Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

malinowa staraczkaaaa przykro mi że jednak przyszła... no nic, kolejny cyk kolejna nadziaja i wiar aw to że może w kolejnym miesiącu trudne dni nie przyjdą...:) Paulina00023 klinika niepłodności to faktycznie duża szansa, trzeba wszystkiego próbować, za któryms razem się uda:) Musi:) Kurcze dziewczyny od czwartku mam cały czas takie bopoblewanie brzucha, kłucie, drętnienie, takie a'la promieniowanie ciepłem... boję się że może mi się jakiś torbiel zrobił albo cuś bo tak nie miałam... może nie pękają mi pecherzyki przy owulacji i coś się narozrabiało w organiźmie:///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, może ktoś mi podpowie co moga oznaczać takie wyniki: Wyniki w 3 dniu cyklu. Estradiol-> 27,9pg/ml norma w fazie folikularnej(2 i 3 dzień) -> 0 - 84 pg/ml FSH-> 15,4 mlU/ml norma w fazie folikularnej(2 i 3 dzień)->3,0 - 14,4 mlU/ml LH->6,8 mlU/ml norma w fazie folikularnej ->1,1 - 11,6 mlU/ml Testosteron: 61,5 ng/dl kobiety owulujące 0 -80 Prolaktyna 16,8 ng/ml norma 4,79 - 23,30 ng/ml Martwi mni ten poziom fsh-> czy to oznacza, że mogę już ie mieć dzieci????? Staram się o dziecko już ponad 2 lata. Jestem po dwóch pronieniach. Tarczyca badana - ok, męża wyniki -ok. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o wynikach? lekarza mam dopiero za jakiś czas bo jeszcze progesteron mam do zbadania w 21 dc. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinakotałek
No tak macie racie pewnie przez to nakręcanie czuje się tak a nie inaczej ..ale ból jajników jest znacznie inny niż zawsze ..eh no nie wiem wszystko się okaże w swoim czasie na okres się nie czuję choć mam tak zawsze że 2tyg przed okresem czuję się jak słoń , woda zatrzymuję mi się w organizmie itd a teraz jakoś inaczej lekko , nie mam napadów na słodkie i jedzenie śmieciowe hmm nie ma co się nakręcać fakt macie rację ! Oj na pewno wam się pochwale czy wymarzone kreseczki są czy też nie ;- ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Czesc dziewczyny. Juz pomijajac fakt, ze znowu sie nie udalo, to sprobowalam pojechac na Paracetamolu, a nie Ibuprofenie. Cala noc nie spalam przez ten bol, jak znowu wzielam w nocy nastepna tabletke to pospalam jakies 4 godzinki tylko. Chyba nie bede sie przejmowala, ze Ibuprofen moze miec taki a nie inny wplyw bo sie wykoncze! Wy cos bierzecie jak macie @? Staramy sie ok rok. Resty owu zrobilam moze z 3-4 razy tylko. Za 2 tyg mam 2 skany, od srodka i na zewnatrz, wiec poczekam do tej wizyty i zobaczymy co pokaza. Potem w razie co, pojdziemy do lekarza i powiemy, ze staramy sie 2 lata i nic, szkoda czasu, taka prawda. Czuje sie podle! Anulla, ja mialam prawie identyczne objawy... Ewelina trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa staraczkaaa miałaś taka samo i @ przyszła? tzn od owul miałas pobolewanie w brzuszku? hmmm nie dobrze:( Ja przy bolesnych trudnych dniach brałam nawet ketonal... bo nic innego mi nie pomagało... i zaszłam w ciążę naturalnie... A siostra tez pstatnio wyczytała że ketonal może utrudniać zajście w ciąże... No najgorsze jest to czekanie i tak podświadomnie wyszukiwanie objawów ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane :) Zoe31 malinowa staraczka Niestety noga się nie goi w ogóle :( co drugi dzień jeżdżę do szpitala na jakieś płukania itp. już mam dość po prostu. Wszystko mnie to tak dobiło że nie mam siły, na dodatek chyba te leki haratają mi żołądek bo czasem mnie