Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Hejo:-) U mnie nawet spoko jak zwykle pol dnia przespalam:-) hehe. Czasami mam takie dziwne kucie w pochwie. Eh wczoraj narzekalam ze cycki mnie tak nie bola? To później wieczorem mialam takie wielkie i obolale ze nie wiedzialam jak sie polozyc hehe. Ale wiecie co ja wiem ze u mnie nic nie wiadomo ale teraz jestem w dobrych rekach, w każdej ciąży mowilam sobie a nic nie kupuje bo kozę się cos stać itd i wlasciwie takie negatywne myśli mialam a teraz stwoerdzilam ze od początku będę sobie cos kupować dla dziecka żeby się cieszyć ciąża i myśleć caly czas ze będzie pozytywnie ze napewno będzie dobrze ze juz nic nie ma prawa się stać. Może tak sie uda. A ty Dywan jak tam fajnie juz masz 15tydzien mozesx się cieszyć ze tej najgorszy okres minol. W którym tygodniu widzialas zarodek z bijącym serduszkiem? Ja bylam w czwartek i widzialam tylko pęcherzyk a teraz 2 kwietnia mam zobaczyć podobno zarodek z bojacym serduszkiem:-) mam nadzieje ze zobacze:-) Jagodowe ziarenko piękne imię wybraliscie:-) nic tylko czekać aż się zacznie akcja porodowa. Pamietaj ze przed wyjazdem zeby napisać nam ze wlasnie się zaczelo hehe zebysmy mogly się i pomodlić i potrzymac kciuki za was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ::)) Paulina ja w piatym tygodniu bylam zalamana bo byly oznaki pustego jaja w jaju plodowym . w 6 tygodniu zobaczylam serduszko ::)) no niby pozno bo jak jajo plodowe jest to i serce juz powinno byc::))Wierze ze u ciebie bedzie wszystko dobrze trzymam kciuki ::)) Jagodowe ziarenko Paulina ma racje nie zapomnij napisac ze juz sie zaczelo bedziemy trzymaly kciuki ::)) pozdrawiam was laski milego popoludnia ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
postaram się dać znać. Jeśli tylko znajdę na to chwilkę hehe A póki co nic się nie dzieje. Mała czeka chyba na święta żeby zacząć wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jagodowe ziarenko chyba sobie zes wykrakala swiateczny pobyt lub weekendowy w szpitalu::)) moze tak byc mala urodzi sie w swieta ale co tam kroliczek jaki za to bedzie ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Hej dziewczyny:-) co tu taka cisza sie pytam:-) Jagodowe ziarenko ty jestes usprawiedliwiona bo możliwe ze juz w szpitalu na porodowce lezysz :-) ale ty Dywan hehehe co się nie odzywasz:-) ? Opowiadaj co u Was ? U nas cudownie :-) wczoraj bylam na USG mój robaczek rośnie i pięknie bije mu serduszko co jest najważniejsze :-) jak uslyszalam je to ie moglam się powstrzymać od lez. Cos pięknego. Teraz ma 4mm i następną wizytę mam 21 kwietnia eh już się nie moge doczekac:-) cieszę się bo mam ciążę bezobjawowa tzn malo co mi jest wiadomo piersi bola brzuch ciągnie ale nie wymiotuje:-) lekarz chcial mi przepisać jeden lek który jest dobry na poronienia ale jest jeden minus bo powoduje u dziecka rozszczep podniebienia. Ale stwierdzilismy z lekarzem ze na ta chwile jest wszystko jak powinno być i Nie zdecydowalismy sie na to żeby go brać wiadomo taki rozszczep można operować i w ogóle ale czy która kolwiek kobieta chce alby jej dziecko od razu przechodzili jakąś operacje:-\ wiadomo ze nie. Chyba dobrze zrobilam? Dywan melduj się co u was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny::)) u mnie wszystko dobrze nic sie nie dzieje ::)) jest wszystko po staremu na wizyte do lekarza ide w kwietniu::)) Paulina dobrze zrobilas tez bym nie chciala zeby dziecko po urodzeniu bylo operowane . Moje wielkie gratulacje w koncu serduszko widzialas bardzo sie ciesze ::)) Jagodowe ziarenko pewnie juz bawi swoje malenstwo i nic nie pisze ::)) zycze wam Zdrowych Wesolych Swiat mokrego dyngusa trzymajcie sie pozdrawiam ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laski co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze zadna z was nie zaglada nawet Jagodowe ziarenko jestem ciekawa jak tam mala na swiecie zyje::)) Paulina a ty jak tam dzidzia rosnie niech ktoras cos pisze bo cisza ze ho ho::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
