Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiek3082

Dla wszystkich starających się o wymarzone maleństwo:))

Polecane posty

Dywan slicznie ci maleńka rośnie :-) super bardzo się ciesze:-) mój Mateuszek też rośnie jak na drozdzach:-) a jeszcze 2 miesiące przed nami a mi juz ciężko :-) tagze wyobrazam sobie jak ty się czujesz na koncowce:-) a powiedz mi ile przytylas do końca ciąży? Ja mam juz 10,5kg i strasznie mi z tym źle hehehe licze ze szybko waga pójdzie w dol:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, a pamiętasz ile miałaś tak do 19 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciesze sie ze u was wszystko dobrze i ze bobasy rosna::)) ja przytylam 13 kilo::)) ale wazylam sie dwa tyg temu ::)) czuje sie jak slon i juz chce urodzic dlonie mam po puchniete twarz ogolnie wszystko mnie bardziej drazni::)) moze przez to ze troche bardziej ciagnie mnie do dolu i krocze boli brzuch ::)) nic zrobic nie moge palce u rak mam dretwe::)) Jedyne co sie pocieszam ze juz jest gotowa i bez stresu moge rodzic ma wszystko po rozwijane::)) Paulina ja urodze chwila i ty::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Ja dzisiaj zaczynam 19 tc a na wadze +4 kg... to nieźle czy za dużo? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis ja do 22 tyg przytylam 3kg późnej mi się okropnie ruszylo bo w 25tyg wazylam juz 6kg wicej a teraz 29tydzien i juz 10,5kg więcej. Ale na początku w ogóle nie przybieralam. Mi się wydaje ze to zależy od kobiety. Moja koleżanką dop porodu zgrubla 20kg a teraz szprycha jakich malo. Ja mowie ze już w sumie nie waze ile ale byle to zrzucić jak najszybciej . Ja zauwazylam ze woda w organizmie się mi zatrzymala bo wszędzie mam cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeta
Hej. Wlasnie wrocilam od lekarza. Zrobil mi usg i powiedzial ze cos widac ale nie jest na 100% pewny gdyz jest zamale.. Za dwa tyg nastepna wizyta. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promyczkowa24
My staramy sie od lipca 2013 o wymarzone malenstwo. Badania idealne. Nie ma przyczyny tych niepowodzen. Jest ciezko, coraz ciezej. Nie wiem juz co robic dalej. Ciezko mi patrzec, gdy u innych spelnia sie moje najwieksze marzenie. Przez ponad 2 lata ciagle jedna kreska. Lekarze mowia jest Pani mloda (24 lata mam) no wlasnie mloda, idealny wiek na ciaze a dalej nic. Caly czas zadaje sobie pytanie ile jeszcze musimy czekac i czy wogule doczekam? Wczoraj zaczelam kolejny cykl i jakos przestaje miec juz jakakolwiek nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Promyczkowa, my staraliśmy się od lipca 2012. 3 lata... Lat mam 24 więc też idealny wiek. tyle że ja się pozytywów naogladałam i co z tego? Moj organizm nie chciał utrzymać ciąży... I tu nagle w maju b.r się udało :) samo z siebie! a wiesz dlaczego? bo daliśmy sobie spokój. prawie wcale się nie kochalismy, miesiąc później miała być wizyta w klinice..i pykło :) także głowa do góry, uda się! :) Paulina, moja mama przed ciążą ważyła ok 70 kg, przytyła do 90kg a po ciąży ważyla 50 :D pocieszam się :D U mnie waga mocno skoczyła na początku bo miałam wilczy apetyt... jak przytyję 15 to jakoś to przeżyję ale nie więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
cześć dziewczynki :) miałam dzisiaj połówkowe :) dzidzia piękna, rośnie, zdrowa :) czuję już ruchy :) no i mój synek z 14 tygodnia okazał się dzisiaj dziewczynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaa
Gratulacje :) czasem tak się zdarza. Ja byłam wczoraj u lekarza potwierdził ciążę z miesiączki 9tydzien z usg 6i5dni :) teraz od wizyty do wizyty. Mam jednego syna w wieku 2,4msc chodzi już do przedszkola więc jakoś pusto mi w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
To super marta :) Ale raczej sugeruj się juz wiekiem z usg :) Mam nadzieję, że już córka zostanie :) nie chcę kolejnych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Super Namezis:-) ja bardzo chcialam dziewczynkę ale teraz tak kocham Synka:-) fajnue dziewczyny ze u was wszystko ok:-) u nas tez. Malutki kopie coraz mocniej:-) juz nawet znam jego pory kiedy spi a kiedy nie:-) jeszcze 8tyg i mogę rodzic:-) czekam na ten listopad juz bardzo. No u brzuchol juz przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Paulina, a myślisz że info z połówkowych o dziewczynce jest w miarę prawdopodobne? Mogę kupić sukienkę dla małej? :D Wiem, że nigdy nie ma 100% ale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze polowkowe sa bardziej wiarygodne niż te z 14 czy 16 tyg. A robila ci usg3d? Bo na tym najlepiej widac:-) ja mialam 3d i wiem na 100000000% ze chlopak bo normalnie