Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Gość Anetq78
A wiec jestem po wizycie u lekarza. Bardzo zadowolona :D Lekarz przejrzał cała moja historię starań. Męża skierował na badanie nasienia bo poprzedni lekarz mówił ze są w porzadku a ten że na granicy normy tak ledwie ledwie. Ma zrobić badanie teraz i brac fertilman przez 3 miesiące i zobaczyć czy będą lepsze. Więc we wtorek badanie nasienia u M. Mi przepisał badanie krwi ths prolaktyna,crp, i coś jeszcze niestety nie mogę się doczytać. dodatkowo prześledził ze mną cały mój cykl z poprzednich 3 miesięcy. Sprawdził budowę macicy i szyjki ze względu na konizacje. Jest krótka i jak uda się zajść to będą szwy ale o tym na razie się nie martwię. Ogólnie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Jestem po wizycie u lekarz. pokazałam lekarzowi cała moja historię starania. Dokładnie ją prześledził. Obejrzał wyniki męża sprzed roku i powiedział że są słabe na granicy normy. Wiec we wtorek idziemy na badania nasienia potem przez 3 miesiące fertilman i znowu powtórka badania. Natomiast u mnie dokładne badanie budowy macicy i szyjki. Prześledził miesięczki z ostatnich 3 miesięcy. Ze względu na konizację będą szwy jak wreszcie zajdę w ciaże ale na razie się tym nie przejmuję. Dostałam skierowanie na badanie prolaktyny ths crp i coś jeszcze ale nie mogę się doczytać. Jutro idę na badania krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Sorki napisałam dwa razy bo myslałam że się skasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Anetka to super wiadomość :-) oby teraz bylo lepiej:-) a ty będziesz miala monitoring cyklu czy jak? Pytalas go o ten femifertil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipa////:( test negatywny i @nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
O ff pytalam lekarz jest sceptyczny do takich wynalazków ale mówi ze nie zaszkodzi. Na monitoring od następnego miesiąca narazie badania musze porobić. I jeszcze infekcje złapałam pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Gościu może @ sue spóźnia. Długo się staracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie rok. Okres mam raczej regularny, co 30dni. Czasem bywało że się spóźnił tydzien ale to rzadko. Miałam bóle brzucha od 10.05 do 13.05) ale nie były to owulacyjne bo robiłam testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem dziewczyny ze psychika tez robi swoje. I wiem to po sobie. Często po stosunku moje myśli krecily się kolo ciąży itd i nigdy nic zawsze @ przychodzila. A w ta ciążę wiem dokladnie kiedy zaszlam, wtedy kiedy spieszylismy się na imprezę i nie mialam czasu nawet pomyśleć o ciąży i jestem pewna ze to wtedy bylo:-) zresztą nawet zgadza sie to z USG dlatego naprawdę sprobujcie trochę odpuścić wiem ze jest mega ciężko ale jak Mi się udalo to i wam się uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
a który to był dzień cyklu.to już trochę czasu się stracie a robiłaś jakieś badania. Czy na razie liczycie na naturę. My z mężem też się staramy w sumie już dwa lata wiem ze może jestem za bardzo nakręcona na ciąż. Ale tak bardzo bym chciała........ a tu trzeba czekać i czekać. Trzeba mieć nadzieję. Zbliżają się wakacje moze wtedy coś zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Paulinka masz rację jak ja zaciążyłam pierwszy raz to właśnie było szybko po imprezie :P nie myślałam wtedy nawet o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś 30 dc, robiłam cytologie i badanie krwi, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochamy się jakoś co 3 dni.także sama juz nie wiem w czym problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Cytologia jest aby sprawdzić stan szyjki czy nie ma tam jakiegoś raka. Nie ma nic wspólnego z płodnością. A badanie prolaktyny progesteron tarczyce nasienie męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