mdli diabelnie. Z tego co czytałam na forum to takie leki potrafią nieźle rozregulować cykl itp. tak że nic już nie wiem po tej @ bo to raczej plamienie było a nie normalna jak zawsze... Jak choć trochę wyleczę nogę muszę jechać do mojej gin żeby zobaczyć co i jak, na razie nie ma sensu jechać skoro dalej je muszę brać :( Dziś oglądałam" in vitro czekając na dziecko". dziewczyna miała robioną inseminację, niby się udało za pierwszym razem ale ciąża przestała się rozwijać, jakoś znowu zaczęłam myśleć o dziecku... chyba mam za dużo czasu na myślenie ale jak ten koszmar z nogą się skończy zastanawiam się czy nie spróbujemy inseminacji, już sama nie wiem, znowu łapie doła jakiegoś. A co u was dziewczyny???? jak samopoczucie ??? zastanawiałam się właśnie czy któraś wie ile z nas tu doczekało się tych wymarzonych dwóch kreseczek i teraz czeka na dzidziusia??? ZGŁASZAĆ SIĘ MAMUSIE :)) BO JESTEM BARDZO CIEKAWA ILE WAS TU Z NAMI JUZ JEST :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Malinowa szkoda :( Wiem jak się czujesz ,ja w ostatnim cyklu( przez ten okropny bol piersi ) tez się nakęciłam ze się udało i czułam się naprawdę podle jak przyszła@ Gościu wydaje mi się że te wyniki są ok. Ale tak naprawdę to hormony potrafi zinterpretować tylko dobry lekarz , nie każdy to potrafi. Kasiu a macie tam u was octenisept? W Polsce moznago kupić w aptece i jest świetny w takich sytuacjach. Na pewno nie ma interakcji z innymi lekami i preparatami. Okłady z gazy nim nasączonej potrafią wyleczyć nawet odleżynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Ja powinnam dostać okresu w weekend albo zaraz po nim. Tez brzuch mnie dziwnie boli, a to zakluj***ardzo mocno a innym razem boli jakbym miała okres. Ale nauczona doświadczeniem nie zwracamy na to uwagi. Juz tyle różnych bólów brzucha miałam że nic nie robi na mnie wrażenia ;) a cycuszki dla odmiany nie bola wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoe to trzymamy kciuki żebyś powiększyła grono ciężaróweczek:) Ja już nie mogę się doczekać przyszłego tygodnia, teoretcznie dniach 1-4.10 powinnam mieć @ nawet gdyby test miał być negatywny 9 i tak za pewne bedzie) to tak już bym chciała wiedzieć, ta niepewnośc jest najgorsza... i czekanie... Dziewczynki za pewnie bardzo wnikliwie obserwujecie swój organizm w dniach płodnych. Wyczytałam ostatnio w necie że owulacja może wystąpić 3 dni wcześnie albo 3 dni później po szczycie śluzu płodnego, jak zaobserwowałyscie to u Was? Ile dni po szczycie śluzu płodnego przychodzi owul? Bo może jak "coś" robię źle i dla tego nam nie wychodzi..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaaa
Nie moge wyslac mojej wiadomosci, bo jest uznana za spam. Co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaa
Anulla, mialam takie pobolewania, ciagniecia, jakby caly czas cos sie tam dzialo. Do samego @. Ale sluchaj, to nie oznacza, ze takie rzeczy zawsze zwiastuja @ :) Przydalby sie nam tu cud, bo dlugie tak nie pociagniemy wszystkie Mi sie wydaje, ze co nie zrobie to i tak ciezko mi bedzie zajsc. Nie wazne czy biore ibuprofen czy nie, widac, ze nie jest u mnie latwo. To jest dolujace. Jestesmy z mezem w najbardziej odpowiednim momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaaa
