Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuracjuszka 8606

Sanatorium NFZ, Susmed, HUTMEN, Dąbki

Polecane posty

Gość gość DC
Witaj Edithe_M jasne że jest możliwość zabrania się z nami. Będzie weselej :-) Odpisałam na maila. DC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam Pani maila ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie ktos z dzieckiem do sanatorium w Dabkach na Wydmowa ulice termin koniec pazdziernika lub czy ktos tam byl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaOlsztyn
Witam, ja również jadę z córką 3,5 roku w terminie 14.10-04.11.2015. Jedziemy z Olsztyna. Do zobaczenia na miejscu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Z
Witam serdecznie :) piszę do Joanny z Warszawy, ja również jadę do sanatorium od 4 listopada z 4 letnim synem. Mam nadzieję, że będzie miło i sympatycznie a z dziećmi coś wymyślimy :) byłam w marcu nad morzem i miałam piękną pogodę, słoneczną... miejmy nadzieję, że w listopadzie też tak będzie, najwyżej będziemy bałwana lepić na plaży :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna warszawa
Monika, moja córka tez ma 4 lata. Jak się uda to wypcham babcię z dzieckiem. pozdrawiam joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sanatorium sunsmed jest na u;icy wydmowej?? mam termin 26.10-16.11 z 4,5 letnia coreczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa warszawa
Czy ktoś ma termin do susmedu od 25 listopada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanatorium Susmed jest na ul. Darłowskiej 12, właśnie jutro kończę turnus. Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Warszawa
Barbara możesz napisać jak wrażenia?Jadę z moja 3.5 letnia córka i trochę się boję ze będzie się bardzo nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalik
Witam serdecznie! Jadę do SUSMEDu na turnus z NFZ od 07.11.2015r z Białegostoku. Czy ktoś wybiera się również w tym terminie? Chętnie zabiorę się razem z Białegostoku lub dołączę gdzieś po drodze. Będzie mi miło i wygodniej podróżować w towarzystwie. usmiech.gif Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z Warszawy
Mam termin do susmedu z córką od 25.11.15- 16.12.15r. Czy może ktoś się wybiera w tym terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki5
Witam. Obecnie jestem w sanatorium Susmed z córką 6 letnią. Odpowiednie buty to podstawa, pomimo tego, że zabrałam córce 4 pary butów, to i tak zamawiam śniegowce przez Internet. Parasole, płaszcze przeciwdeszczowe zabierajcie ze sobą !!! Napiszę później, bo córcia mnie woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich! Moje wrażenia po powrocie (do 17 X) z części "dorosłej": - nie liczcie na cuda w zakwaterowaniu, pokoje w studio, przydzielane z góry, najlepsza wersja to 2+2+ łazienka...trafiłem na chrapiacego niesamowicie współlokatora i byłbym był wyjechał stamtąd w kaftanie zapewne, ale do pokoju obok na szczęście (dla mnie) nie dojechał kuracjusz i mogłem się przenieść. Normalnie nie ma szans na takie zamiany. - personel - od recepcji, poprzez zabiegi do pionu technicznego - bardzo miły i uprzejmy. Wiem, że niektórzy narzekali na rzekome skracanie czasu na borowinę i masaż klasyczny - nie wiem, nie miałem tego...no i gimnastyka - nikt nie chciał a ktoś musi niestety.... - kuchnia rewelacja jak na tego typu ośrodek...naprawdę nie jedzcie wszystkiego! ...ja pączki, ciasta i inne delicje oddawałem sąsiadce od stołu - ja - 2,5 kg ona +2,5 kg...haha... A gotują bardzo smacznie. - rozrywki o tej porze roku "słabosilne"...jakieś wycieczki, handel obwozny, popołudniami czynna kawiarnia, czasami wieczorki taneczne...no i biblioteka... W sumie zależy na kogo trafimy - jak to w życiu...było i tak, że 2 panie z jednego pokoju codziennie na zmianę biegały do recepcji na skargę na siebie nawzajem, a nie było możliwości rozkwaterowania.... Znawców tematu z przykrościa informuję, że jedyna butelka w okolicy nektaru Goldwasser została wykupiona i powoli ze smakiem skonsumowana.... :) Pozdrawiam obecnych i przyszłych następców oraz moich współkuracjuszy (szczególnie urocze i sympatyczne Panie-41). "Kapelusznik ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia Warszawa
Witam ponowie moje zapytanie Mam termin do susmedu z córką od 25.11.15- 16.12.15r. Czy może ktoś się wybiera w tym terminie z warszawki moze pociągiem lub samochodem? Pozdrawiam☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaLublin
