Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Hej mi to brzuch dopiero zaczol sie zaokraglac pozno w 6 miesiacu bylo widac ze jestem w ciazy ::)) Teraz juz wiadomo 29 tydz to on jest wielki ::)) Ale jak mowilam ze jestem w ciazy w 6 miesiacu smieli sie ludzie ze oni nie wciazy a brzuchy mieliw wieksze ode mnie::)) Ja mialam inna sytuacje dowiedzialam sie ze jestem w ciazy nie cieszylam sie tak mame mialam bardzo chora tez wymiotow nie mialam plakalam wiecznie i bolaly mnie bardzo piersi ale nie od razu ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina ile przytylas juz pewnie na te tyg malo ze 2 czy 3 kg::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Hej dziewczyny:) ja juz po badaniu połowkowym:) szczesliwa jak nie wiem co:) mały zdrowy jak ryba:) a to najwazniejsze:) widziałam go calego od stopek po czubeczek głowki:) 3d super sprawa nagrałam sobie film z calego usg taka pamiatka:) i teraz siedze i cały czas ogladam:) juzz wiem ze na 1000000% chłopak:) wszytsko było pieknie widac:) mały dzisiaj był bardzo spokojny cały czas tylko ziewał w brzuszku:) albo połykał wody dosc smiesznie to wygladało:) Dywan tak przytyłam 3,5kg od poczatku:) tagze nie narzekam narazie, szczerze mowiac w nic mi nie poszło jak w brzuch, mam taka ładna piłeczke:) a ty ile na plusie? aaaa i termin z usg teraz mam na 19 Listopada a wczesniej było na 23 albo 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, super! Wy pracujecie jeszcze? Do którego tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam na l4 odrazu, poniewaz była ciaza zagrozona od poczatku czyli ja jak tylko dowiedziałam sie o ciazy to odrazu do mojego lekarza po leki i zastrzyki pojechałam bo on mi tak powiedział. A dowiedziałam sie o ciazy w dniu swoich urodzin:) taki piekny prezent miałam a na swieta juz razem bedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem od samego poczatku na chorobowym::)) jak tylko sie dowiedzialam ::)) weszlam w 7 miesiac i do przodu 10 kg ::)) ale wody brzuch dziecko swoje wazy ha ha ::)) Bardzo sie ciesze ze u ciebie wszystko dobrze ::)) i ze maly zdrowy::)) A co do wagi jeszcze te 3 miesiace najwiecej sie tyje bo dziecko rosnie najwiecej::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my o drugie sie juz staralismy jakis czas temu, ale nam nie wychodzilo, teraz jestem z 4 msc i jestesmy szczesliwi..mam super mami wygona poduszke ortopedyczna dzieki ktorej moj kresosup odpoczywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom u nas też już 3 lata będzie niedlugo. Zaczelismy leczenie w klinice juz i musze badania porobic a nie moge dopuki okresu nie dostane. Może test sie mylic przyjmuje kwas foliowy i metformax 500 wi3c i to chyba mogło spowodować bledny wynik za kilka dni zrrobie znów jak się nic nie zmieni i zglosze się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zuki, test się raczej nie myli... owszem, mógłby gdybyś byla tydzień przed terminem @ ale nie po... ;) Poczekaj jeszcze chwile na @ albo idź do lekarza żeby ją wywołać, im szybciej przyjdzie tym szybciej nowy cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiem j biore w kazdym cyklu luteine. A teraz po niej nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
To idź na betę albo do gina ;) Albo najlepiej najpierw na betę a potem z wynikami do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuki
Poczekam kilka dni i pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
hej dziewczyny co tu taka cisza? jak znosicie te upały? ja strasznie. Dzisiaj weszłam w 21tydzien. Maluszek sie rusza zazwyczaj najbardziej wieczorem jak sie połoze. A tak to nic nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, jakie upały :D Ja w Norwegii mam 14 stopni :P Pojutrze kończymy już 10 tc :) w środe ide na pierwszą wizytę u rodzinnego, założyć karte ciąży i porobic badania z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