Kasiek, tez Ci sie tak noga trafila. Jak bierzesz leki, to jedz i pij duzo. Zawsze to lepiej. Poszukaj moze sama w gooooglee jakies naturalne metody na to rowniez. Czasami mozna znalezc naprawde pomocne rady, na ktore w zyciu bysmy nie wpadli. Zoe, to trzymamy kciuki za Ciebie teraz. Fajnie by bylo :) Anulla, ja z tymi obserwacjami jestem noga. Co miesiac nie skupiam sie na tym za bardzo, niby staram sie prowadzic notatki ale sie kompletnie do tego nie przykladam bo zawsze mam nadzieje, ze to juz ostatni raz. Taka prawda :( Ale dlatego zdecydowalismy, ze staramy sie co 2, czasami 3 dni, i to dlugo, zeby nie pominac tego najodpowiedniejszego czasu. Jak juz pisalam wczesniej, przez dobre pol roku wydaje mi sie, ze nie staralismy sie wystarczajaco, za pozno, za szybko przestawalismy, moze nie wystarczajaco czesto, a to klotnia byla i ciche dni, a to nam sie nie chcialo i myslelismy ze wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaaaa
Plan na ten cykl mam taki, poradzcie jesli cos pomine... Testy owu - zaczne zaraz jak mi sie @ skonczy i skoncze przed @, zeby miec pewnosc Bede obserwowac sluz, i moze szyjke Zakupie zel/spray na plodnosc Mierzenie temp pomijam bo jakos tego nie widze Kto mnie przebije? :) Jestescie ze mna dziewczyny? Komus musi sie udac! Jagodowa, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaaaaa
Myslalam, ze za duzo sie rozpisalam ;) Napisalam 'go...le' i to slowo uznano jako spam. Juz normalnie pisac nie mozna, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja Gość z wczoraj, szkoda, że zadna z was mi nie odpisała, Już nie chcę odpowiedz. JAkie wy jesteście tylko czubek swojego nosa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaaa
Gosc, pisalas o konkretnych wynikach? Dlaczego nie pojdziesz z tym do lekarza? Ktoras z dziewczyn Ci odpisala. Nie mam pojecia o tych sprawach. Nie czuj sie urazona. My tu zdolowane na maxa, a wyniki specjalista moze zinterpretowac. To juz wyzsza szkola jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa staraczkaaaaa jaki zakupiłaś żel na płodność? Ja wspomagam się tak: Olejek z wiesiołak firmy GAl bo jest dużo tańszy 150kap za 15 zł, testy owulacyjne, Obserwacja śluzu, żel conceive plus oczywiście kwas foliwoy , magnez +wit B6, Zastanawiam się nad rozpoczęciem od przyszłego cyklu mierzenia temperatury, Może mi to pomoże określić kiedy dokładnie wystąpi owulacja. No i chyba zaczną chodzić na monitoring cyklu żeby zwiększyć szanse:) Męczące to wszystko:/ No i oczywiście co 2 dni starania, kurcze musi się udać za oklejnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, Gościu czego Ty oczekujesz, nawet pielęgniarki nie mogę interpretpwac wyników badań i odsyłają na wizyte do internisty, Tak na marginesie zamiast na każdym możliwym formum poświęconym starniam o dziecko wypisywac swoje wyniki badań ( na jednym z nich dopowiedzi udzieliła Ci Luna) idz do lekarza i a nie szukasz tu specjalnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa staraczkaaaaa
Anulla, jeszcze nie zakupilam, ale tutaj gdzie mieszkam tez jest chyba taki sam, bonazwa brzmi znajomo :) I kwas foliowy tez biore, tak pi razy drzwi ostatnio. Mnie chyba chorobsko wzielo, bo w pracy polowa chora, z tymi samymi objawami i ja czuje sie jakbym miala miec goraczke. U mnie z reguly nie jest zle, bo bierze mnie porzadnie ale trzyma moze z 2 dni, ale pewnie cykl rozleguluje skutecznie... Piszcie jak sie wspomagacie i moze razem dojdziemy do czegos konkretnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Gościu ja ci odipisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Dziewczyny czuje się fatalnie. Zrobię wieczorem test owu bo mi jeden został. Na pewno