Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wracam do polski i bardzo sie ciesze :)

Polecane posty

Gość gość
aha! czyli jesteś z tych co plują i gryzą rękę, która ich karmi typowym Polaczkiem, który przyjechał tu nienawidzić wszystkich dookoła bo wg ciebie jest to wyraz patriotyzmu - żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalka, ze kryza, bo to sa kundle albo chlopy panszczyzniane przyzwyczajone, ze jak sie ich nie kopie, albo nie smaga batogiem to cie pogryza, albo kose wbija w plecy... zadnej wdziecznosci... Nie pomysla nawet przez chwile, ze gdyby im inne kraje nie umozliwily pracy i zarobku za granica, to teraz wpieprzaliby w tej swojej "ukochanej" ojczyznie trawe, bo smietniki w PL juz sa dawno obstawione przez tych co nie mieli odwagi albo wystarczajacej kasy, zeby wyjechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyjechalam zeby kase zarobic usmiech.gif a co komus to sie nie podoba ? zarabiam odkladam przy tym zyje na poziomie usmiech.gif nie lubie kraju w ktorym jestem nie lubie ludzi tej narodowosci i co ? komus to przeszkadza ? nie jestem tu z milosci to tych posrancow ! tylko dla pieniedzy usmiech.gif >>> czyli jestes jak ta dziwka, co sie trzyma sponsora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem tu z milosci to tych posrancow ! tylko dla pieniedzy usmiech.gif gość dziś ^^ Czyli identycznie jak ja. Ale to trzeba miec cos pod kopula zeby to zrozumiec, a nie byc zaslepionym £ i tolernacyjnym na sile. xxx czyli jesteś tu tylko dla pieniędzy, ale nie jesteś zaślepiony pieniędzmi ha ha ha ha ha ha!!! kogo próbujesz oszukać piszą te wzajemnie wykluczające się bzdury? jesteś zwykła, sprzedajną dzi/wką, która nienawidzi swoich klientów i zamiast wrócić do domu dalej siedzi w burdelu i pluje jadem na dzi/wki z pokoju obok, bo ma się za lepszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ich nie lubisz. można być obojętnym wobec nich, ale od razu nie lubić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czlowiek , ktory ma cos pod kopula nie pluje jadem na kraj ,ktory daje zarobic na chleb, no i tu nie chodzi nawet o tolerancje tylko ograniczenie umyslowe i wyprany propaganda mozg ze tylko Polska jest Naj ! Spoko nie musisz kochac kraju i tubylcow ,ale fakt, ze ich obrazasz swiadczy o Twojej inteligencji ,a raczej jej braku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wrocilam w zeszlym roku we wrzesniu z uk...zaluje troche, niby fajnie w Polsce bo juz sie nie teskni za domem jest sie wsrod swoich ale o prace za najnizsza krajowa ciezko, pracuje za smieszne pieniadze, oszczednosci sie pokonczyly i nawet mnie nie stac na weekend w gorach heh ... ludzie zastanowcie sie dobrze nad tymi powrotami do kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja wrocilam w zeszlym roku we wrzesniu z uk...zaluje troche, niby fajnie w Polsce bo juz sie nie teskni za domem jest sie wsrod swoich ale o prace za najnizsza krajowa ciezko, pracuje za smieszne pieniadze, oszczednosci sie pokonczyly i nawet mnie nie stac na weekend w gorach heh ... ludzie zastanowcie sie dobrze nad tymi powrotami do kraju..." Widocznie za malo mialas kasy ze juz wszystko przejadlas. Czyli za krotko bylas na emigracji albo nie mialas pomyslu na siebie po powrocie. Zale i pretensje mozesz miec wiec tylko i wylacznie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jej wina, że w Polsce jest taka gów/niana sytuacja gospodarcza??? dlaczego w UK mogła żyć i pracować jak człowiek a w kraju nie może - jej wina???