Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

eks kobieta mojego meza

Polecane posty

Gość kamiludkj
Gosciu sam s****** mi kod działa.Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak..... wlasnie znow dostalam telefon meza niema a ona mi mowi kiedy sie zjawimy po mlodego bo niewie kiedy go spakowac...... i to z jakim tonem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama juz niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to bym jej tam powiedziala: ,, A co ja CI Te dziecko zrobilam, ze mnie o to pytasz ??? Dzwon do taty twojego syna, a odemnie sie odpier...,, I niech to facet z nia zalatwia. Moj to by szybko sprawe na prostowal. Pewnie kazalby jej isc do sadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co do sądu? on ma taki sam obowiązek zająć się synem jak i jego była!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny pomysł z tym sądem! jeśli matka nie chce opiekować się dzieckiem, bo już nie daje rady sąd powinien zasądzić stałe miejsce pobytu dziecka przy ojcu - i co wtedy powiedziałby jego nowa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze jego nowa musi się zgodzić ponieważ to jej mieszkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynka jestes kochana! Doladowalam sobie kodami i działa!:D Dzieki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość po pierwsze jego nowa musi się zgodzić ponieważ to jej mieszkanie! xxx takie jej jak i jego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wyczytalam to on ma przysadzone alimenty, czyli miejscem zamieszkania dziecka jest przy matce. Chce to zmienic niech idzie do sadu i powie, ze znuzylo jej wychowywanie syna, bo ma nowego. A moze to nowy partner ma dosyc tego dzieciaka i karze jej go oddac do ojca. W sumie ma swoje to po co jemu obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkanie jest moje wlasnosciowe mam nawet od notariusza ze maz ani jego dzieciak nie maja do niego prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tamten niechce to czemu autorka ma chciec nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Nie mieszkanie jest moje wlasnosciowe mam nawet od notariusza ze maz ani jego dzieciak nie maja do niego prawa xxx byłaś aż tak zdesperowana, że wzięłaś do domu gołod/upca z alimentami??? czego to się nie robi, żeby móc o sobie powiedzieć, że jest się "w związku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co ci chodzi? To ze ktos ma dziecko i placi alimenty to nie znaczy ze jest goly.i nie wziolam sobie golodupca bo ma i bardzo dobrze platna prace i stac go na samochod.jak wzielismy slub zalozyl wlasna firme i ma wlasnie dlatego czeste wyjazdy moze twoj jest golodupcem bez wyksztalcenia i h*jowa perspektywa na przyszlosc albo jestes jedna z tych jebnietych eks ktorych wk****a fakt ze facet ma lepiej ulozone zycie i ma cie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 15:24 czasami robi sie tak z majatkiem, zeby wszystko bylo na nowa partnerke, bo inaczej pazerna eks i jej dzieciak moglby kiedys polozyc na czyms lapy ;-) po prostu dla dobra nowych dzieci i zony, ktora dorabia sie z tym facetem. U nas to maz wyszedl z inicjatywa, zeby nas dobrze zabezpieczyc przed eks zona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest inaczej bo mieszkanie dostalam w spadku :) i dlatego zalatwialam u notariusza aby bylo wylacznie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to przed eks żoną ( która i tak nie będzie po was dziedziczyła) czy jednak przed jego własnym dzieckiem??? luj po prostu okradł swoje dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma i bardzo dobrze platna prace i stac go na samochod.jak wzielismy slub zalozyl wlasna firme i ma wlasnie dlatego czeste wyjazdy xxx a ile płaci tych alimentów, skoro tak świetnie zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami robi sie tak z majatkiem, zeby wszystko bylo na nowa partnerke, bo inaczej pazerna eks i jej dzieciak moglby kiedys polozyc na czyms lapy xxx JEJ DZIECIAK??? a to nie jest przypadkiem również i jego dzieciak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajzyj na wczesniejsze strony to sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej czy ich, wazne, ze ja mam swoje i to one wszystko odziedzicza :-) Bo z tamtym poza alimentami nic nie laczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoich dzieci jeszcze nie mam a jesli juz bede miala to napewno mlody z nami nie zamieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowe zony nie sa takie glupie. W sumie za niedogodnosci zwiazane z eks zona, wiecznymi jej roszczeniami i pretensjami, cos sie nam nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie :) nalezy sie nam swiety spokoj .... w koncu ja mu tego dziecka nie urodzilam zeby miec go na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co twoj maz na jej propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jaja, ten temat jest chyba o mnie....albo to przypadek,ale odpowiem, czasem dziecko po rozwodzie tak bardzo chce do ojca , placze i cyrki robi, robi matce na zlosc na ka\zdym kroku, , ze nalezy dac mu spróbowac ,najwyzej wróci z powrotem, ja tak zrobiłam, dziecko jest u ojca , póki co,wczesniej kilka lat mieszkal ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz mowi tak:skoro ona wyjechala z malutkim dzieckiem i nie mial z nia kontaktu i wielka pani wrocila sobie po 10 latach z rodzina to czemu on ma dziecko wziasc?jest stanowczo na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz mowi tak:skoro ona wyjechala z malutkim dzieckiem i nie mial z nia kontaktu i wielka pani wrocila sobie po 10 latach z rodzina to czemu on ma dziecko wziasc?jest stanowczo na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz mowi tak:skoro ona wyjechala z malutkim dzieckiem i nie mial z nia kontaktu i wielka pani wrocila sobie po 10 latach z rodzina to czemu on ma dziecko wziasc?jest stanowczo na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×