Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość paul2910
Hejka ma ktoś może wyznaczony termin egzaminu praktycznego? W zachodniopomorskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy sie zaczynaja egzaminy praktyczne w Polsce? I gdzie najwczesniej wie ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Siedlach 28-30.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Otwocku bodajże 20-23.06. Dawajcie znac kto kiedy ma by się porozumieć co bylo na praktycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka_ak
ja mam egzamin w Brzegu 20,06 godzina 8,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomorskie(Tczew) 30.06-2.07. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekamy na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki ja tez czekam na info.badzmy aktywne. U nas 20.06. Bede sie odzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbogna
Drogie koleźanki po fachu, zdawałam w styczniu 2016, jestem po egzaminie. Mogę Wam podpowiedzieć tyle, ze Ci co zdawają jako pierwsi mają niestety pecha, bo niewiedza co będzie, ale przeważnie nauczyciele w szkołach co Was uczą na ok tydzień przed egzaminem wiedzą co będzie bo muszą wiedzieć jakie materiały i przybory przygotować do egzaminu, np materiały do stomii, czy np zmiana pościeli lub jeszcze inne. Niektórzy nauczyciele w szkołach są przychylni i powiedzą co ma być. Jak co roku Ci pierwsi przekazują następnym co było, trzymajcie się dziewczyny, powodzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5
U mnie egzaminy zaczynają się 18.06 /LUBLIN/. Dam wam znać co u nas było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5
Aga jeszcze raz ogromne dzięki. Odezwę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkakasia
Witajcie, Mógłby ktoś przesłać co było na egzaminach ( opiekuna medycznego w czerwcu 2016 ) u nas jest pod koniec czerwca, byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje na mój e-mail: kasienka.kasia@wp.pl A może jest ktoś kto ma jakieś ciekawe testy lub notatki? Ja mogę przesłać Wam testy które udało mi się znaleźć na stronkach. Czy jest ktoś na kogo mogę liczyć w tej sprawie? Z góry dziękuję Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zdaję sobie sprawę, że już pewnie było pisane na ten temat trochę, ale ten wątek jest taki dłuuugi. Może byłby ktoś tak miły i dla przypomnienia napisał jak wygląda egzamin praktyczny tak krok po kroku. Co tam trzeba napisać, co wykonać, na co zwrócić uwagę? Czy jest ciężko? Nauczyciele coś tam wspominali nam o egzaminach, ale każdy mówi co innego i nie wiadomo już komu wierzyć. U nas w podkarpackim egzaminy będą 21-22 czerwca. Też oczywiście zajrzę tu, by napisać co było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiza
Hej. U nas ( Szczecin) egzaminy bedą 17.06(teoretyczny) oraz 22.06 (praktyczny). Trzymam kciuki za zdających :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkakasia
Witajcie, Mógłby ktoś przesłać co było na egzaminach ( opiekuna medycznego w czerwcu 2016 ) u nas jest pod koniec czerwca, byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje na mój e-mail: kasienka.kasia70@wp.pl A może jest ktoś kto ma jakieś ciekawe testy lub notatki? Ja mogę przesłać Wam testy które udało mi się znaleźć na stronkach. Czy jest ktoś na kogo mogę liczyć w tej sprawie? Z góry dziękuję Pozdrawiam PS Przepraszam ale we wcześniejszym poście źle podałam adres e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka_ak
no nic musimy się trzymać razem ,jak będziecie mieć 18.czerwca egzaminy to cała Polska będzie trzymać za was kciuki , a my którzy zdają po 18, czerwca będziemy z niecierpliwością czekać na wasze relacje pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dori21
u nas w Ełku 20 -21 06,czekam na info z Lublina jak będzie po,oczywiscie trzymam kciuki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś chce jeszcze poćwiczyć testy to zapraszam http :// opiekunblog .blogspot .com/p/ blog-page_22.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiek
Witam w rzeszowie praktyczny na opiekuna 26.06.ja pierwsza jak ktoś może mi podpowiedzieć co było to bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toruń 17 czerwiec pisemny 22 czerwiec praktyczynyPiszcie co było w innych miastach. Wchodze 22 jako pierwsza o 8 rano. Ratujcie. Na samą myśl mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. 17 mam teorie a 19 praktyka!! Opole. Powodzenia wszystkim!!! Dam znać co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun2016
Witam. W Lesznie egzamin praktyczny jest 19 czerwca, więc jak tylko ochłonę po nim, to dam znać co było. Nie ukrywam, że się już nim troszkę denerwuję. Pozdrawiam wszystkich opiekunów i tych przyszłych. Trzymam za zdających kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyśl 17 czerwca pisemny, 18-21 praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w pile mamy 19 prośba do osób które maja 18 by napisaly co było w tym samym dniu jak to możliwe .Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z innej beczki odrobinę:bardzo proszę, jeśli ktoś zdaje egzamin na kierunku OPIEKUN OSOBY STARSZEJ...odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×