Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Gość Maarta29
Cześć Kobietki :) Tak sobie napisałam wczoraj do Was i ... zapomniałam. Miałam już komputer wyłączyć...dobrze że mnie oświeciło :) Słońce16 - pytałaś, czy jak biegałam to schudłam. Oczywiście że tak :) W stopce widać jak traciłam wagę. Od stycznia ćwiczyłam w domu przed kompem, później wsiadłam na rower stacjonarny, a od marca bodajże biegałam. Dokładnie nie pamiętam już jak to było ;) Ale trzymałam się swojej diety MŻ i chudłam. Teraz coś nie mogę ruszyć. Piszecie o dzieciach - ja również mam małego łobuziaka w domu :) Młody ma już skończone 4 lata. Chwilowo chyba ostro się nie wezmę za siebie bo mam dużo załatwiania urzędowych spraw. Kilka dni. Później obawiam się bo małżonek będzie 4 tygodnie na urlopie, a przy nim nie chudnę a wręcz tyję...wiecie wspólne kolacyjki, słodkości do kawki, lody, gofry. No wkurza mnie ten mój chłop! :) Kiedyś próbowałam dukana. W 6 tygodni schudłam 7kg. Odstawiłam dietę bo okrutnie bolał mnie brzuch po białku, no i ekspresowo przytyłam z nawiązką. Teraz się miotam, nie mogę odnaleźć sposobu na siebie. Kiedyś miałam ulubione ćwiczenia aerobowe, które potrafiłam robić 7 razy w tygodniu, teraz ciężko mi 3 razy w tyg.poćwiczyć. Bieganie sprawia mi przyjemność, ale takie bieganie z psem po lasach, leśnych drogach. Potrafię tak śmigać 12-15km. Tylko co z tego jak wiecznie jakieś problemy są... rok temu rzuciłam bieganie po tym jak wystraszyło mnie dwóch mężczyzn jadących za mną samochodem. Teraz znowu widzę jakieś podejrzane auto pojawia się w lesie, tam gdzie biegam, mam wrażenie że ktoś mnie chce upilnować. Panicznie zaczynam się bać. Muszę kupić gaz i zmienić ścieżkę biegową. A mam idealną teraz :( Co 4 km mam wodę (rzeczka) do picia i schłodzenia się dla psa. Echhh...kobiety zawsze mają trudniej. Widzę aktywne jesteście i sporo piszecie :) fajnie bo wspieracie się. Spróbuję może się "wbić" delikatnie w Wasze środowisko, choć wiem że nowym zawsze jest trudniej ;) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jeszcze nie jeszcze sadelko wisi... gdybym nie byla tak krytyczna to nie bylabym tu gdzie jestem... uparta jestem. daje sobie trzy miesiace na te moje 8kg. oj dzis nie cwiczylam no sory nie chcialo mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Evka moj maly tez mial ostatnio plesniawki :-/ bo co do raczki to do buzi ;-) Dostal nystatyne niby pomagalo ale zaraz wracalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Jak zaladowac zdj Wejdz na str zaladuj.net Dodaj plik Po chwili wyskoczy ci link kopiujesz i wklejasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam strobka sie nazywa Zapodaj.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk1988
Koleżanka ktora dala zdjęcie z dużym brzuchem jest gruba jak swinia. Dlaczego jej tego wprost nie powiecie? Tylko ze wyglada dobrze, jak tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efcyk
Ja wlasnie trzymam maseczke na glowie jeszcze pol godz musze czekać... ;/ moj maly juz śpi. Ech trudno było go uspac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula zapodaj.net. tam ladujesz plik i wrzucasz linka do zdjecia tutaj. ;) ja dam fotki jak będzie 67kg ;) tak co 8 kg w dol bede dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk co ty robisz na babskim forum sp,,,,, stad. Marta zapraszamy do nas w grupie razniej, skołowana moja cora tez dostała ten lek czym ty smarowałas to lekarstwo? gazą, palcem? -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ty efcyk pisałas ze miałas w dniu porodu 93 a po porodzie 86 bodajze , ja dokładnie tyle samo miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myli mi sie juz która ile ma dzieci i w jakim