Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marka85

odchudzanko 15 kg do sierpnia

Polecane posty

Gość Sierpniowa89
Smerfetka kwatery można znaleźć tanio, zależy też czego oczekujesz ;) w Bułgarii na miejscu jest tanio jeśli chodzi o jedzenie, nawet w restauracji, zwłaszcza że chcecie wybrać mniej popularne miejscowości. Chorwacja zrobiła się dość droga. Co do ważenia to dopiero za 10dni będę u rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka555
Sierpniowa 10 dni bez ważenia -chyba bym nie wytrzymała ;-) Jestem z dzieciakami na dworzu. Przynajmniej jedzenia tu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja się chciałam poopalać na balkonie to mnie burza wygoniła :D mam nadzieję, że u Ciebie nadal ładna pogoda bo u mnie nagle zerwała się wichura i zaczęło padać. Teraz na kolację jem dwie kromki ciemnego pieczywa leciutko posmarowane serkiem śmietankowym z rzodkiewką. Mam nadzieję,że nie przekroczyłam dziś 1200. Od jutra dorzucam ćwiczenia, więc waga zacznie szybciej spadać. Co do ważenia to korci mnie, ale nie chcę się też zniechęcać bo zobaczę, że spadłam np tylko 1 kg i zacznę świrować, nie jeść i nic z tego dobrego nie będzie :) Myślę, że z dietą 1200 kcal uda mi się do końca lipca schudnąć co najmniej 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Smerfetka masz może jakieś sprawdzone źródło, które wskazuje jakie produkty należą do jakiej grupy w diecie niełącznej? Sprawdzałam teraz trzy strony i na każdej pisze co innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka555
Ja z kolei gdy widzę słabe efekty załamuję się i opychać się zaczynam :-( Powiem Ci,że też sprawdzałam różne strony i rozbieżności straszne :-/ Ja trzymam się tego,że jogurt,kefiry,maślanki to białka. U nas nadal słoneczko świeci.Blisko stolicy mieszkam :-) Ja na kolację sobie koktajl truskawkowy zrobiłam i własnie go popijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
czesc dziewczynki wybaczcie ze nie było mnie kilka dni ale przyjechal mój mezus no i byłam zajeta innymi sprawami, ograniczanie sie gdy on jest nie było takie trudne4 jak mi sie wydalwalo nie schudłam przez te 4 dni ale tez nie utylam jutro znowu ostro sie biore do cwiczen. idzie mi to odchudzanie jak po gruzie juz nie wiem co robic 1000 kcal i nic nie leci w dól niby cm jakos ida leniwie ale to mimo wszystko za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja kiedyś jak byłam i dietetyka to mi powiedział, żeby nie przejmować się przestojami wagi tylko robić swoje :) Organizm się broni, ale nic mu to nie da ;p Ja teraz jestem strasznie głodna, a nie wiem czemu bo zjadłam na kolację dwie kanapki z rzodkiewką i wypiłam dużą szklankę wyciśniętego soku z grejpfruta z dodatkiem wody gazowanej. Nie wiem czy to prawidłowa oznaka,że chodzę codziennie głodna spać no ale miejmy nadzieję, że do sierpnia zrzucę z tyłka chociaż 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawazylam sie, musze wiedzien na czym stoje. Zaczynam dzis z wagi 76,4 kg. Za mna -8 kg, Przede mna 11,4 kg do zrzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ładny wynik :) ja mam ważenie dopiero w niedziele ale mimo diety boję się wejść na wagę, że schudłam np tylko kg id ostatniego ważenia. Dziś dwie ciemne z warzywami, potem sok z grejpfruta x wodą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimja
hej nie mialam czasu ostatnio zajrzec u mnie cienko dieta jest ćwiczenia tez a z 74.200 zrobiło się 76:-( nie rozumiem porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Mimija nie zniechęcaj się, może to przestój tylko i za chwilę spadnie np kilka kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja właśnie robię obiad ala chińskie. Paprykę udusilam, do tego usmażylam bez tłuszczu kurczaka w sosie sojowym, dałam dwie łyżki kukurydzy i kiełki mung. Wszystko wymieszalam z makaronem sojowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ja dzisiaj tradycyjnie na śniadanko dwie kromki chleba ciemnego,a na obiadek pierś z kurczaka pieczona + pomidorki z cebulą.Teraz popijam kawkę,bo strasznie senna byłam. mimija może @ się zbliża i stąd waga nie spada? marka ile Ci już spadło od założenia topiku?dasz radę z tymi 15kg do sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa jak paryczkę udusiłaś? a tego kurczaka na tym sosie sojowym smazysz? ostatnio wyczytałam w swojej diecie,że makaron sojowy to białko,więc po zakupach sobie Twoją chińszczyznę zafunduję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Na patelnię teflonowa wlewam trochę wody i na to wrzucam paprykę, jak zmięknie to wrzucam kurczaka polanego sosem sojowym i razem to "smaże". Sorry za błędy ale piszę z telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierpniowa, ladny wynik, ale na urlopie 3kg przybylo... Mam nadzieje, ze nie sa trwale i szybko spadna. Dzis przyszla prenumerata shape z plyta chodakowskiej. Mam juz chyba 2, wiec chyba trzeba zaczac cwiczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis pustki mialam w lodowce, wiec rano kawa potem twarozek z pomidorkiem, rzodkiewka, bazylia i ogorkiem. Teraz sie obudzilam, nie przytomna jestem... kawe pije i ide robic piersi z kurczaka z warzywkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Lilja nie przejmuj się tymi dodatkowymi kilogramami bo w końcu wczasy rządzą się swoimi prawami :) Ciężko żebyś nie zjadła i się nie napiła pyszności na urlopie jak nie dość że zapłacone to na wakacjach wszystko smakuje lepiej niż w rzeczywistości ;) My wykupiliśmy sobie pobyt ze śniadaniami ( szwedzki stół) więc będę się starała jeść dietetycznie. Najgorzej będzie wieczorem na imprezach bo ja lubię alko i to niestety półsłodkie winka i drinki, które jak wiadomo mają masę pustych kalorii. Póki co mam 7 tygodni na zrzucenie kilogramów :) Obym schudła jeszcze 10 kg to będę bardzo zadowolona ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Postanowiłam,że od poniedziałku idę na basen razem z moim mężem :) Wykupimy sobie karnet na 12 wejść , dzięki czemu 3 razy w tygodniu będę mogła godzinkę popływać :) Szczerze mówiąc nie przepadam za ćwiczeniami, a basen i rower bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruska2828
czesc, ja mam do zgubienia 16 kg aktualnie waze 76kg, a chce 60....dziewczyny jaka diete macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Sandruska ja mam teraz dietę 1200 kcal i staram się ćwiczyć chociaż nie zawsze mi to wychodzi bo co tu ukrywać nie lubię ćwiczeń :/ Wcześniej jadłam 1400, ale ćwiczyłam troszkę więcej. Ponad to w tej diecie oprócz tego, że obcięłam sobie limit dziennego zapotrzebowania to odstawiłam słodycze, napoje gazowane, alkohol, jasne pieczywo, wszelkiego rodzaju czipsy i tego typu przekąski. Staram się nie jeść po 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Sandruska a ile masz wzrostu?? Mi tez sie marzy 60 kg, ale na razie chce dojsc do 65 a potem zobacze jak bede wygladac.Ja jem glownie warzywa, mieso, nabial, owoce, staram sie rano spozywac, pije wode, herbaty, kawe 1 -2 dziennie, kefir, czasem swiezo wycisniete soki lub koktajl z swiezych owocow i jogurtu naturalnego. Czasem zjem chlebek, ale staram sie zytni, jesli makaron to pelnoziarnisty ale staram soe jesc jak najmbiej weglowodanow. Reszta najadam sie tak zeby nigdy nie buc glodnym! Jak chce cos pochrupac to jem migdaly lub orzechy. Jem normalny nabial, nie jakies light produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka555
Lilja wiadomo,że szkoda zgubionych wcześniej kg,bo pewnie łatwo nie przyszło,ale przecież po to jest urlop,żeby zaszaleć na nim ;-) Teraz weźmiesz się do roboty i zrzucisz zaraz zbędne kg. sandruska ja staram się stosować dietę rozdzielną.Nawet dzisiaj zdbyłam książkę do tej diety,są w niej przepisy,ale kurczę nie bardzo one do mnie przemawiają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
sierpniowa ja juz tez chociaz 10 kilo chce zrzucic zeby byc taka jak zeszłego lata, chyba sobie w lipcu kupie karnet na siłownie. a waga ile moze stac?? to juz ze 3 tyg litosci!!!!! ja przewaznie na sniadanie to jogurt, potem obiad mieso gotowane z brokułem, kalafiorem albo mizeria lub inna surówka potem w pracy grachamka z szynka bez smarowania no i na kolacje iwic albi koktajl i co i nic juz k***a nie mam siły ino mi sie ryczec chce. woem ze poddanie sie nic mi nie da ale wago i cm spadfajcie nie chce byc spaslakiem zostalo mi 55 dni kg na 5 dni wiec wazenie wypada mi na pon rano waze sie w cichach na wadze w pracy wiec zawsze ten kg odejmuje jem 1200 kcal ze 400 wycwicze prace mam korewsko ciezką wiec co jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmutnaLilja
Marka na pewno sie ruszy, niestety czasem sa zastoje i trzeba sie uzbroic w cierpliwosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
no mam nadzieje lilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Marka nie dziwię się, że jesteś zła bo to strasznie demotywuje. Ja to nie wchodzę na wagę za często , tylko jak jadę do rodziców, a akurat tak się złożyło, że dopiero w przyszły weekend do nich wpadnę ( mieszkają 100 km ode mnie). Z tego co piszesz to faktycznie mało jesz. Ja codziennie chodzę głodna spać i mam nadzieję, że jakiś efekt będzie bo inaczej to chyba zacznę płakać. W zeszłe wakacje ważyłam coś ok 70 kg i wyglądałam według mnie dobrze. Teraz gdybym miała chociaż 75 ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marka85
oj sierpniowa skad ja to znam dobra nie poddajemta sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka555
Dzień Dobry :) weszłam dzisiaj na wagę,a tam tylko 30dag mniej od niedzieli :( A tak pilnuje diety,biegam i na rowerze jeżdżę. Marka o może wagę masz popsuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry! U mnie na sniadanko koktajl: jogurt grecki, kilka teuskawek i borowek i banan. Teraz zmykam do pracy, pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×