Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniesia_

kopenhaska i co dalej?

Polecane posty

no to milego stepowania Aniesia :) ja jeszcze siedze przed TV. Jakos nie lubie chodzic spac jak meza w domu nie ma. No ale pracuje do 3rano dzis wiec bede musiala :) Zajrze na chwilke tu jeszcze zanim pojde spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo mi sie zmienic zdjecie :) to jak bylam w ciazy hihi. Musze zrobic jakies aktualne bo w sumie ostatnie to mam z kwietnia to co mi sie dodawalo bokiem jakims cudem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknie....mialas wtedy ciemniejsze wlosy czy to zdjecie takie ciemne? ale anielsko wygladasz....szczesliwa przyszla mamusia :) ja zrobialm 350 kcal i jestem cala mokra....zagadalam sie z lubym i stad taki wynik hehehe- ogladam teraz Alan Carr....bede sie jeszcze musiala umyc i pzanokcie zrobic bo rano nie ma na to czasu...ja jakos ciagle w biegu jestem.....hehehe a tu polnoc juz wybija....osz..no dzien dla mnie za krotki jest ;) no nic....po raz drugi sie zegnam....i mam nadzieje ze dasz rade sie przespac troche zanim malzonej wroci- sciskam xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja .....nosz zapominam ze teraz za kazdym razem trzeba sie logowac...wrrrrr buziaki xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) teraz szczesliwa mama hehe no na tym zdjeciu moje naturalne wlosy :) przefarbowalam na blond w kwietniu. W Polsce jak mieszkalam zawsze mialam jasniejsze i tesknilam za nimi, bo odkad w UK jestem to mi baardzo sciemnialy. No to Dobrej Nocy Aniesia i do zgadania jutro. Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) witam z kawka i sernikiem.....wyszedl calkiem niezle....bardzo orzezwiajacy i puszysty :) nosz pyszny polecam :) kawka to juz po prostu niebo w gebie :) zaraz jade do polskiej szkoly z malym- ponoc ma byc przedstawienie z okazji dnia matki....boi sie moj syncio ze zapomni swojej kwestii....ehh...pozniej na weole miasteczko- wioec dzien pelen wrazen :) najwazniejsze- melduje ze dzis waga pokazala 66.3kg i 23.8% wiec przez 4 dni zeszlo na sokach 2.3kg i spadl procent tluszczyku dosc znacznie...moja pewnosc siebie siega sufitu....bozesz jakie to durne ze 2 kilo w ta czy w ta potrafi czlowiekowi tak w glowie zamieszac :) ciesze sie bardzo :D zycze Wam kochane milego dnia cokolwiek robicie- bede zagladac...pewnie z komorki nie dam rady sie zalogowac ale napewno sie odezwe..przeciez nie wytrzymalabym dnia bez Was :) Sciskam mocno i przesylam buziaczki xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) dzięki justi za słowa wsparcia o tym o tej mojej kondycji. dziś sobie poluzowałam kroki i przeszłam z rana 112kal w 20min to było 789 kroków .przy zmniejszeniu oporu chyba wolniej liczy te kal.ale tak mi wygodniej można trochę rytmiczniej chodzić. mam nadzieję że z czasem was dogonię.justi fajne zdjęcie ja mam podobny kolor włosów naturalny.i jeszcze chciałam ci powiedzieć że mam tak samo jak nie ma wszystkich w domu to nie mogę spać. sztuki mi się nie zgadzają i już. mój mąż to się śmieje z tego bo nawet jak on siedzi do pózna w pokoju obok to czasem nie zasypiam dopóki on się nie położy.)))jakieś takie przyzwyczajenie. aniesia jak tam dziś miły poranek przy kawusi i serniczku ? ja tą samą piję kawkę co ty dzisiaj.zjadłam na śniadanie 2kromki chrupkiego z philadelphią i ogórkiem .na 2 śniadanie mam już jabłuszko przygotowane .obiad jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aniesia piękny spadek gratuluję! no faktycznie takie 2 kg niby nic a jednak jak pomyślę jak mnie nawet 0,5 kg przytycia dobijało jak się ważyłam to nawet trochę śmieszne jak jakieś psychole trochę. ale ciszę się że wytrzymałam wtedy i to wasza duża zasługa. bo jak waga spada to motywacja jest od razu gorzej jak dlugo nic wtedy najszybciej się wraca do przyzwyczajeń,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie strasznie niewygodne jest tu że potrzeba ciągle od nowa się logować