wieku sa, i w jakim wieku wy jesteście, hmmm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pisalam ze mialam w dniu porodu 95 a po cos około 86kg moze 87 kg. Heh. Kurde spac mi sie chce a tu jeszcze 20 min i trzeba glowe zmyć ;p Eryk spierdalaj. Dziewczyny grzesze bo pije piwko teraz ;/ heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladałam przed chwila zdjecia z chrztu mojej corci - 3 miesiace temu boze jak ja wygladałam, gdyby nie fakt ze to zdjecia z chrztu i na pamiatke musze je zostawic chetnie bym je skasowała, dziekuje Bogu ze sie opamietałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk powiedz mi jak dodac zdjecie które bedzie sie wyswietlało za kazdym razem jak pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikasz tam w prawym gornym rogu na nick swoj, wyskakuje Ci komunikat jakis naciskasz " kontynuuj mimo wszystko" edytuj profil, dodaj avatar, wybierasz jakies zdj z kompa i zapisujesz zmiany.;) Masz łyka piwka 《lyk》haha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Prasuje prasuje i sterta nie chce znikać... Skolowana nie przejmuj się debilem. Jest ok a będzie jepiej.jak ostrze na zdj swoje z listopada to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty o 12 prasujesz? Hehe ;) ja spadam spac bo rano wstane nie żywa ;p dobranoc ♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Evka nystatyne podajesz taka pipeta ktora jest zalaczona do pudelka Wciskasz malymi ilosciami do buziola na miejsca zaplesnione Szczerze nie polecam tego bo lek musi stac w lodowce i podajesz go rowniez prosto z lodowki Kup sobie w aptece apftin kosztuje 2.5 jest bez recepty Bierzrsz na gaze i wcierasz w buziolek kilka razy dziennie I nie podajesz prosto z lodowki ;-) Do eryka; Sam jestes gruby jak swinia I h*uj ci do tego jak wygladam Boze wlazl deb*il na forum napisal cos glupiego i mysli ze fajny jest :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Efcyk tez nieraz po nocach prasuje bo w dzien mi sie jie chce albo nie mam jak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) nigdy by mi nie przyszlo do glowy zeby w nocy prasowac :P kurde jedno piwko wypilam wczoraj, zaluje :P juz nie pije, pierdziele ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Hej efcyk tez zaluje dnia wczorajszego :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skolowana to Ty teraz starasz sie o dzidziusia tak? oby Ci sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kLEO85
hej U mnie ok, nie podjadam, nawet apetytu nie mam- jem tak z przymusu jakoś, coś czuję, że waga nie bardzo spadnie. Nie pilnuję godz posiłków- mąż jest w domku... ja często się zdrzemę, posiłek prześpię i róznie z tym spadkiem może być. Czasem nie jem 5 godz a czasem jem co 2 eeeeeee szlak! co do pieczywa to ja zjadam tylko jedną kromkę żytniego na śniadanie a potem bez pieczywa Dziewczyny wybaczcie, ale tyle nas tutaj, że ja nie ogarniam. Nie wiem które z was mają dzieci,które są w związkach i ile ważycie oraz ile macie lat. Maleńka wyglądasz ok, chciałabym tak wyglądać :( a jeszcze przede mną z 8 kg ło kurde, deprecha mnie bierze na myśl,że mogę się poddać :( jestem jakaś doniczego, spać mi się chcę, wstałam o 5:40. Mały już po drzemce więc zapowiada się długi dzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja prasuje jak małe spia bo nie bede ich narażać a one wszędzie wlaza. A poza tym zawsze coś wyskoczy. Jak tam dziolchy? Ja w łóżku boli brzuszek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma lenka @ masz? kleo dasz rade ja tez mam do zrzucenia 10kg ponad i juz mam zalamke. wczoraj piwko a dzis mleczna kanapka i troche m&m zezarlam. kurwa no tragedia ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×