyssstaaaa
Kolejna wielka zciema. Naciąganie i tyle. Zeżarłam 3 paczki bez efektu. Wystarczy że mnie nabrali. Nie dajcie Się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlaczego dałas sie nabrac i zezarłas tyle swinstwa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie ponownie! Tak ja przez pierwsze 5 dni spadło 5 kg, tak przez kolejne 5 nic się nie zmieniło... Co zaobserwowałam, to wzmożoną potliwość. Krople potu spływają nawet pod kolanami i na zgięciach przedramion. Niby energii mam więcej do działania, ale zalewanie strugami potu powoduje uczucie dyskomfortu. Co do mniejszego łaknienia, to faktycznie nic się nie zmieniło. Jeżeli chodzi o moją aktywność fizyczną, to musiałam nieco ograniczyć z powodu przeziębienia. Napiszę za kilka dni. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem i zażywam przed jedzeniem 2xdziennie już dwa tygodnie wrażenie nijakie jak ważyłem 80kg tak ważę ,jedynie wrzody się odzywają bo miałem uśpione ,i coraz bardziej się aktywują ,próbuje je osłaniać preparatem, może tylko mniej się chce jeść.Rano herbata i bułeczka .obiad i do wieczora jakiś owoc ,no i ćwiczenia . powinno coś spadać a tu wielkie GGGG ani 0,5 kg.Czuje sie nabity w butelkę ,wielka ściema .Napiszę jak dojadę do miesiąca. Max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka kulkowata
Bzdura! Latami zapuszczamy organizm, a potem w miesiąc chcemy być cudownej sylwetki?! TRZEBA PRACY! Zmiana trybu żywienia plus ćwiczenia. Można sobie pomóc dodając do treningu naturalny fat burner, dzięki któremu podczas ćwiczeń spalimy więcej kalorii. Ale na to trzeba czasu! Stopniowo kształtujmy nasz organizm, sylwetkę. Systematyczne ćwiczenia i zdrowe odżywianie się i co najważniejsze REGULARNE rozrusza nasz metabolizm! ŻADNE CUDOWNE PIGUŁKI...jedno piszą, drugie jest w składzie. Powtórze: SYSTEMATYCZNE ĆWICZENIA + REGULARNE< ZDROWE ODŻYWIANIE- to gwarantuje sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulka kulkowata dziś Oj nie tylko,nie tylko czasami odrzywianie i ruch to za mało,zeby osiagnac trwały efekt,jest tyle czynników które maja na to wpływ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kupiłam kiedyś podobne tabletki za ponad 300 zł i nic nie schudłam, a na dodatek tylko mi zaszkodziły bo brzuch mnie bolał (pewnie wątroba) jak je odstawiłam to przeszło mi po jakimś czasie. Nie bądźcie naiwni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś nabity  w butelkę
Kupiłem w firmie po 50 zł za opakowanie: "Kawa zielona Ekstrakt, 50% kwasu chlorogenowego1 kapsułka zawiera:Kwas chlorogenowy 210mg, Polifenole 132mg, Kofeina 12mg Dwa razy dziennie po jednej kapsułce przed posiłkiem" . Czemu ludzie kupują w ek_pl czy centrumpromocyjne_pl " płacę promocyjną cenę tylko 137 zł ( normalna cena 297 zł ) za opakowanie" . Ta normalna cena to nabijanie ludzi w butelkę na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapewne kolejne tabletki DNP tylko pod inną nazwą ludzie obudzcie się !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie sie nie obudza,bo włąsnie ludzi usypiaja i bombarduja coraz to nowymi kłamstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam te tabletki 02.08.2014r ale tyle się naczytałam złych opinii,że zrezygnowałam. Zadzwoniłam do firmy rano 9.00 celem anulowania zamówienia.Oczywiście nikt telefonu nie odebrał poza sekretarką automatyczną ,która połączyć miała mnie z tzw. konsultantem i dalej dowiedziałam się ,że jestem pierwsza chętna do rozmowy .Zadzwoniłam, kolejny raz