Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vindictive

moze w tym cyklu sie uda zaraszam starające się

Polecane posty

Gość Paolaaa
Kochana, dwie ciaze tak szybko... Pozazdrościc!!! U mnie tez wszystko przebiegaloby w mniej stresujacych warunkach, ale we wrzesniu konczy sie moja umowa o prace i nie wiem co bedzie dalej... Sama w sobie jestem cierpliwa osoba, ale kieruja mna troche wzgledy ekonomiczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mamy, Robiłam test owulacyjny z allegro za 1 zł wyszedł pozytywnie z apteki też ( 25 zł) 12 czerwca się okaże czy się udało, już się nie mogę doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
U mnie się okaże 11 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Powodzenia :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
E tam. Nie nastawiam sie na nic:-) bo to byloby zbyt proste. Moje cykle trwaja 26dni wiec czekam spokojnie do wtorku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutaaaa
hej :) no wieć moje drogie od niedzieli jestem mega chora - zapalenie oskrzeli :( dostałąm antybiotyk ale nie wiedząc czy go mogę brać zrobiłam sobie awaryjnie beta hcg i wyszło mi <0,100 co oznacza że raczej w ciąży nie jestem. Czekam na okres powinien być jutro :) Nawet się z tego powodu cieszę ponieważ jakby się okazało że jestem w ciąży a tu taka choroba to by było nie za ciekawie . W czerwcu mojego męża musze znowu zagonić do ciężkiej pracy ;) A wy dziewczyny widzę że dalej walczycie :) Na pewno nam się uda. Każda ma po prostu swój czas :) PAn Bóg wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
Ja mam za to mega napięcie przedmiesiaczkowe. Wszystko mi z rąk leci i mam dość całego świata. Czekam już na okres bo jeszcze chwila i zwariuje. Też w wakacje może spróbujemy od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaaa
Dziewczyny, jezelu nie w tym to moze w nastepnym cyklu sie uda:) Trzeba byc dobrej mysli :) Ja robie od wczoraj testy owu. W planach mialam od poniedzialku 13 dc ale zauwazylam już wczoraj plodny slyz. Kreska wyszla taka ledwo widoczna. Dzisiaj testowa juz nieco mocniejsza. Ciekawe co bedzie w najblizszych dniach:) Bylam przekonana, ze owu bedzie pozniej wiec jestem nieco zaskoczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vindictive
Hej:-) to moj 23dc. Czekam cierpliwie do wtorku bo wtedy dostane okres. Tak mysle , bo juz mnie brzuch boli i ogolnie jestem nie do zycia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Daj znac jaki wynik :) Dibrze, ze w całej PL jest taka ładna pogoda to przynajmniej człowiek czymś myśli zajmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda123
u mnie okres spóźniony, ale jednak się pojawił, więc próbujemy dalej :) bóle podbrzusza spowodowane były przechyleniem macicy czy coś takiego, ale już jest ok, więc czekamy na owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia90Kasia
Czesc! chetnie sie dolacze. Mam 23lata a na imie mi Kasia ja sie staram z mezem od stycznia o 1 dziecko. od tego cyklu zaczelam mierzyc temperature jest juz 18dc i nie bylo jeszcze skoku temp... Dodam ze mam od pol roku nieregolarne miesiaczki i nawet bywa ze 40dni trwa cykl. U lekarza bylam ale stwierdzi bez badan ze jestem mloda i zdrowa a badania po 2 latach staran. Obecnie chce mi wypalic nadzerke za miesiac chyba ze zaciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Kasia90Kasia- witaj :) Jeżeli nie masz strasznego parcia na dziecko to może faktycznie daj sobie trochę luzu. A nóż się uda :) Jesteś młoda .... Zawsze możesz udać się do innego gina i zobaczysz co powie, Ciężko zajść w ciąże przy nieregularnych