Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracam do polski i bardzo sie ciesze :)

Polecane posty

Gość gość
taaak wszyscy zaluja bo biedni nie moga znowu kasy odkladac na urlop starego grata i aby sie pokazac w PL jak to im dobrze na tej emigracji :) do trumny kasy nie zabierzecie a zycie tracicie wlasnie dla tej kasy :) ale jaka to kasa? :D ot na zwyczajne przetrwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ty nigdy nie zrozumiesz, tumanie powyżej, że nie każdy chce wracać na swoją wiochę, gdzie jest brud, smród, nędza, pijaństwo, zawiść i katolicki terror???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszły dwa owsiki z d**y, ojciec i syn. Idą, idą, w końcu syn pyta: - Tato, a co to jest to zielone po czym idziemy? - Trawa, synu. - Acha, a to mokre tam dalej? - Rzeka, synu. - Acha, a to żółte co tak świeci? - Słońce, synu. - Acha. Tato, ładnie tutaj, dlaczego my musimy w tej d***e mieszkać? - Bo to jest, synu, nasza Ojczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiecie z UK pisza no taaa czego sie po tych smieciach mozna spodziewac ? bo przeciez nie inteligencji najgorszy sort brudu wyjechal uffff....dzieki BOGU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorszy sie syfy to zostal w pl i j***e za 1500 i pozwalaci sie okradac nieudacznicy co nie maja gdzdzie wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość smiecie z UK pisza no taaa czego sie po tych smieciach mozna spodziewac ? bo przeciez nie inteligencji najgorszy sort brudu wyjechal uffff....dzieki BOGU ! xxx w tej Polsce to faktycznie już wam się wszystkim gó/wno z mózgu porobiło - dzięki BOGU i jego przedstawicielom w waszych parafiach! biedni, żałośni "katolicy" których zżera zazdrość i nienawiść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, no o tych owsikach to jest super, popłakałam się ze śmiechu hahahahahaa, dziekuję za udany dzień ....takie sa właśnie wspaniałę chwile z fajnymi osobami, dziękuję raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wyjechałam ale mam dobra prace ,ale chciałabym aby moje dzieci pojechały głupie to to wiem mentalnośc nasza pieniądz pieniądz i jeszcze raz pieniądz niewiem kto bardziej szczesliwy ten kto ma prace czy ten co kocha bezgranicznie bezrobotnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co potrafi zyc i cieszyc sie zyciem ktore dano nam tylko raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mentalnośc nasza pieniądz pieniądz i jeszcze raz pieniądz xxx uwierz mi! nie wszyscy wyjechali tylko i wyłącznie z powodu pieniędzy - dla mnie najważniejszym powodem było odcięcie się od terroru katolickiego, sprawy smoleńskiej, zawiści i podłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ohjeeej hahahahah chyba przeceniasz swe znaczenie w kraju Polskim :) nikt ci na glowe nie siadal ani wymagal od ciebie abys tego sluchal odciecie sie od katolizmu hahahah bosze widzisz i nie grzmisz :D zenula !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ta rozmowa? tak ci cudownie w Polsce? mieszkaj tam dalej! mnie było źle - wyjechałam właśnie przez takich jak ty - obrażali mnie w Polsce i obrażają mnie dalej - na szczęście tu nie muszę oglądać tych paskudnych zaciętych mord!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladasz angielskie wredne geby :) nienawidza was polakow gardza i szydza z was nie dziwie sie w polsce tez was nie lubia :) ludzie bez kraju bez narodowosci polscy rumuni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy rumuni :) rumenia bidota dziadostwo bez kraju bez ojczyzny ciagajace sie taborami rumunskie nasienie :) do kosciolka nie chodze rumunie bez zasad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz jeszcze, pisz! oczyść się z tej ulewającej żółci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się powieś, ćwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od katolikow sie odczep, jechowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys emigrant