powinni to zmienić byłoby super! i szkoda że stopki nie widać ja swoją dziś nieco przesunęłam do przodu bo 0,2 kg mi ubyło haha! widzisz aniesia właśnie o tym też mówię takie małe a cieszy. a justi co tam jak poranek u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny ale ja dziś na raty piszę aniesia twój dylan na pewno będzie uroczy super są te występy dzieci zawsze wzruszające i nie do przewidzenia nie raz własnie dzieciaki improwizują jak coś zapomną albo się fajnie przejezyczą jest co wspominać .no i to słodkie jest jak się na swoje takie mądre dziecko patrzy och że też moje już tak wyrosło)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi30
Witam :) no wlasnie tez tak juz mam ze nie zasne :) i moja chyba tez bo wstala po polnocy i do 3 nad ranem nie spala :) Gratulacje dziewczyny za piekne spadki. Ja tez sie dzis mam czym pochwalic 68.5kg na liczniku, w koncu bo juz myslalam ze nigdy mi sie nie ruszy :) Aniesia czyli widze ze pieknie zapowiada sie dzien :) A Maj co dzis porabiasz? Widzisz za kazdym razem troche lepiej na stepperze. Trzeba sie przyzwyczaic :) Ja sobie tv wlaczam i stepuje ogladajac hehe. No nic lece sie ogarnac i przygotowac rzeczy do wyjscia :) trzymajcie sie i milego dnia Wam zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam do domu na chwile bo troche zimno wiec musze sweter wziac pod moje poncho ;) nie bylo zbyt wiele matek na tym przedstawieniu...wlasciwie to nie bylo nawet przedstawienie tylko bidne dzieciaczki staly w dwuszeregu i kto cos umial to mowil albo spiewal solo lub grupowo....Dylan to jedeyne dziecko ktore nie mowi po polsku a jednak sam powiedzial dwa wierszyki....taka jestem dumna ze chyba pekne :) jak juz tu wpadlam to zrobilam sobie druga kawke a w miedzyczasie racuszki z jablkami na luch...zapakowalam do pudelka i mam cos ze soba co by mnie zadne frytki czy hotdogi nie kusily jak bedziemy w Southport ;) fajnie jest....nie moge sie doczekac wieczora z lubym- moge sie ubrac w cos sexy bez krepacji :P mam nadzieje tez bedziecie mialy udany dzien :) ok...lece za chwile po syncia i zabieramy nasza kumpele z jej corcia do kurortu :) trzymam kciuki zeby sie nie rozpadalo bo jakos sie dziwnie chmurzy .... do uslyszenia kobitki - sciskam xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. taka zakrecona jestem ze zapomnialam Wam pogratulowac spadeczkow- brawo dziewczyny....oby tak dalej...mysle ze razem osiagniemy nasze zamierzone cele szybciej niz gdybysmy to robily same- dziekuje Wam za to ze jestescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widzę że cudownie wam dzień mija. aniesia możesz być dumna z synka na pewno pięknie mu poszło tym bardziej że jemu jest trudniej bo języka nie zna.dziś mam strasznie zakręcony dzień niby nic ale czas leci strasznie szybko nawet dopiero się zorientowałam że coś już zjeśc by trzeba) zjadłam na szybko kiełbaskę z musztardą . jestem w trakcie robienia tego sernika aniesia bo okazało się ze nasz znajomy do szpitala trafił to tak jak to się mówi każdy pretekst dobry- trzeba było coś wymyslić żeby zanieść mu do szpitala i padło na twój sernik bo ciekawa go jestem bardzo . ja kupiłam tą stevię w proszku ale jej nie dałam bo jakaś gorzka jest nie podchodzi mi dałam cukier puder także moja wersja będzie miała więcej kal ale już chyba wolę mniejszy kawałek a żeby mi smakował. nie wiem czy wszystkie slodziki mają taki dziwny posmak? wiesz co byłam dziś w lidlu i kupiłam tą skosną kapustę na spróbowanie pierwszy raz ją widzę widocznie trafić trzeba. racuszki brzmią smakowicie -to też jakiś dietetyczny przepis ?