Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marka85

odchudzanko 15 kg do sierpnia

Polecane posty

Gość marka85

witam wszystkie dziewczyny:) od poczatku roku zamierzam zrzucic te 15 kg które przytyłam przez prace m.in i nic ale teraz jest juz tak goraco a wszystkie moje ciuchy sa za małe niczym nie idzie zakryc tego tłuszczu. musze do sierpnia wazyc 65 kg jade na wakacje i nie chce zeby sie maz za mnie wstydził. kto ze mna?? od 5 dni pije tylko koktajle owocowe naprzemiennie z jogurtem naturalnym i sokiem owocowym i cwicze okolo 40 min dziennie i zamiezam tak do 6 czerwca potem co tydzien bede dodawała sobie 1 zwykły posiłek tzn dietetyczny ale cos innego niz same owoce. waze 79 kg do 6 mam zamiar zrzucic 4 kg a do konca czerwca dobic do 70 ostatnie 5 kg zostawiam sobie na lipiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) ja też chcę schudnąć 15 kg i też jadę w sierpniu na wakacje :) pochwal się gdzie, może w to samo miejsce ;) ? Póki co zeszczuplałam 7 kg w trzy tygodnie ( w tym woda itd). Jem ok 1400 i ćwiczę pół godziny dziennie na rowerku stacjonarnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
witaj gosciu:) jade nad soline 2 sieepnia ze znajomymi wiec sie musze pokazac z jak najlepszej strony. z jakiej wagi startujesz teraz a jaka była 3 tyg temu? ja juz zrzuciłam tez 7 kg a potem zaprzestałam diety ale waga stała w miejscu teraz jest 79 i mam dokładnie 12 dni na na 4 kg nie wiem cz dam rade ale to poczatek wiec z takiej wagi powinno zejsc:) bede tu zagladac codziennie i tym razem nie moge sie poddac mój maz dał mi do zrozumienia ze chciałby albym była taka jak kiedys i pokaze bucowi na co mnie stac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do marka ale ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
173 cm i wage zawsze utrzymywałam w granicy 65 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
ale słuchajcie tak mi sie jarac chce ze masakra a nie mam fajek a sklepy pozamykane f**k...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem soooo happyyyy
o dziekuje za motywcje drogie panie - u mnie podobnie z tym, ze ja do pazdziernika sobie daje czas bo mnie czekaja imprezy w pracy gdzie trza sie w kiecke wbic (bllee - nie lubie) a opona jak stad do Grudziadza! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
happy to do pazdziernika faktycznie masz sporo czasu i kiecki blee czy imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa 89
To ja ten gość z drugiego posta :) Ja mam 165 wzrostu i zaczynałam z wagi 97 kg, teraz nie wiem ile jest bo zważę się dopiero w niedzielę, ale kilka dni temu było 90 ;) Nie jestem z siebie zadowolona bo takiej wagi nigdy nie miałam. Zawsze kręciłam się koło 70tki i wyglądałam ok. Owszem mogłabym ważyć mniej, ale 70tką nie pogardzę co nie zmienia faktu, że przede mną 20 kg do zrzucenia. Wiem, że jestem w stanie to zrobić, ale boję się tego co będzie po odchudzaniu, a mianowicie efektu jo-jo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, moge sie przyłaczyc? tez musze 15 kili zrzucic. od jesieni przytylam 20 kilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Jasne, że możesz :) Zapraszamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość player321
tez jade w sierpniu na wakacje i musze zrzucic 15kg, chce miec płaski brzuch i w miare umiesnione ciało. Mam 17 lat i jade do Mielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  SSSSSS
" Zawsze kręciłam się koło 70tki i wyglądałam ok. " - wybacz, ale to niemożliwe. Nie przy twoim wzroście 165 cm. ja mam 164 cm i ważę aktualnie 58 kg i wyglądam może nie źle, ale na pewno nie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  SSSSSS
Aha a Ty do tego jesteś taka młoda, rocznik '89? ja '83 i po ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co zrobicie ze skóra , jak tak szybko schudniecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja się sobie podobałam jak ważyłam 70 i dobrze się czułam więc to najważniejsze dla mnie. Ty możesz nawet ważyć 50 ;) nic mi do tego. Co do skóry to ćwiczę i się masuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie rolek świetna zabawa i pot leci dosłownie po pupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