jestem już po owulacji więc jak wyjdzie ciemna druga kreska to będę wiedziała czy to samopoczucie to efekt przebytej infekcji czy coś więcej. Myślę ze warto mierzyć temperaturę , chociaż strasznie to upierdliwe, bo to chyba jedyny domowy sposób żeby potwierdzić ze owu miała miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Nawet cienia drugiej kreski. Czekam na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) dawno mnie tu nie bylo... tak wszystko na raz mi się zlozylo... kredyt, wykup mieszkania, nowa praca, szkolenia i ostatnie zalatwienia, ale caly czas was czytam:-) jeśli chodzi o wspomaganie to ja biorę femibion plus kwas foliowy dodatkowo, a mój maz bierze fertilman. Nic innego nie bierzemy i wlasciwie może to za malo? Co do obserwacji to nigdy nie mierzylam temp... testów w życiu zrobilam może dwa ale za to obserwuj***ardzo śluz mniej więcej wiem jak ma wygladac. Ja mam regularny okres co 28dni ttak grze jak już jestem w 12 dniu cyklu to zaczynamy starania.... a tak to w sumie nic innego nie robimy. Teraz juz zapisalismy się do kliniki nieplodnosci... i tylko to mnie trzyma przy zdrowych zmyslach. Zoe a czemu twierdzisz ze okres przyjdzie? Nie nastawiaj się tak źle :-) chociaż wiem jakie to wszystko trudne dla nas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla a co poparawia ten żel? Plodnosc? Czy po prostu daje lepsze warunki plemnikom? Hmm może tez sobie taki zakupie :-) Kasiek duuuuuzoooo zdrowka zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny U mnie dziś 14 dz.c kupiłam sobie w tym cyklu elektroniczny test owulacyjny. Bez kresek , zaglądania która ciemniejsza. Jednym słowem konkretny wynik.(Dziś negatywny) W tym cyklu biorę też globulki na odpowiednie ph , oczywiście witaminki i modle się codziennie by w końcu się udało. Kiedy przychodzi @ mówię sobie koniec , więcej nie myślę , żadnych testów itd ale kiedy zbliżają się dni płodne nie umiem odpuścić choć psychicznie jestem już naprawdę zmęczona. Miłego wieczorku kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe31
Tusiek w Polsce go kupiłaś? Też chce taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamamammama
Dziewczyny ja starałam się 5 lat !! testy owulacyjne , zioła , temperatura , witaminy, pozycje , płodne NIC NIE DZIALALO , szczerze prawie stracilam nadzieje do czasu aż wykupiłam mężowi wit. proFertil i androvit i mozecie wierzyć lub nie ale udało się w drugim cyklu , caly czas leczylam siebie ... a się okazało że to właśnie Jego trzeba bylo wspomóc ... :) dzisiaj wkraczam w 33 tc i czekamy na Marcelka :) a więc jak widzicie wszystko jest możliwe :) nigdy się nie poddawajcie !!! uda się , jak tylko przyjdzie ta najlepsza pora :) ściskam Was wszystkie i trzymam kciuki byście jak najszybciej zobaczyły II grube krechy na testach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusiek ja też chce taki test:-) w jakiej ciebie go zakupilas? Mamamamama fajnie się czyta takie historie... dają nam nadzieje ze i nam się w końcu uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamamammama
ja jestem pewna że Wam się uda !!! Tylko cierpliwości :) ja w ostatnich miesiącach "starań" powtarzałam sobie "hmm to już czy jeszcze nie? " :) tak optymistycznie jakbym bawiła się z kimś w "podchody" i w następnym miessiącu "A może teraz ? NIEE??? :p Aj to ciekawe kiedy ? :P " najważniejsze jest nastawienie , wiem że to ciężkie , ale spróbujcie , na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×