Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość skolowana
Hej ja wlasnie polozylam spac malego i smigam na zumbe choc na 10min Jest faj ne cwiczenie na schabki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Skolowana co dajesz do leczo? Ja w kolejności: kurczak, cebula, pieczarki, cukinia, papryka, pomidory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana to juz sukces :) uwierz mi prosze :) Gratuluje Mam nadzieje, ze wczesniej nie urazilam CIe moim "wymadrzaniem" Chcialam Cie tylko troche zmotywowac :) Slowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana widze ze tez jestes z osob ktore chcą wszystki na raz. Niestety odchudzanie wymaga poswiecen. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dietą kopenhaska nie ma tam źle dla mnie liczą się efekty szkoda ze waga stoi na razie ; ( a już jestem uzależniona od warzenia się a jak waga nie pokazuje tyle co chce to już się denerwuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skolowana mam tak samo jak Ty - gdy nie widzę efektów szybko się zniechęcam. Wiem że nie schudnę 5 kg w ciągu tygodnia, ale z drugiej strony marne 0.5 kg mnie nie satysfakcjonuje, wtedy zastanawiam się co zrobiłam nie tak i łapie doła. Ostatnio dołuje mnie wszystko .... najbardziej to że nie mam dziecka ;( Zmarnowałam tyle czasu a 30-tka na karku, co jeśli okaże się że nie mogę mieć dzieci. Za 2 - 3 miesiące gdy jeszcze trochę schudnę muszę iść do endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata a robilas juz badania pod tym kątem ? Chodzi o posiadanie dzieci. 30 lat to jeszcze nie tak źle. Teraz wiekszosc swiadomie decyduje się na macierzyństwo po 30-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka moze zmotywuje cie fakt ze ja z mezem staralismy sie o dziecko 10 lat, i nic, dopiero jak schudłam to zaskoczyło podczas trwania diety, osoby otyłe maja trudniej zajsc w ciaze kleo dzis w miare bez podjadania, a nawet nie jadłam drugiego sniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk nie robiłam takich badań ponieważ moim zdaniem jestem na to za gruba tzn. wiem że przez otyłość poziom hormonów jest podwyższony ( testosteron, androgeny ) - dlatego kolejny raz próbuję schudnąć. Zaniedbałam sprawę...dwa lata temu byłam na USG jamy brzusznej z powodu woreczka żołciowego, lekarka powiedziała mi że widzi torbiel na jajniku, dodała jednak że w zależności od dnia cyklu może pojawić się taki torbiel. Niestety od tego czasu nic z tym nie zrobiłam. Głupia jestem. Muszę się przełamać i pójść do lekarza - mimo że nie za bardzo im ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Agula a na cos chorujesz ze idziesz do endo? Ja jak bie schudne to mam bikle szanse na ciaze w ciagu 3miesiecy musze schudnac ok 10kg Tak efcyk dostalam kooopa od ciebie to sie zmotywowalam :-D Tesknilam juz za zumba <3 najlepsza forma cwiczen dla mnoe bo uwielbiam taniec Dobry antystres Zastanawiam sie nad druga seria Tylko ze kolana mi troche siadaja :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata u mnie tez stwiedzono torbiel i ze bedzie problem z zajsciem w ciążę. Jak mieszkalam w Pl to robilam takie badania i wlasnie mi ginka tak powiedziala. Ale ja mialam 19 lat. Teraz mam 22 lata i 7 miesiecznego synka. Takze nie poddawaj sie. Chudnij i staraj sie o maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Agata a czy ty czasem nie masz zespolu policystycznych jajnikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
dziewczyny nie bijcie zżeram to leczo i w doopce mam ze22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ma lenka daje tylko papryke i kielbase hehhe pierwszy raz bede robic z kuraka Czarnula nie obrazilam sie :-D Czasem kazdy z nas potrzebuje zeby ktos go zje***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