czesc sierpniowa") no dziewczynki to zabieramy sie do roboty a co do skóry juz tyle razy szybkochudłam i tyle razy tyłam i nigdzy mi nic nie było. moze nie jestem mega ujedrniona jak panie z okładek czasopism ale nie przesadzajmy my nie mamy 100 do zrzucenia tylko 15 kg. a i jeszcze jedno jezeli dziewczyna wazy 70 przy 165 i czuje sie ok to znaczy ze tak jest , kazdy jest inny wiec nie wytykajmy sobie tu prosze :) słuchajcie do soboty musze zgubic 1 kg wiec ide cwiczyc 1 godz teraz i jedna po pracy. a za 2 miesiace wcisne na ten wątek swoje zdjecia przed i po i udowodnimy wszystkim niedowiarkom pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
300 kcal spalone teraz 30 min hulahop:) odezwe sie wieczorem a wy tez piszcie piszcie nie poddawajcie sie jesli objecie sie np pizza trudno to zapiepszajmy razem i palmy kcal:) a potem wszystkie podzielimy sie zdjeciami z wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
do goscia :) swoja droga wezcie sie jakos zalogujcie jesli mamy tu byc 2 miesiace musimy sie do siebie jakos odnosic. ja tez od jesieni utyłam 20 kg wiec jestesmy w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
Hej kobitki :) dołączam się do was :) mam 165cm wzrostu i ważę 62kg chciałabym zrzucić tak z 6 kg w sierpniu biorę ślub ;) na wakacje też jadę nad morze i chciałabym fajnie wyglądać :) stosujecie jakies diety? Jak chcecie dojść do wymarzonej wagi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja mam taką figurę, że wyglądam na kilka kg mniej ;) idę właśnie na rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  SSSSSS
sierpniowa, wybacz nie chcialam Cię urazić. jakiś gorszy humor miałam wczoraj ... ;) po prostu jestesmy praktycznie tego samego wzrostu i dlatego doszłam do takiego wniosku. ja w dzień porodu ważyłam 71 kg i wydawało mi się to czymś okropnym ;) dla mnie najlepsza waga przy 164 cm to 55-57 kg. no ale to też zalezy ile kto ma mięsni a ile tłuszczu. znam kobietę, która (tylko kilka cm wyższa niż ja i Ty) waży 67 kg ale to prawie same mięśnie (delikatnie zarysowane) i niemal zero tłuszczu i swietnie wygląda. ja na diecie nie jestem, tzn ograniczyłam słodycze, nie jem fast fodow nie piję gazowanych napojów ale to od dawna, zredukowałam ilość chleba i ziemniaków które kocham, jem dużo surowych warzyw i owoców ale owoców nie jem po 17syej, dużo piję wody herbaty zielonej i pu erh... jeżdzę na rowerze 2x tygodniowo 40-60minut i 1x chodze na zumbę 60 minut, w domu skalpel Chodakowskiej 2x tygodniowo... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
goscsss ja w dzien porodu wazyłam wazyłam kilogram wiecej niz teraz i to mnie dobija jeszcze bardziej jade kupic dziecku mojemu jakis prezent na 1 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
SSSSS nie jestem urażona :) wiadomo, że najlepiej bym wyglądała ważąc jeszcze mniej, ale waga 70 kg mnie usatysfakcjonuje :) Jak byłam kiedyś u dietetyczki to mi powiedziała, że od wzrostu powinno się odjąć 100 i wtedy wychodzi nam nasza idealna waga, ale według mnie to nie do końca prawda bo dużo zależy od budowy, ilości mięśni czy tłuszczu. Na siłowni jest dziewczyna, która waży 75 kg i ma może 168 wzrostu, a wygląda na 60 max. Ma idealną figurę, zero tłuszczu, boczków, szczupłe nogi. Generalnie Jak schudnę do 70tki to spróbuję osiągnąć wagę 65 :) Póki co stawiam sobie cele bardziej przybliżone tj. 80 kg. Dzisiaj zjadłam dwa wafle ryżowe i jedno Wasa bo nie chciało mi się iść na zakupy, a lodówka powoli świeci pustkami :) Na obiad mam sałatkę coś w stylu greckiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannakotka
witam jak moge to chętnie sie dołączę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Pannakotka zapraszamy :) Właśnie zrobiłam sobie na drugie śniadanie jajka z groszkiem i jogurtem naturalnym :) prawie jak jajka w majonezie ;) pychotkaaa, a nie wiedziałam, że groszek ma tak mało kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej :) właśnie zrobiłam sobie pyszny podwieczorek: pół kubeczka jogurtu naturalnego, banan wkrojony do tego i trzy łyżki płatków śniadaniowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
sierpniowa a ja własnbie wypociłam z 600 kcal , pokłóciłam sie z mezem i ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja na noc pojeździłam na rowerku pół godzinki i miałam iść spać, ale oczywiście się zasiedziałam. Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×