Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość anmarika
prośba o kontakt zdających cosinus kraków... lub osoby które pisza 14. 06 dajcie znać co było na egzaminie praktycznym .jakąkolwiek info anmarika@wp.pl . Na co nałożyć szczególny nacisk ?(mycie głowy? , mycie zębów ?) Trzymam kciuki za wszystkich zdających! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pisał z Krakowa że ma byc mycie zębów lub/i mycie głowy czy to są aktualne informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam nadzieje że mi pomożecie, bo prześladuje mnie to pytanie,a może któraś już zaliczała praktyczny, albo cokolwiek wie.Otóż,jeśli np, klasa jest podzielona na 3 grupy, to ta grupa która ma np na 12, ma takie same pytania(zajęcia) na praktycznym, co Ci na 8? Z góry dziękuje i trzymajcie kciuki : *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela55
Zadanie praktyczne jest takie samo dla wszystkich szkół w Polsce, niezależnie od godz. o której zdajesz. Tak było do tej pory, nie słyszałam by w czerwcu miała by być jakaś zmiana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak maja to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ela55 czy wiesz co jest na praktycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela55
Niestety nie...też czekam niecierpliwie na info;) Mam nadzieje że wreszcie ktoś się podzieli tematem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakich stronach jeszcze sprawdzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na pewno już gdzieś zdawali w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jest podobnie na praktycznym tzn 3 grupy, i zasugerowali nam że będą dwa zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli 2 różne zestawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie litości napiszcie co było na praktycznym.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja podejrzewam, że osoby na sali będą robiły dwa różne zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli grupa ma 12 osób to jest podzielona na 3 osoby na jedną godz np. Na 8.00. jedno zadanie jest dla wszystkich!!!!!!! Każdy ma to samo!!!! Tylko ze każdy indywidualnie to robi i opisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wytycznych są dwa zadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o podpowiedź jakie zadanie było na praktycznym, piszcie błagam ewa.ewelina68@wp.pl Ja zdaję praktyczny 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o podpowiedź jakie zadanie było na praktycznym, piszcie błagam ewa.ewelina68@wp.pl Ja zdaję praktyczny 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela55
ja też poproszę...o temat na praktycznym na adres: email1414@interia.pl Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napiszcie w końcu jakie było zadanie na praktycznym bo oszaleje. Plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie weźcie na wstrzymanie. Skoro nikt nie pisze co było tzn, że NIE WIE CO BYŁO i pisanie co drugi post napiszcie błagam itp jest denerwujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga23034
Po pierwsze: sami wpędzacie się w stres Po drugie OKE Gdańsk podlega pod Karków, tak jak i inne miasta Po trzecie nie możecie znać wytycznych bo to jest klucz oceniania egzaminatora i nie ma prawa nikt znać tego. Po czwarte: zadanie praktyczne jest dwuczęściowe zazwyczaj, czyli to co robisz manualnie plus opis czynności lub problemów dotyczących pacjenta, ewentualnie wypełnienie karty gorączkowej lub też innych dokumentów PRZESTAŃCIE WYMYŚLAC TAKIE RZECZY, bo wzajemnie się wprowadzacie w błąd. I NAJWAŻNIEJSZE: CZYTAJCIE FORUM OD POCZĄTKU OD STRONY 83, A BĘDZIECIE ZNAĆ ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA CO NIEKTÓRE . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiamiazga1
Proszę o jakiekolwiek info co było na egzaminie , na email: klaudia-miazga@wp.pl !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie jakiekolwiek info co było na praktycznym na email: klaudia-miazga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mycie głowy ..Mycie zębów ..przygotowanie pacjenta do wyjazdu na badania diagnostyczne i przeniesienie go na wózek inwalidzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela55
hej a w jakim stanie pacjent, jakie dolegliwości? Możesz napisać coś wiecej? Podaję swój adres: ebiuro@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli można to ja też poproszę jakieś info na maila: ola.ladybird1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu by dziewczyna pisała do wszystkich. Z tym myciem głowy i zębami to musi być prawda bo powtarza się na forach. Skoro wózek i pacjent no to raczej dość sprawny. Jedna opiekunka nie dźwiga sama pacjenta. No to mamy temaciki. Super bo wiadomo na czym się skupiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się mylisz, pacjenta nie dźwigasz tylko przenosisz, z łóżka na wózek i odwrotnie robi to jeden opiekun. Sprawdź tematy / algorytm o przemieszczaniu pacjenta leżącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne jest również to czy jest faktycznie mycie glowy czy tylko przygotowanie zestawu do tej czynności, bo jest to czasochłonne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć!!! Proszę o informację nt egzaminu opiekun medyczny czerwiec 2016 na poniższego maila: malutkaaaa@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×