Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuracjuszka 8606

Sanatorium NFZ, Susmed, HUTMEN, Dąbki

Polecane posty

Gość gośćBasia
Byłam w tym sanatorium w Swięta Wielkanocne. Jesteśmy z mężem mile zaskoczeni. Było super bardzo czysto dobra obsługa na kuchni jak również lekarska. Polecam i pogodę też mieliśmy . Jestesmy zadowoleni na5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę do Susmed-u z córką od 01.07 z okolic Warszawy, jeśli jeszcze ktoś jedzie w tym terminie to proszę o kontakt. Zawsze raźniej, a przed wyjazdem można wymienić się informacjami :) agnieszka.wadass@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam! wybieram się tam w terminie 10,06 - 1,07 z okolic zielonej góry z dwójką dzieci. mam pytanie czy na miejscu jest możliwość prania? i jakie jest wyposażenie pokoi? a zabiegi są do poludnia czy sa rozłożone w całym dniu? dziękuję za odpowiedż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jadę z córką w terminie: 10.06 - 01.07, jesteśmy z okolic Oświęcimia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest możliwość prania, 6 zł za wsad, trzeba mieć własny proszek. Natomiast zasady korzystania z pralki są skomplikowane, trzeba się nalatać, płacimy w recepcji, potem trzeba na recepcji dowiadywać się, o której można wstawić, potem z paragonem i praniem do pralni, tam pani nastawia pranie i mówi o której po nie przyjść. Pralnia czynna pn-pt 9-18, na drugi dzień zazwyczaj nie da się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Wybieram się od 10.06 z dwójką dzieci z Warszawy. Na stronie wyczytałam, że niema czajników bez przewodowych w pokojach, więc jak ktoś będzie chciał pić coś na gorąco to polecam wziąć swój czajnik. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich odwiedzających tę stronę i wybierających się do sanatorium uzdrowiskowe SUSMED Dąbki 15 sierpnia 2015 r .Jadę wczesnym rankiem samochodem z Paczkowa woj opolskie do sanatorium w Dąbkach mogę zabrać chętnych z okolicy lub z trasy przejazdu .tel kontaktowy 692 816 982 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman224
Dzień dobry. Witam wszystkich wybierających się do sanatorium SUSMED w Dąbkach. Aktualnie jestem kuracjuszem w tym sanatorium i zapewniam że jak przyjedziecie będziecie bardzo zadowoleni. Recepcja - bardzo miłe i kompetentne panie ze szczególnym wyróżnieniem "śmieszka" pani Emilii. Baza zabiegowa zadowalająca, a ćwiczenia na sali gimnastycznej pod okiem pani Joanny rewelacyjne. Codziennie inny zestaw ćwiczeń. Wyżywienie bardzo dobre i wystarczające. Niema potrzeby dojadania. Do morza ok. 200 m Pogoda gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka15
Witam, jadę z 3,5 letnim synem od 22.07 - 12.08 z Warszawy. Zaniepokoiła mnie informacja, którą przeczytałam na forum, że w sanatorium Susmed nie ma diety dla alergików, bo moje dziecko jest na diecie bez mlecznej, bezglutenowej, bez białka kurzego i jeszcze parę drobnych rzeczy. To może jest dostęp do kuchni? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka16 proponuje zadzwonić do recepcji i się zapytać o dietę dla alergików. Ja jestem aktualnie tym tym sanatorium od 10 czerwca z dwójką dzieci. Mam porównanie z Dukatem i sanatorium na Rabce Zdrój. Powiem krótko- to snatorium wypada słaaabiutko, a cena tak naprawdę za opiekuna ta sama. Niema co wogóle porównywać standardum Susmedu i Dukata... Jedzenie- bez szału, moze być chociaż jeśli chodzi o ilośc to maz sie nie najadał. Wymyślają zupy np szpinakową na którą moje dzieci nie chciały nawet spojrzeć... Baza zabiegowa-wszystkie dzieci mają praktycznie to samo, inhalacje, mate, lampy, gimnastykę. Gimnastykę prowadzi Pani bez żadnego podejścia, sala malutka Zajęcia dla dzieci-jestesmy od srody i nie bylo jeszcze ZADNYCH zajęć poza godzinną dyskoteką o godz 17 a jest niedziela wieczór. Do moża bliziutko. Wczoraj był upał, dzisiaj była zima, urwanie głowy. Pokoje przyzwoite chociaz malutkie. Dwu osobowe to maleństwa, trzy osobowe troszkę większe, a studio to dwa malutkie pokoje oddzielone ścianą z miejsce na kawałek stołu i duża łazienka. Pokoje po remoncie, łożka nowe, wygodne, meble nowe, panie sprzątają trzy razy w tyg, wieć generalnie trzeba samemu sobie zamiatać bo piach niesie przy dzieciach koszmarnie. Jeśli chdzi o Dukat to jest wogole inny standard wszystkiego- lepsze jedzenie, na śniadanie szwedzki stól, kawa herbata to wyboru a w susmedzie tylko herbata w termosie, basen, saula, jacuzzi, plac zabaw z kulkami, cidziennie o 19 bajki dla dzieci, codziennie wywieszane na tablicy atrakcje dla dzieci no i pokoje z wydokiem na morze, do gimnastyki jest oddzielna PAni, a dzieci uwielbiają gimnastykę w dukacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy ktoś może jedzie do ,,Susmedu" na turnus od 4 lipca 2015r z wielkopolski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witem na forum kafeterii. W sanatorium SUSMED spędziłam bardzo miłe 3 tygodnie. Wszystko zapięte na ostatni guzik, po prostu jest super. Recepcja, oferta zabiegowa i obsługa na wysokim poziomie - no może poza masażystami, wyżywienie bardzo dobre. Jak dostaniesz tu skierowanie jedź bez zastanowienia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,może ktoś jedzie ze Szczecina czy Stargardu 4 lipca do sanatorium Susmed w Dąbkach,proszę o kontakt,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :] Otrzymałam skierowanie do sanatorium SUSMED w Dąbkach w terminie 26.09.