Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LUTÓWKI 2015

Polecane posty

Mnie też czasem boli podbrzusze,myślę że to normalne nasze ciało musi się przygotować do 9 miesięcznej ciężkiej pracy jaką jest produkcja maleństwa :) Myśląc o płci w pierwszej kolejności mógłby być chłopak,bo córeczkę już mamy ale z drugiej strony marzy nam się większa gromadka więc jeśli trafi nam się druga córka to też będziemy się cieszyć, chłopaka możemy odłożyć na później :) sama mam siostrę i wiem że dzięki niewielkiej różnicy wieku można stworzyć wyjątkową więź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filatelistyka
Od kiedy same? Hmm mlodsza ma 3 i pol roku, tak sobie mysle i nie pamietam, kolo roku? To zalezy, jak sie karmi dlugo piersia to moze i dluzej zleciec, w kazdym razie moja druga corka dobrze spala, na prawde nie bylo problemow wiekszych, moze dlatego nie pamietam konkretnie kiedy to nastapilo. u nas bylo kapanie, karmienie i odkladanie do lozeczka, nie bylo bujania lulania, z 3 tez raczej nie zamierzam chyba ze bedzie mialo kolki ale na to tez sie bede przygotowywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kompletnie nie mam żadnego przeczucia co do płci. Najważniejsze, żeby było zdrowe dziecko. Mnie też pobolewa brzuch co jakiś czas. Chwilami mam wrażenie, że zaraz dostanę @... Ale nie palmie, więc myślę że jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaa
A ja mam przeczucie ze u mnie bedzie chlopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Czesc dziewczyny.. co tam u Was? Ja w pracy.. Tez bym chciala chlopczyka tak jak juz pisalam ale najwazniejsze jest to zeby szczesliwie donosic ciaze i zeby malenstwo bylo zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaa
U mnie najwazniejsze to miec za soba juz pierwsza wizyte i dowiedziec sie ze wszystko jest ok i ze bije serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
ja takze bo na poprzedniej wizycie jeszcze nie slyszalam serduszka i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninina
Ja bym chciała teraz córę, synek już jest. Przeczucie w 1 ciąży się sprawdziło, może i teraz tak będzie. Mój syn ma 22 miesiące i nie zasypia jeszcze sam, ale od początku są problemy ze snem, ciężko zasypia i ma bardzo płytki sen. Może też dlatego że na razie mamy jeden malutki pokój i jak na razie to się nie zmieni, bo budowa w trakcie a na wynajem nas nie stać :/ Mnie też brzuch pobolewa, zwłaszcza jak muszę młodego nosić a ostatnie dni to by tylko na rękach chciał być. U mnie waga mniejsza bo prawie nie jem, czasami się zmuszam ale potem mi niedobrze. Mam nadzieję, że to się zmieni. Ja zaczęłam brać witaminer z dha jak na razie bo mam jeszcze resztkę po karmieniu piersią. Potem nie wiem co będę brać, muszę lekarza podpytać we wtorek na wizycie :) Pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donsiak
mnie zaczely sie mdlosci, dalej tez mam klucia w podbrzuszu nie wiem czy sie martwic, ale mysle ze nie krwawie i z bolu sie nie zwijam to zle nie jest. Nie umiem sie skupic na plci, bo jestem sparalizowana strachem ze cos pojdzie nie tak. Coz taki typ chyba ze mnie. Lekarz 7go ...dlugo jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelurkak
Donsiak trzeba myśleć pozytywnie to lepiej dla dzidziuska :-D Ninina to mnie pocieszylas ja myślałam że ona już niebawem będzie sama zasypiac, a tu chyba zdążę urodzić i dalej będę ja lulac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszszczolka
hej dziewczyny:) Meldujemy się na naszym topiku ,żeby było wiadomo,że wszystko w porządku i do przodu:) Ja miałam ostatnio trochę stresów, musiałam uśpić mojego psa który był ze mną lata i był moim cieniem , wiadomo,że to mega stres...jeszcze po tym plamieniu ostatnim nie wiedziałam jak organizm zareaguje na cały dzień u weterynarza zakończony porażką...ale dzidziuś jest silny. Zrozumiał ,że trzeba to zrobić, wytrzymał i plamienia się nie pojawiły a dziś czuje się już dużo lepiej. W przyszłym tyg kolejna wizyta u gin, chyba w poniedziałek pójdę i myślę ,że wtedy już na 100% odsapnę po ostatnich stresach;) Dziewczyny , wy słyszałyście coś na temat masażu piersi w ciąży?? gdzieś wyczytałam ,że nie jest wskazany w ciąży, a mnie pomaga, bo jednak biust co prawda mały, ale bolesny;) cieszę się,że nie mam mdłości jeszcze za to...zaparciA I WZDĘCIA NA PRZEMIAN...to jest masakra jakaś... macie może jakiś sposób na to upierdlistwo?? pozdrawiam i piszcie co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia 999
