Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nowe cudo na odchudzanie...? CGA800 Ktoś coś słyszał?

Polecane posty

Gość Dunga123
Cudo? No fakt, cudownie czyści kieszenie, skuteczność zerowa... przynajmniej u znajomej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa. "u znajomej" cos kazali w innej firmie zlego napisac, nie? Ja to biore i na mnie jakos dziala. moze znajoma ma po prostu chroniczną otyłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod wpływem reklam kupiłam te tabletki,2 opakowania bo będzie szybciej schudnąć ani kilograma mniej ,dziadostwo ,nie wierzcie żadnym tabletkom a zwłaszcza tym CGA 800 !!!!!!!,firma która to wysyła ładnie na nas naiwnych ludziach zarabia,chudnie-ale portfel a o zwrocie kasy możecie tylko pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na mojej zielonej kawce schudłam już 6kg w 1,5 miesiąca i jestem przeszczęśliwa: http://www.zakawowani.pl/pl/p/Zielona-kawa-wspomagajaca-odchudzanie-500g/117 Może trochę jest mdława, ale po kilku dniach nawet ją polubiłam. Piję dwa razy dziennie przez posiłkiem, a ona dodaje mi energii i hamuje uczucie głodu. Poza tym jest w 100% naturalna i oprócz odchudzających ma szereg innych właściwości pozytywnie wpływających na nasze zdrowie i urodę. Może nie jest najtańsza bo ok.70zł za 0,5kg, ale według mnie za jakość trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObiektywnieJa
A czego się czepiasz dziewczyny? Że napisała znajome? Bo co? Skoro sama nie ma takiej potrzeby, bo jest szczupła, a jej znajoma brała i u niej nie poskutkowały to co? Nie ma prawa pisać? Tak chronisz marki? A dla mnie bardziej prawdziwe jest to, że nie wszystkim musi pomóc. Więc jak czytam głosy oburzenia jak ktoś napisze jakąś uwagę, to od razu daje to do myślenia, że pozytywne opinie są pisane jako reklama. W innym przypadku, nikt by o jedna opinie nie robił rabanu, tylko starał się dopytać i sprawdzić, czy dana osoba czegoś źle nie zrobiła i to nie było powodem... a tak z góry widać marketing szeptany. Powodzenia, widać, że ciężko wam idzie skoro w ten sposób szukacie naiwnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośkaKrab
Słyszałam, lecz patrząc na to jak jedziecie po osobach piszących prawdę o tym "rewelacyjnym" środku, pozwolę sobie jej nie wypowiadać... po co mam się denerwować i czytać durne odpowiedzi na swój post, skoro prawda tak was boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lety
Niestety u mnie bardzo podobna opinia.Te tabletki niestety nie są tak skuteczne jak o nich piszecie.Mało tego łykając te tabletki miałam problemy ze spanie po odstawieniu wszystko wróciło do normy.Ja nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Bo to różnie bywa. ja brałam razem z moją siostrą. ona schudła ponad 7kg a ja pół. i to nie wiem, czy nie przypadkiem, wiec wg mnie w ogole wypowiadanie opnii typu "cudo" albo "strata kasy" jest bez sensu. Jak się chce spróbować, to się spróbuje. Tego lub innego środka az snie znajdzie. Moja siostra została przy tym cga800 ale teraz bierze juz tylko po jednej kaspulce dziennie, zeby podtrzymywac efekt a ja ciagle kupuje coś nowego, ale jeszcze nic na mnie nie zadziałało. a niby mamy te same geny. nie ma regul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to brałam z mamaą i obi e schudlysmy :) na razie ja 5,5kg, ona 7kg (ale była grubsza na początku). zobaczymy, czy uda się jeszcze trocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając zamieszczone tutaj komentarze odnoszę wrażenie, że to, co jednym pomaga(chudną), innym niekoniecznie (tyją) oraz, że polecane są różne specyfiki. Zastanawiam się czy te wszystkie osoby (polecajace i krytykujące) nie mają w tym jakiegoś swojego interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PEwnie czesc z nich ma. Tak to czesto bywa na takich forach, ze sie krytykuje jakies produkty, chociaż wcale nsiie ich nie probowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę i oprócz utycia i zwiększonej chęci na słodycze to efektów nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4888888