My w dni płodne kochamy sie co drugi dzień aby nie przeoczyć owulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic oprócz tego nie robiłam bo w jeszcze liczyłam na naturę ale powoli pojawia mi się myśl że w czymś musi tkwić problem. Muszę zabrać się do innych badań... Myślałam że przez papierosy męża albo przez to że szybko przytyłam, choć od roku wagę utrzymuję. Różne myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś rano zrobiłam test, negatyw, a @ nadal nie ma ehhh spóźnia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Ja wam powiem jakie mi lekarz kazał zrobic badania jak zaczelismy sie starac po tych poronieniach: HORMONY: -Prolaktyna -Progesteron -Testosteron -Estriadol -FSH TARCZYCA: -TSH -FT4 -FT3 -anty TPO To jest taka podstawa ja miałam jeszcze w chlere przeciwciał ale poki co wam to nie jest potrzebne. Wazne jest to zeby takie badania wykonywac w 4 dniu cyklu bo jak zrobicie to w innym dniu to one nie sa wiarygodne tak moj lekarz mowił wiadomo jak zrobicie w 3 dzien to tez sie nic nie stanie:) I tak jak Anetka mówi badanie nasienia meza:) wiem, że ciezko ich namówic na takie badania no ale co zrobic:) ja tak fochem strzeliłam ze na nastepny dzien sam pojechał i zrobił hahahha;) -LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki dziewczyny, dam znać co i jak. Paulina dzięki że napisałaś mi te badania!:) P.s. zaczyna mnie boleć brzuch często , pewnie @ przyjdzie jutro albo pojutrze, nie spóźni się aż tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Ze mnie tez w grudniu tak za żartowała sobie @ przyszła po 39 dniach i milion testów każdy negatywny a mimo to miałam nadzieje że się udało. Strasznie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 111
Dzis 25dc i cisza wczoraj plamienia ale ucichlo. Czy moglo to byc plamienie inplantacyjne? Chce z rana zrobic test. Mam wzdety brzuszek i bolesi pod brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 111
Plamienie wystapilo w 10dniu po owulacji. Bylo koloru brazowego potem rozcienczona krew pod kolor rozowy. Sama juz nie wiem czy to nie jakas infekcja ale nic mnie nie swedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba czekać na test nikt nie jest wróżka aby wiedzieć co tam się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Ale ktoś milutki nie ma co. Mysle ze cierpliwości i wszystko się wyjaśni w swoim czasie. Zrób test w terminie spodziewanej @ i wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
A co tu taka cisza. Miałam dzisiaj chwile aby pomyśleć i doszłam do wniosku ze poronienia można bylo uniknąć gdyby lekarz dal mojemu M wczesniej jakies wzmocnienie żołnierzy. Bo badanie bylo w kwietniu a ciąża w sierpniu jestem taka zla na tego lekarza żeruje na ludzkim nieszczęściu bogacąc sie na cierpieniu ludzi. Bo slabe plemniki równa sie źle wykształcony zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Dziś 27dc jutro @ wczoraj robiłam test ale negatyw pewnie w tym cyklu nam nie wyszło :( a te plamienia w 24dniu cyklu to nie wiem co było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ::)) nie odzywalam sie bo dwa dni lezalam w szpitalu ::)) Po wizycie lekarz stwierdzil mi twardy brzuch i polozyl mnie do szpitala::)) Obawial sie ze macica skurcze zaczyna robic ale pod ktg ani jednego zarysu ::)) faluszywy alarm::)) najprawdopodobniej moja dzidzia sie zaczyna ruszac z tad ten twardy brzuch::)) Mialam cudowne usg zrobione juz na pewno to bedzie dziewczynka::)) Widzialam jak otwiera buzke jej nosek oczki::)) jak sie raczka za ucho trzyma ::)) jakie ma stopki malusie no jestem pod wrazeniem takim ze ciezko co kolwiek opisac ::)) jestem taka szczesliwa i jak mysle o tym usg to lezka w oku az sie kreci z tej radosci ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×