bylo widać męskie genitalia:-) jeśli mialas 3d i lekarz powiedzial ze dziewczynka to myślę ze zakup sukieneczki jak najlepiej wskazany :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Nie robiła 3d bo to było USG w szpitalu (Jedyne w Norwegii) i je robią tylko dla informacji medycznych a nie przyjemności rodziców :D Ale gdy jej powiedziałam ze w 14 tc był chłopak to sprawdzała jeszcze raz i powiedziała, że ta osóbka to na pewno chłopakiem nie jest tylko piękną dziewczynką :D Poza tym... przy mierzeniu kości udowej sama powiedziałam do męża że nie widzę siusiaka O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dywan czy ty juz urodzilas:-) ??? Zdawaj relacje. Mi juz co noc śni się poród. Oj coraz bardziej się boje hehe:-) dzisiaj zaczynam 31 tydz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski urodzilam juz ::)) mala 3400 ::)) 56 dluga::)) urodzila sie 7 wrzesnia o 13 .30::)) jestem szczesliwa i obolala::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dywan!!! SUPER ! SUPER ! SUPER ! Moje gratulacje :* napisz nam więcej o porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody mi odeszly w niedziele. Nie bylo rozwarcia zostawili mnie do rana zeby zobaczyc czy bole same przyjda .Rano nadal rozwarcia nie bylo ale skurcze byly dostalam oksytocyne na wywolanie skurczy. Po ponad dwoch godzinach rozwarcie zrobilo sie na dwa centymetry. Nie bylo postepu porodu szyjka twarda sie zrobila i cesarke mi zrobili. Troche sie na meczylam alejestem szczesliwa mala jest slodka::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Dywan, gratulacje jeszcze raz :) Czyli jednak cesarka :) a jak z kp? Udaje się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaa:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ale super:-) aż mam ciary:-) Dywan gratuluje:-) cudowna wiadomosc:-) malutka zdrowa? Opowiadaj wszystko:-) jak z Karmieniem? Jak się czujesz ty po cesarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodze do siebie po woli jestem obolala. Nie ma jak taki naturalny porod laski juz nastepnego dnia chodzily a ja dwa dni lezalam . Malutka zdrowa dostala 10 punktow ::)) Pokarm tez dopiero pozniej przychodzi po cesarce miedzy 3 a 4 dniem . Karmie ja piersia pokarm mam czas pokaze jak to z tym karmieniem bedzie tak naprawde::)) Dzis juz jest 8 dzien po cesarce mniej juz mnie ciagna te szwy . Smaruje sutki maltanem super krem troche mi pogryzla ale karmie bez kapturkow ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Super! :) gratulacje jeszcze raz :* pisz nam na bieżąco jak Wam idzie karmienie i poznawanie siebie :) A jak noce? zmęczenie daje o sobie znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nasza corcia zmienila sobie dzien z nocy a z nocy dzien . W nocy nie spi nie chce spac placze ciagle by cyca chciala mojego::)) w lozeczku swoim spac nie chce tylko najlepiej z nami::)) Najgorsze sa noce mam nadzieje ze sie przestawi::)) Dzis bylismy pierwszy raz na spacerku ::))Paulina juz nie dlugo twoja kolej bedziesz miala male serce::)) Nemezis ty nastepna jak ten czas leci te tygodnie tak szybko mijaja ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziwnie tak sie "wciskać" w temat ale chyba musze sie gdzieś wygadać, pewnie większość z was rozumie..:-) cóż, starania staraniami, właściwie od niedawna tak "na poważnie" z testami owulacyjnymi itd, byłam przygotowana ze nie uda sie od razu ale presja jest co raz większa, chciałabym juz i koniec :-) a jeszcze natura płata mi figle, miesiączka spóźnia sie juz 5 dzień, brzuch lekko mnie boli, plecy tez, chodzę właściwie "nieprzytomna" Aaa i kilka dni po owulacji czułam kłócie w jajnikach...No jak nic pierwsze objawy prawda?? Tylko 3 testy negatywne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martaa
Hej, ja miałam tak tym razem ale się udało. Spóźnial się okres test negatyw byłam u gina i też nic nie widziała kazała jeszcze czekać powtórzyć test i zrobić beta hcg i się udało jednak teraz jestem w 9tyg :) nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Gościu, powtórz testy za 3-4 dni, jeśli będzie negatyw to idź do gina. Oczywiście takie sytuacje jak marty się zdarzają, ale to są naprawdę wyjątki... :) zwłaszcza, jeśli robiłaś testy owulacyjne i wiesz kiedy owulacja nastąpiła, bo faza lutealna jest względnie stała.. Kiedy miałaś owulacje? Dywan :) super że się karmicie, ja o to drżę czy będę miała pokarm ale wyjdzie w praniu :) za chwile paulina rodzi :) A ja jutro zaczynam 21 tydzień :D a jeszcze niedawno jeździłam po IP z krwawieniami i paniką :) ale fajnie ten czas śmiga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×