życzę dziś dobrej zabawy wam obu:) ja tu jeszcze robię zapiekankę z brokułami dla męża ciekawe ile te ciasto będzie stygło żebym mogła ją wstawić do pieczenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia chcę powiedzieć ze sernik jest naprawdę puszysty choć wyjęłam go nieco wcześniej bo już nie mogłam się doczekać. zrobiłam więc dziś odstępstwo i zjadłam na wieczór jeszcze truskawki i 2 kawałki tego sernika a trudno muszę wiedzieć że jest odpust.jutro mamy w planach obiad u znajomego greka pewnie też więc coś poluzuję jak to w grupie... widzę że tu cisza to znaczy że macie fajny zajęty dzień i wieczór cały czas .ciekawa jestem jak było napiszcie po powrocie jeśli będziecie miały siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justi gratuluję spadku widzisz trzeba czasem przeczekać po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) wrocilam niedawno....super sie bawilismy z dzieciakami normalnie jak wakacje..najpierw piknik na plazy potem mnostwo atrakcji na wesolym miasteczku....zjadalm loda z grzesznych rzeczy ale wiecej nic :P teraz juz sie odswiezylam szybkim prysznicem przebralam w kiecke...ciasto drozdzowe z truskawkami siedzi w piekarniku i luby jest w drodze.....choc nie wiem czy bedzie tak milo bo jakis dziwny byl przez telefon....moze zly ze tak pozno wrocilam....czort go wie....nic mi dzis chyba nie popsuje humoru taka jestem happy :D Maj- ciesze sie ze sernik sie udal...moj tez calkiem wyszedl niezly ;) w sumie zawsze wychodzi dlatego lubie ten przepis ;) bede spadac i nie wiem czy jeszcze dzis zdolam zagladnac wiec na wszelki wypadek juz teraz Wam zycze milego wieczoru kochane i do uslyszenia wkrotce :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaża i wesołe miasteczko już normalnie piękny dzień....rozmarzyć się można a do tego wieczór z lubym i ciasto z rabarbarem mniam ) ja jestem z ciebie dumna że na nic więcej się nie skusiłaś w ciągu dnia takie wypady są czasem trudne ale to może kwestia przyzwyczajenia? ja się z mężem tak dorwałam do tego sernika że już go dużo nie ma dokroiłam sobie 3 kawałeczek maluuutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka :) normalnie mala nie chciala spac. 10 min temu dopiero usnela. Nie wiem co z nia jest chyba te zabki. Przewracala sie z boku na bok jak zwykle, smiala sie nawet jej bajki czytalam a ta sobie gadala, ale spac nie chciala. Maj widze ze przyjemnie Ci dzien mija w takim razie mm uwielbiam serniki i dzisiaj tez jadlam ;) Widze Aniesia ze mialas naprawde super dzien, uwielbiam pikniki na plazy :) Mysmy byli na tym obiedzie, bylo bardzo przyjemnie. Bardzo mila rodzina :) Bylismy w ogrodzie bo piekna pogoda u nas, zaserwowali nam szampana i drobne przystawki. Rozne rzeczy, np szparag owiniety szynka parmenska malutkie tosty z roznymi dodatkami np pasztet i korniszon, albo szynka i dzem cebulowy(nie wiem jak to sie po polsku nazywa), kulki z pomidora i mozarelli, i kielbaski malutkie w ciescie. Sprobowalam kazdego po jednej. A na obiad mielismy zapiekanke z kurczaka. Na kurczaku byla mozarella i rozne wazywka, cukinia, pomidory, i w sumie to nie wiem co jeszcze tam bylo ale przepyszne polaczenie, do tego dwa ziemniaczki zjadlam i salate. A na deser zjadlam kawalek sernika beileys i truskawki :) pyyyszota. Aha no i oczywiscie wypilam dwie lampki wina bialego do obiadu :) Aniesia tez bym byla dumna z synka na Twoim miejscu. Ciekawa jestem czy tu w okolicy jest jakas polska szkola. Maj no to fajnie Ci sie jutro zapowiada dzien, ciekawe czy greckie jedzenie dobre :) nigdy nei jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma Was pewnie sie dobrze bawicie ;) no to dobranoc kobitki i do jutra!! cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po śniadaniu jogurt naturalny i 125g borówek oraz kawka oczywiście.już dziś widzę na wadzę efekt mojego wczorajszego luzu 0,3kg na plusie. więc dziś muszę się pilnować. aniesia jak tam wczoraj było ?justi jak tam wyspałaś się mała dala pospać choć trochę\ząbki jej wychodzą to będzie marudna no taki urok tych dzieci:)a powiedzcie u was jest dziś dzień dziecka ?u mnie nie -przynajmniej tu w kalendarzu nie ma wpisanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniesia_