Cześć, dołączam do Was :) Ostatnia @ 05.05.2014r. - 06.06. pierwszy rest pokazał dwie kreseczki :). 14.06. byłam u lekarza i usg wyliczyło termin na 16.02. Pęcherzyk miał 6mm, ładne ciałko żółte. Na serduszko było za wcześnie. Przed wizytą 2 razy robiłam betę, - w 3 doby wzrosło z 745 do 2150 - lekarz powiedział, że to bardzo ładny przyrost :). Mam bóle piersi, problemy ze snem (zawsze byłam śpiochem), mam słaby apetyt a po jedzeniu jest mi niedobrze. Od OM wychodzi, że to 6t3d. 1,5 roku temu poroniłam pierwszą ciąże w 9 tygodniu, od tego czasu staraliśmy się o kolejną ciążę i w końcu się udało. Wtedy od początku ciąża nie rozwijała się prawidłowo. Tym razem mam dobre przeczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
Witajcie, ja dzis rano poszlam na procesje ale powiem Wam, ze jakos przez to goraco zle sie czulam i na dodatek brzuch mnie bolal bardzo. Plamien nie mam, takze mam nadzieje ze jest ok. Pozniej troszke polezalam i grilowalismy z rodzinka do samego wieczora, az milo na dworku bylo :) Teraz sobie tez leze, moj poszedl z bratem na piwko, ja juz nie mam ochoty bo jutro i tak do pracy wiec sobie wole odpoczac :) sysunia - ja tez mialam ostatnia @ 05.05 i mam termin na 12.02 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaaaaaaa
Hej dziewczyny. Kiedy macie zamiar powiedziec bliskim o ciazy? czy moze juz to zrobilyscie? ja jeszcze caly czas czekam na wizyte u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa05
Hej:) Czy mogę się dołączyć?:) Właśnie pare miń temu dowiedziałam się że jestem w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Pewnie:) witaj . Na kiedy termin? Ja za godzine mam wizyte u lekarza. Dlaczego caly czas mnie mdli? W poprzedniej ciazy nic takiego nie mialam. Czuje,ze sie namecze w tej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa05
Z moich obliczeń to tak koło 25 lutego:) To moja pierwsza ciąża i strasznie sie ciesze ale i obawiam co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa05
A ty na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninina
Witam nowe dziewczyny :) Martolina, każda ciąża podobno inna więc pewnie można się wszystkiego spodziewać. U mnie też jak na razie całkiem inaczej niż w pierwszej. Mój mąż mówi, że to dlatego że teraz będzie córa (chciałabym bardzo:) ) Ja powiedziałam rodzicom i przyjaciółce, reszta rodziny dowie się pewnie za około 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszszczolka
hej dziewczyny:) Fajnie,że jest nas coraz więcej przyszłych mamuś:) sysunia, gościówa05- witajcie:) adaaaa- ja powiedziałam wcześnie, bo w 5-6 tygodniu ciąży pracodawcy, a dzień wcześniej rodzinie. U mnie mąż nie wytrzymał napięcia i musiał się wygadać z zastrzeżeniem,żeby trzymali w tajemnicy;) dalsza rodzina jeszcze nie wie, ale teraz to już w sumie nie tajemnica, zaczynam 9 tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
hej :) nowe dziewczyny witamy :) ja znowu w pracy.. u mnie narazie rodzina chlopaka wie, ode mnie tylko siostra bo nikomu innemu nie mialam okazji powiedziec ale mysle ze w weekend to zalatwie :) ja z dnia na dzien czuje sie gorzej no a to przeciez dopiero poczatki! nie sadzilam ze moze mnie tak bolec brzuch czy glowa w 6-7 tyg :/ oby pozniej bylo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysunia 999
u mnie wiedzą rodzice i rodzeństwo, dalsza rodzina nie, 3 najbliższe koleżanki z pracy, a od dziś też szefowa - ale to była pilna sprawa i musiałam jej powiedzieć - nie mogłam zwlekać.... a czy ona powiedziała kadrowej i innym ? nie wiem, bo później wybyłam do klienta :) dziś w pracy się umęczyłam - miałam cały czas mdłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Bylam u gina. Wszystko dobrze. Zarodek jest. a 2 tyg ide znowu bo dzis na serduszko za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
5 tydzien 1 dzien. Ostatnia miesiaczka 15.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałaamii
pytam bo wlasnie ja tez nie widzialam serduszka i chcialam wiedziec w ktorym Ty tyg jestes ;) na nastepnej mam nadzieje ze zobacze, to juz prawie 9tc bedzie wiec jesli wszystko jest ok to napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martolina
Ja z poprzednim dzieckiem widzialam w 6. Nie ma reguly. A kiedy bylas ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa05
Ja się zastanawiam czy iść za tydzień czy za dwa. Za tydzień to będzie 6tc to chyba za wcześnie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×