Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Ja mieszkam za granica i nie mam tutaj rodziny ale moje koleżanki oferowaly sie ze moga sie zajac dzieckiem jak coś. Ale ja tez bym nikomu nie oddala pod opiekę hehe xD chyba ze mężowi jak gdzies chce wyjsc czy na solarium czy potańczyć bo dzis wlasnie mam iść. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kurczaka to pokrój na kawalki dopraw sola pieprzem i czym tam Ci pasuje. Na patelnie teflonowa (bez tluszczu smaz) a sos zrob tak: troche jogurtu naturalnego w zaleznosci ile chcesz miec sosu i czosnek w przyprawie dosyp zalezy jak chcesz miec intensywny smak. Polej kawalki kurczaka sosem i smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur** znow postow nie wyswietla :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie na obiad zupa ogorkowa, ale zaprawiania maka, na 2 udkach z kurczaka z duza iloscia warzyw. Moi panowie dostaja ze smietanka, ja seria light ;) A Wy co serwujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) u mnie na obiad zupa ogorkowa, ale bez zaprawiania maka, na 2 udkach z kurczaka z duza iloscia warzyw. Moi panowie dostaja ze smietanka, ja seria light ;) A Wy co serwujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
U mnie leczo bo wczoraj obiadku nie bylo :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, oczywiscie, ze 2-ga wersja postu jest poprawna -BEZ MAKI :) Efcyk ja takze mieszkam za granica, nie mam tu rodziny I nie zostawiam dziecka z obcymi. Jedynym moim zmiennikiem przy opiece nad moim brzdacem jest moj maz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Dziewuchy!! Dziś bez grzechu. Śniadanko owsianeczka i nektarynka, potem grachamka mala, na obiadek kolba kukurydzy:D i zaraz będzie jajo na miekko:) A wiecie co? Jednak był grzech. Jechlismy z działki koło pola kukurydzy no i zaiwanilam cztery kolby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słońce16
ma LENKA super wyglądasz normalnie pozazdrościć :) A jak tam kobitki już po kolacji ?::P co dobrego jadłyście ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Dzięki dzieki:) jeszcze troszkę i będzie super. 16 za mną. Po kolacji dwa jajca miały być miękkie ale nie wyszły i jadłam twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma lenka wygladasz super :) jzeli to nie tajemnica to ile masz wzrostu I jaka jest twoja waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
158cm 58kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma LENKA super wygladasz, odwalilas kawal dobrej roboty :) Wygladasz na mniej niz 58 kg albo na wyzsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma LENKA tylko pozazdrościć takiej figurki :) U mnie dziś na kolację był plaster chudej wędliny, sałata i jajko na twardo. Trzeci dzień kopenhaskiej mija bez większego problemu, czeka mnie jeszcze 60 min na rowerze stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma Lenka też bym chciała już ważyć 58 marzenie :) a te 16 to jak zrzuciłaś uważałaś na to co jadłaś, ćwiczyłaś....czy coś...?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Czarnula bo ja na kiblu stoję hahaha. W tym tyg średnio kg chcą spadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słońce16! Tak ważyłam się dziś z samego rana, waga pokazała 109.6 kg czyli w ciągu 2 dni ubyło mi 1.1 kg. A u Ciebie jakie efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Orbitrek:) specjalnej diety nie było. Unikam słodkiego i tłustego i nie jem wieczorem. Byłoby więcej gdyby więcej gdyby nie trzymiesięczny zastój wagi mimo diety i ćwiczeń. Wszystko dzięki tabletkom slimcea nie polecam. 3kg przytyłam przez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata84 tak jak pisałam dzisiaj już 2 dzień 2 tygodnia a waga nadal stoi i pokazuje 5 kg mniej. Liczyłam już na więcej ale i tak się ciesze z tego co jest :) ważyłam 88 a waże 83 :) chciałabym tak zlecieć na 79 chociaż żeby 7 była na przodzie a nie 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
8miesiecy. Jeszcze brzuch i będzie ok. Ale ciężko juz bo im bliżej tej docelowej wagi tym gorzej chyba muszr ta wasza kopenhaska poczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na prawde tą diete :) można na niej stracić od 5 do 15 kg :) Nie jest taka tragiczna i widać efekty :) Więc jak masz jeszcze jakieś pare kg do zrzucenia to jak najbardziej by się nadała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podziwiam was, ze mozecie wytrwac na diecie majac rodziny. Ja stosowalam 2 razy kapusciana I potem byl efekt jo-jo. Ja chyba jednak musze zostac przy swojej MZ + ruch. Mam nadzieje,ze beda efekty. jeszcze raz gratuluje ma LENKA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×