Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika90

Odchudzanie kto ze mna grupa wsparcia

Polecane posty

Wybaczcie bałaganik w tle , ale na szybko przed chwilą trzaskałam fote żeby była teraźniejsza i nie zdąrzyłam uprzątnąć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z twarzy zawsze szczupła byłam więc jak miałam na zdjęciu samą głowe albo do ramion to nikt nie wpadłby na to , że reszta ciała ma więcej kg niż powinna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana
Slonce twoj brzuch z porownaniem mojego to jest sliczniutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paskudy moje kochane zazerlan kanapki i jajcem i troszkę majonezu bo małpa idzie no i wiecie zżera się jak odkurzacz. Ja nigdy nie schudne gruba locha że mnie fu!! Nie mogę patrzeć na brzuch mój i doopsko... Magdaleno ogarnij się! Dajcie mi w ryj bo zaraz znów mi 60 stuknie jak bede tak zrec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonce ja tez mam 165 wzrostu i teraz waze 76 czyli 7 kg mniej od ciebie ale mi sie wydaje ze wygladam gorzej od ciebie. ty musisz jedynie nad brzuszkiem popracowac, jak na moje oko wyglagasz na 75 moze nawet mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
witam wszystkie dziewczyny i te nowe i te " stare" :) powiem wam że widzę że bardzo tu wesoło i tyle nas fajnie; a u mnie no cóż dziś nawet nieźle na razie jakby nie moje 89kg to w ogóle byłabym super szczęśliwa ogólnie to zaczynam mieć zachcioły na np. fastfudy słodkie itp. to chyba złośliwość mojej własnej osobowości , Słońce powiem ci że niebardzo widać te twoje kg możesz się cieszyć ja mam 170cm i 89kg i wyglądam duuużżo gorzej no ale czekam aż będzie siedem z przodu to w nagrodę zjem ptasie mleczko ot. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcyk ja mam figure bardzo zblizona do twojej troche boczków i te moje pare kg wiecej to jest troche wiekszy brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce śliczna dziewczyna z ciebie. Ile ty masz lat? my zamierzamy się budować ale za jakiś 5 lat. Chcemy mały domek z użytkowym poddaszem z dachem dwuspadowym. Ktoś pytał o moje dzieci. Starsza ma 2lata i 8mc a mlodsza 10 miesiecy:) urwisy kochane muszę im rosołek zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evka30 codziennie pracuje nad brzuszkiem z mel b no i dieta mam nadzieje że na następnej fotce którą wrzuce beda lepsze efekty :) to dobrze, ze wygladam na mniej kg niz mam bardzo mnie to cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 czy liczysz kalorie? czy zapisujesz w notesie wszystko co zjadasz? czy planujesz sobie posiłki? bo jesli tak to tak jak radziła imslim na blogu zjesc mozesz cos "zakazanego" ale zamiast danego posiłku, od czasu do czasu inaczej ciezko ci bedzie wytrwac. ja jak zjem pare zelków o 11;00 i troche bułki mlecznej to nie jem juz drugiego sniadania - bilans kaloryczny wychodzi na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale ja mam cycki wielkie tez kurde... jk schudnac z cyckow, chyba sie nie da.... zawsze te cycochy takie mialam. Moze troche mniejsze. Mam nadzieje ze z waga mi poleca bo psuje caly efekt. Gdyby nie cycki i ramiona to bym jako tako wygladala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
MaLenka wiem co czujesz wczoraj rano czułam podobnie gruba loch co żre tak się czułam ale dzięki temu że tu piszę do was i dzięki waszym słowom w tym momęcie się nie poddałam i nie zaczęłam żreć bez przerwy tylko skończyło się na jednym incydencie . dlatego powiedz sobie jestem silna tak wile już osiągnęłaś pomyśl że twoja waga teraz to moje marzenie i wypluj ostatni kęs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce nie widac ze tyle wazysz:) wszyscy pouciekali jak moje zdjecie zobaczyli hehe xD ja90 daj tez zdjecie to ocenimy bo wydaje mi sie ze troszke przesadzasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ale