Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyśka799

Egzamin zawodowy opiekun medyczny

Polecane posty

Gość gość
Dzięki Aga za wsparcie, również proszę o info od osób, które zdają egzamin z opiekuna osoby starszej. Pozdrawiam i trzymam kciuki za osoby zdające w tej sesji egzaminy. Ze swojej strony mogę obiecać, że jeżeli będę mieć jakieś informacje dotyczące egzaminów, to je tu umieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich.Czy ktoś ma egzamin pisemny przed 17 czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błagam co jest na tym praktycznym w czerwcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce pisemny wszedzie jest 17 czerwca tylko praktyczny jest w innym terminie czy ktoś już zdawał praktyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno praktyczny zaczął się od 30 maja, ale nikt z tu piszących nie deklarował tego terminu, więc nie wiem czy to pewne info. Poczekajcie cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam pytanie. Jeśli np, klasa jest podzielona na 3 grupy, to ta grupa która ma np na 12, ma takie same pytania(zajęcia) na praktycznym, co Ci na 8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Kraków 17 test, 18 - egzamin praktyczny. Z wytycznych, które nasza prowadząca dostała, ma być mycie głowy i/lub mycie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły wiedzą prędzej co będzie na egzaminie bo muszą dokładnie wyposażyć pracownię egzaminacyjną. mogło by być mycie głowy - a myśle że może bedzie mycie głowy i toaleta twarzy. Praktyka 17 jest wszędzie a teoria zależy jak szkoła sobie ustali. praktyczny to jest test z 40 pytaniami. testy z lat poprzenich są na necie. Z tego co się zorientowałam kilka się powtarza albo treść pytania jest inna. Warto sobie rozwiązać przed egzaminem kilka i potrenować. Powodzenia życzę wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Bolesławiec . Teoria 17.06 godz 14:00 praktyczny 24-26 czerwca , Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teoretyczny to jest test z 40 pytań! !! Pomyłka. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś Ci się pokrecilo. Teoria to te 40 pytań i wszyscy w Polsce mają w tym samym czasie 17 czerwca. Zadanie też jest jedno na Polske i to jest ten egzamin praktyczny. Zauważcie, że jak jest napisane w necie egzamin np styczen 2016 egzamin pisemny czy praktyczny to nigdzie nie jest napisane czy to z pomorskiego czy z wielkopolski. Też słyszałam, że niby egzamin praktyczny rozpoczyna się pod koniec maja ale wczesniej niz 19 jak widać nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie jest to zadanie na praktycznym? bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie szkoły sobie ustalają termin praktycznego tylko OKE w Krakowie ustala terminarz egzaminu praktycznego dla każdego rejony Polski, zaś teoretyczny czyli testy (te 40 pytań) są w jednym dniu dla wszystkich o jednej porze. Szkoły dostają wytyczne jak przygotować stanowisko do egzaminu praktycznego, jednak nie dostają treści zadania. Co będzie na praktycznym wiadomo dopiero w momencie jak pierwsza grupa wejdzie na egzamin i przy nich komisja otworzy kopertę z zadaniem. Przy kolejnych osobach z następnych godzin i dni też jest uroczyste otwarcie koperty z zadaniem ale i tak jest ono na 99% takie samo jak u zdających wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli miałoby być mycie głowy to zapewne połączone z toaletą twarzy, szyi i klatki piersiowej jednak wątpię, bo to czasochłonne. Mycie włosów może być skrócone do przygotowania zestawu przez abiturientów i opisania potrzebnych czynności. Nie mieszajcie sobie w głowach. Poczekajcie cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam egzamin praktyczny 25.06 (Śląsk). Kochani dajcie znać co było na praktycznym. Zostawiam meila ksym@op.pl i gg 7375516. Mam nadzieje, że znajdzie się jakaś dobra duszyczka która się podzieli info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się tym co miał na praktycznym w czerwcu 2016 roku na opiekunie medycznym? Prosimy o inf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszli opiekunowie u nas 25 praktyczny. Dam znać jak mi poszło i co było, ale zaczynam się pomału stresować.Bardzo proszę jeśli ktoś ma wcześniej egzamin praktyczny dajcie znać będę wdzięczna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antares1114
Witajcie. W województwie kuj-pomorskim już były egzaminy praktyczne, lecz z bólem zawiadamiam że jak narazie nie znam zadań z tego egzaminu. Jak tylko coś będę wiedziała to zaraz dam znać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mam ogromną prośbę do wszystkich co już zdawali egzamin zawodowy z opiekuna medycznego z części praktycznej czerwiec 2016 by podzielili się informacja co było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela55
Cześć:) w Warszawie ( w niektórych szkołach) egz.praktyczny 18-20.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kujawsko pomorskie podlega pod oke Gdańsk nie wiem jakie są gdzie terminy ale u nas w rejonie oke Gdańsk mamy ezgamin praktyczny 22,23,24 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam napiszcie co było na praktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminy się już zaczeły bo ja mam nawet 14 czerwca tylko jeszcze nie wiem co bedzie? jak ktos wie co bedzie to prosze napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosinus w Krakowie zdaje 8, 9 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cosinus w Krakowie ma 8,9 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela55
Trzymam kciuki za koleżanki i kolegów z Cosinusa w Krakowie, jak widać chyba będziecie "pierwsi" zdawali. Czekamy na wieści od Was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie napiszcie co mieliście na egzaminie praktycznym. Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja sie przylaczam egzaminy mam 17 pisamny a praktyczny 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem po wypadku samochodowym i nie miałem się kiedy uczyc prosze podajcie co było na praktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×