Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość 1995
Witam ten kto po egzaminie prosimy o więcej info na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111
jesli ktos zna tresc zadania to prosze o napisanie na alicja19buziaczek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
treść zadania napiszcie na forum zeby wszyscy widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez proszę sylwia.dudala@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1995
Na innym forum piszą coś o chuście trójkątnej na co po co? Piszcie ludzie coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co jeszcze pisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela55
do gościa 1995, na jakim forum uzyskałeś info o chuście trójkątnej? Podaj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poproszę o treść zadania jak ktoś już zdawał mariolaaa144@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćisko
Dajcie jak po kolei i co trzeba zrobić wszystko jeśli ktoś tak miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun2016
Ja też poproszę o więcej wskazówek dotyczących treści i zadań na egzaminie. monikaduczmal@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś zdawał ten egzamin czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mycie głowy, mycie zębów ,zmiana pampersa, mycie chorego w łózku , sadzanie chorego na wózek inwalidzki , karta goraczkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, myślę, że po ukończeniu szkoły macie niezbędną wiedzę i zdacie egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bubu
To jest niemożliwe samo mycie pacjenta w łóżku zajmuje trochę czasu nie może być tyle zabiegów na egzaminie nie róbcie sobie żartów z poważnych tematów, niech odezwie się ten kto faktycznie zdawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie błagam to nie sa zarty niech ktos w koncu napisze co bylo i poda tresc zadania plis bo wszyscy sie stresujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie chrzanić głupoty i poczekajmy na wiarygodne informacje. Każdy się denerwuje, ale zachowujcie się trochę doroślej i profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Kraków zdaje 24-26 czerwca. Ja chodze do Cosinusa i mam 24 o 16:00. Nie wiem skąd ten 8 czerwca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli co wszyscy zdaja koncem czerwca ? to tez jakas bzdura. a nagle od poczatku czerwca nic sie nie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cosinus nowa huta ma 8,9 czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam szczecin zdaje pisemny 17 czerwca a praktyczny 22 czerwca:) nie bójcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiałam z asystentem egzaminatora (owszem, zadania nie zna, ale musi wiedzieć jakie sprzęty do egzaminu kupić) i tak jak ktoś już wcześniej napisał, w zestawie są potrzebne rzeczy do mycia głowy, mycia zębów, zmiany koszuli, zmiany pampersa, jest również chusta trójkątna (może będzie temblak) i wózek inwalidzki. wierzyć się nie chce że aż tyle wszystkiego kazali przygotować, więc zapytałam się koleżanki z innej szkoły, która też jest na opiekunie i to wszystko potwierdziła. możliwe, że zadanie będzie takie by tylko przygotować zestaw do mycia głowy a np. będzie tylko umyć zęby. ponadto może być tak, że będą jak zawsze przygotowane dwa łóżka, ale mogą być zadania podzielone na pół- osoba A myje głowę i zakłada pampersa, a osoba B zęby i zmienia koszulę. a razem zakładają temblak i transportują pacjenta na wózek. może to być nierealne, ale warto zauważyć, że egzamin zawodowy trwa nawet miesiąc, więc tak jak tutaj, niektóre osoby wiedzą do czego się przygotować, mając późniejszy termin. może oke stwierdziło, że im to nie pasuje i próbują kombinować na naszą niekorzyść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kazali przygotować zestaw do mycia wlosow, mycia zębów, wózek inwalidzki. Moja siostra pracuje w Siódemce. W tym przypadku informacja pewna. Zero chusty i pampersa. I tak się teraz zastanawiam do czego się gł. przygotować. Zdaje z op.med. Sosnowiec. Praktyczny mamy 20.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie tak mi si e wydaje, że ta chusta może być dla zmyłki a pacjent jest normalnym pacjentem w pampersie więc nie będzie trzeba zmieniać go. Ludzie tu sieją panikę i sami tworzą plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanki i koledzy zdający w czerwcu 2016 nie jest prawda ze w Krakowie egzaminy były 8 czerwca . EGZAMINY PRAKTYCZNE ZACZYNAJA SIĘ W CAŁEJ POLSCE OD 18 CZERWCA GODZ 8 I TRWAJĄ W ZALEZNOSCI OD REGIONU DO 3 LIPCA egzaminy które były 8 to egzaminy próbne pozdrawiam zdających z całej Polski i czekam na ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ja będę 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymam y kciuki czy można dowiedzieć się coś nieco po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćisko
To skąd te wszystkie pomysły co będzie, co może być jeśli nikt jeszcze nie zdawał do tej pory? Nie rozumiem zdawał ktoś czy nie zdawał wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zdawał . Ja zdaje jako 1 ...Egzamin mam 18.06 na godzinę 8 ...POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×