żeście się rozpisały :) Skolowana -ja wyglądam podobnie, tylko zamiast jednego brzucha mam dwa i większy tyłek :) może nie wyglądamy najlepiej teraz ale za to za kilka miesięcy (no może kilkanaście :D) możemy wyglądać jak MaLenka i tego się trzymajmy. No chyba że uda Ci się zmajstrować dzieciaczka czego Ci życzę. MaLenka - wyglądasz super! Efcyk- nie pamiętam czy to Ty to zdjęcie też zamieściłaś (remont w tle) - też wyglądasz bardzo fajnie też bym tak chciała :) U mnie bez zmian, diete trzymam i dziś weszłam na wagę aż 3 razy bo nie mogłam uwierzyć - 124,8 kg - jestem przeszczęśliwa bo to w sumie już 5 kg mniej od startu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
przepraszam za błędy ale piszę i pracuję :) Evka30 tak mam już notes i piszę ale ja jestem na początku odchudzania dopiero startuję wiem że należy zapisywać kalorie bo kiedyś w ten sposób schudłam 9kg ale zażarłam je spowrotem i powiem wam że chudłam wtedy jedząc 1500 kcal dziennie . o któraś przypomniała mi imslim Bogini nasza coś milczy ostatnio kiedy patrzę na jej blog wiem że można z tym wygrać .tak bardzo chciałabym żeby efekty były widoczne po paru dniach, ech ale wariatka ze mnie co ?, wiecie jakie mam marzenie teraz chciałabym móc wejść do sklepu i nie czuć na plecach tego głosu czego tu szukasz grubasie , ale wiem trzeba cierpliwości i pokory tak odchudzanie zdecydowanie uczy pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
zdjęcie coż postaram się skombinować jakieś teraz nie mam jak , choć w te chwili nie mam parcia na szkło he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Anya77 gratuluję ci 5kg to już sukces wow nieźle sobie radzisz, trzymam za ciebie kciuki a ty za mnie trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce - Ty faktycznie nie wyglądasz na swoje kg, ale pewnie masz tak jak ja -bo ja też mając 80 kg wyglądam na tyle dobrze że nikt by mi tyle nie dał. Kiedyś ważyłam 90 kg poszłam do lekarza, ten się pyta ile ważę ja mu mówię że 90 a on się pytal - ile, 70? ja mu mówie że 90 (i sobie myślę jakiś głuchy czy co) a lekarz do mnie mówi nie możliwe Pani stanie na wadze no i wyszło że 90 to z podziwu nie mógł wyjść twierdząc że na tyle nie wyglądam. Ja90 - ja też tak mam że chciałabym natychmiastowych efektów i najgorzej było na początku, ale teraz jak widzę z tygodnia na tydzień jak waga spada to się bardzo cieszę i mnie to buduje i już nawet na cud nie oczekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90, bardzo trzymam za Ciebie kciuki bo obie dopiero zaczynamy nasze zmagania i masz ten sam problem z dietą który ja zawsze miałam i rozumiem doskonale jak Ci ciężko i jak bardzo byś chciała to zmienić. Ale ja w Ciebie wierze! Dasz radę - wszystkie damy. W sumie po to tu jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem wykombinuj i pokaz sie. nie moze byc az tak zle nie przesadzaj:) fajne jest robienie takich fotek, bo potem widzisz efekty i mozesz porownac. nie wiem czy pamietacie jak wstawilam fotke z wielkim brzuchem jakbym w ciazy byla. wiec dla mnie efekt jest zadowalacjacy, w koncu 13 kg ze mnie zeszlo. jak patrze na tamte zdj to mi sie plakac chce ze sie do takiego stanu doprowadzilam. jeszcze duzo pracy przede mna , ale juz blizej niz dalej hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, żę nie wyglądam na tyle ile na prawde mam :) więc nie musze dużo stracić żeby dobrze wyglądać:P Strace 10 a będe wyglądała jakbym miała 15 mniej:P Najgorzej u mnie z tym brzuszkiem...ale może za 2 miesiące jak nadal będe ćwiczyć z Mel b będą znacznie lepsze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mieć takie zdjęcia bo za 2 miesiące patrząc na nie człowiek widzi efekty i jest z siebie dumny co daje mu dalszą chęć do pracy nad swoim ciałem :) Także dziewuszki wrzucajcie swoje fotki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×