o 11.00. Pani sprawdziła dane i powiedziała ,że paczka już poszła. Wyjaśniłam o co mi chodzi i dlaczego rezygnuję ale pani tzw. konsultantka stwierdziła ,że to konkurencja ich oczernia i muszę zapłacić za przesyłkę. I przykro mi o tym pisać ale rzeczywiście coś jest nie tak z tymi tabletkami.Mam prawo odstąpić od zakupionego towaru. Więc dlaczego mam płacić 30zł za przesyłkę ,którą anulowałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani NIE WIERZCIE w żadne suplementy diety to MIT tylko głodówka pozwoli schudnąć a więc leki na bazie sibutraminy które hamują uczucie głodu ale wycofano je jakieś 4 lata temu bo podobno szkodzą na serce wysoko ciśnieniowcom były dostępne 40 lat i komu to przeszkadzało a teraz czarny handel kwitnie i kupa oszustów się bogaci to dlaczego nie zlikwidują papierosów i gorzały również szkodzi ale KTOŚ ma interes w tym aby te suplementy sprzedawać chociaż nic nie dają - CO ROBIĆ - coraz więcej otyłych jak wprowadzić ponownie te leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna głodówka,tylko zmiana kodu w psychice pozwoli schudnac,niepostrzezenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam po raz trzeci... Po 3 tyg. faszerowania się chemia w pierwszych 5 dniach odnotowałam spadek 2 kg, aktualnie przybyło 0,5. Apetyt powrócił. (może nie taki, jak kiedyś, ale wieczorową pora jest masakra!!!!!) Potliwość minęła, więc to chyba wina upałów. Nie obserwuję innych skutków ubocznych, dlatego tez zamierzam pożreć to co było zamierzone. Tyle samo można stracić uprawiając intensywny sport. Więc odpowiedzcie sobie sami, jak i ja to zrobiłam. Mądry Polak po szkodzie. To mój pierwszy eksperyment z suplementami. Jeżeli nie spadnie kolejny kilogram - przysięgam, że ostatni. Do następnego razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie wolno tak szybko chudnac bo ciało i i skóra nie nadazaja i człowiek flaczeje,nie wspominajac juz o wstrzasie dla organizmu,zdrowe chudniecie to ok 5kg na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna59
Kochani.Nie dajcie się nabrać bo to naciągacze i oszuści.Na preparat czekam od 11.07.2014.Muszę dzwonic z różnych numerów bo mojego już nie przyjmują.E-mail mają automatik.pisałam 9 razy i wszystko ginie w kosmosie.Pięknie naciągają klientów. też mnie namówili na podwójną dawkę.Zapłaciłam 82 EURO i do dzisiaj mają mnie w ..........Pobawię sie z nimi w sądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że nie do wszystkich to dotrze, ja zamówiłam to badziewie w czerwcu i dałam się oszukać , to co schudłam zawdzięczam tylko diecie. Zaczęłam pisać negatywne komentarze, przynajmniej prawdziwe, ale były systematycznie usuwane, może stąd chociaż nie zniknie. Dałam się pierwszy raz nabrać na coś takiego , ale i ostatni. I szkoda, że nie do wszystkich to dotrze, nadal będą wzbogacać oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał7645
Nie wierzę w to co czytam, dlaczego ludzie są takimi idiotami? Przecież te tabletki sprzedaja oszusci, dlaczego? A no dlatego , że daja gwarancje i zwrot kasy, czyżby? A kto Wam tę kasę odda, świety turecki? Macie adres do nich, nie macie bo nie podają. Klamia na stronie ,że mają facebooka, a też nie mają bo odnosnik na stronie to też ściema. Jak myślicie, czy tabletki sprzedawane przez oszustów mogą działać? Tu odpowiedz sobie sam... P.s Sprawdzajcie sprzedawcow w necie, to nic nie kosztuje zanim wyrzucicie w błoto swoje ciężko zarobione pieniądze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×