Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Tabletki na odchudzanie, pomóżcie..

Polecane posty

Gość gość
testowałam różne tabletki przez przeszło kilka miesięcy. Niektóre nie działały w ogóle, inne bez zadowalającego efektu. Widozcnie kwestia indywidualna. Najskuteczniej na mnie zadziałały tabletki Slimcea. Po tygodniu zmieniłam sobie już dietę. Głód się zmniejszył mimo że jadłam dużo mniej. Efekty zaczeły się po 2-3 tygodniach. Łacznie kuracja dała mi 11kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przychylam się ku Novoslimowi, jestem zwolennikiem naturalego leczenia i leczenia przy pomocy diety dlatego przypadł mi do gustu Novoslim bo jest praktycznie jednym wielkim ekstraktem ziołowym no i swietnia przyśpiesza przemianę materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze i inni mam 54 lata i waze 54 kg wzr 158 Jestem od 4 lat wegetarianką Wcześniej jadłam wszystko ale w małych ilośc i nigdy nie dojadająć ,mięso wieprzowe 05 g na obiad ,ale czasem wydawało mi się ,ze jakby ono miało geny człowieka i mnie mdliło szczególnie w ciązy i później coraz mniej i tylko drób został ale teraz kiedy ten drób jest faszerowany to też mnie mdliło .WIĘC zrezygnowałam jem szpinak, boczniaka-którego samamu można wychodować ,ryby łososia ,sardynki,makrele śledzie ,sama piekę pasztety z selera ,marchewki ,soczewicy i warzywa owoce,jaja od kurek zielononóżek sama je chowam .Chodzę na tańce ,bo w tańcu serce się raduję i też jest zdrowsze , spacery i pracę w ogrodzie zamiast siłowni ,czy zmycie podłogi szmatą a nie mopem lepiej bieganie i skakankę .Po prostu niedojadajmy Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtamburyn
Dzięki Foreverslimowi udało mi się schudnąć.Ale również ważna była odpowiednia dieta i ruch.W ciągu trzech miesięcy schudłam i nauczyłam się gotować i jeść zupełnie inaczej.Po skończonej kuracji nie musiałam się martwić o efekt jo-jo.Żałuję tylko jednego że nie zdecydowałam się na Foreverslim wcześniej zaoszczędziłabym sobie rozczarowań związanych z nietrafionymi dietami i nieskutecznymi suplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam zawsze problem z metabolizmem który powodował u mnie tycie. Zamówiłam tabletki Slimcea na odchudzanie i tak podkreciły mój metabolizm miedzy innymi że problem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak poprzedniczki mogę polecić brałam równocześnie z siostrą i obie jesteśmy zadowolone, wprawdzie ja schudłam mniej bo 6 kg ale to przez to pewnie że nie ćwiczyłam ale nie za bardzo mogłam bo miałam nawał w pracy jej się udało az 1 1 i różnica jest diamteralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żryj tyle to schudniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo powiedzieć. Też staram się jeść mniej i pomaga mi w tym Novoslim, ale wcześniej jak próbowałam to nawet jak się udawało to takie napady głodu że było to nie do przyjęcia, no i nie potrafiłam tak funkcjonować ale teraz faktycznie biorę Novoslim i jem mniej, przygpotowuję jedzenie do pracy i pomiędzy nic mi nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje od kilku miesięcy zieloną kawę max i jak dla mnie jest ok, waga spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam Slimcea jako uzupełnienie mojej zbilansowanej diety. Hamuje łaknienie i zwiększa metabolizm. Dzięki temu mam spory spadek wagi bliski 3kg miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z pewnych względów chciałam przyśpieszyć metabolizm i dla tego stosowałam slimcea. Mogę potwierdzić że z tym radzi sobie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne tabletki które mi pomogły w walce z niechcianym kilogramami to Foreverslim.Trzy miesięczna kuracja i moja nadwaga zniknęła.Zdrowo bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie sprawdzają się najlepiej ćwiczenia no i Novoslim, nawet specjalnie nie modyfikuję diety bo jem w miarę zdrowo ( czasami z braku czasu coś się przydarzy ) Jak zaczęłam biegać codziennie i stosowac Novoslim schudłam 12 kg zdrowo i świetnie moja sylwetka wygląła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobne efekty miałam z tabletkami Slimcea z tym że schudłam 8kg w 2 miesiące. Do tego odczuwałam hamowanie łaknienia, przyśpieszaną przemiane materii. Dieta która stosowałam nie była jakaś zaplanowana. Po prostu mniej jadłam ale to za sprawą hamowania łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarafall
Ja od niedawna stosuje tabletki zielonej kawy max, jestem zadowolona, waga idzie w dół a ja mam dobrą energie. Zapisalam się również na fitness i widzę na prawdę pozytywne dzialanie. Ruch to zdrowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Novoslim, próbowałam kiedyś innych rzeczy ale to było jakieś placebo ;p zero efektów mąż się ze mnie śmiał :D a po Novoslimie widać różnicę i da się ją pozytywnie odczuć, teraz na szczęście trzymam wagę ale wcześniej bez tego na pewno tyle bym nie schudła, mój największy sukces odchudzający od lat chyba 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dototawella
Moja waga stoi w miejscu , może żle ćwiczę za mało intensywnie, sama , nie wiem? Barbarafall napisz ile zeszła Tobie waga na tym suplemencie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu wielu opinii i ja kupiłam Foreverslim, przyznam szczerze, że nie wierzyłam w jego działanie, a teraz cieszę się ze swojej decyzji bo w końcu chudnę bez większego wysiłku, zmieniłam dietę na zdrowszą i przeszła mi ochota na słodycze, to chyba dzięki tym tabletką tak dobrze mi sie odchudza no i z efektów też jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to skusiłam się na tabletki Slimcea z tego względu że widziałam jakie efekty osiąga moja koleżanka. Wcześniej ani myślałam o tego typu środkach ale jak zaczełąm jej zazdrościć coraz lepszej figury zamówiłam kuracje ze slimcea. Nie zawiodłam się. Tak jak na nią, na mnie też zadziałały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
novoslim, na bazie ziół nie podrażnia śluzówki żołądka mega łagodny i mega skuteczny, żałuję że tak późno się za niego zabrałaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszkana
zrób sobie jeszcze badania tarczycy :) sama regularnie czytam bloga http://zdrowiedietasport.pl/ podrzucają tam wiele ciekawych pomysłów na ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam Novoslim i faktycznie jest skuteczny, generalnie ja doskonale znam swój organizm i wiem jak zrzucać wiem też kiedy tyję itd ale na Novoslimie idzie mi to dwa razy sprawniej i szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne tabletki i inne specyfiki nie pomogą! Może masz źle dobrane ćwiczenia, albo dietę? Jeżeli odpowiednio ćwiczysz, odżywiasz się to nie ma haka. Ja miałam podobnie, mało czasu, niewiele ćwiczeń, ale udało się uzyskać dobry rezultat i go teraz utrzymywać. Polecam dwie stronki : ajwendieta i metasport - wygoogluj sobie i sprawdź sama. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki są wspomagaczami i wspomagają proces odchudzania. A jak ? to wiedzą Ci co się zainteresują. Podpowiem- hamowanie łaknienia, przyśpieszenie metabolizmu oraz spalania tkanki tłuszczowej. Pocztajcie o Slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję tabletki Foreverslim.Są to pierwsze tabletki jakie biorę wcześniej stosowałam tylko diety.Teraz owszem też jestem na diecie ale dodatkowo wspomagam sie tabletkami.Na razie jest dobrze waga spada nic złego się ze mną nie dzieję.Oby było tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że to kwestia indywidualna. Dla mnie poskutkowały dopiero tabletki Slimcea. Schudłam na nich 7kg w 2 miesiące bez trudu, jedynie z podstawową dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ruchu i diety stosuje preparat na odchudzanie Slimcea. Świetnie hamuje łaknienie i przyśpiesza przemianę materii. Z odpowiednią dietą można schudnąć kilka-kilkanaście kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd zainteresowałam się tabletkami na odchudzanie szukałam odpowiedniego środka, który nie będzie działał jak placebo, który faktycznie pomoże mi w mojej kuracji odchudzającej. 2 tygodnie wybierałam odpowiedni środek i w końcu zdecydowałam się na Slimcea. Nie do końca byłam przekonana. Zdanie zmieniłam już po kilku dniach jak odczułam że wyraźnie zmniejszył mi się głód. Przemiana materii ruszyła z kopyta i zaczął się spadek wagi. Na początek powolny ale rósł równolegle do czasu jaki byłam na kuracji. ŁĄCZNIE schudłam 10kg na tabletkach Slimcea więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×