Hello! Melduje sie tylko- juz jestem na silowni! Wczoraj imprezka z lubym z odpustem zupelnym do 4tej rano! Wstalam o 8.30 spakowalam syncia i zawiozlam do ojca- zostanie tam caly tydzien- juz mi smutno ehh :-( blisko jestesmy i telefony so wiec jakby co bedziemy w kontakcie ale troche smutno zwlaszcza ze troche sie podziebil i ma katar ehh- moje kochanie, juz tesknie! Pierwszy raz zwazylam sie po obzarstwie bo zawsze sie boje- racja bylo sie nie wazyc bo dzis rano mialam 68kg na liczniku- ja to potrafie zaszalec hehe- nie martwie sie zbytnio zrzuci sie a bylo warto bo wieczor mialam super ;-) ok- zycze Wam kochane cudnej niedzieli! Do uslyszenia wkrotce- nie wiem jeszcze jaki plan na dzis u mnie i apropo dnia dziecka- w UK nie obchodza! Buzka laseczki! X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta :) dziek Maj mala dala pospac wstala o 9:30! wiec sama dluzej polezalam hehe. Nie przejmujcie sie w koncu weekend odpust!! Ja na sniadanie platki z mlekiem. Zwazylam sie po wczoraj i o dziwo 68.5kg na liczniku wiec ciesze sie. Teraz juz spadam bo spiesze sie na pociag. Wychodze na miasto na zakupy planuje kupic jakas sukienke na wakacje a dla malej sweterek jakis ladny rozpinany :) odezwe sie pozniej. Buziaki i milej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniesia ty to potrafisz zaszaleć :) no aż ci czasem zazdroszczę.justi udanych zakupów .a w szkocji jest obchodzony dzień dziecka? ja też już się powoli szykuję na ten obiad u greka także napiszę jak wrócę miłego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak makiem zasial......widze ze weekend mija kazdej z nas tak milo ze nie mamy czasu na forum...to w sumie dobrze :) ja dogorywam....po tej silowni i prysznicu sily calkiem mnie opuscily i tak sobie leniuchuje z lubym ogladajac dvd- nawet przysnelem na jakies pol godzinki....teraz juz obiad mu robie - pojechal do domu sie przebrac bo na 6ta idzie do pracy wiec jeszcze zjemy razem a potem zostaje calkiem sama....az do srody...troche dziwne uczucie ale moze powinnam sie cieszyc cisza i spokojem...hmm? ja dzis wypilam sok kolo poludnia....teraz bede miec kapuste ....zjem kawalek sernika z kawa na deser i chyba na tym poprzestane dzisiaj....bo po tym moim odpuscie to musze byc ostrozna....mysle ze jutro i pojutrze znowu polece na sokach....dobrze mi z tym bylo...szczegolnie w dni pracujace....w srode i czwartek bede jesc normalnie ale bez szalenstw....postanowialm tez wzyc sie codziennie zeby monitorowac co sie ze mna dzieje :) o...luby wraca wiec spadam .....mam nadzieje macie udany dzien i zgadamy sie pozniej :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniesia_
i nadal was nie ma?? ojj.... :( zjadalm lody.....i slonecznik.....zaczyna sie....jak mi sie wlaczy ssanie to jak zwykle....ehhh.....oby tylko do jutra - od rana znowu bede grzeczna ;) jutro dzien po pracy mamy w planie z kolezanka isc do kina wiec powienien szybko minac.... cokolwiek robicie kobitki- zycze milego wieczorku xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane. Dopiero usiadłam. Z miasta wrocilam po 17stej i odrazu pojechalismy do tesciow na kolacje. Tyle sklepow obeszlam ze nawet nie mialam czasu pomyslec o obiedzie takze dzisiaj bez obiadu za to kolacja u rodzicow i deser lody z truskawkami :) Kupilam sukienke na wesele, stroj kapielowy, sweterek dla mojej malutkiej, dwa stroje kapielowe dla niej, kurde takie malusie slodkie hehe prezenty dla przyjaciolki dzieci i pare innych dupereli. Normalnie tyle pieniedzy wydawalam ze az szkoda gadac. Dzis troche pozno wrocilismy od tesciow dlatego dopiero teraz jestem, bo musialam mala wykapac, uspic i uprzatnac zakupy. Widze ze Wy tez zajete, Aniesia bedziesz miec troche spokoju ale napewno bedziesz tesknic za malym. Za to jak sie spotkacie pozniej to pewnie Cie wycaluje i wysciska ;) Ja jutro tez w pracy :( Maj w Szkocji nie ma dnia dziecka :) co dzis porabialas i jakie plany na jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maj chyba zabalowala u Greka :) napisz jak tam bylo jutro :). Ja ide spac dobranoc i slodkich snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×