miesiączkach bo owulacja się przesuwa. Czy w ostatnich miesiącach wiedziałaś kiedy ją masz czy dopiero od tego cyklu kiedy mierzysz temperaturę chcesz się dowiedzieć? Inny gin może chcieć Ci wyregulować okres. Zawsze też może zlecić zrobienie badań hormonalnych. eda123- powodzenia :) vindictive- i jak, dostałaś wczoraj okres? U mnie wczoraj pojawił się wodnisty śluz. Zaczynają się więc chyba dni płodne. Powinno wszystko nastąpić kilka dni temu więc pewnie cykl będzie dłuższy, ale może to i lepiej bo mój ma w tym tygodniu znowu wyjazdy służbowe i już martwiłam, że bedzie duża szansa na pominięcie odpowiedniego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płodna Polka
Wygraj „Pakiet kobiecy”! 9 czerwca w ramach kampanii „Płodna Polka” ruszył konkurs, w którym co dwa tygodnie do wygrania będzie pięć „Pakietów kobiecych”. By wziąć w nim udział należy przesłać na adres konkurs@plodnapolka.pl krótki film lub zdjęcie zachęcające Polki do wykonania właśnie „Pakietu kobiecego”. Niepłodność staje się powoli chorobą cywilizacyjną. Co raz częściej jest wynikiem trybu życia, stresu, a także zbyt późnej decyzji o poczęciu dziecka. Z tego powodu chcemy jak najmocniej promować badania diagnozujące płodność wchodzące w skład „Pakietu kobiecego”. Pozwalają one oszacować, jak długo kobieta będzie zdolna do zajścia w ciążę oraz wykryć wszelkie ewentualne nieprawidłowości na wczesnym etapie. Dzięki regularnemu wykonywaniu tych badań – co pięć lat – można przeciwdziałać niepłodności – powiedział dr Grzegorz Mrugacz, ekspert medyczny kampanii, dyrektor medyczny Klinik Leczenia Niepłodności „Bocian”. Zasady konkursu By wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres konkurs@plodnapolka.pl zdjęcie lub nie dłuższy niż 30-sekundowy film zachęcający kobiety do wykonania „Pakietu kobiecego”. Forma przekazu jest dowolna – może być to wypowiedź, film fabularyzowany, czy nawet prezentacja zdjęciowa z podkładem muzycznym. Najistotniejszy element stanowi wspomniana wcześniej zachęta. Konkurs jest cykliczny. Filmy oraz zdjęcia biorące udział w danej edycji konkursu są zbierane przez dwa tygodnie, a następnie jednocześnie wgrywane do odpowiedniego albumu na profilu na Facebooku. Autorki pięciu materiałów, które będą miały w przeciągu kolejnych dwóch tygodni największą ilość polubień wygrywają „Pakiet kobiecy”. Nagrodę można przekazać dowolnej osobie. Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie: www.plodnapolka.pl Kampania społeczna „Płodna Polka”, to inicjatywa, której celem jest promocja badań „Pakietu kobiecego” (badań AMH, TSH oraz USG połączonych z konsultacją z lekarzem specjalistą w dziedzinie niepłodności) diagnozujących płodność kobiety i określających ilość czasu pozostałego na poczęcie dziecka, pozwalając na świadome zaplanowanie macierzyństwa. Szacuje się, że problem niepłodności dotyka już około 15% par. Jedną z przyczyn bezpłodności jest zbyt późna decyzja o założeniu rodziny połączona z wczesnym wejściem w okres przekwitania. Misją kampanii jest ograniczenie ilośc***ar mających problem z poczęciem dziecka poprzez zachęcanie do diagnozowania czynników, które utrudniają lub uniemożliwiają zajście w ciążę. Kampania jest organizowana przez Fundację „Nadzieja dla zdrowia” przy wsparciu merytorycznym dr Grzegorza Mrugacza, wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu, dyrektora medycznego Kliniki Leczenia Niepłodności „Bocian”. Została objęta patronatami honorowymi: Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu, Polskiego Towarzystwa Położnych, Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych oraz Przewodniczącego Rady Miasta Białystok. Dodatkowych informacji udziela: Aleksandra Adrian Fundacja „Nadzieja dla zdrowia” tel.: 881 337 333 e-mail: aleksandra.adrian@nadziejadlazdrowia.pl ul. Marszałkowska 140/46 00-061 Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda123
