Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vindictive

moze w tym cyklu sie uda zaraszam starające się

Polecane posty

Gość vindictive
Testy kupowalam w aptece lh czy jakos tak sie nazywaly. I chyba juz jestem po owu bo mnie boli brzuch jak na okres . Sprawdzilam sobie moje cykle wiec trwaja 26dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
vindictive- w którym dniu cyklu dzisiaj jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
hej dziś mam 16 dc i znowu test (ostatni już) pokazal dwie kreski. Ta testowa jest bardzo wyraźna. Nie wiem może mi się owulacja przesunela.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Nie ma co gdybac- dzialaj dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vind czasem testy owulacyjne sa dodatnie pomimo braku owulacji .. kiedy ? jak sie jest w ciazy ja miala taki przypadek 1 cykl staran z testami owu przyszlo krwawienie wiec myslalam ze okres (pozniej sie okazalo ze krwawienie prawdpodobnie implantacyjne) wiec nowy cykl znow testy owu ktore byly caly czas pozytywne - zglupialam tak jak ty i gdy w aptece kupowalam kolejny test owu powiedzialam o tej dziwnej sytuacji farmaceutce a ta kazala test ciazowy zrobic no i ..... pozytywny .. termin mam za 6 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
Nie ja nie wierze ze test owu wychodzi pozytywnie w ciazy. Poza tym na ewentualny test ciazowy za wczesnie. Ja nie umiem sie nakrecac, raczej martwie sie ze moze ten cykl jak na zlosc byl bezowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ale ja pytalam o to lekarza opislam ta sytuacje i moj lekarz stwierdzil ze jest to mozliwe i zdarza sie cos takiego z reszta dlaczego w instukcji od testu owu jest napisane ze moze on wykryc wczesna ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Vindictive- jestem za dużym laikiem jeśli chodzi o informacje związane z owulacją żeby coś Ci doradzić. Zastanawia mnie jednak pewna rzecz. O ile dobrze pamiętam napisałaś, że jednego dnia miałaś dwie kreski na teście owulacyjnym, a drugiego dnia już nie. Dzisiaj trochę naczytałam się o robieniu tych testów i podobno najczęściej jest tak, że na początku owu paski są jaśniejsze, dzień największej płodności kreska jest bardzo mocna, ale jeszcze dzień czy dwa po owu kreski są znowu blade bo poziom LH nie spada nagle do zera. Być może zrobiłaś źle ten test że tak Ci pokazał? Powinno robić się je o tej samej godzinie, nie rano- najlepiej popołudniu nie jedząc i nie pijąc nic ok 2 godziny wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda123
Witam wszystkie starające się :) fajnie, że jest nas tyle :) wg moich wyliczeń i obserwacji w 14 dc powinnam mieć owulację i wtedy kochaliśmy się z mężem, później za 2 dni też. Od tamtej pory boli mnie podbrzusze (jak w czasie okresu) i mam wrażliwe piersi, a dokładniej sutki. Trochę mi to wygląda na początek ciąży, siostra też tak miała przy swoich ciążach. dziś jest 23cd, robiłam test i badanie krwi, ale wyszły negatywnie :( zastanawiam się czy faktycznie nic z ciąży czy to po prostu za wcześnie na jakieś wyniki? Mam cykle 28 dniowe, więc 4 czerwca powinnam dostać okresu, nie wiem czego się spodziewać... ciągle boli mnie ten brzuch u dołu z dwóch stron i te piersi... jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Eda, zaplodnienie nastepuje dopiero 5-7 dni po peknieciu jajeczka, a testy wykrywaja ciaze ok 7 dni po zaplodnieniu. Jak latwo mozna obliczyc testy powinno robic sie najszybciej 14 dni po owu czyli w dniu spodziewanej miesiaczki. Ale i w dniu miesiaczki poziom hormonu bedzie czasem za niski i na tescie wyjdzie bardzo blada kreska testowa lub jej brak. Dlatego cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc:) Niestety nie wiem jak wyglada to wszystko w przypadku badania krwi. Czy to za wczesnie czy nie. Vinductive- a moze jestes w ciazy stad te bole brzucha? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Dziewczyny, ja jestem zmartwiona swoją miesiączką. Po odstawieniu tabletek są skąpe :( Tzn. w pierwszej dobie jest normalna, taka jak zawsze, z małymi skrzepami i bardzo boli mnie brzuch- takie okresy miałam przed braniem tabletek. Ale wcześniej tak wyglądały moje pierwsze 3 dni. Później 4 i 5 dzień to były już plamienia. A teraz tylko pierwszy dzień jest taki, od drugiego dnia plamienia. W pierwszej miesiączce plamienia miałam od 2 do 4 dnia cyklu. Teraz przy drugiej miesiączce już w 3 dniu nie ma nic. Właśnie starałam się znaleźć info co to może oznaczać i się załamałam:( Zespół policystycznych jajników, niepłodność, niewydolne jajniki, itp. Załamka .... A tak się cieszyłam, że po odstawieniu dostaje okres w "normalnym" odstępie czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda123
Paolaaa - po odstawieniu tabletek organizm może reagować bardzo różnie, u jednych wszystko chodzi jak w zegarku, a u innych okres jest nieregularny, bardziej skąpy lub bardziej obfity. Ja po odstawieniu też miałam hocki-klocki, dopiero po pół roku mi się wszystko wyregulowało. Wydaje mi się, że nie masz powodów do obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaa
eda masz takie same objawy jak ja i do tego ja mam dostać okresu tez ok 4-5 czerwca :) Dodam ze w pierwszej ciąży też miałam takie objawy jak teraz ale nie chce się nakręcać. Poczekam do środy i robie test. Wcześniej też robiłam ale wyszedł negatywny dlatego wolę poczekać niż znów się rozczarować;) Trzeba być dobrej myśli dziewczyny :) Psychika odgrywa tutaj ważną rolę :) Mnie codziennie boli brzuch tak jak na okres tylko że z każdym dniem jakby coraz intensywniej :) Powodzenia dziewczyny! W końcu którejś z nas musi się udać :) Ciekawe która się pierwsza pochwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam na testy owulacyjne szkoda kasy one nie pomagają. Ja miałam kilka razy i to te nie tanie bo clearblue wszystkie 7 wychodziło co dnia pozytywnie a ciąży brak. Szkoda kasy i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
Hej:-) dzis moj 17dc. Boli mnie brzuch jak na okres. Poza tym jestem wsciekla i warcze na wszystkicchyba napiecie przedmiesiaczkowe mnie dopadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
gość - pozytywny test owulacyjny nie daje c***ewności, że w ciąże zajdziesz. Jest 25% szansy na ciążę jeżeli wspołżyjesz nawet w dniu największej płodności. Aczkolwiek 7 dni pozytywnych testów jest dziwne. Ja jednak spotkałam się w opiniami gdzie testy się sprawdziły. Pamiętajmy, że należy stosować zawsze co najmniej dwie metody obserwacji owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy owulacyjne mierzą poziom hormonu lutenizującego (LH) w moczu. Pod wpływem tego hormonu, dochodzi do owulacji, zauważając wzrost jego poziomu w organizmie, możemy z dużym prawdopodobieństwem określić okres jajeczkowania. O podwyższonym poziomie hormonu luteinizującego świadczy pojawienie się drugiej, oprócz kontrolnej, kreski na teście. Pik LH następuje 24-36 h przed owulacją. Jest to g***towny wzrost hormonu lutenizującego w ciele kobiety. Jeśli test wyjdzie pozytywny, nie trzeba powtarzać kolejnych testów, można zacząć starania ok. 12 h po odczytaniu pozytywnego testu, współżyjąc przez wszystkie dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pailaaa