U mnie wszystko w porządku, przynajmniej tak mi się wydaje. USG dopiero mam we wtorek trochę się bije co uslysze:-( ale codziennie się modle do Boga żeby nie zabral bnam tego szczęścia. Jagodowa napewno juz urodzila i teraz się cieszy mala:-) może znajdzie czas żeby cos napisać. A u ciebie Dywan co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie wszystko po staremu w srode ide do lekarza bedzie juz 19 tydz. Czytalam troche o tych ruchachach dziecka zestresowalam sie troche bo inni juz czuja drudzy nie no mam od czasu do czasu bulgotanie to moze i ruchy delikatne. Paulina jak juz sie ziarenko zasialo bedzie dobrze dostalas tabletki na podtrzymanie nie ma sie co denerwowac::)) a ogolnie jak sie czujesz wszystko u was dobrze jakies objawy czy cos ha ha ::)) Jagodowe ziarenko pewnie juz bawi mala i zapomniala o nas ::)) pisz tu czesciej ja tez bede zagladac szkoda ze tak na forum sie pisze zeby wszyscy czytali ale co ha ha ::)) milego dnia pozdrawiam cieplo::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan napewno wszystko jest w porządku nie każda kobieta czuje ruchy w tym tyg niektóre z tego co czytalam czują kolo 21tyg dopiero. Tagze spokojnie wszystko gra:-) w środę napewno zobaczysz jak pięknie się rusza :-) ja we wtorek mam wizytę i juz za przeproszeniem sram w gacie ze strachu. Ale kupilam sobie detektor tętna plodu i będę nasluchiwac bicia serduszka tylko dopiero mam 9 tydzień wiec jest bardzo ciężko cos uslyszec podobno od 10 a najlepiej od 12tyg slychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
dziewczynki przepraszam że się nie odzywałam tak długo. we wtorek po świętach byłam już tydzień po terminie i poszłam do szpitala, położyli mnie na patologii i próbowali wywołać poród kroplówkami. niestety nic to nie dało. Już myślałam że skończy się cesarką ale udało się. Urodziłam swoją laleczkę 12 kwietnia o 21:55 Jest najsłodszym aniołkiem na świecie. Jesteśmy już w domku. Już za nami pierwsze kąpiele, wizyta położnej a nawet pierwszy strach o nietypową kupę hahah Mam teraz rodziców w domu do pomocy i mój komputer ciągle okupowany dlatego nie mam jak się odzywać. ale jak tylko wszystko wróci do normy będę nadrabiać. Dywan ja poczułam ruchy w 21 tygodniu i też czytałam co się da czy to aby na pewno normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Jagodowe ziarenko :) super Gratulujemy:) nawet nie wiesz jak czekałyśmy na twoje wieści:) Jak tylko znajdziesz czas to opiszesz nam wszytsko jak to juz jest:) jeszcze raz gratulujemy buziaki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ::)) Jagodowe ziarenko nasze gratulacje ::)) cieszymy sie ze mala juz jest na swiecie i ze zdrowa::)) opisz nam Paulina ma racje jak znajdziesz chwile jak to bylo te ciezkie meczarnie ha ha ha ::)) Odzywaj sie do nas czesciej Paulina a co u ciebie jak tam samopoczucie jakies oznaki ciazy ha ha ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska1401
Witam wszystkie staraczki. Zostały mi 4 opakowania utrogestanu, jeśli któraś potrzebuje, piszcie: mamuska1401@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan no w sumie chyba żadne jedyne co to nabrzmiale piersi. Dzisiaj troszkę mnie mdlilo ale ani razu jeszcze nie wymiotowalam ani nic. No i senna jestem okropnie spie wlasciwie caly czas:-) ale juz sie wtorku doczekać nie mogee bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ::)) a co to we wtorek bedzie usg ::)) ja w srode ide do lekarza tez bede miala usg polowkowe tez jestem ciekawa co i jak ::)) moze powie juz mi co bedzie bo weszlam juz w 19 tydzien ::)) ja wogole zadnych oznak nie mialam ani nie wymiotowalam ani senna nie bylam ::)) jedyne co mam to straszne bole glowy oczy mnie bardzo wtedy bola nigdy tak glowa mnie nie bolala jak w ciazy ::)) Jagodowe ziarenko moze nam cos niebawem napisze ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Na wywolanie porodu zadzialal u mnie cewnik foleya. Tylko zahaczyl sie i nie wylecial. Nikt tego nie sprawdzil i na porodowke trafilam z 5 cm rozwarcia. Dostalam