Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ilona xxd

Co sadzicie o pomysle zeby dziecko mialo swoj kacik w kuchni???

Polecane posty

Gość gość
jesli to prowo to mocne, 10/10 :D :classic_cool: ale jesli to prawda to wspolczuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejzewam,ze to prawda.U mojej sasiadki z polski na dwoch malutkich pokojach i korytarzo-kuchni mieszka 8 osob.wc maja na klatce schodowej....bo to stary dom i specjalnie dla nich nie likwidowali przy remoncie tego kibla oblesnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmijcie komus ta kawalerke a sami idzcie na lokatorne, przynajmniej 2pokoje musicie miec. Do kuchni jedynie biurko mozecie wstawic zeb syn mial gdzie sie uczyc a nie lozko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zadnym wypadku nie zostawilabym 12? Latka w kuchni na noc. Mozesz tu zorganizowac koncik do spedzanie tam czasu w dzien ale nie po to zeby on spal w kuchni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie ,kiedyś spało się na piecu w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona xxd
to jest nasze mieszkanie nie wynajmujmemy go kupilismy je na kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona xxd
ale kiedy je kupiowalismy to nie mielismy w planach miec dzieci ale sie zdarzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona xxd
o co chodiz z tymi pstami czemu sie nie wystwtlaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona xxd
czemu nie widac nowszych postow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj dobry kolega tak mieszkal. kawalerka, duzy pokoj a w nim 2 wersalki na jednej on i duzo mlodszy brat z adhd na drugiej rodzice. zawsze mowil jak to nienawidzi tego miejsca, wyjechal na studia i tak konbinowal aby tam juz nie wrocic. zapewniam cie,ze dzieci nie sa szczesliwe na dodatek maz parke a to jeszcze gorzej.wspolczuje tym dzieciakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona xxd
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona xxd
tak syn sie cieszy ze pjdzie do internatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona xxd
ale dlaczego im wspolczujesz bo nie rozumiem? one sa szczesliwe i nie potrzebuja do szczescia luksusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam tu bo sądziłam, że mama chce urządzić kącik dla malucha w kuchni miejsce do zabawy. My niedawno wstawiliśmy córce do kuchni zabawkową kuchenkę i ja gotuję obiad, a ona obiad dla lal :P. A tu coś takiego... Najgorsze, że autorka nie widzi w tym niczego nie właściwego :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona xxd
a jaki jest sens kupwoanie dziecku zabawkowej kuchenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki sam jak każdej innej zabawki? :) oczywiście jak ktoś ma warunki bo w kawalerce z dwójką dzieci nie ma miejsca na zbędne gadżety jak np zabawki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu kupiliście mieszkanie na kredyt NA WSI ,młodzi ludzi którzy nie mieli w planach dzieci mogli by się bardziej postarać o większy kredyt i kupić mieszkanko w mieście ,teraz byście mieli mniejszy problem bo parę groszy tylko mieć i zamienić mieszkanie a wiadomo że na wieś nikt normalny nie przyjdzie . A swoją drogą co to za mieszkanie na wsi to jakiś po PGRowski blok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona xxd
tak blok a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszesz że mieszkacie na wsi , więc rozumiem że w jakiś domu bo bloków raczej nie ma na wsiach , nie da się czegoś dobudować? Mieszakcie z teściami? bo co to zadom z jednym pokojem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd wiesz czy nie potrzebują do szczęścia luksusów? Może ty nie potrzebujesz ale przypuszczam że syn zazdrości kolegom z klasy osobnych pokoi, komputera itp. Może ci tego nie mówi żeby ci przykrości nie sprawić ale myslę że tak jest, dziecko zawsze chce się wpasować w rówiesników i czymś się pochwalić, a tak nie ma nawet gdzie zaprosić kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też weszłam z ciekawości bo myślałam że chce autorka zrobić frajdę dziecku i kupić minikuchenkę.....:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wsiach są bloki ale nie wiem czy widziałaś przeważnie 3-4 piętrowe małe stare bloki ,dlatego pytałam autorko cóż to za blok na tej wsi .Chyba że to nie wieś a małe miasteczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam ze dziecku nie sa do szczescia potrzebne luksusy to smiech mnie ogarnia, biedne dzieci mecza sie z rodzicami w jednym pokoju, zero prywatnosci, ani kolegów zaprosic ani sie w spokoju uczyc, porazka po prostu, to nie sa normalne warunki dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi mieszkają w takiej kawalerce z dziećmi i zrobili im pokój z kuchni, a w dużym pokoju śpią sami i wydzielili tam aneks kuchenny. Nie podłączali wody, bo ich też by to dużo wyniosło, gazu też nie, a mimo wszystko całkiem sprawnie ogarniają gotowanie - wodę biorą z łazienki, brudne naczynia idą do dużej miski i są zanoszone do łazienki i tam zmywane i wycierane na bieżąco. Zamiast gazówki jest kuchenka elektryczna. Oczywiście brak wody w kuchni jest kłopotliwy, ale i tak uważam, że to mniejszy problem niż dzielenie pokoju przez rodziców i dwójkę dzieci, bo to jest dopiero porażka i bieda. Lepiej się przemęczyć i te 2-3 razy dziennie zmyć naczynia w łazience niż siedzieć wszyscy na kupie bez minimum prywatnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym takim zabierała dzieci, w sierocińcu mieliby chociaż łóżka w pokojach, a nie po kuchniach czy kiblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to prowo autorka ma z was zabawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz własny pokój jest luksusem :o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to widać że prowokacja od początku ,a autorka bekę kręci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×