superszybkieodchudzanie.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Połowa tych wypowiedzi to pracownicy którym płacą za reklamowanie foreverslimu. Nie dość że ciągle reklamują to dziadostwo to jeszcze oczerniają i podają wątpliwość działania innych konkurencyjnych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moje pierwsze tabletki na odchudzanie więc może nie mam porównania ale schudłam już 2,5 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno to prawie to samo cie Zielona Kawa, a z tego co wiem zielona kawa jest bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się chyba skuszę i przetestuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie ryzykuje, ten nie poznaje nowych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudo? Biorę w ciemno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGonia34
U mnie problem pojawił się po urodzeniu pierwszego dziecka, czyli 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych preparatów ziołowych w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak basen, fitness i rower. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu cudownego środka i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie http://chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Schudłam 18 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merkolka
Osobiście nigdy nie wierzyłam w wszelkiego radzaju suplementu na odchudzanie, szczególnie nieraz czytająć informacje w sieci na temat podtruć nimi lub poprostu o tym że nie działają, przełamałam się spróbowałam jednego i strasznie żałowałam bo okazał się totalną klapą, nie będe uprawiała czarnego PR firmie bo zaraz mnie ktoś zaatakuję, wspomnie tylko że jest w dalej w sprzedaży, mam nadzieję że nigdy żadna z was na niego nie trafi. Od tamtego czasu nie stsowałam żadnego poprostu się ich bałam, lecz wszystko odmieniło się po tym jak siostra zamówiła slimcea, i okazała się na nią skuteczna, poszperałam , poszukałam, poczytałam i rzeczywiście naturalny skład, podany na stronie, sporo pozytywów, siostra schudła dzięki niej 11 kilogramów, kurczę postanowiłam przetestować na sobię, w moim przypadku to był strzał w dziesiątke, przyśpieszony metabolizm oraz obniżone łaknienie dzięki któremu mogłam trzymać się diety, dodatkowo dorzuciłam do tego ruch, 3 miesiące kuracji strzeliły bardzo szybko, wchodzę na wage a tam 10 kilogramów mniej. Nie uwierzycie jaki banan pojawi mi się na buzi z zadowolenia. Każdej zycze takich sukcesów w odchudzaniu, nie ważne czy posłuchacie mojej rady co do suplementu, bylebyście trafiły na skuteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma70
Zdania są podzielone. Ja zamówiłam do Austrii i jak narazie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam do zrzucenia tylko 6 kilo to powinno dać radę. Chyba zaryzykuję i wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak narazie 1,5 kilo ...ale to dopiero początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę jednak Zielona Kawe choć to podobno to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megane79
Kupiłam to dzisiaj własnie. Jeszcze wyszarpałam dodatkowe opakowanie z promocji. Mam nadzieje że dobre jak piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to wszędzie są promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AśkaGdynia
Widziałam gdzieś na stronie ostatnio zielona kawe z zawartością cga. Ciekawa opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! W sprawie tego środka.... Stosuję go od ponad miesiąca. Czy działa ? Schudł mi tylko portfel. Jestem po operacji kręgosłupa i powinienem zrzucić kilka kilo, jednak w grę nie wchodzą żadne ćwiczenia, bieganie - przynajmniej na razie. Stąd moje zainteresowanie tą substancją. Poinformowano mnie przy zakupie, że pierwsze dwa tygodnie to oczyszczanie organizmu. U mnie nic się nie dzieje. Pracę mam - niestety - siedzącą, piję dużo wody (ok. 2 litrów), staram się nie objadać, a więc bez przekąsek, słodyczy, itp. Dieta jest zbilansowana na ok. 1500 - 1600 kcal. Próbowałem też innych wynalazków jak Herbalive itp. Po tym ostatnim rzeczywiście schudłem ok. 9 kg, ale gdy odstawiłem tą dietę, to w dwa miesiące "złapałem" 13 kg. Widać tak już organizm sobie ustalił. Nie wiem co sądzić dalej o CGA 800, czy działa. U mnie efektów - jak na razie - nie widać żadnych, prócz ubytku w kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No u mnie to ruszyło jakoś po 2 tygodniach. Bez ruchu to chyba ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×