Dziewczyny jak tam u Was ? :) Zaobserwowałam u siebie dziwną rzecz, jak nie chcieliśmy jeszcze mieć dzieci to widziałam u siebie objawy dni płodnych i jednego dnia lepki śluz (jak kurze białko). Teraz jak już zdecydowaliśmy się, że staramy się o dziecko to od 2 cykli nie mam tego śluzu :/ owszem, jest mokro przez 4 dni, ale nie ma tego typowego śluzu... czy już mój mózg płata mi figle, że jak się staram to nic z tego nie będzie czy o co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka30
Eda hehe u mnie jest tak samo, poki jeszcze w ciaze zajsc nie chcialam to mialam taki sliski , rozciagliwy sluz, a teraz jak chce to tez go nie widze? psychika czy potrzebuje nowe okulary? w kazdym razie zycze Wam dziewczyny powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Dziewczyny, już się bałam że wątek umarł smiercią naturalną:) Podobno śluz nie koniecznie musi być jak jajko kurze. Ja np. Mam wodnisty i jest go duzo (na bieliźnie). Moja gin powiedziała, że taki ślyz jest także normalny także bez obaw:) U mnie tez jak na zlosc w tym cyklu wszystko przeciw mnie:) Najpierw opozniajaca sie owu (tez mialam brak sluzu w tym czasie, w ktorym sie spodziewalam). Bylam u gin i okazalo sie ze mam bezobjawową małą grzybice :( antybiotyk od piatku (czopek na noc), stosunek w sobote popoludniu a pozniej tydzien posuchy bo nie chcialam przy tych czopkach ... W poniedzialem pozytywny test owu. Szanse wiec sa male, ale kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelkabrukselka
Czesc dziewczyny, Ja w tym samym czasie co wy zaczęła starania o dziecko, mam juz 3letnia córkę. Udało się za pierwszym razem zaciazyc, ale niestety poroniłam w 5tc :(( w chwili obecnej, czekam na @. Ale jeśli lekarz na wizycie da zielone światło rozpoczniemy kolejne starania.. Pewnie sierpień/wrzesień.. Życzę wam wszystkim powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Nezajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Miało być wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda123
morelkabrukselka współczuję straty, ale mam nadzieję, że szybko Wam się uda zajść i utrzymać ciążę :) Paolaaa uspokoiłaś mnie, myślałam że coś mi się dzieje :D w głowie hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Eda123- zawsze mozesz jesc siemie lniane na poprawe sluzu. Wyczytalam, ze dziewczyny tak robia wiec na pewno nue zaszkodzi. Ja akurat jestem estrogenna kobitka (tak yslyszalam od gin) bo sluz jest u mnie codziennoscia i nie wiem co to jego brak. Siemie jem id czasu do czasu z platkami i nlekiem na sniadanie, ale jezeli dostane okres to bede jesc codziennie, tym bardziez, ze owu mam dopiero kolo 16-20 dc wiec powinien zacZac "dzialac" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda123
czytałam też o oleju z wiesiołka, że poprawia śluz... chyba spróbuję, z tego co czytałam, to trzeba brać od 1 dc aż do owu. Jeśli nie poszło w tym cyklu, to w poniedziałek powinnam dostać @, więc zobaczę. A jeszcze takie pytanie, kiedy najlepiej współżyć? Jak są 4 dni płodne, to można co drugi dzień? Czyli w 1 dniu i 3 ? Bo codziennie to chyba nic z tego, bo mężczyzna nie podoła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda123
