Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Gość Paulina00023
Hejo dziewczyny:-) co tu taka cisza? Co u was slychac? My jutro zaczynamy 28tydz. Dzisiaj się troszkę zestresowalam ze Sącza mi się wody plodowe... ale zachowalam jako tako spokój i teraz juz jest chyba ok. Nic się nie wylewa. Mysle ze to byla luteina... jeszcze znowu jakąś infekcja się przyplatala a lekarz dopiero za tydzień :-\ dywan a ty jak tam na koncoweczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dywan, na kiedy masz termin bo mi chyba umknęło :) Moja przyjaciółka wczoraj urodziła :) po 31 godzinach masakrycznego porodu zrobili jej CC :) na świat przyszedł jej synek- waga 5100! O.o Ale słodziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju waga 5100:-) masakra dlaczego oni nie zrobili jej od razu cesarki... przecież ciężko wypchac takie dziecko :-) biedna:-) ja bylam dzisiaj u lekarza takiego w okolicy... znowu dopadla mnie straszna infekcja wszystko tam mnie piecze i boli. Dostalam na to nestatyne. Zobaczymy na jak dlugo pomoże. Przy okazji zrobili mi usg:-) maluszek jest cudowny :-) wkladal sobie raczki do buzi :-) no i rośnie jak na drożdżach. Dzisiaj weszlam w 28tydzien:-) Malý jest wiekszy... pokazuje 29tygodni a glowka na 30tyg. Dywan tez tak mialas??? Troszkę większą ta glowka w sumie o 2tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do glowki nie moj lekarz nic nie mowil ze jest okragla i wymiary sa prawidlowe::)) Czuje sie jak slon pobolewa mnie brzuch ciagnie w dol i krocze pobolewa ::)) jestem w polowie 37 tyg juz termin mam na 19 wrzesnia::)) mam nadzieje ze w 38 lub koniec 37 sie urodzi :::)) dlonie strasznie mi puchna zrobic nic nie moge i ta zgaga no mam dosc jej ::)) Ogolnie czuje sie dobrze i czekam kiedy moja gwiazda zechce przyjsc na swiat::)) Co do kolezanki jaja sobie robia lekarze wiadomo ze ciezko 4 kg urodzic dziecko a 5 czy ponad zarty. umeczyli ja specjalnie i tak wiedzieli ze cesarke jej zrobia.Moja kolezanka tak miala 8 godz rodzila i tez cesarke miala pozniej mala 4240 sie urodzila i 59 dluga .Mysle ze lekarz kase chcial i dlatego tak jest ::)) Ciesze sie laski ze u was ok nic sie nie dzieje bobasy rosna byle doczekac terminu ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ona nie rodziła w Polsce więc wątpię... poza tym dla kasy? przecież za nic nie płaciła i tak :P Oni po prostu nie wiedzieli że dziecko jest tak ogromne bo na ostatnim USG określali wagę ok 4200... :D Ale już są w domu, wszystko z nimi dobrze :) Teraz dywan czekamy na Ciebie :) może na dniach przyniesiesz nam dobrą nowinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha ha moze byc w kazdej chwili siedze na bombie::)) ale juz bym chciala spokoj by byl tak wieczne nerwy tu boli tam nie rusza sie pozniej rusza ::)) a tak juz bedzie i bedziemy sie nia cieszyc::)) Nemezis jestes nastepna po Paulinie ::)) tak zleci nie obejrzysz sie ja jestem w 37 tyd ide dzis do lekarza ::)) wroce dam znac::)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli chodzi o cesarke ogladaja sie uwierz mi::)) w Polsce duzo kolezanek rodzila duze dzieci kolo 5 i mniejsze lekarze wiedza ze nie dasz rady urodzic::)) umecza cie i cesarke zrobia takie zycie::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dywan, i jak po wizycie? :) My jutro zaczynamy 5 miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po wizycie dobrze::)) szyjka sie skraca rozwarcia nie ma dzis jade na zapis w poniedzialek lub wtorek na dobe do szpitala na sprawdzenie dojrzalosci lozyska i na badania ::)) Ciesze sie Nemezis ze u ciebie wszystko dobrze ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
szczerze mówiąc wątpiłam że nam się uda :) W czerwcu miałam mieć kolejne badania :) i proszę bardzo :D a brzuszek rośnie i rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaa
Witam to mój 47dc test negatywny. Byłam na badaniu z krwi i beta hcg wyszła 84,4 więc chyba jednak udało mi się w tym cyklu co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
powtórz badanie betahcg po 48 godzinach. powinna się podwoić... Wszystko zależy od przyrostu. jeśli będzie dobry to oznacza że owulka Ci się baaardzo przesunęła... jeśli będzie słaby to czekaj na @. Przechodziłam to 4 razy i wiem jedno - przyrostu nie oszukasz. jeśli ciąża ma się zagnieździć to będzie przyrost... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaa
Udało się Nam się wkoncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaa133