jeszcze kroplowke oksytocyny i zaczelo leciec. Centymetry szybko poszly do 9 tego. Znieczulenia oczywiscie mi nie dali. Wypelnilam ankiete i nagle zrobilo sie niby za pozno no ale trudno. Pod koniec juz bolalo naprawde mocno. Polozna pozwolila lekko przec juz przy 9 cm. Glowka byla dosc duza i mialam wrazenie ze czuje jak mi sie spojenie lonowe rozjezdza. Lekarki cos szeptaly ale nic zlego sie nie stalo wiec nawet jak bylo cos nie tak to tego nie wiem. A moment kiedy dziecko sie urodzi jest najpiekniejszym w zyciu. Tak wielkie emocje, taka radosc i ulga. Az ciezko to opisac. Maz caly czas byl ze mna. Dobrze bylo miec go przy sobie. Dziewczyny nie ma sie co oszukiwac. Porod boli cholernie. Ale nie jest tak strasznie jak niektorzy pisza. To jest do przezycia. A emocje tak wielkie ze warto to przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::))) O rany Jagodowe ziarenko ja jestem na polmetku i strasznie sie boje ::)) Ale co kazda musi to przezyc w koncu takie ciezkie starania sa o te male szczescie zeby pozniej i troche po cierpiec ha ha ::)) Fajnie masz ze juz jestes po wszystkim teraz odczekac rok dwa i brac sie za braciszka dla coreczki ::)) Paulina ja mam rozwiazanie przed toba nie musisz sie stresowac fajnie masz ::)) Dzieki ze znalazlas czas napisac Jagodowe ziarenko nie zmienia faktu ze juz masz po to ze nie bedziesz zagladala i z nami pisala bo sie obrazimy ::))) Ucaluj malutka niech sie dobrze chowa ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodowe ziarenko aż mam ciary na calym ciele jak przeczytalam twoja woadomosc:-) super najważniejsze że masz juz to za sobą i możesz się cieszyć swoim najpiękniejszych szczesciem:-) Dywan hehe ty juz się stresujesz :-) jeszcze 20 pięknych tygodni przed toba hehe ale rozumiem twój strach:-) ja jutro ide na USG i jestem cala zestresowana.... cholernie się boje ze uslysze cos zlego:'( ale dam znać napewno jutro. Wizytę mam dość późno bo o 20:20. Ale tylko jak wroce dam znac:-) trzymcie kciuki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paulina zobaczysz jak wejdziesz w 5 miesiac czy nie bedziesz sie stresowala ::)) jak jeszcze slysze ta urodzila i tamta i na okraglo o porodzie ze boli itd... ::)) ja jutro tez ide do lekarza i napisze trzymam kciuki ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie nie stresuj Paulina bedzie wszystko dobrze nie mysl ze moze byc cos zle ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Hej dziewczyny:-) ja juz po wizycie :-) jestem bardzo bardzo szczesliwa:-) dziecko rozwija się prawidlowo ma juz 2,17mm podskakiwalo w moim brzuchu i machalo raczkami :-) widok niedo opisania:-) muszę się umówić na badania prenatalne bo wedlug ostatniej miesiaczki mam 9t1d a wedlug USG bylo 8t6d tagze nie ma takiej wielkiej różnicy. Niestety w mojej klinice tego badania nie zrobię bo tej babeczki co to robi nie ma będzie dopiero 22 maja a to podobno za późno jak na pierwsze pelrenatalne. A wy w którym tyg mialyscie robione? Dywan trzy mam kciuki za wizytę u ciebie :-* i napisz nam jak będziesz po:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paulina ciesze sie ze u ciebie wszystko ok::)) Ja bylam dzis u lekarza i tez jest wszystko dobrze bardzo sie ciesze::)) po weekendzie majowym mam te usg polowkowe mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze ::)) pozdrawiam::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ::)) nie znam plc***ewnie jak pojde na usg w 21 tyg bedzie wiadome bo te usg polowkowe bedzie. Wczoraj nie mialam usg ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Tez na polowkowym sie dowiedzialam. A jakiez bylo nasze zdziwienie jak sie okazalo ze to dziewczynka. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi jak u was bylo na pierwszym badaniu prenatalnym?Ja mam 14 maja i ssię strasznie stresuje. Powiedzcie mi jeśli z mężem mamy prawidlowy kariotyp żadnych wad chromosomów itd to sa szanse ze nie wiem dziecko jest chore? Chyba do tego czasu osiwieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×