Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Hej laseczki ciesze sie ze u was wszystko dobrze::)) Jagodowe ziarenko ma racje dzidzia daje w kosc czasem ha ha odpoczywajcie puki mozna pozniej nie ma na to czasu::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale temat ucichl. Co tam dziewczyny u was? Jak samopoczucie? U mnie wszystko dobrze, we wtorek idę do szpitala na ktg i badania bo maluszek już jest główka w kanale rodnym. Coś się szybciej pcha na świat. Zobaczyny jak to będzie. W poniedziałek ważył 2.450kg A jak wasze maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, napisz koniecznie jak po wizycie :) który to tydzień? U nas już 26 tc, mała waży ok 1 kg :) ogólnie czujemy się dobrze :) powoli szykujemy pokoik, ogarniamy wyprawkę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wchodzę w 37 tydzień. Napiszę koniecznie.☺ pamiętam Nemezis jak początek u Ciebie był a tu już bliżej niż dalej☺ cieszę się ze u was też ok☺ ruchy czujesz codziennie ? Ja codziennie czuję nawet już odrozniam czym mnie uderzy ☺ czasami jak wypnie pupe to mam tak zniekrztalcony fajnie brzuszek☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Uuuu, 37 tydzień to już tuż tuż :) No i u mnie czas szybko leci :) ruchy czuję codziennie :) raz mocniej, raz lżej... raz wyżej a raz niżej ale od 9 września czuję codziennie :) chyba raz był dzień przerwy na samym początku ;) teraz nie da się przegapić ruchów :D A jak Twoja waga? u mnie 26 tydzień i +10 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
U mnie na dzien dzisiejszy + 15,5kg, na poczatku sie przejmowałam ale teraz to mam gdzies:P wazne ze juz blisko porodu i ze zrzuce to jak najszybciej, przynajmniej mam taka nadzieje:P A u mnie ruchy teraz to juz sa bardziej wypychane:) to pupke wypchnie to raczki:) no super:) ale juz sa bolesne takie wypychania:) Kurde Jak to leci, najpierw jagodowe ziarenko pozniej dywan teraz ja pozniej ty no leci strasznie ten czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
I ja widzę gołym okiem na brzuchu jak mi mała robi fale :D Ale takiego wypychania nie ma :D już się nie mogę doczekać! :) A czas leci strasznie szybko :) mi pozostało 103 dni do terminu :) Za 1,5 tygodnia zaczynamy III trymestr i powoli robi mi się ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazeczka
Mysleliscie nad hormonami szczescia ? wiem ze to dziwne ale wszystkiego trzeba spróbować :) a tak na serio poczytaj o nich tu -> http://adamed.expert/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Byłam w Szpitalu, U Mateuszka wszystko ok:) rośnie jak na drożdzach:P Tam powiedzieli mi ze ma 3kg juz:P Tagze nic tylko czekam na poród:) Podobno juz jest gotowy do wyjscia, a kiedy wyjdzie zobaczymy:) pani dr mówiła ze trenuje przeponą czyli dobry znak:) Jak ja juz bym chciała zeby było po:) tak bym chciała zobaczyc jak wyglada i wycałowac go z kazdej str:) ale uzbrajam sie w cierpliwość:) Nemezis zobaczysz III trymestr zlatuje strasznie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, super wieści! :) teraz tylko czekamy kiedy mały kawaler postanowi przywitać rodziców :) Mi od 20 tygodnia tak szybko leci... wcześniej 12-20 tydzień było wolno ale teraz... przecież ja niedawno byłam na połówkowych a tu pojutrze 27 tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
i jak tam mamuśki? dywan jak w nowej roli? opowiedz coś. Paulinko urodziłaś? Nemezis wyprawka gotowa? Ola skończyła wczoraj 7 miesięcy. Jest cudowna. Z czasem jest dużo łatwiej. Powoli myślę o powrocie do pracy ale koniecznie muszę poszukać nowej. Pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Hej☺ myślałam że już całkiem zapomnialyscie o forum☺ my Jeszcze w dwupaku. Ogólnie czuję się już fatalnie i czekam z niecierpliwością na termin. A mam go za 10dni☺ mam nadzieję ze urodze wcześniej. Jestem załamana bo na całym brzuchu zrobiły mi się rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, 10 dni? Ale ten czas leci! Rozstępami się nie przejmuj :) są kremy, z czasem zbledną a usmiech maluszka wynagrodzi wszystko! :) Jagodowe ziarenko w 95% wyprawka gotowa choć wszystko leży w pudełkach, szafie i wymaga poukładania itd ale na to jest jeszcze czas :) Myślę ze zajmę się tym w grudniu :) Do terminu z OM mamy 85 dni ale z USG wychodzi szybciej więc na dobrą sprawę mamy jeszcze 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc mi też z usg zawsze wychodziło wcześniej i w ogole a teraz mały się nie pcha na świat. Chyba mu tam dobrze. Z usg w sumie już powinien być z nami. Będę miała piękne święta. A jeszcze rok temu płakałam w poduszkę ze dzieci nie możemy mieć. Nemezis na którego masz termin Z om?