Tylko tępe strzały zostają na emigracji. Takie które w Polsce nie mają czego szukać bo i tak by sobie nie poradziły z rzeczywistością. Pozdro wszystkim którzy wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)ah nastepny temat o zyciu za granica z setek no i jak sie uklada to nigdy tak naprawde nie wiemy 33333 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK też można ułożyć sobie życie. Jestem wśród swoich :) I szkoda byłoby mi zostawiać to, co tu osiągnęłam a w Polsce musiałabym zaczynać od początku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiecie z UK pisza no taaa czego sie po tych smieciach mozna spodziewac ? bo przeciez nie inteligencji najgorszy sort brudu wyjechal uffff....dzieki BOGU ! >>> a ja dziekuje Bogu, ze moglam wyjechac z tego kraju wiecznych duposciskow I niewdziecznikow... za to bede krolowa angielska po d***e do konca zycia calowac... wielu wyjechalo, zarobilo funciki I teraz wyzywa, bo zapomnieli, ze gdyby ich do pracy w UK czy innym kraju nie wpuscili, tylko by sie musieli starac o wize I zdawac egazminy ze znajomosci jezyka, to do dzisiaj w tej swojej ukochanej ojczyznie wpieprzaliby chleb z cebula, bo nawet na pasztetowa by ich nie bylo stac... tak nas urzadzili, sprzedali nasi politycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z PL zostala tylko nazwa... Zreszta jak mozna chciec wrocic do kraju, gdzie zmusza sie 11letnia zgwalcona dziewczynke, zeby urodzila dziecko, zeby ja rozerwalo... Ludzie na stanowiskach cofia sie do sredniowiecza, a ludzie im przytakuja... Biskup mowi, ze dzieci same sie pchaja do lozka I uwodza pedofilow...., policjanci wyrabiaja normy w mandatach, nawet sobie samym wypisujac mandaty, zeby komendant dostal premie, zmusza sie kobiety do rodzenia bezglowe plody, a 8letnie dzieci sa skazane na smierc, bo zabiera sie im dofinansowania do lekow, ktore decyduja o tym, ze one jeszcze zyja I matki musza blagac prezydenta o interwencje w tej kwestii... Chory kraj, cofie sie w rozwoju, przekrety, kumpterstwo, kolesiostwo, noga ci sie powinie I jestes na ulicy I zdychasz z glodu I twoje dzieci tez... tak ta ojczyzna dba o swoich obywateli... Wole zyc na obczyznie, bo macocha dla mnie I moich dzieci wiecej zrobila niz matka-ojczyzna... A wy coscie kilka lat przezyli za granica, jestescie niewdziecznicy, bo byscie jak juz pisalam chleb z cebula, a moze I nawet chleba byscie nie mieli, tylko smietniki oprozniali, zeby w PL przezyc, gdybyscie nie dostali pozwolenia o prace, pamietam do dzisiaj jak to bylo w PL, jak wszystko jedno za drugim upadalo, jak ludzie tracili prace, jedyni zywiciele rodziny I czy ktos przejmowal sie, ze dzieci z calymi rodzinami ida na bruk? Jak w XIX wieku... Pamietam to I jestesm wdzieczna krolowej, ze bez wizy moglam tu przyjechac I pracowac, ze mam co dzieciom dac jesc, w co je ubrac, gdzie mieszkac, dla was to jest nic, bo narazie d**y pelne macie, jak PL was (swoich wlasnych obywateli) znowu ograbi I sciagnie do poziomu podczlowieka, bedziecie inaczej kwiczec... Ja w UK jestem czlowiekiem, to w PL ciagle mnie degradowano do roli podczlowieka...tylko dlatego, ze nie potrafie lizac dup lub nie mam rodzinki na stanowiskach.... Zreszta nawet pisac w tym miejscu nie mozna swoich pogladow bo nie umieszcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha. Masz problemy? Tak się składa, że studiowałam w UK, więc stul pysk chamie. Sam/a g***o byś tu zrobił/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra  strzala z emigracji
"Tylko tępe strzały zostają na emigracji" = wyrazil swoja opinie inteligentny Polak na poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Ja tez mysle nad powrotem. Tylko trzeba wszystko zaczac od nowa. Znajomi sie porozchodzili.Co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej powyzej, co tak pisze o chlebie z cebula :D Wszystko u ciebie hallo, czy wlasnie prad ci odcina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co napisala nieprawde?... Polska istnieje tylko teoretycznie, praktycznie juz jej nie ma, wasz wlasny polityk wam to powiedzial... a wy dalej uprate osly myslicie, ze Polska istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ chlopie powyzej, napisz co bierzesz czy jakies farby wdychasz, bo w zaeebistym matrixie zyjesz widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×