Nemezis to cudownie. 10 tydzień! Jeszcze moment i koniec pierwszego trymestru. Pamiętam jak ja czekałam aż zacznie się trymestr drugi żeby poczuć się pewniej. A teraz moja kreska siedzi w bujaku i ciumka piąstkę :) Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ja już po wizycie :) Mam założoną kartę ciąży, upuścili mi krwi na badania i w karcie termin na 6.02.2016 :) Jutro zaczynamy 11 tydzień :) A i dostałam od lekarki skierowanie do ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ciesze sie ze u was wszystko dobrze ::)) u mnie tez koncze juz 30 tydz i od poniedzialku wejde w 31 tydz bede miala usg ::)) ciekawe ile moja mala wazy ::))pozdrawiam::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
dywan to już powoli czas się szykować. Wyprawka się kompletuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeszcze nie::)) musze sie zebrac i isc juz po woli kupowac::)) narazie sie denerwuje bo raz bardziej czuje ruchy raz mniej normalnie te ruchy masakra::)) Jak te ruchy byly u ciebie Jagodowe ziarenko???? Mala juz coraz fajniejsza nie ciesze sie ze zdrowa i ze wszystko dobrze::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
ja to w ogóle słabo czułam ruchy przez łożysko z przodu a i warstwa amortyzująca u mnie spora (czt. brzuchol) i ruchy czułam ponoć dość słabo. Lekarz mi to wytłumaczyła i starałam się tym mocno nie stresować. ważne że się ruszała choć trochę. Ale zdarzało mi się trząść brzuchem żeby się poruszyła hehe No i pamiętaj że maluszek tam dużo śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
ciekawe co u dziewczyn, które pisały z nami na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Terminy na rezonans magnetyczny są okrutne 7- 9 miesięcy czekania. Na szczęści popytałam w śród znajomych i udalo sie załatwić na 30 lipca. Badanie musi byc robione z kontrastem. Boje się jak cholera. Femifertil musiałam odstawić bo nawet jakby pomógł i byłabym w ciąży to przez ta prolaktynę nie utrzymała by się. Wiec w lipcu rezonans w sierpniu i wrześniu monitoring cyklu czy mimo prolatyny występuje owulka. I znowu wszystko odkłada sie w czasie. Ale mam nadzieje ze cel jest coraz blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodowe ziarenko tak czuje ze sie rusza tez mam lozysko na przedniej scianie ale nie jestem gruba i czuje ruchy. Mysle ze teraz ostatnie dni rzadziej moze mala juz sie odwrocila glowka w dol i tak sie dzieje ::)) okaze sie pojde w srode do lekarza to powie co i jak ::)) Jeszcze zauwazylam teraz ze skora mi sie bardziej napina na brzuchu jak ide moze to przez to ze juz teraz wiecej rosnie nawet brzuch mnie czasem swedzi . Boze na okraglo sie denerwuje czym blizej wyjscia jej tym mam wieksze nerwy ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dywan
Jagodowe ziarenko mam jeszcze pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś twardniejacy brzuch pod piersiami i czułaś przy tym ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z karmieniem mi napisz jak możesz podobno tez jest to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny niestety ciąży brak. Za to owulacja była (wcześniej jej nie było) zrobiła mi się torbiel na jajniku po owulacji i dlatego doszło do zatrzymania @ . Nie bardzo rozumiem czemu się ta torbiel zrobiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
JA znów byłam na pogotowiu z krwawieniem... Jest tętno... lekarz znalazł detektorem tylko totalnie w innym miejscu niż 2 tygodnie temu! :( koło pępka, no mega za wysoko :( Ale było 153... w poniedziałek idę do położnej na USG i zamówiłam sobie jednak ten detektor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetq78
Zuki a brałaś cos na wywołanie owulacji ja tak miałam po clo. W zyciu nie miałam torbieli a plo clo wyrosła na 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×