-17.10.2015r. Mieszkam w okolicach Wrocławia.Jeżeli ktoś zechciałby się ze mną skontaktować w sprawie podróży,proszę o kontakt 504685604.Chętnie też przeczytam aktualną opinię, na temat tego ośrodka.Jakie są szanse zamieszkania w pokoju typu studio. Można też do mnie pisać na adres e-mail basiarac@o2.pl Pozdrawiam Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich wybierających się do sanatorium w Dąbkach. 4 lipca rano wyjeżdżam samochodem z Babimostu( woj.lubuskie) do Dąbek. Mogę zabrać jedną lub dwie osoby z okolicy lub z trasy przejazdu. Telefon kontaktowy 694757287. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dostałam przydział na dziecko do sanatorium Susmed w Dąbkach w terminie 02.09.15-23.09.15. Córka ma 3,5 latka. Czy ktoś wybiera się z dzieckiem w podobnym wieku w tym terminie ? Co dobrze zabrać ze sobą i czy w pokoiku jest telewizor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanczyk53
Witam ja jadę z dzieckiem 3 letnim do susmedu od 6.09.2015 do 20.09. na turnus. Może ktos będzie w tym samym czasie z dzieckiem? Proszę o kontakt stanczyk53@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rembel
witam, właśnie wróciliśmy z sanatorium . Mama , tata, i 2 dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Spędziliśmy tam wspaniałe 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia781
My wyjeżdżamy w niedzielę. Pierwszy raz w życiu sama z dzieckiem pociągiem ;) najgorzej bdzie się zapakować, bo zazwyczaj zabieram na wakacje pół domu. Czy w Dąbkach, albo w ośrodku jest co robić w czasie kiepskiej pogody ? na najbliższe 2 tyg zapowiadają jesień. Możecie coś więcej napisać o wyżywieniu ? co jest na śniadania/obiady/kolacje w jakich godzinach są zabiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie jeśli nie ma pogody to jest mnóstwo małpich gai dla dzieci w okolicy lub gier. Zawsze można też poprosić o klucz do świetlicy jeśli jest zamknięta. Jeśli chodzi o wyżywienie jest różnie, standardowo na śniadanie jest pieczywo, Wędlina przy stoliku i płatki, mleko, kakao, zupa mleczna na szwedzkim stole. Czasami robią coś dodatkowo, zależnie od diety. Na obiad zawsze zupa, potem mięso z ziemniakami lub kaszą gruczaną. Kolacja to Wędlina z pieczywem i coś dodatkowo, zależnie od dnia. Dzieci zazwyczaj mają inne śniadania i kolacje niż dorośli. Właśnie wróciliśmy z tego senatorium i było naprawdę fajnie, duży teren, plac zabaw, pokoje ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam...czy ktoś z tu obecnych jedzie do Susmed w terminie 14,10,2015 do 4,11,2015 ...jestem z okolic Zawiercia i chętnie zorganizowałabym wspólny transport w celu ograniczenia kosztów ;)...zainteresowanych proszę o info na tel:662 294 099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia1985
witam dzis dostałam skierowanie do senatorium z 5 letnim dzieckiem wlasnie do susmedu. jade tam jako opiekun weszłam na strone senatorium i dostałam szoku ile kosztuje tam pobyt opiekuna oraz dziecka. kogo na to stac. jest to nasz pierwszy taki wyjazd czy ktos moze mi przyblizyc koszty faktyczne tegoz to osrodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam skierowanie do sanatorium SUSMED w Dąbkach od 5 do 26 września 2015. Będę jechała pociągiem z Ciechanowa o 6.15. Może ktoś z Ciechanowa lub okolic też jedzie to moglibyśmy się umówić i razem podróżować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ceny są kosmiczne- czy adekwatne? ocenisz sama, ja uważam że nie! opłata za pobyt+ opłata klimatyczna za 2 osoby+ dojazd+ wydatki na bieżąco mi poszło ze 4 tyś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, mój 5 letni syn został skierowany do Susmedu na turnus od 04.11.2015-24.11.2015, jesteśmy z Lublina, szczerze to jeszcze nie wiem czy pojedziemy bo jak czytam o kosztach opiekuna to zastanawiam się czy mnie po prostu stać na ten wyjazd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta ze Śląska
Witam , ja jadę w terminie 02.09.-23.09.2015 z 5,5 letnią córeczką. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka47
Jadę 5 września do sanatorium SUSMED w Dąbkach. Jadę pociągiem z Ciechanowa. Jeśli ktoś też wtedy jedzie to skontaktujmy się. Będziemy podróżować razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, napiszcie proszę jakie zabiegi dają w Susmedzie dziecku-5 lat ze wskazaniami laryngologicznymi ze skierowania,ktoś wie czego można się spodziewać?Dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho wszędzie, głucho wszędzie...czy ja sama w tych Dąbkach będę? NIKT nie jedzie do Dąbek 5 września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja prawdopodobnie bede w susmedzie z 2.5 letnim dzieckiem od 6.09. na 2 tyg. Zastanawiam sie bo zabiegi są tam słabe i troche drogo za opiekuna się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×