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia lepiej sie nie rozpakowuj bo tylko patrzec i bedziesz w angli lub za granica spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tepe c**y :) to ze wy lubicie zlizywac sline z czyis butow nie znaczy ze ja musze :) pracuje a nie dostaje za darmo lachony puste pracuje i za moja prace dostaje takie pieniadze ktore umozliwiaja mi rozwijanie wlasnej firmy w Polsce ,budowe domu urlopy oraz spokoj od takich obrzydliwych dupsociskow jak wy pustaki :) wiecie co mnie a was zawsze bedzie roznilo ? to ze wy nie cenicie siebie,swojej narodowosci i to ile zawdzieczacie mentalnosci w ktorej sie wychowalyscie a jedynie jestescie wdzieczne ze ktos biedocie z Polski umozliwil egzystencje na najnizszym poziomie za ktora jedna z druga calujecie codziennie w tylki tych co na was leja cieplym moczem :) ja tego nie musze i nigdy nie musialam robic :) jestem tutaj na swoich zasadach a nie na lasce jak wiekszosc z was. Gdy nadejdzie czas, wyjade stad z najwieksza przyjemnoscia bo w przeciwienstwie do takich jak wy prymitywne zera mnie sytuacja materialna nie zmuszala do wyjazdu a jedynie chec pomnozenia tego co juz mam :) Wy tam na obczyznie zawsze bedziecie obywatelem gorszej kategorii i zapamietajcie jedno! z dnia na dzien bedzie gorzej a w Polsce dla tych ktorzy cos osiagneli nie moze byc gorzej a jedynie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo próbujesz oszukać piszą te wzajemnie wykluczające się bzdury? jesteś zwykła, sprzedajną dzi/wką, która nienawidzi swoich klientów i zamiast wrócić do domu dalej siedzi w burdelu i pluje jadem na dzi/wki z pokoju obok, bo ma się za lepszą! >>> lepiej bym tego nie ujela o tych pseudopatriotach, co to kochaja ojczyzne, ktora ich kopie i musieli wyjechac tulac sie po obcych, zeby miec jak zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracajcie, wracajcie jak najszybciej, im szybciej, tym normalniej bedzie spowrotem w UK... miejsce chlopow panszczyznianych jest na ich ziemi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wrocilam 2 lata temu i na prawde wspolczuje tym co siedza ciagle w UK i klamia jak to tam jest pieknie i dobrze. Pracowalam zarabialam dobrze ale nie bylam i siebie dlatego nigdy juz nie chce tam wracac. Do tego ta pogoda!!! Boze tam ciagle pada !!!! W polsce kupilam mieszkanie za gotowke pracuje i nie nazekam. Na pewno mam lepiej w domu niz mialam w UK. Koniec tematu. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wrocilam 2 lata temu i na prawde wspolczuje tym co siedza ciagle w UK i klamia jak to tam jest pieknie i dobrze. Pracowalam zarabialam dobrze ale nie bylam i siebie dlatego nigdy juz nie chce tam wracac. xxx kolejna debilka z gatunku tych, co to jak im się nie coś nie podoba to innym też nie może, no bo jak? jak ona się gdzieś źle czuje to inni też muszą - a jak ktoś czuje się dobrze to na pewno kłamie! czemu ta Polska jest wylęgarnią takich ograniczonych idiotów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, gdzie w UK pada... dzisiaj jest super sloneczna pogoda, juz od tygodnia tak jest i 21 stopni Celciusza. W tamtym roku bylo super lato, 2 lata temu tez. Gdzie wam ciagle pada?... Dziwne, ze jak znajomi pojechali nad polskie morze w tamtym roku latem, siedzieli tylko w hotelu przez caly dzien, bo padalo i wialo, i bylo zimno... W tym roku siedza w Grecji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu ta Polska jest wylęgarnią takich ograniczonych idiotów??? >>> masz racje... powinni to ogrodzic plotem, zeby to sie nie wydostawalo na zewnatrz... niech siedza sobie w tym swoim cudownym grajdole i zapewniaja, ze tak trzeba zyc, bo taka jest ich dola i krzyz panski :D duposciski, cierpietniki i masochisci, jak sie nie umartwiaja, to zawsze znajda sposob na samokatowanie sie...Juz od szkoly ich ucza, ze maja cierpiec za narody, a jak nie cierpia, to cos jest nie tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze krotko "dzieci neo" zamknijcie IIzdy i dalej sobie siedzcie w tym smiesznym JuKej. Przez to ze wyjechaliscie to Polska nic nie stracila, bo takich glabow to nawet nie szkoda. Co za poeebane pokolenie roszczeniowcow i tepych strzal. Ale lepiej juz nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie , jak tk ? Przeciez wy niedlugo wymrzecie, jak te dinozaury.. od tego dobrobytu w Polsce :P A my .. ruszymy ze smiesznego jukej dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A my .. ruszymy ze smiesznego jukej dalej" Do Pakistanu czy do Indii? Aaaa sorrki nigdzie nie bedziecie musieli jechac, bo to wszystko juz macie u siebie, buahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze sie smieje z tych wszystkich pseudo patriotow, ktorzy tak "cierpia" na emigracji i wychwalaja Polske pod niebiosa. Ja tam uwazam, ze to ze jestem Polka i sie urodzilam w Polsce to poprostu czysty przypadek. Czuje sie obywatelka swiata i mieszkam tam gdzie mi dobrze. Jesli moj wlasny kraj nie potrafi mi zapewnic godnych warunkow do zycia to nie mam zadnych wyrzutow sumienia aby go opuscic i zamieszkac tam gdzie mi latwiej zyc. Zycie jest jedno i nie ma sensu go marnowac na jakies cierpietnicze farmazony. Moja cala rodzina jest rozsiana po swiecie i kazdy ulozyl sobie super zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia wyzej - brawo ,to jest normalne podejscie do zycia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto cierpi z tego powodu? biegaj po swiecie za kasa jak lubisz ja z kasa lubie mieszkac u siebie w kraju i czuje sie obywatelem jednego kraju :) po swiecie to lubie urlopowac i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki mądry jesteś bo dobrze w kraju zarabiasz? a widzisz coś dalej poza czubkiem swojego nosa? 90% społeczeństwa zarabia ledwo na rachunki - ale nie martw się, może kiedyś do nich dołączysz, wtedy zmieni ci się punkt widzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"..tepe c**y usmiech.gif to ze wy lubicie zlizywac sline z czyis butow nie znaczy ze ja musze usmiech.gif pracuje a nie dostaje za darmo lachony puste.." Aha ,czyli moja opinia sie potwierdzila ,ze jestes malo inteligentnym osobnikiem wywodzacym sie z patologii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach jak pieknie zyje sie u siebie w kraju ! a nie u obcych dobre jedzenie piekna przyroda swietne imprezy wszelakie lubie swoj kraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat imprezy w anglii sa na swietnym poziomie nie brakuje im niczego pelno dobrze bawiacych sie wszedzie kobiet tylko na wodke w drinkach mozna narzekac a jezeli stolowales sie w fast foodach to nie dziwie sie ze masz kiepskie kulinarne wspomnienia na gruponie sa ofertu promocyjne restauracji przynajmniej tych eiekszych miast za 5 -6 f masz do wyboru rozne kuchnie swiata od najzwklejszych nswet ale smacznych zeberek steku czy kto co woli do yego piwo wliczone w cene tym sposobem mozesz sie stolowac smacznie i niskim kosztem czego ci konkretnie brakowalo? Tu gzie mieszkam mam wiecej polskich sklepow w promieniu km niz w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat imprezy w anglii sa na swietnym poziomie nie brakuje im niczego pelno dobrze bawiacych sie wszedzie kobiet tylko na wodke w drinkach mozna narzekac a jezeli stolowales sie w fast foodach to nie dziwie sie ze masz kiepskie kulinarne wspomnienia na gruponie sa ofertu promocyjne restauracji przynajmniej tych eiekszych miast za 5 -6 f masz do wyboru rozne kuchnie swiata od najzwklejszych nswet ale smacznych zeberek steku czy kto co woli do yego piwo wliczone w cene tym sposobem mozesz sie stolowac smacznie i niskim kosztem czego ci konkretnie brakowalo? Tu gzie mieszkam mam wiecej polskich sklepow w promieniu km niz w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ludzie nie potrafia sie odnalezc i jedyne czego tu doswiadczaja to praca-dom-paciorek-kupa to nie dziwmy sie ,ze narzekaja na emigracyjne zycie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm :O ale tak wiekszosc zyje nawet ci co w PL uchodzili za dusze towarzystwa. Mysle ze to tez kwestia mentalnosci kultury w obcych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×