Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość kLEO85
kurde Efcyk a myślałam ze ostro się pilnujesz :P u mnie nie jest źle ale mogłoby być lepiej Maleńka ja jestem niedospana- delikatnie mówiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Od wczoraj +0,8kg przez te slodycze i pepsi :-/ Tak staram sie o dzidziusia w koncu mam juz 26 lat i coraz trudniej pozniej jest mi zajsc w ciaze szczegolnie przy pcos :-/ Jak teraz mi sie nie uda to za miesiac ide do szpitala sprawdzic droznosc jajnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Może też jakieś zdjęcie wrzucę ;) skalowana jakoś mam zapał do ćwiczeń i póki on będzie to codziennie będę ćwiczyć poza tym to tylko 20 minut dziennie a może zdziałać niesamowite efekty po jakimś czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slońce16
Kurde chyba znowu nie dodaje moich wpisów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce16
masakra nie dodaje wpisów co za lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaLenka a ile maja twoje dzieci? Powiedzcie mi prosze tak z innej beczki, budowała sie któras z was? Kleo pilnuj tych godzin posiłkow chociaz jedz co 4 godz, ja jak sie zdrzemne to tez mam 4 godz przerwy, któras pisała ze maz na urlopie i dlatego jest ciezko - u mnie to samo, myslałam ze bedzie latwiej ale nie jest, mysle zeby zapisac sie na konsultacje do naturhause u mnie w pobliskiej miejscowosci jest filia i pierwsza konsultacja gratis moze mnie to zdopinguje nawet zaraz tam zadzwonie moze ja mam mniej kalorii zjadac....niz zjadam mysle tez powaznie o wybraniu sie na basen kryty ale przez moj strój troche widac rozstepy i wstydze sie tego,,,musze sie zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce dodaj fotke zobaczymy czy masz sie z czego odchudzać ;) Skolowana myslalam ze masz 20 lat, ale chyba slonce ma 20. Fajnie, życzę Ci cierpliwosci i spelnienia marzeń o dzidziusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skołowana jedyne co ci moge doradzic to to abys "lajtowo" podeszła do sprawy dzidziusia i wtedy zaskoczy, bo staranie sie o dzidziusia to jedno z przyjemniejszych "zajec" w macierzyństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka ja sie buduje teraz ale w Niemczech. Basen kryty fajna sprawa ja z synem chodze raz w tygodniu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Dzieki dzieuszki podchodze lajtowo bedzie to bedzie nie to bede sie starac dalej :-) Wiesz wszystko okaze sie zreszta w niedlugim czasie Pod koniec pazdziernika mam wizyte u endo-gin wiec wszystkie badania od a-z mi porobia i wtedy bedzie latwiej ;-) Najbardziej obawiam sie ze przy pcos jest 85% poronien a tego bym nie zniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce kazda z nas ma gabaryt w postaci tluszczu wiec nic co ludzkie nie jest mi obce haha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skolowana trzeba byc dobrej mysle ;) uda Ci sie zobaczysz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo pilnowalam sie bardzo. Do wczoraj ;) no trudno, kazdemu sie zdaza , trzeba zyc dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce na avatarze to ty? Ja tez zaszalałam i dodałam avatar i stopke. sprawdzam czy wyswietli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce na avatarze to ty? Ja tez zaszalałam i dodałam avatar i stopke. sprawdzam czy wyswietli. skołowana ja mam wyliczone zapotrzebowanie na 1600 kcal od dietetyczki, bo karmie piersia dlatego tyle, ale cos mi staneło wiec chce sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ja na awatarze dziękuje...szkoda, że moje ciało nie takie ładne...ale mam nadzieje, że się to zmieni:) Zgrywam zdjęcia z tel na komputer to wrzuce zdjęcie swojego bojlerka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba Wam sie jak wyglądam? Zazieleniłam się, Chodzi mi bardziej o budowe domu w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce to ile ty wazysz teraz? bo patrzac na zdjecie nie wygladasz na duza wage i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha myslalam ze ogólnie o budowe. No ladna jestes Slonce. ;p ja musze z twarzy schudnąć heheh ;p to tez dodam zdjecie ;p na razie jestem chomik pucaty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo ładnie kolorowo wesoło i sympatycznie sie zrobiło na topiku, no nie? a jeszcze niedawno byłysmy tylko we dwie, był moment ze pisałam sama, tracac nadzieje ze ktokolwiek dołączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce no własnie przestraszylismy sie tego jak ładnie wygladasz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no no no zobaczymy co powiecie po zobaczeniu reszty :P dodałam zdjęcie i powinnyście widzieć już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×