nie w poniedziałek tylko w przyszłą sobotę powinnam dostać @ ;) coś źle spojrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Eda123- z tym wspolzyciem to indywidualna kwestia. Sa dziewczyny ktore w dni plodne kochaja sie nawet po 2 razy. Dla mnie to chore aby z sexu ktory ma byc przyjemnoscia robic sport:/ ja sama nie podolalabym kochac sie codziennie, nie wiem czy nawet co 2 dni:) Moja gin powiedziala, zeby wlasnie skupic sie na przyjemnosci. Podobno nawet jezeli zaczyna sie owu, pecherzyk jest malutki mocne podniecenie moze doprowadzic do jego pekniecia szybciej. A jak sie kochasz jak maszyna to bez sensu. Zero przyjemnosci. Gin powiedziala mi takze ze wystepuja spontaniczne owu w trakcie cyklu czyli moze byc ich wiecej- tutaj na forach sa podzielone zdania ale akurat lekarz u ktorego bylam jest na prawde kumaty i doświadczony wiec jakos nie widze powodu zeby w to nie wierzyc. Ja kochalam sie dobre 3 dni przed owu i mam nadzieje:) moj czesto wyjezdza i nic na to nie poradze. W pon tydzien temu wyszedl mi pozytywny test. We wtorek tez a w srode juz negatywny. W poniedzialek i wtorek bolal mnie brzuch dlatego obstawiam owu na wtorek wieczor. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda123
Widzę, że fajną masz gin, z którą można dużo porozmawiać. Mój to trochę taki buc, a jak o coś zapytam, to patrzy jakbym z księżyca spadła :/ chyba czas na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
Moim zdaniem jest to bardzo dobry lekarz. Duzo mowi sama od siebie, uspokaja, zleca badania. Sama zaproponiwala usg jajnikow i macicy jak dowiedziala sie, ze odstawilam tabsy. Powiedziala mi z reszta, ze mamy sie nie starac i normalnie kochac jak zawsze. Jezeli po pol roku nie bede w ciazy to najpierw badanie nasienia partnera bo uwaza ze to tylko jedno badanie i czesto tu tkwi problem a dopiero pozniej kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda123
I bardzo dobrze ci powiedziała, dla faceta to jedno badanie (i to nawet nikt mu w niczym nie gmera palcami czy sprzętem :P ) a u kobiet to hormony, usg i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eda123
Kurcze, nie wiem co myśleć, dziś jest mój 23 dc, a ja teraz rano zobaczyłam rozciągliwy śluz... o połowę mniej niż zawsze miałam, no ale jest! Czy możliwe, żeby owu tak bardzo mi się przesunęła? Cykle mam zazwyczaj 28-29, ostatnio był akurat 32.. Nie wiem czy dziś atakować męża czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolaaa
A czy wcześniej, w tym cyklu miałaś śluz płodny? Może cykl Ci się wydłużył? Ja bym poczekała dzień albo nawet dwa. Śluz płodny jest kilka dni przed owu więc zobacz co się będzie działo jutro i pojutrze. Zawsze większe szanse są jeżeli będziecie się kochać jak najbliżej owu. Ja z kolei wczoraj miałam ból brzucha. Mnie nigdy nie boli jeden jajnik tylko w środkowej części, tak jakby obydwa albo cała macica. Może nie był tak silny jak w momencie gdy dostaję okres, ale raczej nie bolał mnie wcześniej tyle dni przed okresem tym bardziej, że okresu spodziewam się między 2 a 4 lipca . Jeżeli owu nastąpiła tak jak mi się wydaje czyli w okolicach wtorku (17.06) to wczoraj był 10 dzień po owu. Już sobie wkręcam oczywiście, że może jajeczko się zagnieżdżało czy coś stąd ten ból:) Siedziałam w pracy i cieszyłam się sama :) Dzisiaj wróciłam do rzeczywistości, nic nie boli więc jeszcze kilka dni niepewności. Dzisiaj 32 dc. Jestem 3 cykl po odstawieniu abletek anty. Pierwszy cykl 36 dni, drugi cykl 33 dni, jeżeli wcześniejszą owu też dobrze zaobserwowałam (tylko na podstawie śluzu) to moja faza lutealna trwa 16 dni (ale daje sobie jeden dzień mniej i jeden więcej bo pewności nie mam) więc i tak wydaje mi się, że jak na fakt, że tabsy brałam 7 lat to organizm nie szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×