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie mam takie pytanie, cyklemniewam 28-29dniowe, w 9 dniu cyklu kochałam sie ze swoim partnerem. Zabezpieczalismy sie prezerwatywa, po stosunku widziałam ze prezerwatywa była cała, ( nie mam zywaczaju patrzec nalewac wody itp) nic z niej nie wyciekało. po 5 dniach czyli w 14dc wieczorem zauwazyłam na papierze krew w dość duzej ilosci płodnego śluzu który był u mnie od 10-14dc (kilka minut wczesniej masturbowałam sie) . Czy myslcie ze był to objaw owulacji? Po tym zdarzeniu mój sluz zgęstaniał stał się biały i kremowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, z OM wychodzi na 6 lutego ale ja cykle miałam strasznie nieregularne bo od 15 do 50 dni nawet i ten byłby krótki... i z owulacji wychodzi termin na 30 stycznia :) ale lekarka liczy z daty OM i średniej długości cykli. Tak czy siak, mała wyjdzie kiedy ona będzie chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, jak tam? już rozpakowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Część dziewczyny u nas wszystko dobrze. Synuś już jest z nami. Urodziłam w piątek o 19:35 niestety przez cc. W środę trafiłam do szpitala z podejrzeniem małej ilości wód plodowych..niestety z dnia na dzień wody ubywaly i byki zbyt wielkie zagrożenie życia dziecka. Jestem teraz bardzo szczęśliwa. Mateusz ważył 3.590kg i 55cm ma☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Moje gratulacje!!!! <3 wspaniałe wieści! :) cieszcie się wspólnymi chwilami a Ty wracaj do formy szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowe ziarenko
gratulacje Paulinko. piękne święta będą :D Trzymajcie się ciepło, uczcie się siebie, odpoczywaj ile się da. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki::)) Paulina nasze gratulacje ciesze sie ze juz szczescie jest na swiecie::)) u nas duzo pracy mala zajmuje caly dzien i nie mam kiedy usiasc po calym dniu jestem padnieta::)) Oliwka ma juz 3 miesiace jest slodka coraz fajniejsza gaworzy::)) usmiecha sie nie do opisania::)) postaram sie zagladac czesciej ::)) Paulina tez mialam cc nie jest jak by sie chcialo moja szyjka twarda byla i musieli mi zrobic::)) trzymajcie sie cieplo ::)) Jagodowe ziarenko a co u was jak mala ??? Nemezis nie dlugo pora na ciebie czekamy ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dywan ale ten czas leci... Już 3 miesiące?! :D Paulina się nie odzywa, napewno maluszek pochłania cały jej czas :) U mnie za miesiąc ciąża donoszona a termin za 1,5 miesiąca :) martwi mnie tylko że mam mocne bóle jak na @ o charakterze skurczu. pojedynczo, nie seriami, ale są bolesne... miałyście tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Hej dziewczyny. Wybaczcie ze tak rzadko tu zaglądam ale faktycznie mały zajmuje cały mój czas a wieczorem padam. Malutki jest kochany i bardzo grzeczny. Mamy tylko problem z zaparciami i dzisiaj idę do lekarza żeby zmienili mu mleko bo bardzi się męczy zeby zrobić kupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlka
:-) Ja tez się staram od sierpnia tego roku , we wrześniu zaszłam w ciąże poroniłam w 8 tyg ,:-( staramy sie dalej . Jestem mężatką od 6 lat . Mam dwoje dużych dzieci z pierwszego małżeństwa , mam 32 lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis mozesz miec te skurcze przepowiadajace jak na @ juz nie wazne w sumie ciaza donoszona trzeba juz urodzic i cieszyc sie malenstwem::)) ja duzo chodzilam kazaly mi polozne i wody odeszly ale rozwarcia nie bylo::)) Po cesarce ciezko dojsc do siebie czlowiek obolaly nemezis zycze normalnego porodu::)) czekamy z niecierpliwoscia kiedy beda dobre wiesci ze juz maluszek na swiecie::)) Dziecko zajmuje tyle czasu pochlania od kapania do kapania ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dywan, u mnie raczej cc wykluczona bo w Norwegii bardzo rzadko je robią... tylko jeśli zdrowie matki bądź dziecka jest zagrożone... To dopiero 34 tydzień... wczoraj miałam 6 nieregularnych skurczów przez 2 godziny... ciągle kłuje mnie w szyjce i mam wrażenie ze brzuch już opadł bo ciągle czuję parcie na pęcherz i mogę normalnie oddychać i się schylać... za wcześnie to :/ ale tutaj nikt nie zatrzyma porodu jeśli by się teraz zaczął... po 30 tygodniu będą kazali rodzić... boję się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze juz masz 37 tydz no jeszcze maluch ma czas najlepiej urodzic w 38 tygodniu.Mam nadzieje ze uda sie donosic do konca musisz wiecej odpoczywac i nie chodzic tak by nie przyspieszyc sobie jak juz cos sie zaczyna dziac niepokojacego. A co do skurczy kazda ma inaczej ja nie mialam chociaz na sam koniec wody mi sonczyly cala noc w sobote caly dzien w niedziele i odeszly ok 22 ::)) Parcie na pecherz mozesz miec wiekszy i mozesz czuc sie troche inaczej bo dziecko rosnie teraz najszybciej ::)) nie martw sie wszystko jest w normie oszczedzaj sie .Co do brzucha moze ci sie wydaje ze sie opuscil bo stres jest na koncowce najwiekszy i mysli ze urodze za wczesnie .Trzymam kciuki mysl pozytywnie a bedzie dobrze a skurcze jak sa nie regolarne to tez normalne ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do klucia kolezanka miala ciagle jakies bole klucia i to bylo tez normalne::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Mam nadzieję, że donosimy się jeszcze chociaż do 14 stycznia, wtedy będzie 37+0 i ciąża donoszona :) niestety w Norwegii nawet nie sprawdzają mi szyjki więc nic nie wiem :/ ktg też nie robią... ciuszki już poprane, poszykowane.. torbę spakuję niebawem i będę leżeć i odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×