Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowe cudo na odchudzanie...? CGA800 Ktoś coś słyszał?

Polecane posty

Gość gość
Słyszałam o tym środku. Podobno rożnie to na ludzi działa, co organizm to inaczej trochę. Jednak myślę że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała faszerować tabletkami... Poza tym to bez sensu, jesli trybu życia nie zmienisz, nawet jeśli schudniesz to potem przestaniesz je brać i co? Znów przytyjesz. Ja stad dostaję diety http://terapiasokami.pl/pl/n/list same naturalne rzeczy, owoce, warzywa, soki, ale do fast foodów i słodyczy już nie wróciłam - całkiem zmieniłam tryb zycia i waga się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkukrotnie podchodziłam do kuracji odchudzającej różnych produktów i sposobów. Wiele z nich działało ale z mizernym skutkiem. Obecnie jestem na kuracji miesiąc z tabletkami Slimcea. Ten okres pozwolił mi już ocenić ich działanie. Hamowanie łaknienia na plus, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej na plus. Brak efektów ubocznych na plus. Warte stosowania podczas walki z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzannna66
Warzywa i soki nie zawsze działają. Gdyby tak było to nie byłoby środków na odchudzanie. Czasem organizm potrzebuje kopa aby waga ruszyła z miejsca. Mi akurat cga pomogło, teraz mogę się bawić w zdrowe obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zielona kawa jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myślałam że sylwetka 'gwiazd' jest nie do osiągnięcia. Spróbujcie potestować tabletki na odchudzanie Slimcea. Brałam 3 miesiące, pełną kurację. Schudłam łącznie 9kg. Dobry efekt. Dodatkowo, doskonałe hamowanie łaknienia. Utrzymuje się przez to świetnie zaplanowaną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdania sa podzielona ale ja jestem w miarę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Brałem te kapsułki przez dwa miesiące. I owszem, odchudziły mnie z ...kasy. Poza tym - żadnych efektów ! Brałem regularnie 2 x dziennie, popijałem wodą. Od dłuższego już czasu - ale przed CGA 800, ograniczyłem cukier, zmniejszyłem porcje obiadowe, nie jadłem kolacji. Zrzuciłem ok. 8 kg w 3 miesiące. Chciałem zrzucić jeszcze z 10 kg - lecz te kapsułki nic nie dały. Niestety, mam ograniczenia ruchowe po operacji kręgosłupa, więc chwytam się różnych innych możliwości. Ten pomysł nie wypalił, podobnie jak i drugi preparat tej samej firmy -także ziołowy. Pozdrawiam wytrwałych... BOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku roku schudłam juz 3kg dzięki suplemencie Slimcea oraz podstawowej diecie (ograniczenie słodyczy oraz nie zdrowej żywności). Wynik dobry a przedemną jeszcze 2 miesiące kuracji. To co odczułam prócz spadku wagi to blokowanie apetytu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.limvena.pl Koktajle odchudzające dieta premium zajrzyj i zobacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×