Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

ja jeszcze nie mam swojej rodziny :P mam tylko faceta, który razem ze mną odchudza się na diecie kopenhaskiej i tym samym jest mi łatwiej, ma mnie kto wspierać :) Ale na codzień w sumie zajmuje się córeczką mojej siostry która ma 6 miesięcy :P Ale grzeczniutka jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Dziekuje:) to szczerze mówiąc nie jest trudne nawet mając dwoje małych dzieci.ja się muszę chwycić za brzuszki oj tak trzeba. Dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
no potanczylam :P kolacji juz nie jem hehe :P Ma Lenka fajnie wygladasz, wlasnie tak chcialabym wygladac :P a mam ok 10 kg wiecej niz Ty i 2cm wiecej wzrostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Ja gotuje wszystkim to samo tylko sobie w wersji light :-) Czasem moj tez moje wersje je jak nie chce mi sie robic odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Zapodaj.net/3a3772e750107.jpg.html Ja tez wrzucilam zdjecie :- /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
właśnie położyłam narybek spać. Młodsza się buntuje i broni przed krupiczką. A ja taka głodna.... ale nienie nie wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma LENKA ja tez polecam Mel B, dzis co prawda dzien bez cwiczen ale chce dac odpoczac miesniom. Wczoraj byla Mel B 35 min, rowerek 30 min I 5 min orbitrack, bylam mokra :) dziewczyny, naprawde mobilizujecie mnie, nie pojadam slodyczy HURA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po rowerku 60 min/25 km Skolowana dobrze wyglądasz, myślę że zdjęcie robione z bliska nieco wypaczyło rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam właśnie o diecie jogurtowej czy może któraś z was była na niej?:P bardzo mnie zaciekawiła i nie wiem czy nie spróbuje od przyszłego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekty ponoć dobre na niej i nie ma jakieś głodówki :) Sposob odzywiania wydaje sie byc rozsadny i dla kogos kto tak jak ja lubi jogurty calkiem smaczny. Podobno chudnie sie na niej nawet 5-6 kg po okresie 2 tygodni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Skolowana ja tez tak wygladam . Teraz mi tak nie wisi brzuch, zrobil sie troche płaszczy i wyglada lepiej. Jest troche tluszczu na nim ale mysle ze jak 10 kg zrzuce to da rade go jakos sie pozbyc. Takze nie poddawaj sie i walcz, wszystko jest do zrobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Zazdroszcze ci slonce kondycji do tych cwiczen :-) Ja dzis odpuscilam zumbe bo po nieprzespanej nocy padam na pysk Niby spalam 2h popoludniu ale czuje sie wypompowana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce, uwazaj na ta diete, moja kolezanka nabawila sie anemii a potem I tak wrocila do poprzedniej wagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laseczki:) Miałam zalatany dzionek, ale już jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula
Ups, nie zalogowałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Jestem dobrej mysli :-) Dzis sobie troche pofolgowalam ale jutro rezim Maly spi jak susel po antybiotyku mam nadzieje ze troche odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evka30
Czesc dziewczynki. nie spicie? u mnie znosnie waga dzis "drgneła" och tylko szkoda ze tak wolno i ze musze dobrych rare dni czekac na to "drgniecie" a moja mała ma plesniawki no kurde - to dlatego ciagle budziła mi sie w nocy. dostała lek moze jej przejdzie. Kleo jak ci minął dzień ? jak ogórasy? podjadałas je? chociaz one i tak maja mało kalorii. ja dzis nie zjadłam ani jednej kromki chleba nawet pełnoziarnistego rano owsianka 2 sniadanie jogurt a na kolacje jajko pomidory i sos tztaziki z jogurtu naturalnego cwiartki pomidorka i ten sosik domowej roboty. na obiad miałam pieczone ziemniaki robione w parowarze a jutro barszcz czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana jak dla mnie wyglądasz dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Może któregoś dnia zbiorę się na odwagę i wrzucę swoją fotkę ...wtedy przeżyjecie szok i pozbędziecie się kompleksów. Słońce16 będę musiała poczytać o diecie jogurowej. Szukam diety którą będę mogła stosować po kopenhaskiej, myślę nad powrotem do Dukana, ale sama nie wiem, boje się że powrócą kłopoty z woreczkiem żółciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sie na niebiesko;) moja hanka wygrala zrobila taka jazde ze nie chce kaszy ze poszlam i zrobilam jej bebiko.... ten bialy proszek uzaleznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie nadazałam was czytac tymbardziej odpisywac, a teraz juz zapomnialam co komu mam odpisac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki evka mysle ze za jakis czas bede mogla pochwalic sie zdjeciem bez koszulki:) motywujecie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma LENKA, mysle, ze juz teraz spokojnie mozesz pchwalic sie taka fotka :) Jestes chyba za bardzo krytyczna w stosunku do swojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×