Witam, ja jadę do Susmedu w terminie 25 listopad-16 grudzień z dwójką dzieci ( córka 5 lat i synek 3,5). Jedziemy z Lublina własnym samochodem (mąż nas zawiezie i odbierze po turnusie). Mam dużo obaw bo to nasz pierwszy taki wyjazd ale już nie mogę się doczekać:) Znajoma była tam w czerwcu z dwójką dzieci i była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa warszawa
Witam izalublin my tez z córcia jedziemy pierwszy raz i troche sie boje bo to jednak zima i obawiam sie ze dzieciaki beda sie nudzić :( do zobaczenia na miejscu ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalik
Witam! Czy ktoś mi podpowie jak wyrejestrować się z kafeterii.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mack
Sanatorium dla dorosłych 26.09-17.10 pokoje 2 os z łazienką nie ma szału ale ok, kuchnia super wystarczająco i smacznie, zabiegi średnio za to miły personel młode dziewczyny uśmiechnięte pan od masażu też.Poza tym organizowane były jakieś pokazy kosmetyków innych badziewi w kawiarni, 1 raz ognisko ,oczywiście wieczorki taneczne w środy i piątki przy muzyce na żywo ,w pozostałe dni należy się posiłkować sąsiednimi sanatoriami.Miło spędzone 21 dni pogoda dopisała oraz miłe towarzystwo przy stoliku nr 22 na stołówce , jeszcze jedno drogi parking 168 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z pan z recepcji psuje wizerunek osrodka swoim wygladem i ubiorem na recepsji to raczej sie wyglada schludnie a nie jak KURW..... wszystko inne jest wporzadku osrodek super i pozostala obsluga rowniez mila i sympatyczna pocz tej pani z recepcji Pani Dorota jest mila osoba w porownaniu do tej drugiej jest nie mila i wulgarna dla kuracjuszy zrobcie cos z tym albo ja na zmywak dajcie tam by sie nadala ze swoim wygladem albo na obierak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodze sie z ta odpowiedzia jest straszna strasznie wyglada i nie pasuje na recepcji ta pani ten jej ubior te wlosy tluste okropne psuje wizerunek osrodka to prawda i jest bardzo nie mila nie to co pani dorotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anna
w pokojach dwuosobowych prysznic jes stanowczo cz maly nie mozna spokojnie sie wykapac - gabinety zabiegowe sa zagrzybione na kapielach perelkowych obsluga mila tylko przykro ze na kolacje serwowany byl sledz badz bigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaros
Moj pobyt to od 17.X do 7.XI /2015.Baza zabiegowa skromna.Ściany zagrzybione tam gdzie są kąpiele perełkowe.Ale obsługa miła.Po kąpielach trzeba przechodzic do budynku B i C,co powoduje, że dużo osob było przeziebionych.Pokoje są narzucane nie ma szans na zmiane.Pokoje małe,łazienki brudne,grzyb w kabinie prysznicowej.Za lodowke,czajnik,żelazko pobierają opłaty.Najcześciej to przydział do pokoju 2 osob w studio.Nudy wieczorami,mało imprez kulturalnych.Jedzenie dobre i obsluga tez ok.Morze i spacery po plazy to wspominam najmilej.Wszystkim zycze milego wypoczynku i dobrej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
pobyt 17.x-7.11 byłam w tym sanatorium i było naprawdę super, pokoje i łazienki mogłyby być większe ale były przynajmniej czyste (ukłon dla pań sprzątających)organizacja na bazie zabiegowej bez zarzutów, zabiegi wykonywane na czas personel uśmiechnięty, panie na recepcji miłe i sympatyczne, jedzenie dobre i wystarczające. Jak będę starać się o sanatorium to chciałabym tu wrócić, ewentualnie przyjadę prywatnie. Pozdrawiam obecnych i przyszłych kuracjuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaros
Do p.Ali z zapytaniem?A mozna zapytać,a w jakim budynku pani byla A,B,C?Bo jezeli mieszkala pani w A i w jednoosobowym to nie dziwie sie,że jest pani zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,aktualnie jestem z córką na turnusie i jestem zadowolona pokoje wcale nie takie małe jak co niektórzy mówią a łazienka też porządku mieszkamy podobno w najgorszym budynku bo C w pokoju dwuosobowym. Porównanie mam bo pracuje w hotelu i standardy są zachowane może nie jak w ekskluzywnym ale nie jeden hotel może pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy ktoś ma turnus z dzieckiem od 03-24 lutego 2016 r. SUSMED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z dolnośląskiego jedzie na turnus od 13.01.2016 ? Mamy wolne miejsca w aucie. Kontakt agatka2710@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alualu
Ja jadę z dwójką dzieci od 13 stycznia, ale z Podhala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×