Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki na odchudzanie, pomóżcie..

Polecane posty

Gość gość
od nowego roku jestem na tabletkach Slimcea. Mimo że stosuje je nie całe 2 tygodnie odczuwam już hamowanie łaknienia. Organizm alarmuje głodem tylko jeśli faktycznie tego wymaga, dlatego jem tyle ile trzeba. Nie ma problemów z podjadaniem nawet dla łakomczuchów. Jak na razie zapowiada się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie istnieją tabletki na odchudzanie, tzn tabletki, które odchudzają. Są za to tabletki i inne suplementy, które mogą nam bardzo pomóc przy odchudzaniu. Przykładowo acai berry 900 z osławionych już na świecie jagód acai, a dokładniej ekstraktu z nich, wspieranych przez ekstrakt z zielonej herbaty, niacyne, chrom, kwas nikotynowy, witaminy itd itd, można poczytać na stronie produktu (http://acaiberry900hit.pl), to suplement, które skład naprawde może pomóc, nie tylko w zrzuceniu zbędnych kilogramów, ale również w postaci innych pozytywnych reakcji, które wywołuje w organizmie jak usuwanie toksyn czy dostarczanie energii, która będzie nam potrzebna w czasie odchudzania do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam kiedyś jakiś inny środek. Nie pamietam nazwy. Nie byłam zadowolona. Na kilka miesięcy zrezygnowałam z tego typu sposobu na schudniecie. Zraziłąm się na jakiś czas. Po przeczytaniu wielu opinii jeszcze raz podeszłam do suplementacji. Tym razem ze Slimcea. Zaryzykowałam, zamówiłam. Po tygodniu już wiedziałam że nie wydałam pieniedzy w błoto. Zaczełam odczuwać pierwsze efekty hamowania łaknienia oraz niewielki spadek wagi. Po pełnej przebytej kuracji schudłam 11kg!! polecam. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam szczerze że próbowałam Slim Coffee i po 2 tygodniach odpuściłam , brak efektów a do tego mdły posmak - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zilla
Tabletki jak to tabletki, nie które pomagają, nie które nie. Ważne jest by jednak się ruszyć i zacząć ćwiczyć. Wiem, że koleżanka jakieś stosuje i jest z nich zadowolona, mówiła że ćwiczenia idą jej lepiej i spala więcej. Podpytam ją co i jak i dam wam info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam wiesz jakie są te tabletki ? Ja ćwiczę regularnie od niedawna ale marne efekty, może bym spróbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zilla
O bosz na śmierć zapomniałam o poście xD. Tak, dowiedziałam się co to za tabletki: Zielona Kawa Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaga
Jestem tego najlepszym przykładem żę dzięki tabletka mozna schudnąć. Odpowiednio pracując nad sobą, dbając o dietę i biorąc Foreverslim, naprawdę można utrzymać fajny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre tabletki wspomagające odchudzanie to z peewnością Slimcea. Powodują hamowanie łaknienia i już po 2 tygodniach dały mi efekt w postaci 2kg. Spadek jest znacznie bardziej widoczny niż bez suplementu Slimcea przy takiej samej diecie. Test wykonany, teraz trzeba ukończyć kurację i cieszyć się z efektów. Jak coś będę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś stosowałam Slimcea. Pomogły mi schudnąć przed ślubem siostry. Wstydziałm się swojej wagi oraz wyglądu ale Slimcea pozwoliła pokonać moją zbędną wagę i trzzeba było kupić nowa mniejsza sukienke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że dieta i ćwiczenia to podstawa, ale warto je także czymś wspomagać, ja osobiście do tego wybrałam Foreverslim, i nie żałuję tego wyboru. Przyniósł mi taki efekt jakiego się nie spodziewałam a schudłam 14 kilogramów w przeciągu 3 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam wiele środków z różnym rezultatem. Skupiałam się tylko na tych które mają naturalny skład. Nie chciałam się truć żadną chemią. Testowanie różnych środków trwało parę miesięcy. Większość z nich konsultowałam z lekarzem znajomym aby przypadkiem nie stosować czegoś co może zaszkodzić. Jak już wspomniałam jedne były skuteczne inne nie, były zatem plusy i minusy. Ogólnie najlepszym rozwiązaniem według mnie są tabletki Slimcea ponieważ: odczuwamy uczucie sytości już po kilku dniach stosowania. Nie jest jednak tak że się głodzimy. Zwyczajnie głód odczuwamy w momencie kiedy organizm tego potrzebuje. Slimcea zatem HAMUJE POPĘD DO JEDZENIA SŁODYCZY oraz PODJADANIA. Już sama ta kwestia była dla mnie bardzo zadowalająca. Przy zastosowaniu Slimcea przy mojej indywidualnie opracowanej diecie miałam znacznie większy spadek wagi niż bez suplementacji. Mogłąbym pisać dalej o Slimcea ale to starczy aby polecić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teste
Tabletki na bazie zielonej kawy owszem są popularne, ale trzeba uważnie badać skład i ile faktycznie dane tabletki mają w sobie ekstraktu. Taka np. zielona kawa max, o której piszecie ma w sobie 400mg, także całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbowałąm zielonej kawy, ale nic za to Novoslim jest super , prawie 6 kg na nim schudłam a i tak średnio się starałam bo miałam projekt na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMesala
Gdyby nie tabletki Foreverslim to pewnie za dużo bym nie schudła.Bardzo chciałam schudnąc na samej diecie ale niestety efekty nie były takie jakie oczekiwałam.A przy wsparciu tych tabletek odchudzanie było zupełnie inne i co najważniejsze bardziej efektywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenkapolll
Prawdę jest to co napisała koleżanka powyżej, że nie istnieją tabletki na odchudzanie lecz tabletki, które wspomagają proces odchudzania. Takimi bezpiecznymi tabletkami sa iq green ;) Mówię, szczerze z własnych doświadczeń jesteśmy tu po to by pomagać sobie ;) Schudłam z nimi 12 kg przez niecałe 2 miesiące. Oczywiście do tego trzeba dorzucić codzienne ćwiczenia np. killer chodakowskiej no i odpowiednia dieta a jak włożymy w to trochę serca efekty będą zdumiewające! Trzymam za was dziewczyny kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko osoby które to rozumieją na prawdę schudną :) ja mam takie same zdanie, jednak brałam tabletki Slimcea. Efekt 9kg. Zadowolona :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam wspomagałem się suplementem diety z www.zielonakawamax.pl Genialnie zmniejsza łaknienie co bardzzzzo się przydaję przy oduczeniu się podjadania między posiłkami jednocześnie daje kopa z rana by przetrwać pierwsze ciężkie godziny w pracy. Również polecam suszone owoce, niektóre wyglądają jak chipsy, np. suszone jabłka czy banany. Poza tym ja np. bardzo lubię suszone pigwy i morwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wybiera dla siebie to co uważa za stosowne.Ja postawiłam na Foreverslim.Efekty super nie narzekam.Tygodniowy spadek wagi to 1,5 kg i nawet nie jest za ciężko pomału udaje mi się wprowadzać nowe nawyki żywieniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdził się Novoslim jako jedyny z suplementów, no i w ogóle nie czułam że go biorę a waga spadła ładnych 9 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na wielu dietach czy suplementach. Najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednia dieta dostosowana do organizmu oraz tabletki Slimcea. Efekt który przychodzi każdego dnia bardzo motywuje do przejścia pełnej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisuję się pod Novoslimem, jedyny który faktycznie tak super działał że już po 2 tygodniach czułam różnicę i w przemianie materii i jak weszłam na wagę no i naturalny skład nie podrażnia żołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda Novoslim jest dobry, mama moja brała bo nie mogła zrzucić kg i była bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariacjestacje
Musisz się wziąć za siebie i tyle. Oprócz biegania zacznij wykonywać ćwiczenia na mięśnie brzucha. Tabletki jedynie wspomagają odchudzanie, ja stosuję takie, które mnie pobudzają do ćwiczeń np. z zielonakawamax.pl, dodaj do tego jakąś dietę ryżową, łatwe dania do przyrządzenia. Skup się na wysiłku, a suple jeżeli masz już stosować to jako dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie najtrudniej jest zacząć późniejsze utrzymywanie formy wchodzi w nawyk, więc jest już łatwiej. na początek najlepiej małe kroczki - sport (ćwiczenia rozciągające, spacery), zmiana diety (odstawiamy słodycze, niestety! pijemy więcej wody - jaką kto lubi, ja akurat ustroniankę z potasem; dołączamy do diety warzywa i owoce, zdrowe i pyszne, tylko trzeba się do nich przekonać; gotujemy jak najwięcej same, będziemy miały wpływ na to co jemy). Do odchudzania potrzebne są nie tylko chęci, ale i czas, na którego brak cierpię np. ja, i dla mnie to jest większym problemem niż sama motywacja. Jeśli nadal będzie ci mało to polecam bo sama używam tabletki na bazie zielonej kawy, z stronki www.zielonakawamax.pl zmniejszają łaknienie dzięki czemu nie podjadam + mają najlepszy stosunek ilości ekstraktu bo 400mg na 500 dopuszczalnego do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje, jednak z wymienionych suplementów wspomagających odchudzanie najlepiej działa na mnie Slimcea. Posiada wszystkie wymienione właściwości i zero skutków ubocznych. Akurat ten stosuje bo namówiła mnie na nie znajoma z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracja225
Jak dla mnie zielona kawa max , waga spada , mam dobrą energie, jestem zadowolona.5 kg, w 2 miesiące. polecam zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zaczęłam brać tabletki Foreverslim moja waga znacznie sie poprawiła. Podczas trzymiesięcznej kuracji moja waga spadła o 14kg efekt bardzo zadowalający jak na kobietę po 40-ce. Polecam! p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucja_Krk
również polecam Novoslim jak na razie niczego lepszego nie znalazłam, postawiłam sobie cele , rozłożyłam na 3 miesiące i udało mi się to zrealizować, a co najważniejsze nie ma żadnych skutków ubocznych, jak brałam błonnik moje jelita wołały o pomste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×