Ja po mojej panice dostalam znowu mocniejsze krwawienie, a dzisiaj jest bardziej skape. Zwariowac mizna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest kochać się co 2dni wtedy plemniki się namnażają i od razu po stosunku nie podmywać . A swoją drogą kurcze to takie niesprawiedliwe niektóre chcą dziecko starają się dbają o siebie i nic :( a te co nie chcą nie dbają parzą się jak norki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
To ja dzis z innej beczki:-) tylko nie myslcie ze zwariowalam. Bylam dzis w kosciele ze starszym synem i wiecie co pogadalam z Bogiem:-) i zrozumialam chyba ze tak naprawde to od niego zalezy moja ewentualna ciaza:-) bedzie to bedzie nie to nie. B czasem jest tak ze tam na gorze ktos ma inne plany na nasze zycie. I ja zaczynam sie tego trzymac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Vindictive, ja nie uwazam, że zwariowałas:) dla mnie to normalne, że ludzie modla sie o zdrowie i szczescie. Sama nie chodze do kosciola bo nie wierze w ta instytucje, ale w Boga wierze jak najbardziej i sama czasem o cos prosze:) Nie wiem dlaczego, ale od kilku dni mam takie nastawienie, ze sie szybko uda:) moze wstyd sie przyznac, ale majac 27 lat nie wiedzialam jak przebiega cykl bo sie tym nie interesowalam. Dopiero teraz poznaje swoje cialo wiec mam nadzieje, ze skutecznie pomoge naturze. Dziewczyny. Chce isc do nowego gin nie wiem jednak czy isc w przyszlym tygodniu gdy bede w 15 dc czy tydzien pozniej w 22 dc. Chcialbym zrobic monitoring cyklu przy czym bardziej zalezy mi na info czy pecherzyk pekl wiec przy moich dwoch ostatnich cyklach po tabletkach powinnam pojsc w tym drugim terminie. Czy lekarz bedzie widzial w tedy czy owu byla? Czy musialabym pojsc w tych dwoch terminach? Ide prywatnie wiec troche bym za takie dwie wizyty zaplacila :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
Ja ten cykl spisuje na straty. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Vindictive- grunt to byc pozytywnie nastawioną:) testujesz za tydzien, kto wie, moze sie pozytywnie zdziwisz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
nie, nie ja nie testuję:) Jestem raczej cierpliwa i potrafie czekac.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Ehhh, ja juz tyle roznorodnych artyk czytalam, ze jest taka rozbieznosc w tym co puszą, ze juz w nic nie wierze. Kocham sie swoim rytmem- a to na pewno nie jest codziennie i zamierzam osiagnac swoj cel:) A swoja droga, ciekawe co u nuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim starającym się życzę powodzenia :) moje szczęście ma już prawie 2 latka a za pół roku może pomyślimy o 2 dziecku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
U mnie mija wlasnie 20dc. Oznak brak:-)jakichkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pailaaa
Vindictive- ja mam kolezanki, ktore nie mualy zadnych objawow ciazy. Zadnych mslidci, czestego siusiania. Tylko np. Bol brzucha w dniu spodziwanej miesiaczki czy bolacy biust. Wczoraj trafilam na taka strone poswiecona testom owu i byly tam zdjecia tych testow roznych dziewczyn dla pokazania jak wygladaja wyniki i tez dziewczyny mialy np. W drugim dniu testowania dosc mocne dwie kreski, pozniej spadek i no. Za 5 dni kreska znowu ciemniala. Wiec nie jestes wyjatkiem :) Zawsze jest cien nadzieji :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
Ja w pierwszej ciazy tez nie mialam objawow, bo nie sadzilam ze uda sie za pierwszym razem:-) w drugiej ciazy udalo sie za drugim razem przy czym pierwsz raz byl taki byle jaki:-) a teraz ccemy trzecie dziecko i zobaczymy. Ustalilismy ze jesli nie uda sie za pierwszym razem( co jest baaaaaardzo watpliwe) to odpuszczamy i wyjezdzamy na wakacje:-) Poza tym ja uwazam ze jak Bog da to bedzie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×