Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jecie biednie czy bardziej na bogato?

Polecane posty

Gość gość
Kilogram kaszy to kilka złotych, ziemniaki, marchew, buraki, cebula są w miarę tanie. Naleśniki można robić bez jajek, z dżemem. Zupka Knorr wcale nie jest taka tania jeśli masz tylko 100 zł na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale żeby gotować, to trzeba mieć kuchenkę, a ja nie mam. Mam tylko czajnik elektryczny. Więc muszę sobie radzić. Poza tym, zupka to tylko na niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to kawior wg mnie jest przereklamowany. owszem z szampanem ma sie fajne wrazenie w ustach jak pekaja te kuleczki i lacza sie z bablekami.... fajnie od czasu do czasu, ale to nie jest codzienne jedzenie. trufle sa smaczne, ale bez nich tez da sie zyc. Mozan kupic duzo taniej bezposrednio od producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawior? nie wiem jak to można jeść, już sam wygląd a na wymioty mnie bierze, nawet bym tego nie spróbowała jak to smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kaszę kuskus zalewa się wrzątkiem. Rozpuszczasz kostkę rosołową we wrzątku, do tego przecier pomidorowy i masz zupę. Koszt kilku złotych a masz kilka sycących zup. To tylko pomysł na zamiennik zupki Knorra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pomysł, ale nie wiem czy bym taki nieprzegotowany przecier zjadła. Chyba bezpieczniej zostać przy kanapkach i tej jednej, niedzielnej zupce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×