Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marka85

odchudzanko 15 kg do sierpnia

Polecane posty

sierpniowa super,że się w diecie udało wytrwać!!!Ja pewnie mając tyle smakołyków poległabym ;-) Dzisiaj niedziela-dla mnie najtrudniejszy dzień a dietowanie... mimija dobre i 800g-byle waga spadała :-) Ile masz do zrzucenia? Aniu ja bym trochę okroiła jadłospis,jak masz zamiar do sierpnia 15kg zrzucić.Ja tam jadłam normalnie,a kg nie leciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hejka :) Generalnie to mnie mąż pilnuje bo go poprosiłam, żeby mnie stopował jak widzi, że mnie z jedzeniem ponosi ;) Głupio mi przed nim,że niby dieta a jem i jem ;p Dzisiaj niestety dopiero teraz zjadłam śniadanie, od rana zalatana byłam, więc teraz wsunęłam dwie cienkie, ciemne kromki z masłem i szynką, a do tego 1/4 sera pleśniowego ( 90 kcal ). Jest tak gorąco,że nawet gotować mi się nie chce, więc na obiad pewnie zrobię jakiegoś omleta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa fajny takie mąż ;-) ja dzisiaj na śniadanko dwie cieniutkie kromki chleba z pomidorkiem i ogórkiem.na obiad pierś z kurczaka z patelni grillowej + dużo warzywek.Głodna nie jestem,ale słabiutko się dziś czuje.Moze to przez te upały.Oby przeszło,bo dzisiaj mój dzień biegania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja dostałam dzisiaj okres i jadę od rana na przeciwbólowych ;) położyłam się teraz na leżaku i odpoczywam. Zjadłam na obiad płatki z mlekiem i 2 pomarańcze bo od tych upałów nie mam apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dorzucam na koniec dnia dwie kanapki z rzodkiewką i pomidorem :) Dzisiaj zjadłam za mało i monotonnie, ale nie miałam weny i mam usprawiedliwienie -od rana latałam po uczelni, do tego mam sprawy kobiece ;p Jutro wreszcie zrobię sobie moje dietetyczne chińskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka555
Ja też na kolacyjkę zjadłam dwie kromki chlebka.I jeszcze garść Mlekołaków,bo straszną chęć na słodkie miałam :-) Potem biegałam,ale dzisiaj tragicznie było! taka duchota,że oddychać czym nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Makaron sojowy szklanka 120 kcal) do tego 100 gram kurczaka 100kcal maceruje w dużej ilości sosu sojowego z przyprawami, duszę cebulę z pieczarkami, dodaję łyżkę kukurydzy i łyżkę kiełków i wychodzi mi podróbka chińskiego ;) ważne żeby kurczaka smażyć bez tłuszczu i dlatego dobrze się sprawdza sos sojowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam chińszczyznę :) ale na razie nie próbuje, bo jestem na diecie. też mam w planach schudnąć do sierpnia. jak na razie jest dobrze, bo już zrzucilam 3 kg :) jestem na diecie last minute herbalife. jem 4 posiłki dziennie, wystarczy pilnować posilków i wszystko idze w dobrym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Dolacze do was w srode, jutro wracam z urlopu, niestety tu jem co serwuja, wiec nie zawsze jest dietetycznie. W srode sie zwaze i zabieram do dzialania!! Dzis ostatni dzien na sloneczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa super przepis! Wypróbuję na pewno za jakiś czas,bo teraz nie bardzo do mojej diety niełączenia pasuje :-) Josiulka w jakim czasie te 3 kilo spadło? Droga taka dietka? Lili gdzie się wczasujesz? Nie martw się-u nas w Pl też słonko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Smerfetka w Grecji sie wczasuje, jest pieknie. No, ale piwko i bufet robi swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka ja w Uk mieszkam, takze potrzebowalam tego slonka. W PL bede w sierpniu, do tego czasu musze jakos wygladac : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja...cudnie!!! Niestety all inlusive robi swoje :-/ My w październiku w Turcji bylismy i objadłam się,jak świnka.Wszystkiego musiałam spróbować :-( Wtedy już byłam gruba,a teraz jeszcze grubsza jestem :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka mamy sniadania i kolacje. Codziennie pyszne kolacje (bufet) do tego 3 rodzaje ciast, deserow. I jak tu jesc sama salate :D jak wszystko oplacone, nie napic sie piwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej :) jak ja kocham Grecję ehhh :) ja się odchudzam bo na początku sierpnia jedziemy na wczasy do Bułgarii no i trzeba jakoś wyglądać ;) dzisiaj zjadłam jogurt z płatkami i chińskie bo znowu od rana latałam, sprzatalam i śniadanie o 12 zjadłam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja jest piekna, naladowalam akumulatory, wiec teraz bede miala sile do dzialania - pracy, cwiczen, odchudzania i innych planow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Zazdroszczę Ci pozytywnie bo ja uwielbiam podróże i jestem na tym punkcie zakręcona ;) do dzisiejszego dnia dodaję dwie pomarańcze :) na dziś koniec jedzenia :) niestety nie ćwiczę przez kobiece sprawy , ale od pojutrza na nowo zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka555