Gratuluje Goścmarta :-) my dopiero zaczynamy się starac i zaczynam się bac czy się uda, wczoraj pierwszy raz a ja już się boje... poza tym za tydzień mam dostac miesiączkę i pewnie nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
gośćmartaa powtórzyłaś betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaa
Tak, test ciazowy też zrobiłam jeszcze raz i teraz doczekane dwie kreseczki :) lekarza mam dopiero na 16 września :) myślę że ujrzy tam moja fasolke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje Marta!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
To twój 50 dc o ile pamiętam? Ja bym obstawiała że owulacja Ci się baaardzo przesunęła więc liczmy ją umownie w 33dc... czyli 17 dni temu... za 16 dni będzie 33 dpo. Ja na pierwszym USG byłam 30 dpo i widziałam już malutką kropeczkę z pukającym serduszkiem :) Także uważam że to dobry czas na pierwszą wizytę :) I nie sugeruj się wiekiem ciążowym wg OM bo ewidentnie owulka Ci się przesunęła :) lekarz określi Ci wiek z USG :) A ile wynosiła kolejna beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaa
Miałam od 4msc rozregulowane cykle ciężko było.mi trafić w te dni. W pierwszej ciąży jak zaszłam przez 3msc strasznie wymiotowalam szpital nawadnianie i tak wkoło potem minęło a na koniec cesarke odklejanie łożyska. Teraz.zaczynają się lekkie mdłosci z.nadzieja że inaczej to przejdę niż poprzednio. Moja beta to 1346 ale nie wiem czy nie zrobić dodatkowo przed samą wizyta czy czekać już aż.tam.Coś dojrzy. Bo jak.byłam 26sierpnia powiedziała że nic nie widzi ale mam strasznie powiekszone endometrium i że ma też nie najlepszej klasy sprzęt więc może jeszcze nie widzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Myślę że 26 sierpnia nie miała prawa nic widzieć przy takim opóźnieniu ;) Jak pójdziesz tego 16.09 to powinien już być pęcherzyk z zarodkiem, a może i nawet serduszko :) Także trzymam kciuki! :) sama niedawno liczyłam i zastanawiałam się czy coś będzie widać czy nic ;) Nie wiem w ile Ci ta beta przyrosła ale bardzo ładny przyrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaa
Ostatnia miałam 13lipca. Też myślę że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Gosc Marta gratuluje:-) fajnie ze nas coraz wiecej:-) ja bylam dzisiaj u lekarza. Mój misio rośnie jak na drożdżach :-) wazy juz 1.330kg:-) wszystko u niego w porządku od tygodnia jest bardzo *****iwy:-) miallam dzisiaj zapis ktg i tez wyszedl dobrze. W sobotę mam badania prenatalne juz 3:-) a 22 września kolejna wizyta. Czekam z niecieroliwoscia na listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, to kawał chłopa już! :) super Ja mam połówkowe za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski wrocilam ze szpitala wszystko dobrze::)) czekam na rozwiazanie szyjka sie skraca rozwarcia nie ma ::)) w poniedzialek jade na zapis znow mam nadzieje ze juz rozwarcie bedzie i ze w koncu urodze bo to bedzie 39 tydzien::)) Moja ksiezniczka wazy 3260::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dywan, czekamy razem z Tobą na małą księżniczkę :) Jakie imię wybraliście? :) Jeśli to nie tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
ładne imię :) U mnie jutro już 19 tc :) ale ten czas leci! :) A za tydzień połówkowe i albo potwierdzimy synka albo spadnę z fotela ze zdziwienia :) bo od początku obstawialiśmy chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeta
Hej dziewczyny. Mam takie pytanko. Staramy sie z nazyczonym o malenstwo.. Od ok 3 4 miesiecy nie stosuje antykoncepcji. Okres mi sie spoznia 25 dni. Wczoraj zrobilam test i druga kreseczka wyszla prawie niewidoczna. Dzis powtorzylam i nic... Czy moze sie tak stac przy wczesnej ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Przykro mi ale nie. Kreska z dnia na dzień musi być ciemniejsza. Zakładając że 2 testy były wykonane poprawnie i miały tę samą czułość... Idź do lekarza bo masz problem z okresem skoro jest zatrzymany. I fakt, kreska nawet bladziutka jest obiecująca... ale jeśli na drugi dzień jej nie ma no to raczej się nie udało... Musi ciemnieć z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie bylo tak ze te same testy które robilam różnie wychodzily. Wszystko zależy ile barwnika jest w tescie:-) i jeżeli jest jeszcze malo HCG w krwi to jeden test może wyjść drugi nie i ja jestem tego świetnym przykladem:-) parę razy nawet się zestresowalam bo kreski nie ciemnialy a nawet jasnialy i co? Teraz 29tydz juz za mna:-) tagze proponuje iść na badanie krwi albo za parę dni powtórzyć test:-) nic nie jest stracone :-) trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×