cholera bo takie pyszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha malenka smacznego ;) ja teraz to tylko witaminki i spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka30 dziękuję za słowa otuchy, mam nadzieje że u mnie też zaskoczy za kilka miesięcy. Tak naprawdę nigdy nie starałam się o dziecko ponieważ zawsze mówiłam że jestem za gruba, więc może jak schudnę to się uda. Słońce16 zgadzam się dieta kopenhaska wbrew pozorom nie jest taka okropna, mija mi drugi dzień i nie czuje osłabienia. Mnie do rozpoczęcia tej diety zmotywowała informacja że dzięki niej można całkowicie zmienić nawyki żywieniowe. Ciekawa jestem ile jutro zobaczę na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Efcyk ja byłam przekonana ześ starsza ode mnie. a ty cholero mlodsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Dziewczyny ktore maja niski spadek wagi badz zastoj Sprobujcie 4minutowego treningu tabata ktory podkreca metabolizm Polecil mi go trener z silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
No u mnie sie nocka nie przespana zapowiada :-/ Maly juz ma 38,8C :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarta29
Hej Kobiety :) Może się przyłączę...jeszcze nie jestem zdecydowana ;) W styczniu 2013 ważyłam 99 kg przy 170cm. Pierwszy raz w życiu się zawzięłam i udało się. W lipcu ważyłam 76kg. Zdrowo się odżywiałam, zminimalizowałam ilości cukru, piłam wodę i różne zioła (pokrzywa, rumianek itp.), ćwiczyłam w domu a później zaczęłam biegać. Dziś biegam po 15 km. Tyle że dziś ważę 78kg i nie umiem znów ruszyć. Obrzydło mi wiele potraw, wielu rzeczy nie mogę już przełknąć... gdzieś zgubiłam motywację :( Nie chciałabym wiele, chciałabym zejść do 70kg i będę mega szczęśliwa. Tylko jak? Wesprzecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo nawet moja stopka się zachowała i przypomniała mi dokładnie jak to z moją wagą było ;) Dodam, że choruję na niedoczynność tarczycy co też mi sprawy nie ułatwia z odchudzaniem. efcyk - jesteś na jakiejś konkretnej diecie? Ładnie schudłaś :) Super metamorfoza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Efcyk 23:D ale lepsza jestem bo dwoje mam. Jutro wieczorem dodam zdj i jestem ciekawa co mi powiecie. Grubasek ze mnie. skolowana trochu biedne to leczo. Musi być dużo wszystkiego papryka biala i czerwona po dwie, cukinia duza, sporo pieczarek, dwie duże cebule z 5pomidorow bez skórki, 2 piersi. Do tego 2kotski rosolowe i przyprawy zjesz trochę i jesteś Full a nie jest bardzo kaloryczne same warzywa i chude mieso:) mmmm juz chce jutro i obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w waszym towarzystwie czuje sie jak antyk :( 39 lat Moze jednak powinnam poszukac innego forum. 30 lat i brak dzieckato nie koniec swiata, uwierzcie na slowo. Wyszlam za maz jak mialam 33 lata, synia urodzilam na krotko przed swoimi 37 urodzinami, taki prezent urodzinowy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta przylaczaj sie I to szybko, bo potem bedziesz zalowac zmarnowanego czasu :) Posluchaj starszej kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marta. Dzieki, ja jestem na diecie Dukana. ;) Ma Lenka dodaj zdj zobaczymy jaki z Ciebie grubasek ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anya77
Cześć wszystkim. Czarnula 75 - jam jest Anya77 - więc nie marudź żeś taki antyk, bo wtedy ja też byłabym antykiem a ja osobiście czuję się młodo ;) Aczkolwiek czuje się tak od momentu jak zaczęłam chudnąć bo wcześniej czułam się jak 60-latka. Dziewczyny - jeszcze 0,6 kg i zobaczę upragnione 125 :) i wtedy będzie równo 5 kg mniej od 25/07/2014 :) Skolowana - trzymaj się i nie daj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana a jak tam noc, bardzo maly dal popalic? Bo ja sie tak nie wyspalam ze szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×