Dzisiaj dietetyczny dzień-na śniadanko dwie kromki żytniego chlebka,na obiad makaron z sosem pomidorowym bez żadnego tłuszczu,a na kolację tylko serek wiejski.I jeszcze wieczorem biegałam,więc też trochę kcal spaliłam :-) Sierpniowa zazdroszczę Bułgarii!!!Samochodem jedziecie?kwatery już zaklepaliście? Przepraszam,że tak wypytuję,ale chcemy się w przyszłym roku do Chorwacji,albo Bułgarii wybrać.W tym roku tylko Władek,bo dziecię małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Nie ma sprawy, pytaj o co chcesz :) lecimy samolotem na 12 dni, wycieczka zorganizowana. Chorwacja jest piękna, polecam Hvar albo Korcule. Myślę, że dla rodziny z dzieckiem super bo masz same zatoczki, można wyrwać apartament nad samym morzem i samemu gotować. Bułgaria to raczej małe miejscowości bo w tych dużych to imprezy do rana i dla dziecka raczej odpada :) my póki co bez dzieci więc wybraliśmy słoneczny brzeg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz,jak kwater szukać? są jakieś stronki?czy na żywioł jeździliście? To ja zdecydowanie poproszę małe miejscowości.W październiku byliśmy w Turcji i taki dostaliśmy pokój,że te wszystkie animacje było słychać strasznie :-/ Nasza mała wcale spać nie mogła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
My zazwyczaj jeździliśmy autem i na żywioł. Co prawda raz się zdarzyło, że musieliśmy spać dwie noce w aucie bo wylądowalismy na Lastovie takiej małej wysepce i wszystko było zajęte i dopiero nas mogli za dwa dni wcisnąć do hotelu ale to wyjątek. Tak to zazwyczaj koło drogi stoją z kartami, że wynajmują. Na Korculi pamiętam byliśmy w Bon repos i polecam. Mają własne zatoczki i dużo prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Urlopik wczoraj zakonczylismy z muzyka na zywo i greckimi tancami. Wyszalalam sie z corka, bo maz z tych nie tanczacych;) Dzis juz staram sie lekko odzywiac, jeszcze caly dzien przed nami i pozdroz poznym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka jak bys chciala mieszkanko w kompleksie wynajac w Slonecznym Brzegu to daj znac, moge sluzyc pomoca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej dziewczyny ;) Ja dzisiaj znowu od rana na nogach. Zjadłam jedną ciemną kromkę z masłem i lecę złożyć pracę mgr. Mam nadzieję,że wszystko mam i nie będę musiała znowu latać po mieście. Dzisiaj na obiad zrobię sobie chyba spaghetti w wersji dietetycznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Gdyby takie tabletki działały to gwiazdy by sobie nie odssysały tłuszczu i nie byłoby grubych ludzi na świecie ;) ja właśnie zjadłam płatki z mlekiem no i jestem mega szczęśliwa bo złożyłam dziś pracę mgr do dziekanatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy ważenie? Ja dzisiaj miałam wielką ochotę stanąć na wagę,ale udało mi się powstrzymać.Tym bardziej,że zaraz @ powinnam dostać,więc waga pewnie wysoka... Sierpniowa my z dzieciakami to chyba w ciemno byśmy się nie odważyli jechać,bo spanie w aucie raczej odpada ;-) Kiedy obrona?Co studiujesz? A spaghetti jak robisz? Skuszę się chyba na to Twoje chińskie :D Lili spokojnej podróży!!! za pomoc w wynajęciu mieszkanka byłabym bardzo wdzięcczna.wprawdzie podróż planujemy w następne wakacje,ale ja w tym temacie całkiem zielona jestem :-/ W ogóle to drogie są tam dziewczyny kwatery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Studiuję prawo, obrona ma być pod koniec czerwca podobno ;) mają mi dać znać. Spaghetti właśnie zjedzone. Przepis : makaron na oko ja jem ok 100g ugotowanego. Sos: zmiksowane pomidory z duszonymi pieczarkami i papryką, zagęszczone łyżką jogurtu naturalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×